Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Laputs Andrei Minsk Bieg 24 - godzinny Amatar 150.00 PLN
2 Anatska Leanid Lida Bieg 24 - godzinny UltraRunVeras 150.00 PLN
3 Rahoisha Piotr Minsk Bieg 24 - godzinny Viсtoria 200.00 PLN
4 Drahun Barys Minsk Bieg 24 - godzinny UltraRunVeras 150.00 PLN
5 Puławski Kazimierz Łyse Bieg 24 - godzinny GPN 200.00 PLN
6 Rajda Aneta Katowice Bieg 24 - godzinny TL Pogoń Ruda Śląska 150.00 PLN
7 Kandyba Uladzimir Bobruisk Bieg 24 - godzinny Region 150.00 PLN
8 Aleksandrowicz Krzysztof Tczew Bieg 24 - godzinny Biegający Tczew 150.00 PLN
9 Lorenc Joanna Wąsosz Bieg 24 - godzinny ENDORFINY WĄSOSZ 200.00 PLN
10 Chodara Roman Kętrzyn Bieg 24 - godzinny Runners Team Kętrzyn 200.00 PLN
11 Milczewski Marcin Milczewski Reda Bieg 24 - godzinny 200.00 PLN
12 Sławecki Jerzy Kętrzyn Bieg 24 - godzinny Runners Team 200.00 PLN
13 Litvinavicius Saulius Lithuania Bieg 24 - godzinny Maratonas 150.00 PLN
14 Szmytkiewicz Krzysztof Gorzów Wlkp. Bieg 24 - godzinny KS Team Baryła Gorzów opłacono
15 Łyczko Sławomir Kętrzyn Bieg 24 - godzinny Runners Team Kętrzyn 200.00 PLN
16 Piotrowski Rafał Choroszcz Bieg 6 - godzinny Nadaktywni / Spartanie Dzieciom 100.00 PLN
17 Chiliński Karol Stawiski Bieg 12 - godzinny Decathlon Białystok 130.00 PLN
18 Grabowski Dariusz Bratian Bieg 24 - godzinny opłacono
19 Wójcik Sylwia Lublin Bieg 24 - godzinny Białostocka Sekta Biegaczy 150.00 PLN
20 Kuśnierz Paweł Kaźmierz Bieg 24 - godzinny Chaos Kaźmierz 150.00 PLN
21 Iwanicka Joanna Białystok Bieg 6 - godzinny 100.00 PLN
22 Sztyk Grzegorz Grodzisk Mazowiecki Bieg 24 - godzinny Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
23 Piotrowski Andrzej Kraków Bieg 24 - godzinny WKS Wawel opłacono
24 Karpiński Robert Marki Bieg 24 - godzinny Spartanie Dzieciom 150.00 PLN
25 Skaraczyński Sebastian Białystok Bieg 24 - godzinny Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
26 Borawski Juliusz Wysokie Mazowieckie Bieg 6 - godzinny Vege Runners 100.00 PLN
27 WIŚNIEWSKI IRENEUSZ MIŃSK MAZOWIECKI Bieg 24 - godzinny MKB DREPTAK 200.00 PLN
28 Romanowska Ewa Różankowo Bieg 24 - godzinny Stalgast 150.00 PLN
29 Jackiewicz Arkadiusz Głogów Bieg 24 - godzinny Biegam Bo Lubię Głogów 200.00 PLN
30 CZEKALSKI MARIUSZ Bialobiel Bieg 6 - godzinny Biegam bo lubię Ostrołęka 100.00 PLN
31 Bartkowski Artur Legionowo Bieg 6 - godzinny Bravehearts Legionowo 100.00 PLN
32 Rybałtowski Mirosław Kleosin Bieg 6 - godzinny Spartanie Dzieciom opłacono
33 Dygdoń Przemysław Warszawa Bieg 24 - godzinny Spartanie Dzieciom opłacono
34 Kłosiński Rafał Dębe Wielkie Bieg 24 - godzinny RACEFIGHRER GOSiR Dębe Wielkie 150.00 PLN
35 Stupnowicz Przemek Łódź Bieg 24 - godzinny Epoka Nordica Łódź 150.00 PLN
36 Brzęk Szymon EŁK Bieg 24 - godzinny EŁCKIE STOWARZYSZENIE SPORTÓW WALKI ,,SEKCJA ZERO opłacono
37 Wiczuk Michał Mińsk Mazowiecki Bieg 24 - godzinny ODMET/RACEFIGHTER GOSiR Dębe Wielkie opłacono
38 Zadykowicz Przemysław Białystok Bieg 6 - godzinny Nazwa Drużyny opłacono
39 Stankiewicz Piotr Białystok Bieg 24 - godzinny Grupa Szalonych Rowerzystów 150.00 PLN


Wyświetleń: 876

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ