Szalona 9
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pąchalska Joanna Legnica 9km (Bieg OPEN) Fitness Piekary Legnica opłacono on-line
2 Szczepaniak Aleksander Jawor 500m (Bieg Dzieci) Brawl Stars opłacono on-line
3 Szczepaniak Jan Jawor 500m (Bieg Dzieci) Brawl Stars opłacono on-line
4 Lenarcik Kazimierz Józef lubin 6km (Rajd Nordic Walking) opłacono on-line
5 CZYŻ MARIA KAMIENNA GÓRA 500m (Bieg Dzieci) KS SZORTY opłacono on-line
6 Szczepaniak Grzegorz Jawor 9km (Bieg OPEN) opłacono on-line
7 Szymanek Jarosław Gniewomirowice 9km (Bieg OPEN) opłacono on-line
8 Popławski Wojciech Legnica 9km (Bieg OPEN) opłacono on-line
9 Safin Stanisław Osetnica 9km (Bieg OPEN) BBKTS opłacono on-line
10 Antolak Andrzej Wrocław 6km (Rajd Nordic Walking) opłacono on-line
11 Janiak Magdalena Janiak Karpacz 9km (Bieg OPEN) Mks Karkonosze Sporty Zimowe opłacono on-line
12 Łysyganicz Agnieszka Chojnów 9km (Bieg OPEN) Rozbiegani Chojnów opłacono on-line
13 łysyganicz rafał chojnów 9km (Bieg OPEN) Rozbiegani Chojnów opłacono on-line
14 Gołębiowski Filip Rachów 500m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
15 Zieliński Bartosz Mściwojow 500m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
16 Serek Lena Mściwojów 500m (Bieg Dzieci) Spontan Race Mściwojów opłacono on-line
17 Serek Bartosz Mściwojów 9km (Bieg OPEN) Spontan Race Mściwojów opłacono on-line
18 Zielinska Hanna Siekierzyce 500m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
19 Kołodziej Danuta Złotoryja 6km (Rajd Nordic Walking) opłacono on-line
20 Kołodziej Aleksy Złotoryja 9km (Bieg OPEN) Olaws Zlotoryja opłacono on-line
21 Zapaśnik Miłosz JAWOR 9km (Bieg OPEN) JKS Salamandra opłacono on-line
22 CHALUPKA KAMIL Wiadrów 9km (Bieg OPEN) opłacono on-line
23 Bernat Anna Złotoryja 6km (Rajd Nordic Walking) OLAWS Złotoryja opłacono on-line
24 Frączek Damian Proszków 9km (Bieg OPEN) Proszków Team opłacono on-line
25 Głąb Jacek Legnica 9km (Bieg OPEN) Decathlon Legnica opłacono on-line
26 Charytonowicz Maciej Jawor 9km (Bieg OPEN) opłacono on-line
27 DUCH-MACKANIEC DANUTA Jelenia Góra 6km (Rajd Nordic Walking) opłacono on-line
28 Michalec Marta Proszków 9km (Bieg OPEN) Proszków Team opłacono on-line
29 Chreściak Dorota Proszków 9km (Bieg OPEN) Proszków Team opłacono on-line
30 Uss Piotr Jaworzyna Śląska 9km (Bieg OPEN) Team USS-Granit opłacono on-line
31 PACHOLEC Hanna Kłodzko 500m (Bieg Dzieci) Team USS-Granit opłacono on-line
32 Baj Danuta Ścinawa 6km (Rajd Nordic Walking) Ścinawa opłacono on-line
33 Baj Stanisław Ścinawa 6km (Rajd Nordic Walking) Ścinawa opłacono on-line
34 Myca Laura Miękinia 500m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
35 Myca Łukasz Miękinia 9km (Bieg OPEN) opłacono on-line
36 Nawracaj Michał Jawor 9km (Bieg OPEN) GVT opłacono on-line
37 MARKOWIAK MARIA JANOWICE WIELKIE 6km (Rajd Nordic Walking) opłacono on-line
38 Kukliński Tomasz Karpacz 9km (Bieg OPEN) opłacono on-line
39 Kuklińska Róża Karpacz 6km (Rajd Nordic Walking) opłacono on-line
40 Stępień Lucyna Lubin 9km (Bieg OPEN) KS Metraco Polkowice opłacono on-line
41 Perun Sławomir Bolków 9km (Bieg OPEN) opłacono on-line
42 Hiszpańska Nikola Głuszyca 500m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
43 Matkowski Leon Bronów 500m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
44 Socha Emilia Zębowice 500m (Bieg Dzieci) JKB TKKF JAWORZANIE JAWOR opłacono on-line
45 Socha Teresa Zębowice 6km (Rajd Nordic Walking) opłacono on-line
46 Kalista Patrycja Świdnica 500m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
47 Kalista Laura Świdnica 500m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
48 Pieczurowski Sławomir Wrocław 9km (Bieg OPEN) Team LUKS Żórawina Wrocław opłacono on-line
49 Marciniak Igor Michałów 500m (Bieg Dzieci) Szkoła podstawowa nr 9 Legnica opłacono on-line
50 Hołówka Filip Stanisławów 500m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
51 Wieczyńska Honorata Głogów 9km (Bieg OPEN) Fitarena opłacono
52 Prońko Kamil Legnica 9km (Bieg OPEN) Decathlon Legnica opłacono on-line
53 Stępień Magdalena Jawor 9km (Bieg OPEN) JKS Salamandra opłacono on-line
54 Krajewska Małgorzata Legnica 500m (Bieg Dzieci) 4K Legnica opłacono on-line
55 Krajewski Grzegorz Legnica 9km (Bieg OPEN) 4K Legnica opłacono on-line
56 Tkaczyszyn - Kałużna Daria Chojnów 9km (Bieg OPEN) Rozbiegani Chojnów opłacono on-line
57 Giza Antoni Lubin 500m (Bieg Dzieci) JKS Salamandra opłacono
58 Maciejewska Laura Jawor 500m (Bieg Dzieci) JKS SALAMANDRA opłacono on-line
59 Giemza Paweł Jawor 500m (Bieg Dzieci) Na Fali Jawor UKP opłacono on-line
60 Grygorowicz BOGDAN lubin 9km (Bieg OPEN) opłacono on-line
61 Giemza Michał Wrocław 9km (Bieg OPEN) opłacono on-line
62 KUŻAJ grzegorz PRZEJĘSŁAW 9km (Bieg OPEN) MAKOŚ TEAM opłacono on-line
63 Żak Krzysztof Iwiny 9km (Bieg OPEN) opłacono on-line
64 TRZCINKA KAMIL IWINY 500m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
65 TRZCINKA MIKOŁAJ Iwiny 500m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
66 TRZCINKA MAREK TRZCINKA WILCZY LAS 9km (Bieg OPEN) opłacono on-line
67 Chobot Marcin chocianowiec 9km (Bieg OPEN) KGHM ZG RUN opłacono on-line
68 Szczotka Michaś Będkowice 500m (Bieg Dzieci) SP Świątniki opłacono on-line
69 Kasińska-Machajek Krystyna Polkowice 6km (Rajd Nordic Walking) opłacono on-line
70 Witryk Grzegorz Jawor 9km (Bieg OPEN) opłacono on-line
71 Gałuszka Kornel Męcinka 500m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
72 Krawczyk Maria Nowa Męcinka 3 500m (Bieg Dzieci) JKS Salamandra opłacono
73 Wysoczanska Anna Wysoczanska Wrocław 9km (Bieg OPEN) opłacono on-line
74 Adamczyk Dawid Legnica 9km (Bieg OPEN) Feniks Legnica opłacono on-line
75 Glos Lucyna Łozina 9km (Bieg OPEN) opłacono on-line
76 PAPCIAK JULIUSZ Jawor 6km (Rajd Nordic Walking) JKS Salamandra opłacono
77 Kołodziej Michał Miłkowice 9km (Bieg OPEN) opłacono on-line
78 Kołodziej Andrzej Miłkowice 9km (Bieg OPEN) opłacono on-line
79 Żmudziński Karol Jedlina-Zdrój 500m (Bieg Dzieci) Biegaj w Jedlinie opłacono on-line
80 Rudner Janusz Lewin Brzeski 9km (Bieg OPEN) opłacono on-line
81 Macudziński Bartosz Legnica 500m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
82 Krawczyk Jolanta Bolesławiec 9km (Bieg OPEN) Cross Trening BOX opłacono on-line
83 Czernik Paweł Bolesławiec 9km (Bieg OPEN) Cross Trening Box Bolesławiec opłacono on-line
84 Czernik Barbara Milików 9km (Bieg OPEN) Cross Trening Box Bolesławiec opłacono on-line
85 Szewczenko Agnieszka Bolesławiec 9km (Bieg OPEN) Cross Trening Box Bolesławiec opłacono on-line
86 Lisicka Amelia Krzeczyn Wielki 500m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
87 Horbacz Marcin Legnica 9km (Bieg OPEN) opłacono on-line
88 Fidzińska Małgorzata Grodziec Mały 66 6km (Rajd Nordic Walking) opłacono on-line
89 Kamiński Marcin Pogwizdów 9km (Bieg OPEN) opłacono on-line
90 Jastrzębska Kamila Głogów 6km (Rajd Nordic Walking) opłacono on-line
91 CZYŻ MARIUSZ KAMIENNA GÓRA 9km (Bieg OPEN) KS SZORTY opłacono on-line
92 HALINIAK ARKADIUSZ KAMIENNA GÓRA 9km (Bieg OPEN) KS SZORTY opłacono on-line
93 Idczak Mikołaj Legnica 500m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
94 Biniecka Anita Bolesławiec 9km (Bieg OPEN) 10BkPanc opłacono on-line
95 Franas Dagmara Polkowice 6km (Rajd Nordic Walking) opłacono on-line
96 Jakubowski Mirosław Legnica 9km (Bieg OPEN) KB LEW LEGNICA opłacono on-line
97 Grzywa Jakub Jawor 500m (Bieg Dzieci) Szkoła Podstawowa nr 1 Jawor opłacono on-line
98 Kręcichwost Grzegorz Czaple 9km (Bieg OPEN) Biegusy Czaple opłacono on-line
99 Stępień Dawid Jawor 500m (Bieg Dzieci) JKS Salamandra opłacono on-line
100 Stępień Aleksandra Jawor 500m (Bieg Dzieci) JKS Salamandra opłacono on-line


Wyświetleń: 14120

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ