Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Dembowski Mariusz | Lidzbark | Polska | Bieg główny (10 km) | H+H Polska | opłacono on-line |
102 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | IKS ATAK ELBLĄG | |
103 | Szczepański Patryk | Narzym | Polska | Bieg główny (10 km) | ISKRA Narzym | opłacono on-line |
104 | Rapacki Grzegorz | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | KB Biegam Bo Lubię Pasłęk | opłacono on-line |
105 | Rapacka Monika | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | KB Biegam Bo Lubię Pasłęk | opłacono on-line |
106 | Błaut Damian | Tyrowo | Polska | Bieg główny (10 km) | KP PSP Ostróda | opłacono on-line |
107 | Kujawa Wiktor | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | KS AZS UWM OLSZTYN | opłacono on-line |
108 | Wychowaniak Marta | Braniewo | Polska | Bieg główny (10 km) | LA Braniewianki | opłacono on-line |
109 | Ingielewicz Magda | Braniewo | Polska | Bieg główny (10 km) | LA Braniewianki | opłacono on-line |
110 | Banach Andrzej | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | Lecimy Tutej | opłacono on-line |
111 | Rowicki Jarosław | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | LEŚNY CROSS | opłacono on-line |
112 | Siepioła Cezary | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | LEŚNY CROSS | opłacono on-line |
113 | Chodorowicz Kamil | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | LEŚNY CROSS | opłacono on-line |
114 | Rafalski Eliasz | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | LEŚNY CROSS | opłacono on-line |
115 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Polska | Bieg główny (10 km) | Maratończyk - Elbląg | opłacono on-line |
116 | Hryszko Paweł | Białystok | Polska | Bieg główny (10 km) | MKS "Juvenia" Białystok | opłacono on-line |
117 | Spustek Marcin | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | MKS"Truso" Elbląg | opłacono on-line |
118 | Matlewska Marzena | Elbląg | Polska | Bieg główny (10 km) | niezrzeszona | |
119 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg główny (10 km) | OSP POGRODZIE | opłacono on-line |
120 | Chrabonszcz Jerzy | Ostróda | Polska | Bieg główny (10 km) | Ostróda | opłacono on-line |
121 | Bagiński Krzysztof Bagiński | Ostróda | Polska | Bieg główny (10 km) | Ostróda Runners | |
122 | Leśnicki Paweł | Ostróda | Polska | Bieg główny (10 km) | Ostróda Runners | opłacono on-line |
123 | Felka Szymon | Ostróda | Polska | Bieg główny (10 km) | Ostróda Runners | opłacono on-line |
124 | Krokwińska Bożena | Ostróda | Polska | Bieg główny (10 km) | Ostróda Runners | opłacono on-line |
125 | Chwietczuk Paweł | Różnowo | Polska | Bieg główny (10 km) | Paw300 | opłacono on-line |
126 | Zawadzki Roman | Dobre Miasto | Polska | Bieg główny (10 km) | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
127 | Bogdańska Sylwia | Dobre Miasto | Polska | Bieg główny (10 km) | Pozytywni Dobre Miasto | opłacono on-line |
128 | Piniewski Robert | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | Pszczółkowski Team | |
129 | Cetra Łukasz | Rumia | Polska | Bieg główny (10 km) | RedRum OldBoys | opłacono on-line |
130 | Wardziński Paweł | Braniewo | Polska | Bieg główny (10 km) | RimTimTeamRuners Braniewo | opłacono on-line |
131 | MARNIK Janusz | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
132 | Satkiewicz Piotr | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
133 | Królik Jacek | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
134 | Królik Beata | Pasłęk | Polska | Bieg główny (10 km) | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
135 | Angielczyk Magdalena | ELBLĄG | Polska | Bieg główny (10 km) | run-log | opłacono on-line |
136 | Kotlenga Przemysław | Iława | Polska | Bieg główny (10 km) | S4H | opłacono on-line |
137 | Kotlenga Monika | Iława | Polska | Bieg główny (10 km) | S4H | opłacono on-line |
138 | Sidorowicz Aleksandra Sidorowicz | ORNETA | Polska | Bieg główny (10 km) | Są wolniejsi | opłacono on-line |
139 | Szczepaniak Piotr | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | Są Wolniejsi | opłacono on-line |
140 | Lipiński Seweryn | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | sztukawkratke.pl/UWM Olsztyn | opłacono on-line |
141 | Wiczyński Wojciech | Aniołowo | Polska | Bieg główny (10 km) | TEAM ANIOŁOWO | opłacono on-line |
142 | Wiczyński Krzysztof | Aniołowo | Polska | Bieg główny (10 km) | TEAM ANIOŁOWO | opłacono on-line |
143 | Kamińska Joanna | Aniołowo | Polska | Bieg główny (10 km) | TEAM ANIOŁOWO | opłacono on-line |
144 | Dąbrowski Maciej | Giedajty | Polska | Bieg główny (10 km) | Team Kopeć | opłacono on-line |
145 | Kowalski Karol | Dobrocin | Polska | Bieg główny (10 km) | Team Kopeć | opłacono on-line |
146 | Kopeć Wojciech | Olsztynek | Polska | Bieg główny (10 km) | Team Kopeć | |
147 | Sławuszewska Małgorzata | Olsztyn | Polska | Bieg główny (10 km) | Team Kopeć | opłacono on-line |
148 | Szczygłowski Jacek | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | Team Kopeć | opłacono on-line |
149 | połom tomasz | oława | Polska | Bieg główny (10 km) | Termy Jakuba - Oławski Park Wodny | opłacono on-line |
150 | Lipiński Marek | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | Trec Team | opłacono on-line |
151 | Kłuba Sławomir | Morąg | Polska | Bieg główny (10 km) | TRI NEGU | opłacono on-line |
152 | Balicka Aleksandra | Działdowo | Polska | Bieg główny (10 km) | UKS MOSiR Dzialdowo | opłacono on-line |
153 | Konarzewska Martyna | Działdowo | Polska | Bieg główny (10 km) | UKS MOSiR Działdowo | opłacono on-line |
154 | Rydzewski Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg główny (10 km) | VI LO Gdańsk | opłacono on-line |
155 | Kubiak Maciej | Reda | Polska | Bieg główny (10 km) | Zoeller Tech | opłacono on-line |
Wyświetleń: 9428