Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Ducher Longin MORĄG Bieg główny (10 km) opłacono on-line
102 Jurewicz Arkadiusz Ostróda Bieg główny (10 km) opłacono on-line
103 Lipiński Seweryn Olsztyn Bieg główny (10 km) sztukawkratke.pl/UWM Olsztyn opłacono on-line
104 Kwakszys Grzegorz Bartoszyce Bieg główny (10 km) Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY opłacono on-line
105 Kubiak Karolina Wejherowo Bieg główny (10 km) Excalibur opłacono on-line
106 Sierzputowski Mariusz Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
107 Szczygłowski Jacek Morąg Bieg główny (10 km) Team Kopeć opłacono on-line
108 Tadejewski Paweł Ostróda Bieg główny (10 km) opłacono on-line
109 Grabowski Marek Olsztyn Bieg główny (10 km) BUDIMEX opłacono on-line
110 Szymańska Ewa Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
111 Tarasiuk Paweł Poznań Bieg główny (10 km) 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny opłacono on-line
112 Dembowski Mariusz Lidzbark Bieg główny (10 km) H+H Polska opłacono on-line
113 Połom Patryk Stawiguda Bieg główny (10 km) opłacono on-line
114 Błaut Damian Tyrowo Bieg główny (10 km) KP PSP Ostróda opłacono on-line
115 Lipiński Marek Gdańsk Bieg główny (10 km) Trec Team opłacono on-line
116 Pałejko Mateusz Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
117 Prusik Andrzej Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
118 Wiczyński Wojciech Aniołowo Bieg główny (10 km) TEAM ANIOŁOWO opłacono on-line
119 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Bieg główny (10 km) TEAM ANIOŁOWO opłacono on-line
120 Kamińska Joanna Aniołowo Bieg główny (10 km) TEAM ANIOŁOWO opłacono on-line
121 Jurołajć Tomasz Lipowina/Braniewo Bieg główny (10 km) 43BLP Braniewo opłacono on-line
122 Szcześniak Janusz Braniewo Bieg główny (10 km) opłacono on-line
123 Krzyżaniak Piotr Ostróda Bieg główny (10 km) opłacono on-line
124 Bakunowicz Jarosław Małdyty Bieg główny (10 km) opłacono on-line
125 Fieodorow Tomasz Barczewo Bieg główny (10 km) BSB Barczewo Biega opłacono on-line
126 Kocięcki Artur Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
127 ORŁOWSKA PAULINA MORĄG Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
128 Leśnicki Paweł Ostróda Bieg główny (10 km) Ostróda Runners opłacono on-line
129 ORŁOWSKI TOMASZ MORĄG Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
130 Przybyłek Michał Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
131 Kubiak Jagoda Wejherowo Bieg główny (10 km) opłacono on-line
132 Sobieraj Piotr Ostróda Bieg główny (10 km) opłacono on-line
133 połom tomasz oława Bieg główny (10 km) Termy Jakuba - Oławski Park Wodny opłacono on-line
134 Gulczyński Piotr Ciechanów Bieg główny (10 km) opłacono on-line
135 Langowski Krzysztof Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
136 Kotlenga Przemysław Iława Bieg główny (10 km) S4H opłacono on-line
137 Kotlenga Monika Iława Bieg główny (10 km) S4H opłacono on-line
138 Balicka Aleksandra Działdowo Bieg główny (10 km) UKS MOSiR Dzialdowo opłacono on-line
139 Królik Jacek Pasłęk Bieg główny (10 km) Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
140 Królik Beata Pasłęk Bieg główny (10 km) Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
141 BĄK PAWEŁ SĘPOPOL Bieg główny (10 km) opłacono on-line
142 Sarol Adrian Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
143 JANUSZEWSKI KAROL JANUSZEWSKI OLSZTYN Bieg główny (10 km) 4 W-M BOT opłacono on-line
144 Nowak Jerzy Bartoszyce Bieg główny (10 km) opłacono on-line
145 Zawadzki Roman Dobre Miasto Bieg główny (10 km) Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
146 Bogdańska Sylwia Dobre Miasto Bieg główny (10 km) Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
147 Woźniak Kamil Pasłęk Bieg główny (10 km) opłacono on-line
148 Chwietczuk Paweł Różnowo Bieg główny (10 km) Paw300 opłacono on-line
149 Dobkowski Daniel Dobkowski Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
150 Felka Szymon Ostróda Bieg główny (10 km) Ostróda Runners opłacono on-line
151 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg główny (10 km) opłacono on-line
152 Radzikowski Paweł Jeziorany Bieg główny (10 km) opłacono on-line
153 Krokwińska Bożena Ostróda Bieg główny (10 km) Ostróda Runners opłacono on-line
154 Szymkowiak Marcin Morąg Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
155 Szczepaniak Piotr Olsztyn Bieg główny (10 km) Są Wolniejsi opłacono on-line


Wyświetleń: 4572

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ