Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 harasim marcin bialystok Bieg Główny 10 km opłacono
2 Poniatowski Adam Bełda Bieg Główny 10 km opłacono
3 Poniatowski Marek Bełda Bieg Główny 10 km opłacono
4 Wilkowski Jarosław Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
5 Fiedosik Damian Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
6 Gintowt Aleksandra Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
7 Samselski Radosław Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
8 Głażewski Mateusz Mońki Bieg Główny 10 km opłacono
9 Sebunia Joanna Mońki Bieg Główny 10 km opłacono
10 Grochowska Joanna Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
11 Popławski Adam Białystok Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km opłacono
12 Baranowska Beata Sokółka Bieg Główny 10 km opłacono
13 Brzozowski Ireneusz Wysokie Mazowieckie Bieg Główny 10 km opłacono
14 Andrzejuk Bogusław Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
15 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km opłacono
16 Czajkowski Krzysztof Jasionówka Bieg Główny 10 km opłacono
17 Wronowski Rafał Banie Mazurskie Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km opłacono
18 Sebunia Dariusz Mońki Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km opłacono
19 Krupiński Adam Zambrów Bieg Główny 10 km opłacono
20 Godlewska Natalia Choroszcz Bieg Główny 10 km opłacono
21 Grabowicz mirosław Sokółka Bieg Główny 10 km opłacono
22 Pogorzelski Kamil Białystok Bieg Główny 10 km opłacono
23 Roszkowski Łukasz Białystok Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km opłacono
24 GRABALA Dariusz BIAŁYSTOK Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km 3T BIAŁYSTOK opłacono
25 Hoffman Marek Białystok Bieg Główny 10 km 3T Runners opłacono
26 Smolska Justyna Białystok Bieg Główny 10 km Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
27 Sidor Tomasz Bialystok Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km Białystok opłacono
28 Milewski Łukasz Białystok Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km Białystok Biega Team opłacono
29 wożniak ireneusz czarna bialostocka Bieg Główny 10 km Farmer opłacono
30 Jedynasty Ewa Białystok Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km FitRodzinka opłacono
31 Orłowska Anna Białystok Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km FitRodzinka opłacono
32 Pietrowska Anna Czarna Białostocka Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
33 Ostrowska Marlena Czarna Bialostocka Bieg Główny 10 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
34 Wysocka Ewa Czarna Białostocka Bieg Główny 10 km Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
35 Borowska Magdalena Białystok Bieg Główny 10 km House of Poland opłacono
36 Kotowski Mieczysław Bialystok Bieg Główny 10 km House of Poland opłacono
37 Kieda Aleksandra Białystok Bieg Główny 10 km IronWoman FIT opłacono
38 Zawistowski Jan Mońki Bieg Główny 10 km JanBiega opłacono
39 KIEDA WOJCIECH Białystok Bieg Główny 10 km KiEdA - TRENERFIT.PL opłacono
40 Aleksiejczuk Paweł Supraśl Bieg Główny 10 km Kopna Góra Dziki opłacono
41 Roszko Damian Białystok uczestnicy z pierwszą klasą sportową (Bieg Główny 10km) KS PODLASIE Białystok
42 Jerulank Wiesław Grajewo Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km Maratonka Grajewo opłacono
43 Niebrzydowski Marcin Grajewo Bieg Główny 10 km Maratonka Grajewo opłacono
44 szewczak andrzej Białystok Bieg Główny 10 km Masters Białystok opłacono
45 Augustynowicz Wojciech Ogrodniczki Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km MKS Juvenia Białystok opłacono
46 Morawski Jacek Białystok Bieg Główny 10 km Morawski Team opłacono
47 Dzierszko Rafał Białystok Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km Nadaktywni opłacono
48 Godlewski Marek Choroszcz Bieg Główny 10 km Nadaktywni opłacono
49 Falkowska Martyna Białystok Bieg Główny 10 km Nadaktywni / 3T Białystok opłacono
50 Rudnicka Jadwiga Białystok Bieg Główny 10 km Pędziwiatr Białystok opłacono
51 Hrynko Jacek Dąbrowa Białostocka Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km Pro 366 opłacono
52 Stankowski Rafał Stankowski Ożarów Mazowiecki Bieg Główny 10 km Szuramsobie opłacono
53 Ignaczuk Tomasz Zambrów Bieg Główny 10 km TataBiega opłacono
54 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski Bieg Główny 10 km TiM Małego opłacono
55 Rajewska Julita Bielsk Poldaski Bieg Główny 10 km TiM Małego opłacono
56 Frankowska Urszula Bielsk Podlaski Bieg Główny 10 km Tim Małego opłacono
57 CHOMKO ANDRZEJ PILIKI Bieg Otwarty - Mężczyźni 5 km TiM Małego opłacono
58 Wołyniec Emilia Gołdap Bieg Główny 10 km TRISWIMRUN GOŁDAP opłacono
59 Purta Urszula Białystok Bieg Otwarty - Kobiety 2,5 km WSMED Białystok opłacono


Wyświetleń: 4915

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ