Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szczepaniak Piotr Olsztyn Bieg główny (10 km) Są Wolniejsi opłacono on-line
2 Szymkowiak Marcin Morąg Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
3 Krokwińska Bożena Ostróda Bieg główny (10 km) Ostróda Runners opłacono on-line
4 Radzikowski Paweł Jeziorany Bieg główny (10 km) opłacono on-line
5 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg główny (10 km) opłacono on-line
6 Felka Szymon Ostróda Bieg główny (10 km) Ostróda Runners opłacono on-line
7 Dobkowski Daniel Dobkowski Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
8 Chwietczuk Paweł Różnowo Bieg główny (10 km) Paw300 opłacono on-line
9 Woźniak Kamil Pasłęk Bieg główny (10 km) opłacono on-line
10 Bogdańska Sylwia Dobre Miasto Bieg główny (10 km) Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
11 Zawadzki Roman Dobre Miasto Bieg główny (10 km) Pozytywni Dobre Miasto opłacono on-line
12 Nowak Jerzy Bartoszyce Bieg główny (10 km) opłacono on-line
13 JANUSZEWSKI KAROL JANUSZEWSKI OLSZTYN Bieg główny (10 km) 4 W-M BOT opłacono on-line
14 Sarol Adrian Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
15 BĄK PAWEŁ SĘPOPOL Bieg główny (10 km) opłacono on-line
16 Królik Beata Pasłęk Bieg główny (10 km) Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
17 Królik Jacek Pasłęk Bieg główny (10 km) Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
18 Balicka Aleksandra Działdowo Bieg główny (10 km) UKS MOSiR Dzialdowo opłacono on-line
19 Kotlenga Monika Iława Bieg główny (10 km) S4H opłacono on-line
20 Kotlenga Przemysław Iława Bieg główny (10 km) S4H opłacono on-line
21 Langowski Krzysztof Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
22 Gulczyński Piotr Ciechanów Bieg główny (10 km) opłacono on-line
23 połom tomasz oława Bieg główny (10 km) Termy Jakuba - Oławski Park Wodny opłacono on-line
24 Sobieraj Piotr Ostróda Bieg główny (10 km) opłacono on-line
25 Kubiak Jagoda Wejherowo Bieg główny (10 km) opłacono on-line
26 Przybyłek Michał Morąg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
27 ORŁOWSKI TOMASZ MORĄG Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
28 Leśnicki Paweł Ostróda Bieg główny (10 km) Ostróda Runners opłacono on-line
29 ORŁOWSKA PAULINA MORĄG Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
30 Kocięcki Artur Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
31 Fieodorow Tomasz Barczewo Bieg główny (10 km) BSB Barczewo Biega opłacono on-line
32 Bakunowicz Jarosław Małdyty Bieg główny (10 km) opłacono on-line
33 Krzyżaniak Piotr Ostróda Bieg główny (10 km) opłacono on-line
34 Szcześniak Janusz Braniewo Bieg główny (10 km) opłacono on-line
35 Jurołajć Tomasz Lipowina/Braniewo Bieg główny (10 km) 43BLP Braniewo opłacono on-line
36 Kamińska Joanna Aniołowo Bieg główny (10 km) TEAM ANIOŁOWO opłacono on-line
37 Wiczyński Krzysztof Aniołowo Bieg główny (10 km) TEAM ANIOŁOWO opłacono on-line
38 Wiczyński Wojciech Aniołowo Bieg główny (10 km) TEAM ANIOŁOWO opłacono on-line
39 Prusik Andrzej Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
40 Pałejko Mateusz Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
41 Lipiński Marek Gdańsk Bieg główny (10 km) Trec Team opłacono on-line
42 Błaut Damian Tyrowo Bieg główny (10 km) KP PSP Ostróda opłacono on-line
43 Połom Patryk Stawiguda Bieg główny (10 km) opłacono on-line
44 Dembowski Mariusz Lidzbark Bieg główny (10 km) H+H Polska opłacono on-line
45 Tarasiuk Paweł Poznań Bieg główny (10 km) 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny opłacono on-line
46 Szymańska Ewa Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
47 Grabowski Marek Olsztyn Bieg główny (10 km) BUDIMEX opłacono on-line
48 Tadejewski Paweł Ostróda Bieg główny (10 km) opłacono on-line
49 Szczygłowski Jacek Morąg Bieg główny (10 km) Team Kopeć opłacono on-line
50 Sierzputowski Mariusz Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
51 Kubiak Karolina Wejherowo Bieg główny (10 km) Excalibur opłacono on-line
52 Kwakszys Grzegorz Bartoszyce Bieg główny (10 km) Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY opłacono on-line
53 Lipiński Seweryn Olsztyn Bieg główny (10 km) sztukawkratke.pl/UWM Olsztyn opłacono on-line
54 Jurewicz Arkadiusz Ostróda Bieg główny (10 km) opłacono on-line
55 Ducher Longin MORĄG Bieg główny (10 km) opłacono on-line
56 Sidorowicz Aleksandra Sidorowicz ORNETA Bieg główny (10 km) Są wolniejsi opłacono on-line
57 Jaworska-Bendyk Karolina Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
58 Kujawa Wiktor Olsztyn Bieg główny (10 km) KS AZS UWM OLSZTYN opłacono on-line
59 KUBIAK ANDRZEJ RUMIA Bieg główny (10 km) opłacono on-line
60 BROJEK Mariusz Żabi Róg Bieg główny (10 km) opłacono on-line
61 Kubiak Maria Rumia Bieg główny (10 km) opłacono on-line
62 kapteina robert gronowo górne Bieg główny (10 km) opłacono on-line
63 Odziemczyk Tomasz Elbląg Bieg główny (10 km) evoubezpieczenia.pl opłacono on-line
64 Tunkiewicz Sławek Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
65 Szukuć Agnieszka Olsztyn, 85 Bieg główny (10 km) opłacono on-line
66 Maliszewski Jerzy Olsztyn Bieg główny (10 km) AKM Olsztyn/sklepbiegowy.com opłacono on-line
67 Rapacka Monika Pasłęk Bieg główny (10 km) KB Biegam Bo Lubię Pasłęk opłacono on-line
68 Rapacki Grzegorz Pasłęk Bieg główny (10 km) KB Biegam Bo Lubię Pasłęk opłacono on-line
69 Sławuszewska Małgorzata Olsztyn Bieg główny (10 km) Team Kopeć opłacono on-line
70 Sławuszewski Leszek Olsztyn Bieg główny (10 km) 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN opłacono on-line
71 Trzeciak Magdalena Olsztyn Bieg główny (10 km) AZS UWM OLSZTYN
72 Rydzewska Barbara Pasłęk Bieg główny (10 km) opłacono on-line
73 Drzewiecki Dominik Pasłęk Bieg główny (10 km) opłacono on-line
74 Rydzewski Dawid Gdańsk Bieg główny (10 km) VI LO Gdańsk opłacono on-line
75 Stefański Andrzej ELBLĄG Bieg główny (10 km) Maratończyk - Elbląg opłacono on-line
76 Świderski Jan Pasłęk Bieg główny (10 km) opłacono on-line
77 Jakimczuk Aleksandra Braniewo Bieg główny (10 km)
78 Wiśniewski Łukasz PASŁĘK Bieg główny (10 km) opłacono on-line
79 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg główny (10 km) Active Malbork
80 Sudzińska Mariola Olsztyn Bieg główny (10 km) AKM Olsztyn
81 Jarosz Jarosław Jarosz Bartoszyce Bieg główny (10 km) opłacono on-line
82 Spustek Marcin Elbląg Bieg główny (10 km) MKS"Truso" Elbląg opłacono on-line
83 Konarzewska Martyna Działdowo Bieg główny (10 km) UKS MOSiR Działdowo opłacono on-line
84 Kopeć Wojciech Olsztynek Bieg główny (10 km) Team Kopeć
85 Kowalski Karol Dobrocin Bieg główny (10 km) Team Kopeć opłacono on-line
86 Zięba Mariusz Iława Bieg główny (10 km) BIEGACZE GORSZEGO SORTU opłacono on-line
87 Guzowski Piotr Iława Bieg główny (10 km) BIEGACZE GORSZEGO SORTU opłacono on-line
88 Worobiec Dawid Worobiec Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
89 Schoenrock Tomasz Nowy Dwór Gdański Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
90 Tomaszewska Joanna Iława Bieg główny (10 km) BIEGACZE GORSZEGO SORTU opłacono on-line
91 Trzebiatowski Michał Iława Bieg główny (10 km) BIEGACZE GORSZEGO SORTU opłacono on-line
92 Przybyłek Patrycja Iława Bieg główny (10 km) BIEGACZE GORSZEGO SORTU opłacono on-line
93 Możejko Dawid Morąg Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
94 Danielewicz Piotr Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line
95 Pronobis Beata Barczewo Bieg główny (10 km) BSB Barczewo Biega opłacono on-line
96 Satkiewicz Piotr Pasłęk Bieg główny (10 km) Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
97 MARNIK Janusz Pasłęk Bieg główny (10 km) Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
98 Gomulski Marcin Morąg Bieg główny (10 km) Finisz Morąg opłacono on-line
99 Hryszko Paweł Białystok Bieg główny (10 km) MKS "Juvenia" Białystok opłacono on-line
100 Wdowiak Wojciech Olsztyn Bieg główny (10 km) opłacono on-line


Wyświetleń: 4534

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ