Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ostaszewski Arkadiusz | Raczki | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | Decathlon Kartuska | opłacono on-line |
2 | Sienkiewicz Jarosław | Pasłęk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
3 | Daruk Przemyslaw | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
4 | Rzepecki Radosław | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
5 | Raczyński Jakub | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
6 | Raczyński Mirosław | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
7 | Michalczewska Emilia | Łęgowo | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
8 | Czyszejuk Izabela | Pasłęk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
9 | Kryszczuk Piotr | Pasłęk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
10 | Kozłowski Jan | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
11 | Rogalska Magdalena | Gdansk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | Run Beach Morning | opłacono on-line |
12 | Kuraś Beata | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | Saltus Sport Team | opłacono on-line |
13 | Szymaniuk Małgorzata | Sopot | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
14 | Jagoda Anna | Rumia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | |
15 | Niewęgłowski Marcin | Borki | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | Doping Borki | |
16 | kubiak karolina | WEJHEROWO | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
17 | Młodawski Kuba | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | Różowe Tygryski | opłacono on-line |
18 | Duszyńska Natalia | Tczew | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | ||
19 | Sanecki Przemysław | Nowe Kusy | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | KS BBL Pasłęk | opłacono on-line |
20 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | Leasing Polski Team | opłacono on-line |
21 | Sysak Dominika | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
22 | Rewers Dariusz | Koleczkowo | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | Piekło Północy | opłacono on-line |
23 | Hejka Wladyslaw | Kartuzy | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
24 | Polis Marzena | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
25 | Nowak Beata | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
26 | Przybysz Monika | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | TRUSKAWKA RZĄDZI | opłacono on-line |
27 | Golec-Okuniewska Agnieszka | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | gdynskie dziewuchy | |
28 | Mikołajczyk karolina | gdansk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
29 | Palaschke Michał | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | Sportowy Majkel | opłacono on-line |
30 | Rogocka Nicole | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | GENETIX Team/SP 39 Gdynia | opłacono on-line |
31 | Ziomek Daniel | Słupsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | ||
32 | Kulczyk Marcin | Gdynia | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure Team | |
33 | Kulczyk Ewa | GDYNIA | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | BigYellowFoot Adventure | |
34 | Hildebrandt Cezary | Kartuzy | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | ROWEROWCE | opłacono on-line |
35 | Król Konstanty | Kartuzy | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | ROWEROWCE | opłacono on-line |
36 | Niewiadomski Igor | Kołobrzeg | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line | |
37 | Czarnecka Anita | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | WóDziki | opłacono on-line |
38 | kebóizD hceL <--- | Gdańsk | Polska | Grupa C: 400m, 1200m, 2000m | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8897