Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Pradelok Dawid Tworóg Bieg Główny 10km Gibke Gizdy opłacono
202 Celary Sebastian Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
203 Rysz Robert Zabrze Bieg Główny 10km opłacono
204 Pradelok Jerzy Tworóg Bieg Główny 10km Gibke Gizdy opłacono
205 Milkiewicz Agnieszka Tarnowskie gory Marsz NW 6,6km GRUPA RODZINKA opłacono
206 Nowak Sebastian Ruda Śląska Bieg Główny 10km opłacono
207 Krzak Rafał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
208 Schlagner Karol Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
209 Goździewski Mariusz Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km opłacono
210 Grześków Szymon Koszęcin Bieg Główny 10km opłacono
211 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki Marsz NW 6,6km grupa wilki
212 Białasik Anna Ptakowice Marsz NW 6,6km opłacono
213 Białasik Krzysztof Ptakowice Marsz NW 6,6km opłacono
214 Breguła Piotr Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
215 Kołotyło Tomasz Tychy Bieg Główny 10km opłacono
216 Irach Marcin Chorzów Bieg Główny 10km opłacono
217 Pawnuk Jan Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
218 Masłyka Darek Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
219 Bendkowski Józef Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
220 Zdrada Łukasz Zawiercie Bieg Główny 10km Kikuś opłacono
221 Rasała Piotr Bytom Bieg Główny 10km opłacono
222 Ibrom Kornel Tarnowskie gory Bieg Główny 10km PWiK Tarnowskie Góry - Veolia opłacono
223 BUKOWSKI EDWARD KLUCZBORK Bieg Główny 10km Kluczborska Grupa Biegowa opłacono
224 Jakubowski Kamil Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
225 Kirsz Mariola Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km NodricUS Strzybnica
226 Siwy Justyna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry
227 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Marsz NW 6,6km STADION ŚLĄSKI
228 Worotnicki Michał Warszawa Bieg Główny 10km opłacono
229 Kurek Mateusz Tworóg Bieg Główny 10km PWiK Tarnowskie Góry - Veolia opłacono
230 Welm Eryk Częstochowa Bieg dla Młodzieży 3,3 km SP 26 Częstochowa opłacono
231 Welm Grzegorz Częstochowa Bieg Główny 10km Zabiegani Częstochowa opłacono
232 Włodarczyk Łukasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
233 Ochmann Michał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
234 Danielewicz Anna Kędzierzyn-Koźle Marsz NW 6,6km opłacono
235 Kasztelan-Hunia Ewa Bytom Bieg Główny 10km
236 SYNOWIEC JACEK NAKŁO ŚLĄSKIE Bieg Główny 10km opłacono
237 Dudek Jan Kedzierzyn Marsz NW 6,6km opłacono
238 Rogowski Maciek Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry/Fantastic 4 opłacono
239 Mucha Adam Radzionków Bieg Główny 10km opłacono
240 Kidala Tomasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
241 Góra Robert Bytom Bieg Główny 10km
242 Góra Agnieszka Bytom Bieg Główny 10km
243 Kazienko Monika Boruszowice Bieg Główny 10km
244 Kazienko Wojciech Boruszowice Bieg Główny 10km
245 Cieszyński Wojciech Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
246 Rudzka Stanisława Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km opłacono
247 Lorencki Andrzej Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
248 Wojtyra Daniel Tarnowskie Góry - Strzybnica Bieg Główny 10km PWiK Tarnowskie Góry - Veolia opłacono
249 Schlagner Henryk Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km PWiK Tarnowskie Góry - Veolia opłacono
250 Janus Adam Piekary Śląskie Bieg Główny 10km opłacono
251 Widera Tomasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
252 Żelazko Agata Piekary Śląskie Marsz NW 6,6km Cidry Lotajom opłacono
253 Połańska Zorychta Katarzyna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km
254 Urbanek Martin Sierakowice Bieg Główny 10km ista biegAmy opłacono
255 Szmit Stanisław Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
256 Mazgaj Grażyna Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
257 Ślusarczyk Łukasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Hetman Tarnowskie Góry opłacono
258 Szarłat Maciej Sośnicowice Bieg Główny 10km opłacono
259 Jeż Maciej Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
260 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice Marsz NW 6,6km opłacono
261 Orzechowski Arkadiusz Bytom Bieg Główny 10km Miechowicka Grupa Biegowa opłacono
262 Naruszewicz Arkadiusz TARNOWSKIE GÓRY Bieg Główny 10km Veolia - PWiK opłacono
263 Cieślik Mateusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
264 Tracz Barbara Gliwice Bieg Główny 10km ELZAB ACTIVE TEAM opłacono
265 Jankowska Anna Zabrze Bieg Główny 10km ELZAB ACTIVE TEAM opłacono
266 Fałat Emilka Wrocław Marsz NW 6,6km SP 32 Wrocław opłacono
267 Junzovska-Fałat Monika Wrocław Marsz NW 6,6km SP 32 Wrocław opłacono
268 Fałat Marcin Wrocław Marsz NW 6,6km SP 32 Wrocław opłacono
269 Ślązok Krzysztof Bytom Bieg Główny 10km
270 Kozdra Olimpia Piekary Śląskie Bieg Główny 10km
271 Łuszcz Konrad Będzin Bieg Główny 10km #GrodziecRun opłacono
272 Góra MAREK Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
273 Zawadzki Zygmunt Bytom Marsz NW 6,6km Cidry Lotajom opłacono
274 Derenda Kamil Tarnowskie Góry Bieg dla Młodzieży 3,3 km opłacono
275 Tworek Dawid Radzionków Bieg Główny 10km opłacono
276 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km FitOlaa
277 Dziubla Bartłomiej Kamieniec Bieg Główny 10km opłacono
278 Zobek Edward Sosnowiec Marsz NW 6,6km Osoba niepełnosprawna opłacono
279 Kucharski Karol Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km PWiK Tarnowskie Góry - Veolia opłacono
280 Wilczak Gabriela Tarnowskie Gory 42-600 Bieg Główny 10km opłacono
281 Rożek Roman Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
282 Długosz Paweł Siemianowice Bieg Główny 10km Husaria Race Team
283 Grabda Zofia Dąbrowa górnicza Marsz NW 6,6km opłacono
284 Grabda Andrzej Dąbrowa Górnicza Bieg Główny 10km opłacono
285 Czajka Krzysztof Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
286 Kaminski Mateusz Radzionków Bieg Główny 10km Cidry Lotajom opłacono
287 Marczak Mirosław Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km
288 Strenziok Dariusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe
289 Niedziałkowski Marek Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
290 Mocek Maciej Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Iron Maiden opłacono
291 Kalino Elwira Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km opłacono
292 Kalino Łukasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
293 Drozd Maria Kruszyna Marsz NW 6,6km opłacono
294 Głogowski Jan PIEKARY ŚLĄSKIE Bieg Główny 10km opłacono
295 Warcholińska Anna Racibórz Marsz NW 6,6km Eko-okna Runners 20.00 PLN
296 Bujoczek Jadwiga Nakło Śląskie Bieg Główny 10km Bujo My ... opłacono
297 Bujoczek Janusz Nakło Śląskie Bieg Główny 10km Bujo My ... opłacono
298 Sichma Kamila Świętochłowice Marsz NW 6,6km opłacono
299 Tkocz Łukasz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km opłacono
300 Breguła Ewa Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6km opłacono


Wyświetleń: 11802

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ