Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Walczak Krzysztof Gdynia Bieg główny (10 km) ElektroniczneZapisy.pl Team 35.00 PLN
2 Dąbrowski Maciej Giedajty Bieg główny (10 km) Team Kopeć 35.00 PLN
3 Angielczyk Magdalena ELBLĄG Bieg główny (10 km) opłacono on-line
4 Piniewski Robert Olsztyn Bieg główny (10 km) Pszczółkowski Team 35.00 PLN
5 Siemiński Rajmund Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
6 Petryka Łukasz Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
7 Markiewicz Paweł Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
8 Szramowski Przemek Warszawa Bieg główny (10 km) opłacono on-line
9 JAKIMOWICZ Iwona Ostróda Bieg główny (10 km) opłacono on-line
10 Bagiński Krzysztof Bagiński Ostróda Bieg główny (10 km) Ostróda Runners 35.00 PLN
11 Drzewiecki Dominik Pasłęk Bieg główny (10 km) 35.00 PLN
12 Sowa Renata Elbląg Bieg główny (10 km) IKS ATAK ELBLĄG 35.00 PLN
13 Kurzelowski Damian Morąg Bieg główny (10 km) Biegam dla Bartka opłacono on-line
14 Lewko Michał Braniewo Bieg główny (10 km) opłacono on-line
15 Kłuba Sławomir Morąg Bieg główny (10 km) TRI NEGU 35.00 PLN
16 Szczepański Patryk Narzym Bieg główny (10 km) ISKRA Narzym 35.00 PLN
17 Chrabonszcz Jerzy Ostróda Bieg główny (10 km) Ostróda opłacono on-line
18 Chrabonszcz Maria Ostróda Bieg główny (10 km) 35.00 PLN
19 Połowianiuk Jan Barczewo Bieg główny (10 km) Dzikie Życie Run Team opłacono on-line
20 Bielenica Beata Wydminy Bieg główny (10 km) BBL WYDMINY opłacono on-line
21 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg główny (10 km) ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM opłacono on-line
22 Bianga Katarzyna Trąbki Wielkie Bieg główny (10 km) opłacono on-line
23 PAWŁOWSKI MARIUSZ OLSZTYN Bieg główny (10 km) opłacono on-line
24 Nowakowska Edyta Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
25 Rowicki Jarosław Morąg Bieg główny (10 km) LEŚNY CROSS opłacono on-line
26 Cygański Tomasz Olsztyn Bieg główny (10 km) 35.00 PLN
27 Bagrowski Tomasz Gdańsk Bieg główny (10 km) Grupa Trójmiasto 35.00 PLN
28 Menziński Przemysław Barczewo Bieg główny (10 km) BSB Barczewo Biega/ MSB Finisz Morąg opłacono on-line
29 Jachimowicz Dorota Jeziorany Bieg główny (10 km) opłacono on-line
30 Siepioła Cezary Morąg Bieg główny (10 km) LEŚNY CROSS opłacono on-line
31 Bielewicz Maciej Dobre Miasto Bieg główny (10 km) opłacono on-line
32 Kawiak Jacek Ostróda Bieg główny (10 km) opłacono on-line
33 Nawojczyk Przemysław Olsztyn Bieg główny (10 km) AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com opłacono on-line
34 Grędziszewski Waldemar Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
35 Żyźniewski Przemysław Morąg Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
36 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg główny (10 km) 35.00 PLN
37 Chodorowicz Kamil Morąg Bieg główny (10 km) LEŚNY CROSS opłacono on-line
38 Sikorski Krystian Bartoszyce Bieg główny (10 km) Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY opłacono on-line
39 Sikorska Nina Bartoszyce Bieg główny (10 km) Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY opłacono on-line
40 Cetra Łukasz Rumia Bieg główny (10 km) RedRum OldBoys opłacono on-line
41 Wardziński Paweł Braniewo Bieg główny (10 km) RimTimTeamRuners Braniewo opłacono on-line
42 Kaczyński Kamil Morąg Bieg główny (10 km) Finisz Morąg 35.00 PLN
43 Kord Arkadiusz Barczewo Bieg główny (10 km) BSB Barczewo Biega opłacono on-line
44 Paszko Kamil Florczaki Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
45 Rafalski Eliasz Olsztyn Bieg główny (10 km) LEŚNY CROSS 35.00 PLN
46 Szałachowski Tomasz Dobre Miasto Bieg główny (10 km) Dobromiejski Klub Biegacza „Odcisk” opłacono on-line
47 Kubiak Maciej Reda Bieg główny (10 km) Zoeller Tech opłacono on-line
48 Wychowaniak Marta Braniewo Bieg główny (10 km) LA Braniewianki opłacono on-line
49 Ingielewicz Magda Braniewo Bieg główny (10 km) LA Braniewianki opłacono on-line
50 Karwacki Szymon Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
51 Ołowski Kamil Dzierzgoń Bieg główny (10 km) opłacono on-line
52 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg główny (10 km) OSP POGRODZIE opłacono on-line
53 Ołowski Jakub Biskupiec Bieg główny (10 km) opłacono on-line
54 Banach Andrzej Olsztyn Bieg główny (10 km) Lecimy Tutej opłacono on-line
55 Matlewska Marzena Elbląg Bieg główny (10 km) niezrzeszona 35.00 PLN
56 Banaś Sebastian Elbląg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
57 Wdowiak Wojciech Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
58 Hryszko Paweł Białystok Bieg główny (10 km) MKS "Juvenia" Białystok opłacono on-line
59 Gomulski Marcin Morąg Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
60 MARNIK Janusz Pasłęk Bieg główny (10 km) Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
61 Satkiewicz Piotr Pasłęk Bieg główny (10 km) Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
62 Pronobis Beata Barczewo Bieg główny (10 km) BSB Barczewo Biega opłacono on-line


Wyświetleń: 1065

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ