X Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych - 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub GMINA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 78 SEMENOWYCH BOGDAN M 1 M 30-39 KIWSZOWATA 10km 0:31:28 19.07 [km/h] 0:03:09 [min/km]
2 37 OKSENIUK SERGIEJ M 2 M 30-39 KOVEL KRYSZTOFIAK TEAM 10km 0:32:51 18.26 [km/h] 0:03:17 [min/km]
3 77 SEMENOVYCH NATALIJA K 1 K 20-29 KIWSZOWATA 10km 0:36:23 16.49 [km/h] 0:03:38 [min/km]
4 90 LASKOWSKI JAROSŁAW M 3 M 30-39 MAŁE BAŁÓWKI KURZĘTNIK BIEGA 10km 0:37:35 15.96 [km/h] 0:03:46 [min/km]
5 89 PAWŁOWSKI MARIUSZ M 4 M 40-49 MARZĘCICE KURZĘTNIK BIEGA 10km 0:37:36 15.96 [km/h] 0:03:46 [min/km]
6 36 OKSENIUK OKSANA K 2 K 30-39 KOVEL KRYSZTOFIAK TEAM 10km 0:37:38 15.94 [km/h] 0:03:46 [min/km]
7 60 TRĘBACZ MICHAŁ M 5 M 40-49 ELBLĄG 10km 0:38:58 15.40 [km/h] 0:03:54 [min/km]
8 62 WARDZIŃSKI PAWEŁ M 6 M 30-39 BRANIEWO 10km 0:39:31 15.18 [km/h] 0:03:57 [min/km]
9 43 PROCHNA KRZYSZTOF M 7 M 40-49 1 FROMBORK DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10km 0:39:43 15.11 [km/h] 0:03:58 [min/km]
10 48 SANECKI PATRYK M 8 M 20-29 1 PASŁĘK SPARTANIE DZIECIOM GMINA 10km 0:40:04 14.98 [km/h] 0:04:00 [min/km]
11 7 DOBROWOLSKI KAMIL M 9 M 30-39 1 MALBORK 22 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO 10km 0:40:11 14.93 [km/h] 0:04:01 [min/km]
12 6 DOBOSIK DAMIAN M 10 M 30-39 2 ELBLĄG 43. BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W BRANIEWIE ,3ATHLETE 10km 0:40:19 14.88 [km/h] 0:04:02 [min/km]
13 83 KRYSZTOFIAK SŁAWOMIR M 11 M 50-59 1 BYDGOSZCZ KRYSZTOFIAK TEAM 10km 0:40:45 14.72 [km/h] 0:04:05 [min/km]
14 88 PAWŁOWSKA KAMILA K 3 K 0-19 MARZĘCICE ZAMEK KURZĘTNIK 10km 0:40:46 14.72 [km/h] 0:04:05 [min/km]
15 41 PAWŁOWSKA DOROTA K 4 K 30-39 MARZĘCICE ZAMEK KURZĘTNIK 10km 0:40:57 14.65 [km/h] 0:04:06 [min/km]
16 93 SATKIEWICZ PIOTR M 12 M 20-29 2 PASŁĘK GETIN BANK PASŁĘK GMINA 10km 0:42:05 14.26 [km/h] 0:04:13 [min/km]
17 51 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 13 M 50-59 2 ELBLĄG MARATOŃCZYK - ELBLĄG 10km 0:42:06 14.25 [km/h] 0:04:13 [min/km]
18 70 KARCZEWSKI EUGENIUSZ M 14 M 50-59 3 DOBRE MIASTO DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 10km 0:42:56 13.98 [km/h] 0:04:18 [min/km]
19 23 JUROŁAJĆ TOMASZ M 15 M 40-49 2 LIPOWINA 4W-MBOT (43BLP BRANIEWO) 10km 0:43:30 13.79 [km/h] 0:04:21 [min/km]
20 46 RUCHLEWICZ NATALIA K 5 K 20-29 SZTUM 10km 0:44:01 13.63 [km/h] 0:04:24 [min/km]
21 84 JAROCKI JACEK M 16 M 30-39 3 BRANIEWO 10km 0:44:03 13.62 [km/h] 0:04:24 [min/km]
22 4 CHABOWSKI TOMASZ M 17 M 50-59 4 SZTUM SZTUM BIEGA 10km 0:44:28 13.49 [km/h] 0:04:27 [min/km]
23 31 MATULEWICZ MAGDALENA K 6 K 30-39 ELBLĄG 3ATHLETE 10km 0:44:35 13.46 [km/h] 0:04:28 [min/km]
24 95 SZARSZUNOWICZ MARIUSZ M 18 M 40-49 3 PASŁĘK KRAM TEAM GMINA 10km 0:44:56 13.35 [km/h] 0:04:30 [min/km]
25 98 GOŁĘBIEWSKI STEFAN M 19 M 40-49 4 BRANIEWO 10km 0:44:58 13.34 [km/h] 0:04:30 [min/km]
26 5 ĆWIKLIŃSKI TOMASZ M 20 M 30-39 4 ELBLĄG PUŁK WSPARCIA DOWODZENIA DWD PW 10km 0:45:14 13.26 [km/h] 0:04:31 [min/km]
27 80 PODLECKI ANDRZEJ M 21 M 30-39 5 BRANIEWO 10km 0:45:32 13.18 [km/h] 0:04:33 [min/km]
28 79 MARNIK JANUSZ M 22 M 40-49 5 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK GMINA 10km 0:45:49 13.10 [km/h] 0:04:35 [min/km]
29 25 KREMSKI RAFAŁ M 23 M 30-39 6 IŁAWA 10km 0:46:16 12.97 [km/h] 0:04:38 [min/km]
30 56 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 24 M 20-29 3 SZTUM 10km 0:47:53 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km]
31 72 ELMINOWSKI WOJCIECH M 25 M 50-59 5 ELBLĄG 10km 0:47:56 12.52 [km/h] 0:04:48 [min/km]
32 45 PROKOP WOJCIECH M 26 M 0-19 1 ELBLĄG OLIMPIA ELBLĄG 10km 0:48:00 12.50 [km/h] 0:04:48 [min/km]
33 53 SZCZEPANIAK PIOTR M 27 M 50-59 6 OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 10km 0:48:02 12.49 [km/h] 0:04:48 [min/km]
34 65 WICZYŃSKI WOJCIECH M 28 M 30-39 7 ANIOŁOWO TEAM ANIOŁOWO GMINA 10km 0:48:15 12.44 [km/h] 0:04:50 [min/km]
35 47 RUTKOWSKI PIOTR M 29 M 30-39 8 ELBLĄG AROBRON.PL 10km 0:48:31 12.37 [km/h] 0:04:51 [min/km]
36 33 MINDA EWELINA K 7 K 30-39 1 ELBLAG 10km 0:48:50 12.29 [km/h] 0:04:53 [min/km]
37 49 SOBIERAJ PIOTR M 30 M 40-49 6 OSTRÓDA 10km 0:49:53 12.03 [km/h] 0:04:59 [min/km]
38 2 BOCZKOWSKI DAWID M 31 M 20-29 4 IŁAWA 10km 0:49:58 12.01 [km/h] 0:05:00 [min/km]
39 34 MORAWEK ARKADIUSZ M 32 M 40-49 7 GDAŃSK 10km 0:50:20 11.92 [km/h] 0:05:02 [min/km]
40 61 TUNIEWICZ TOMASZ M 33 M 40-49 8 PASŁĘK GMINA 10km 0:50:24 11.90 [km/h] 0:05:02 [min/km]
41 57 ŚWIDERSKI JAN M 34 M 50-59 7 PASŁĘK GMINA 10km 0:50:45 11.82 [km/h] 0:05:05 [min/km]
42 3 CETRA ŁUKASZ M 35 M 30-39 9 RUMIA REDRUM OLDBOYS 10km 0:51:12 11.72 [km/h] 0:05:07 [min/km]
43 66 WOLNY MARCIN M 36 M 30-39 10 ROTMANKA 10km 0:51:17 11.70 [km/h] 0:05:08 [min/km]
44 39 OLSZEWSKI ŁUKASZ M 37 M 30-39 11 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 10km 0:51:20 11.69 [km/h] 0:05:08 [min/km]
45 27 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 38 M 20-29 5 ELBLĄG 10km 0:51:28 11.66 [km/h] 0:05:09 [min/km]
46 32 MATYJA KAROLINA K 8 K 30-39 2 PASŁĘK GMINA 10km 0:51:44 11.60 [km/h] 0:05:10 [min/km]
47 38 OLEJARCZYK PIOTR M 39 M 50-59 8 ELBLĄG 10km 0:51:58 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km]
48 69 KARCZEWSKA ALINA K 9 K 40-49 1 DOBRE MIASTO DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 10km 0:52:08 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km]
49 64 WĘGOREK MONIKA K 10 K 30-39 3 BYTOM BTM RUNNERS 10km 0:52:28 11.44 [km/h] 0:05:15 [min/km]
50 74 LIPSKI KAMIL M 40 M 20-29 6 ELBLĄG 10km 0:52:54 11.34 [km/h] 0:05:17 [min/km]
51 21 JUREWICZ ADAM M 41 M 40-49 9 ELBLĄG 10km 0:53:10 11.29 [km/h] 0:05:19 [min/km]
52 73 LIPSKA BOŻENA K 11 K 50-59 1 ELBLĄG 10km 0:53:11 11.28 [km/h] 0:05:19 [min/km]
53 15 JANCZYNSKI KAROL M 42 M 30-39 12 DĄBRÓWKA OŻW 10km 0:53:18 11.26 [km/h] 0:05:20 [min/km]
54 50 STANKIEWICZ ADAM M 43 M 30-39 13 ELBLĄG 10km 0:53:20 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
55 12 GRYNIS PAWEŁ M 44 M 30-39 14 ELBLĄG 10km 0:53:26 11.23 [km/h] 0:05:21 [min/km]
56 35 NOWAKOWSKI TOMASZ M 45 M 40-49 10 KWIDZYN 10km 0:53:28 11.22 [km/h] 0:05:21 [min/km]
57 85 ŚWITAŁA ROMAN M 46 M 60-69 1 KWIDZYN AMATOR 10km 0:54:20 11.04 [km/h] 0:05:26 [min/km]
58 96 SOWA SYLWESTER M 47 M 40-49 11 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 10km 0:54:40 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km]
59 76 PULKOWSKI LESZEK M 48 M 60-69 2 MILEJEWO 10km 0:55:01 10.91 [km/h] 0:05:30 [min/km]
60 91 BARTNIKOWSKI STANISŁAW M 49 M 50-59 9 ELBLĄG 10km 0:55:07 10.89 [km/h] 0:05:31 [min/km]
61 68 IŁOWSKA EMILIA K 12 K 30-39 4 ELBLĄG 10km 0:55:10 10.88 [km/h] 0:05:31 [min/km]
62 42 POPIELARCZYK ROBERT M 50 M 40-49 12 GRONOWO GÓRNE 10km 0:55:17 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km]
63 59 TARASIEWICZ RYSZARD M 51 M 60-69 3 BRANIEWO 10km 0:55:18 10.85 [km/h] 0:05:32 [min/km]
64 75 CHRZĄSTKOWSKI LUCJAN M 52 M 60-69 4 ELBLĄG EL-AKTYWNI 10km 0:55:32 10.80 [km/h] 0:05:33 [min/km]
65 16 JASIULEWICZ IZABELA K 13 K 30-39 5 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 0:55:43 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km]
66 67 WOŹNIAK KAMIL M 53 M 30-39 15 PASŁĘK GMINA 10km 0:55:55 10.73 [km/h] 0:05:36 [min/km]
67 11 GRABOWSKI MAREK M 54 M 50-59 10 OLSZTYN BUDIMEX 10km 0:56:02 10.71 [km/h] 0:05:36 [min/km]
68 8 DRZEWIECKI DOMINIK M 55 M 0-19 2 PASŁĘK GMINA 10km 0:56:20 10.65 [km/h] 0:05:38 [min/km]
69 26 KRYSZCZUK PIOTR M 56 M 30-39 16 PASŁĘK GMINA 10km 0:56:43 10.58 [km/h] 0:05:40 [min/km]
70 40 ORŁOWSKI PIOTR M 57 M 30-39 17 GDYNIA 10km 0:57:20 10.47 [km/h] 0:05:44 [min/km]
71 54 SZEWCZUN MAŁGORZATA K 14 K 40-49 2 DZIERZGOŃ 10km 0:57:31 10.43 [km/h] 0:05:45 [min/km]
72 52 STULCZEWSKI ANDRZEJ M 58 M 50-59 11 BRANIEWO MOS ZATOKA BRANIEWO 10km 0:58:08 10.32 [km/h] 0:05:49 [min/km]
73 92 GNIAZDOWSKI ŁUKASZ M 59 M 40-49 13 ELBLĄG 10km 0:58:45 10.21 [km/h] 0:05:53 [min/km]
74 44 PROKOP MARIUSZ M 60 M 40-49 14 ELBLĄG PROKOPKI 10km 0:59:01 10.17 [km/h] 0:05:54 [min/km]
75 94 SZARSZUNOWICZ ANNA K 15 K 30-39 6 PASŁĘK KRAM TEAM GMINA 10km 0:59:13 10.13 [km/h] 0:05:55 [min/km]
76 71 JUREWICZ EWELINA K 16 K 20-29 1 ELBLĄG 10km 1:00:04 9.99 [km/h] 0:06:00 [min/km]
77 22 JUREWICZ PAWEŁ M 61 M 20-29 7 ELBLĄG 10km 1:00:05 9.99 [km/h] 0:06:01 [min/km]
78 28 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 62 M 60-69 5 BĄDKI 10km 1:00:30 9.92 [km/h] 0:06:03 [min/km]
79 81 BŁAŻEWICZ KRZYSZTOF M 63 M 40-49 15 PASŁĘK GMINA 10km 1:00:55 9.85 [km/h] 0:06:06 [min/km]
80 55 ŚLĘZAK ADAM M 64 M 30-39 18 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 10km 1:02:11 9.65 [km/h] 0:06:13 [min/km]
81 82 KARCZEWSKA-KOS KATARZYNA K 17 K 40-49 3 DOBRE MIASTO DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK 10km 1:02:17 9.63 [km/h] 0:06:14 [min/km]
82 63 WAŚ DOMINIKA K 18 K 30-39 7 ELBLĄG 10km 1:02:35 9.59 [km/h] 0:06:16 [min/km]
83 10 GOTLIBOWSKI RADOSŁAW M 65 M 40-49 16 ELBLĄG 10km 1:02:43 9.57 [km/h] 0:06:16 [min/km]
84 9 GAWDZIK PAWEŁ M 66 M 30-39 19 PASŁĘK GLADIATOR PASŁĘK GMINA 10km 1:03:15 9.49 [km/h] 0:06:20 [min/km]
85 87 GAWDZIK ARKADIUSZ M 67 M 40-49 17 BRANIEWO A.M.G.-BRANIEWO 10km 1:04:00 9.38 [km/h] 0:06:24 [min/km]
86 14 JANCZYNSKA MARIA K 19 K 60-69 1 DĄBRÓWKA TCZEWSKA TEAM JK84 10km 1:06:38 9.00 [km/h] 0:06:40 [min/km]
87 29 LISZEWSKI KRZYSZTOF M 68 M 50-59 12 ELBLĄG 10km 1:08:25 8.77 [km/h] 0:06:51 [min/km]
88 86 BARSZCZ WALDEMAR M 69 M 60-69 6 ELBLĄG 10km 1:11:12 8.43 [km/h] 0:07:07 [min/km]
89 97 SOWA RENATA K 20 K 40-49 4 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 10km 1:23:40 7.17 [km/h] 0:08:22 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ