VII Bieg Uliczny Szlakiem Morąskich Zabytków - 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik 1 OKR 2 OKR 3 OKR 4 OKR
1 61 KUBIAK MACIEJ M 1 M 30-39 REDA ZOELLER TECH 10km 0:31:01 0:08:44 0:16:10 0:23:34 0:30:53
2 20 DEMBOWSKI MARIUSZ M 2 M 30-39 LIDZBARK H+H POLSKA 10km 0:32:07 0:08:58 0:16:39 0:24:27 0:32:00
3 115 SPUSTEK MARCIN M 3 M 0-29 ELBLĄG MKS"TRUSO" ELBLĄG 10km 0:32:14 0:08:58 0:16:37 0:24:25 0:32:05
4 147 KARBOWSKI MICHAŁ M 4 M 0-29 1 DZIAŁDOWO UKS MOSIR DZIAŁDOWO 10km 0:32:20 0:08:57 0:16:37 0:24:26 0:32:12
5 138 WOROBIEC DAWID M 5 M 0-29 2 OLSZTYN 10km 0:32:42 0:08:58 0:16:40 0:24:33 0:32:34
6 129 TARASIUK PAWEŁ M 6 M 30-39 1 POZNAŃ 31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO POZNAŃ-KRZESINY 10km 0:32:47 0:08:58 0:16:38 0:24:32 0:32:38
7 52 KOWALSKI KAROL M 7 M 0-29 3 DOBROCIN TEAM KOPEĆ 10km 0:32:48 0:09:13 0:17:10 0:25:04 0:32:42
8 63 KUJAWA WIKTOR M 8 M 0-29 4 OLSZTYN KS AZS UWM OLSZTYN 10km 0:32:54 0:09:01 0:16:57 0:25:02 0:32:46
9 128 TADEJEWSKI PAWEŁ M 9 M 40-49 1 OSTRÓDA 10km 0:33:03 0:09:12 0:17:04 0:25:02 0:32:55
10 80 OŁOWSKI JAKUB M 10 M 30-39 2 BISKUPIEC 10km 0:33:39 0:09:13 0:17:13 0:25:21 0:33:31
11 10 BŁAUT DAMIAN M 11 M 0-29 5 TYROWO KP PSP OSTRÓDA 10km 0:34:29 0:09:14 0:17:30 0:25:50 0:34:19
12 74 MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW M 12 M 30-39 3 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA/ MSB FINISZ MORĄG 10km 0:34:48 0:12:13 0:22:41 0:33:20 0:43:37
13 111 SIKORSKI KRYSTIAN M 13 M 0-29 6 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 10km 0:35:08 0:09:26 0:17:50 0:26:26 0:35:00
14 25 FIEODOROW TOMASZ M 14 M 30-39 4 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 10km 0:35:14 0:09:35 0:18:03 0:26:41 0:35:06
15 19 DĄBROWSKI MACIEJ M 15 M 0-29 7 GIEDAJTY TEAM KOPEĆ 10km 0:35:16 0:09:14 0:17:34 0:26:21 0:35:07
16 145 SOBOLEWSKI MARCIN M 16 M 40-49 2 ZALEWO UKS TRS SUSZ 10km 0:35:40 0:09:46 0:18:16 0:26:56 0:35:32
17 148 ZIENKIEWICZ PIOTR M 17 M 40-49 3 MŁYNARY UKS GIMIAS PASŁĘK 10km 0:35:54 0:09:43 0:18:21 0:27:11 0:35:47
18 6 BĄK PAWEŁ M 18 M 40-49 4 SĘPOPOL 10km 0:36:31 0:10:20 0:19:06 0:27:51 0:36:23
19 35 JANUSZEWSKI KAROL M 19 M 30-39 5 OLSZTYN 4 W-M BOT 10km 0:36:33 0:10:00 0:18:47 0:27:44 0:36:26
20 154 TRZECIAK MAGDALENA K 1 K 0-29 OLSZTYN AZS UWM OLSZTYN 10km 0:36:35 0:10:12 0:19:00 0:27:43 0:36:28
21 48 KONARZEWSKA MARTYNA K 2 K 0-29 DZIAŁDOWO UKS MOSIR DZIAŁDOWO 10km 0:36:42 0:10:18 0:18:57 0:27:43 0:36:34
22 76 NAWOJCZYK PRZEMYSŁAW M 20 M 30-39 6 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 10km 0:37:00 0:10:06 0:18:57 0:27:55 0:36:52
23 81 OŁOWSKI KAMIL M 21 M 30-39 7 DZIERZGOŃ 10km 0:37:43 0:10:07 0:19:07 0:28:24 0:37:35
24 51 KOTLENGA PRZEMYSŁAW M 22 M 30-39 8 IŁAWA S4H 10km 0:38:07 0:10:18 0:19:34 0:28:59 0:38:00
25 133 WARDZIŃSKI PAWEŁ M 23 M 30-39 9 BRANIEWO RIMTIMTEAMRUNERS BRANIEWO 10km 0:38:12 0:10:11 0:19:33 0:28:55 0:38:03
26 116 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 24 M 50-59 1 ELBLĄG MARATOŃCZYK - ELBLĄG 10km 0:38:13 0:10:36 0:19:50 0:29:00 0:38:05
27 31 HRYSZKO PAWEŁ M 25 M 0-29 8 BIAŁYSTOK MKS "JUVENIA" BIAŁYSTOK 10km 0:38:16 0:10:07 0:19:22 0:28:54 0:38:07
28 82 ORŁOWSKI TOMASZ M 26 M 30-39 10 MORĄG FINISZ MORĄG 10km 0:38:27 0:10:36 0:19:51 0:29:08 0:38:20
29 117 SZAŁACHOWSKI TOMASZ M 27 M 30-39 11 DOBRE MIASTO DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA „ODCISK” 10km 0:38:31 0:10:27 0:19:41 0:29:05 0:38:24
30 134 WDOWIAK WOJCIECH M 28 M 40-49 5 OLSZTYN 10km 0:38:32 0:10:27 0:19:44 0:29:16 0:38:24
31 49 KORD ARKADIUSZ M 29 M 0-29 9 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 10km 0:38:36 0:10:26 0:19:43 0:29:06 0:38:27
32 71 MALISZEWSKI JERZY M 30 M 50-59 2 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM 10km 0:38:49 0:10:38 0:19:53 0:29:17 0:38:40
33 155 SIANKOWSKI SŁAWOMIR M 31 M 40-49 6 WILNOWO 10km 0:38:51 0:10:37 0:19:44 0:29:07 0:38:42
34 64 KURZELOWSKI DAMIAN M 32 M 40-49 7 MORĄG BIEGAM DLA BARTKA 10km 0:39:08 0:10:42 0:19:59 0:29:30 0:39:00
35 89 POŁOM TOMASZ M 33 M 30-39 12 OŁAWA TERMY JAKUBA - OŁAWSKI PARK WODNY 10km 0:39:59 0:11:22 0:21:02 0:30:39 0:39:52
36 73 MARNIK JANUSZ M 34 M 40-49 8 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10km 0:40:07 0:11:31 0:20:58 0:30:32 0:39:59
37 104 SATKIEWICZ PIOTR M 35 M 0-29 10 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10km 0:40:07 0:11:31 0:20:58 0:30:31 0:39:59
38 105 SCHOENROCK TOMASZ M 36 M 0-29 11 NOWY DWÓR GDAŃSKI FINISZ MORĄG 10km 0:40:12 0:11:00 0:20:38 0:30:27 0:40:01
39 24 FELKA SZYMON M 37 M 30-39 13 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 10km 0:40:13 0:10:42 0:20:22 0:30:29 0:40:04
40 149 KALWAS ROBERT M 38 M 50-59 3 OLSZTYN 10km 0:40:26 0:11:21 0:20:58 0:30:43 0:40:18
41 57 KRZYŻANIAK PIOTR M 39 M 30-39 14 OSTRÓDA 10km 0:40:44 0:11:02 0:20:52 0:30:51 0:40:36
42 100 RUCHLEWICZ NATALIA K 3 K 0-29 SZTUM 10km 0:40:50 0:11:06 0:20:49 0:30:40 0:40:41
43 45 KAWIAK JACEK M 40 M 40-49 9 OSTRÓDA 10km 0:40:52 0:11:04 0:20:44 0:30:53 0:40:43
44 85 PASZKO KAMIL M 41 M 0-29 12 FLORCZAKI FINISZ MORĄG 10km 0:41:02 0:10:43 0:20:40 0:30:46 0:40:55
45 153 WILIŃSKI TOMASZ M 42 M 40-49 10 OLSZTYN 10km 0:41:11 0:10:48 0:20:40 0:30:48 0:41:01
46 40 JUROŁAJĆ TOMASZ M 43 M 40-49 11 LIPOWINA/BRANIEWO 43BLP BRANIEWO 10km 0:41:16 0:11:18 0:21:12 0:31:21 0:41:08
47 17 CYGAŃSKI TOMASZ M 44 M 30-39 15 OLSZTYN 10km 0:41:19 0:10:58 0:20:52 0:31:03 0:41:11
48 109 SIERZPUTOWSKI MARIUSZ M 45 M 50-59 4 OLSZTYN 10km 0:41:20 0:11:41 0:21:32 0:31:27 0:00:00
49 95 RADZIKOWSKI PAWEŁ M 46 M 30-39 16 JEZIORANY 10km 0:41:38 0:11:25 0:21:29 0:31:35 0:41:29
50 77 NOWAK JERZY M 47 M 50-59 5 BARTOSZYCE 10km 0:41:47 0:11:27 0:21:24 0:31:34 0:41:39
51 9 BIELEWICZ MACIEJ M 48 M 0-29 13 DOBRE MIASTO 10km 0:41:52 0:11:52 0:21:58 0:31:53 0:41:45
52 150 FIGAT MIROSŁAW M 49 M 60+ 1 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 10km 0:41:55 0:11:26 0:21:35 0:31:47 0:41:46
53 103 SAROL ADRIAN M 50 M 30-39 17 OLSZTYN 10km 0:42:17 0:11:55 0:22:00 0:32:06 0:42:09
54 59 KUBIAK JAGODA K 4 K 30-39 1 WEJHEROWO 10km 0:42:31 0:11:33 0:21:31 0:31:51 0:42:20
55 152 STACHÓRKO KRZYSZTOF M 51 M 40-49 12 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10km 0:42:34 0:11:53 0:21:59 0:32:21 0:42:25
56 86 PAWŁOWSKI MARIUSZ M 52 M 40-49 13 OLSZTYN 10km 0:42:48 0:12:24 0:22:43 0:32:55 0:42:40
57 43 KAPTEINA ROBERT M 53 M 40-49 14 GRONOWO GÓRNE 10km 0:42:48 0:11:33 0:21:47 0:32:13 0:42:39
58 8 BIELENICA BEATA K 5 K 30-39 2 WYDMINY BBL WYDMINY 10km 0:43:02 0:11:22 0:21:39 0:32:20 0:42:54
59 55 KRÓLIK JACEK M 54 M 40-49 15 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10km 0:43:04 0:12:40 0:23:01 0:33:13 0:42:56
60 79 ODZIEMCZYK TOMASZ M 55 M 30-39 18 ELBLĄG EVOUBEZPIECZENIA.PL 10km 0:43:16 0:11:50 0:22:17 0:32:58 0:43:09
61 107 SIEMIŃSKI RAJMUND M 56 M 30-39 19 MORĄG 10km 0:43:16 0:11:20 0:21:45 0:32:34 0:43:09
62 88 POŁOM PATRYK M 57 M 0-29 14 STAWIGUDA 10km 0:43:25 0:11:48 0:21:59 0:32:34 0:43:16
63 32 INGIELEWICZ MAGDA K 6 K 30-39 3 BRANIEWO LA BRANIEWIANKI 10km 0:43:36 0:11:41 0:22:20 0:33:11 0:43:28
64 41 KACZYŃSKI KAMIL M 58 M 40-49 16 MORĄG FINISZ MORĄG 10km 0:43:38 0:11:18 0:21:28 0:32:19 0:43:30
65 26 GOMULSKI MARCIN M 59 M 30-39 20 MORĄG FINISZ MORĄG 10km 0:43:45 0:11:29 0:22:06 0:33:08 0:43:35
66 91 PRONOBIS BEATA K 7 K 40+ 1 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 10km 0:43:46 0:09:27 0:17:49 0:26:12 0:34:40
67 65 KWAKSZYS GRZEGORZ M 60 M 30-39 21 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 10km 0:43:49 0:12:17 0:22:42 0:33:12 0:43:39
68 135 WICZYŃSKI KRZYSZTOF M 61 M 50-59 6 ANIOŁOWO TEAM ANIOŁOWO 10km 0:43:55 0:12:24 0:22:42 0:33:12 0:43:45
69 14 CHODOROWICZ KAMIL M 62 M 30-39 22 MORĄG LEŚNY CROSS 10km 0:43:58 0:12:49 0:23:12 0:33:30 0:43:49
70 110 SIKORSKA NINA K 8 K 0-29 1 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY 10km 0:44:07 0:12:03 0:22:38 0:33:16 0:43:57
71 84 PAŁEJKO MATEUSZ M 63 M 30-39 23 OLSZTYN 10km 0:44:12 0:12:34 0:23:02 0:33:38 0:44:04
72 127 ŚWIDERSKI JAN M 64 M 50-59 7 PASŁĘK 10km 0:44:14 0:12:41 0:23:14 0:33:51 0:44:06
73 33 JACHIMOWICZ DOROTA K 9 K 40+ 2 JEZIORANY 10km 0:44:15 0:11:43 0:22:21 0:33:11 0:44:05
74 3 BALICKA ALEKSANDRA K 10 K 0-29 2 DZIAŁDOWO UKS MOSIR DZIALDOWO 10km 0:44:24 0:11:28 0:21:47 0:32:49 0:44:13
75 66 LANGOWSKI KRZYSZTOF M 65 M 40-49 17 MORĄG 10km 0:44:35 0:12:26 0:23:06 0:33:44 0:44:26
76 92 PRUSIK ANDRZEJ M 66 M 50-59 8 OLSZTYN 10km 0:44:38 0:12:06 0:22:37 0:33:24 0:44:27
77 46 KŁUBA SŁAWOMIR M 67 M 0-29 15 MORĄG TRI NEGU 10km 0:44:46 0:12:34 0:23:14 0:34:10 0:44:37
78 119 SZCZEPAŃSKI PATRYK M 68 M 30-39 24 NARZYM ISKRA NARZYM 10km 0:44:46 0:12:35 0:23:15 0:34:12 0:44:37
79 67 LEŚNICKI PAWEŁ M 69 M 30-39 25 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 10km 0:44:50 0:12:36 0:23:19 0:34:03 0:44:42
80 34 JAKIMOWICZ IWONA K 11 K 40+ 3 OSTRÓDA 10km 0:44:54 0:12:00 0:22:40 0:33:44 0:44:45
81 157 ZAJĄC BARTOSZ M 70 M 30-39 26 BARCZEWO BSB BARCZEWO BIEGA 10km 0:45:16 0:12:35 0:23:15 0:34:11 0:45:08
82 72 MARKIEWICZ PAWEŁ M 71 M 30-39 27 ELBLĄG 10km 0:45:18 0:12:14 0:23:00 0:34:06 0:45:09
83 125 SZYMKOWIAK MARCIN M 72 M 30-39 28 MORĄG FINISZ MORĄG 10km 0:45:24 0:11:34 0:22:22 0:33:44 0:45:16
84 47 KOCIĘCKI ARTUR M 73 M 30-39 29 OLSZTYN 10km 0:45:25 0:12:37 0:23:17 0:34:20 0:45:15
85 70 LIPIŃSKI SEWERYN M 74 M 30-39 30 OLSZTYN SZTUKAWKRATKE.PL/UWM OLSZTYN 10km 0:45:39 0:12:26 0:23:14 0:34:22 0:45:30
86 118 SZCZEPANIAK PIOTR M 75 M 50-59 9 OLSZTYN SĄ WOLNIEJSI 10km 0:45:40 0:12:23 0:23:10 0:34:17 0:45:33
87 131 TRZEBIATOWSKI MICHAŁ M 76 M 40-49 18 IŁAWA BIEGACZE GORSZEGO SORTU 10km 0:45:55 0:12:48 0:23:58 0:34:58 0:45:46
88 126 ŚLĘZAK ADAM M 77 M 30-39 31 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 10km 0:46:23 0:12:05 0:23:34 0:34:52 0:46:17
89 36 JAROSZ JAROSŁAW M 78 M 60+ 2 BARTOSZYCE 10km 0:46:26 0:12:49 0:23:57 0:35:09 0:46:17
90 94 PRZYBYŁEK PATRYCJA K 12 K 30-39 4 IŁAWA BIEGACZE GORSZEGO SORTU 10km 0:46:35 0:12:45 0:23:58 0:35:13 0:46:26
91 108 SIEPIOŁA CEZARY M 79 M 40-49 19 MORĄG LEŚNY CROSS 10km 0:46:42 0:13:21 0:24:36 0:35:37 0:46:32
92 39 JUREWICZ ARKADIUSZ M 80 M 40-49 20 OSTRÓDA 10km 0:47:08 0:12:45 0:23:58 0:35:28 0:46:59
93 58 KUBIAK ANDRZEJ M 81 M 60+ 3 RUMIA 10km 0:47:21 0:12:49 0:24:02 0:35:34 0:47:11
94 114 SOBIERAJ PIOTR M 82 M 40-49 21 OSTRÓDA 10km 0:47:28 0:12:58 0:24:17 0:35:51 0:47:18
95 93 PRZYBYŁEK MICHAŁ M 83 M 30-39 32 MORĄG 10km 0:47:31 0:12:38 0:23:36 0:35:44 0:47:24
96 113 SŁAWUSZEWSKI LESZEK M 84 M 40-49 22 OLSZTYN 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN 10km 0:47:32 0:13:04 0:24:19 0:35:54 0:47:24
97 29 GULCZYŃSKI PIOTR M 85 M 30-39 33 CIECHANÓW 10km 0:47:47 0:12:42 0:24:11 0:35:58 0:47:37
98 23 DUCHER LONGIN M 86 M 50-59 10 MORĄG 10km 0:47:50 0:12:44 0:24:16 0:36:03 0:47:42
99 83 ORŁOWSKA PAULINA K 13 K 0-29 3 MORĄG FINISZ MORĄG 10km 0:47:53 0:12:55 0:24:09 0:35:50 0:47:45
100 137 WIŚNIEWSKI ŁUKASZ M 87 M 30-39 34 PASŁĘK 10km 0:48:14 0:12:59 0:24:33 0:36:30 0:48:06
101 139 WOŹNIAK KAMIL M 88 M 30-39 35 PASŁĘK 10km 0:48:19 0:12:59 0:24:33 0:36:30 0:48:09
102 112 SŁAWUSZEWSKA MAŁGORZATA K 14 K 30-39 5 OLSZTYN TEAM KOPEĆ 10km 0:48:28 0:13:00 0:24:15 0:36:04 0:48:17
103 143 ŻYŹNIEWSKI PRZEMYSŁAW M 89 M 30-39 36 MORĄG FINISZ MORĄG 10km 0:48:42 0:13:14 0:24:50 0:36:48 0:48:32
104 140 WYCHOWANIAK MARTA K 15 K 30-39 6 BRANIEWO LA BRANIEWIANKI 10km 0:48:43 0:13:03 0:24:47 0:36:38 0:48:35
105 142 ZIĘBA MARIUSZ M 90 M 0-29 16 IŁAWA BIEGACZE GORSZEGO SORTU 10km 0:49:24 0:13:23 0:25:04 0:37:06 0:49:13
106 60 KUBIAK KAROLINA K 16 K 40+ 4 WEJHEROWO EXCALIBUR 10km 0:49:34 0:13:23 0:25:11 0:37:22 0:49:26
107 156 ŚLIWIŃSKI PRZEMYSŁAW M 91 M 30-39 37 PASŁĘK KRAN 10km 0:49:34 0:14:05 0:25:59 0:37:51 0:49:25
108 21 DOBKOWSKI DANIEL M 92 M 30-39 38 MORĄG 10km 0:49:48 0:13:20 0:25:32 0:37:52 0:49:40
109 120 SZCZEŚNIAK JANUSZ M 93 M 30-39 39 BRANIEWO 10km 0:50:10 0:13:43 0:25:34 0:37:35 0:50:00
110 5 BANAŚ SEBASTIAN M 94 M 40-49 23 ELBLĄG 10km 0:50:20 0:13:50 0:25:55 0:38:05 0:50:11
111 15 CHRABONSZCZ JERZY M 95 M 60+ 4 OSTRÓDA OSTRÓDA 10km 0:50:45 0:14:08 0:26:08 0:38:16 0:50:33
112 130 TOMASZEWSKA JOANNA K 17 K 40+ 5 IŁAWA BIEGACZE GORSZEGO SORTU 10km 0:50:52 0:14:19 0:26:24 0:38:33 0:50:45
113 22 DRZEWIECKI DOMINIK M 96 M 0-29 17 PASŁĘK 10km 0:50:53 0:14:44 0:26:41 0:38:36 0:50:43
114 16 CHWIETCZUK PAWEŁ M 97 M 30-39 40 RÓŻNOWO PAW300 10km 0:51:05 0:14:16 0:26:25 0:38:44 0:50:58
115 54 KRÓLIK BEATA K 18 K 30-39 7 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10km 0:51:16 0:14:13 0:26:24 0:38:36 0:51:07
116 7 BIANGA KATARZYNA K 19 K 30-39 8 TRĄBKI WIELKIE 10km 0:51:35 0:13:35 0:25:55 0:38:34 0:51:23
117 78 NOWAKOWSKA EDYTA K 20 K 0-29 4 MORĄG 10km 0:51:51 0:13:54 0:26:27 0:39:16 0:51:43
118 27 GRABOWSKI MAREK M 98 M 50-59 11 OLSZTYN BUDIMEX 10km 0:51:53 0:13:48 0:26:15 0:39:05 0:51:44
119 28 GRĘDZISZEWSKI WALDEMAR M 99 M 50-59 12 MORĄG 10km 0:52:03 0:13:30 0:25:58 0:38:51 0:51:52
120 42 KAMIŃSKA JOANNA K 21 K 40+ 6 ANIOŁOWO TEAM ANIOŁOWO 10km 0:52:39 0:14:11 0:26:32 0:39:23 0:52:29
121 136 WICZYŃSKI WOJCIECH M 100 M 30-39 41 ANIOŁOWO TEAM ANIOŁOWO 10km 0:52:40 0:14:12 0:26:33 0:39:23 0:52:28
122 90 POŁOWIANIUK JAN M 101 M 50-59 13 BARCZEWO DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM 10km 0:52:41 0:14:17 0:26:44 0:39:33 0:52:31
123 106 SIDOROWICZ ALEKSANDRA K 22 K 40+ 7 ORNETA SĄ WOLNIEJSI 10km 0:52:45 0:14:03 0:26:43 0:39:36 0:52:35
124 56 KRYSZCZUK PIOTR M 102 M 30-39 42 PASŁĘK 10km 0:52:54 0:13:10 0:25:45 0:39:03 0:52:44
125 37 JASIULEWICZ IZABELA K 23 K 30-39 9 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 0:52:58 0:14:00 0:26:23 0:39:39 0:52:51
126 2 BAKUNOWICZ JAROSŁAW M 103 M 50-59 14 MAŁDYTY 10km 0:53:32 0:14:59 0:27:44 0:40:32 0:53:23
127 132 TUNKIEWICZ SŁAWEK M 104 M 50-59 15 OLSZTYN 10km 0:53:36 0:12:47 0:25:26 0:39:33 0:53:23
128 96 RAFALSKI ELIASZ M 105 M 50-59 16 OLSZTYN LEŚNY CROSS 10km 0:54:21 0:14:15 0:27:36 0:40:48 0:54:07
129 50 KOTLENGA MONIKA K 24 K 40+ 8 IŁAWA S4H 10km 0:54:46 0:14:24 0:27:39 0:41:09 0:54:38
130 30 GUZOWSKI PIOTR M 106 M 30-39 43 IŁAWA BIEGACZE GORSZEGO SORTU 10km 0:54:46 0:14:34 0:27:37 0:41:03 0:54:34
131 146 WISNIEWSKI MARIUSZ M 107 M 40-49 24 MORĄG FINISZ MORĄG 10km 0:55:06 0:14:39 0:00:00 0:41:26 0:54:46
132 101 RYDZEWSKA BARBARA K 25 K 0-29 5 PASŁĘK 10km 0:55:25 0:15:25 0:28:37 0:42:02 0:55:16
133 102 RYDZEWSKI DAWID M 108 M 0-29 18 GDAŃSK VI LO GDAŃSK 10km 0:55:28 0:15:25 0:28:37 0:42:03 0:55:18
134 122 SZRAMOWSKI PRZEMEK M 109 M 30-39 44 WARSZAWA 10km 0:55:55 0:15:03 0:28:29 0:42:12 0:55:44
135 69 LIPIŃSKI MAREK M 110 M 30-39 45 GDAŃSK TREC TEAM 10km 0:57:22 0:14:28 0:27:51 0:42:19 0:57:09
136 87 PETRYKA ŁUKASZ M 111 M 30-39 46 MORĄG 10km 0:57:56 0:14:11 0:28:36 0:43:06 0:57:48
137 1 ANGIELCZYK MAGDALENA K 26 K 40+ 9 ELBLĄG RUN-LOG 10km 0:58:09 0:15:53 0:29:44 0:44:08 0:57:59
138 98 RAPACKI GRZEGORZ M 112 M 40-49 25 PASŁĘK KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 10km 0:58:25 0:16:06 0:30:07 0:44:03 0:58:15
139 97 RAPACKA MONIKA K 27 K 40+ 10 PASŁĘK KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 10km 0:58:25 0:16:06 0:30:08 0:44:03 0:58:15
140 151 GAŁYSZKA MARCIN M 113 M 40-49 26 MORĄG FINISZ 10km 1:00:01 0:15:45 0:30:12 0:45:08 0:59:50
141 141 ZAWADZKI ROMAN M 114 M 40-49 27 DOBRE MIASTO POZYTYWNI DOBRE MIASTO 10km 1:00:05 0:16:17 0:30:42 0:44:57 0:59:54
142 18 DANIELEWICZ PIOTR M 115 M 40-49 28 OLSZTYN 10km 1:00:05 0:16:17 0:30:41 0:44:57 0:59:54
143 62 KUBIAK MARIA K 28 K 40+ 11 RUMIA 10km 1:00:20 0:16:15 0:30:37 0:45:23 1:00:08
144 124 SZYMAŃSKA EWA K 29 K 30-39 10 OLSZTYN 10km 1:00:20 0:16:10 0:30:37 0:45:23 1:00:08
145 99 ROWICKI JAROSŁAW M 116 M 40-49 29 MORĄG LEŚNY CROSS 10km 1:00:44 0:14:17 0:28:07 0:44:03 1:00:32
146 53 KROKWIŃSKA BOŻENA K 30 K 40+ 12 OSTRÓDA OSTRÓDA RUNNERS 10km 1:03:12 0:15:49 0:31:03 0:46:44 1:02:40
147 38 JAWORSKA-BENDYK KAROLINA K 31 K 30-39 11 OLSZTYN 10km 1:04:06 0:16:21 0:31:58 0:48:10 1:03:52
148 123 SZUKUĆ AGNIESZKA K 32 K 30-39 12 OLSZTYN, 85 10km 1:04:06 0:16:20 0:31:58 0:48:10 1:03:51
- 144 DROŚ TOMASZ M - M 30-39 - MORĄG FINISZ MORĄG 10km DNF 0:12:22 0:23:32 0:35:11 0:00:00
- 11 BOGDAŃSKA SYLWIA K - K 40+ - DOBRE MIASTO POZYTYWNI DOBRE MIASTO 10km DNF 0:16:17 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 75 MOŻEJKO DAWID M - M 0-29 - MORĄG FINISZ MORĄG 10km DNF 0:10:46 0:20:25 0:30:46 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ