Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jurewicz Adam Elbląg Bieg główny opłacono
2 Gawdzik Paweł Pasłęk Bieg główny Gladiator Pasłęk opłacono
3 Gawdzik Arkadiusz Braniewo Bieg główny A.M.G.-BRANIEWO
4 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg główny opłacono
5 Mroczkowski Tomasz Malbork Bieg główny GRUPA MALBORK
6 Adamowski Andrzej Elbląg Bieg główny
7 Głowacka Anna Elbląg Bieg główny
8 MARNIK Janusz Pasłęk Bieg główny Rozbiegany Pasłęk
9 Morawek Arkadiusz Gdańsk Bieg główny opłacono
10 Rozenbajgier Łukasz Pasłęk Bieg główny
11 Pańka Marcin Elbląg Bieg główny
12 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg główny opłacono
13 Czyszejuk Izabela Pasłęk Bieg główny
14 Jedliński Andrzej Elbląg Bieg główny KOCIAMBERKI opłacono
15 Paruszewski Robert Elbląg Bieg główny
16 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg główny
17 Plawgo Mirosław Pasłęk Bieg główny KB BiegamBoLubię Pasłęk
18 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg główny opłacono
19 Grzebyk Jacek Pasłęk Bieg główny
20 Sanecki Patryk Pasłęk Bieg główny Spartanie Dzieciom opłacono
21 Grynis Paweł Elbląg Bieg główny opłacono
22 Lubowiecka Alicja Wejherowo Bieg główny Unicorn Team
23 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg główny ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM opłacono
24 Bałdyga Radosław Elbląg Bieg główny JBB
25 Kucharczyk Adam Kmiecin Bieg główny
26 Matyja Karolina Pasłęk Bieg główny opłacono
27 Karpiński Zbigniew Gdańsk Bieg główny opłacono
28 Barszcz Waldemar Elbląg Bieg główny
29 Ingielewicz Magda Braniewo Bieg główny MOS ZATOKA BRANIEWO opłacono
30 Zawisza Marcin Elbląg Bieg główny
31 Zawisza Anna Elbląg Bieg główny
32 Janczynski Karol Dąbrówka Bieg główny OŻW opłacono
33 Ćwikliński Tomasz Elbląg Bieg główny Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW opłacono
34 Świderski Jan Pasłęk Bieg główny opłacono
35 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg główny Kwidzyn Biega opłacono
36 Świtała Roman Kwidzyn Bieg główny AMATOR
37 Chabowski Tomasz sztum Bieg główny Sztum Biega opłacono
38 Janik Dorota Elbląg Bieg główny YanikY
39 Janik Wojciech Elbląg Bieg główny YanikY
40 Janczynska Maria Dąbrówka Tczewska Bieg główny Team JK84 opłacono
41 Węgorek Piotr Bytom Bieg główny Opel Active Team / Btm Runners opłacono
42 Stulczewski Andrzej Braniewo Bieg główny MOS ZATOKA BRANIEWO opłacono
43 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg główny opłacono
44 Sowa Renata Elbląg Bieg główny IKS ATAK ELBLĄG
45 Sowa Sylwester Elbląg Bieg główny IKS ATAK ELBLĄG
46 Gotlibowski Radosław Elbląg Bieg główny opłacono
47 Popielarczyk Robert Gronowo Górne Bieg główny opłacono
48 Nowakowski Tomasz Kwidzyn Bieg główny opłacono
49 Jankowska Katarzyna Bialystok Bieg główny KS Podlasie Białystok
50 Antoniewicz Marcin Elbląg Bieg główny opłacono
51 Wiczyński Wojciech Aniołowo Bieg główny TEAM ANIOŁOWO opłacono
52 Tałuć Łukasz Elbląg Bieg główny opłacono
53 Waś Dominika Elbląg Bieg główny opłacono
54 Derdowski Michał Mirotki Bieg główny LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
55 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg główny
56 Pawłowska Beata Elbląg Bieg główny
57 Dobrowolski Kamil Malbork Bieg główny 22 Baza Lotnictwa Taktycznego opłacono
58 jarocki jacek braniewo Bieg główny
59 Jurago Karolina Elbląg Bieg główny opłacono
60 Jurago Tomasz Elbląg Bieg główny opłacono
61 Liszewski Krzysztof Elbląg Bieg główny opłacono
62 Minda Ewelina Minda Elblag Bieg główny opłacono
63 Jaśniewski Przemysław Elbląg Bieg główny #ProjektSUPelblag opłacono
64 Orłowski Piotr Gdynia Bieg główny opłacono
65 Kremski Rafał Iława Bieg główny opłacono
66 Boczkowski Dawid Iława Bieg główny opłacono
67 Stasiak Marzena Pasłęk Bieg główny Rozbiegany Pasłęk
68 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny opłacono
69 Grabowski Marek Olsztyn Bieg główny BUDIMEX opłacono
70 Drzewiecki Dominik Pasłęk Bieg główny opłacono
71 Prokop Mariusz Elbląg Bieg główny PROKOPKI opłacono
72 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg główny OSP POGRODZIE opłacono
73 Woźniak Kamil Pasłęk Bieg główny opłacono
74 Wróbel Michał Sztum Bieg główny Sowiński Team
75 Wardziński Paweł Braniewo Bieg główny opłacono
76 Stefański Andrzej ELBLĄG Bieg główny Maratończyk - Elbląg opłacono
77 Pawłowska Dorota Marzęcice Bieg główny Zamek Kurzętnik opłacono
78 Prokop Wojciech Elbląg Bieg główny Olimpia Elbląg opłacono
79 Cetra Łukasz Rumia Bieg główny RedRum OldBoys opłacono
80 Kuciński Łukasz Elbląg Bieg główny opłacono
81 Matulewicz Magdalena Elbląg Bieg główny 3athlete opłacono
82 Chrząstkowski Lucjan Elbląg Bieg główny El-Aktywni
83 Kaptur Roman Elbląg Bieg główny El-Aktywni
84 Prochna Krzysztof Frombork Bieg główny DRUŻYNA PIERŚCIENIA opłacono
85 Pulkowki Leszek Milejewo Bieg główny
86 Tarasiewicz Ryszard Braniewo Bieg główny opłacono
87 Rutkowski Piotr Elbląg Bieg główny Arobron.pl opłacono
88 Węgorek MONIKA BYTOM Bieg główny BTM RUNNERS
89 Stankiewicz Adam Elbląg Bieg główny opłacono
90 Gniazdowski Łukasz Elbląg Bieg główny
91 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg główny opłacono
92 ELMINOWSKI WOJCIECH Elbląg Bieg główny
93 Wolny Marcin Rotmanka Bieg główny opłacono
94 Szczepaniak Piotr Olsztyn Bieg główny Są Wolniejsi opłacono
95 PODLECKI ANDRZEJ Braniewo Bieg główny
96 Jurewicz Paweł Elbląg Bieg główny opłacono
97 GOŁĘBIEWSKI STEFAN BRANIEWO Bieg główny
98 Bojarowski Piotr Dąbrówno Bieg główny Team Kopeć
99 Tuniewicz Tomasz Pasłęk Bieg główny opłacono
100 Dobosik Damian Elbląg Bieg główny 43. Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie ,3athlete opłacono


Wyświetleń: 5377

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ