Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Agiejczyk Wojciech Kraków Bieg 24 - godzinny GO APTIV! opłacono
2 Aleksandrowicz Krzysztof Tczew Bieg 24 - godzinny Biegający Tczew opłacono
3 Anatska Leanid Lida Bieg 24 - godzinny UltraRunVeras opłacono
4 Bartkowski Artur Legionowo Bieg 6 - godzinny Bravehearts Legionowo opłacono
5 Basa Przemysław Ruda Śląska Bieg 24 - godzinny TL Pogoń Ruda Śląska opłacono
6 Bereznowska Patrycja Wieliszew START - Mistrzowie Polski Wieliszew Heron Team
7 Bielawiec Bartłomiej Białystok Bieg 6 - godzinny Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
8 Bielawiec Magdalena Białystok Bieg 6 - godzinny Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
9 Bieliński Dariusz Biała Podlaska Bieg 6 - godzinny KB Biała Biega opłacono
10 Biernat Robert Rakowiska Bieg 6 - godzinny Klub Biegaczy JYSK opłacono
11 Bodzioch Anna Sieraków Ślaski Bieg 24 - godzinny LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI opłacono
12 Borkowski Wojciech Suprasl Bieg 6 - godzinny opłacono
13 Brączyk Krzysztof Więcbork Bieg 24 - godzinny MGLKS Grom Więcbork opłacono
14 Brzęk Szymon EŁK Bieg 24 - godzinny EŁCKIE STOWARZYSZENIE SPORTÓW WALKI ,,SEKCJA ZERO opłacono
15 BUTRYMAVA VOLHA GRODNO Bieg 24 - godzinny REGION opłacono
16 Chodara Roman Kętrzyn Bieg 24 - godzinny Runners Team Kętrzyn opłacono
17 Chojnacka Katarzyna Pszczółki Bieg 24 - godzinny SSTG PSZCZÓŁKI opłacono
18 Czajka Karol Krępiec k. Lublina Bieg 24 - godzinny opłacono
19 Czapiewski Paweł Osówko Bieg 24 - godzinny MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA opłacono
20 czichy barbara lubliniec Bieg 24 - godzinny Wojskowy Klub Biegacza Meta opłacono
21 Damięcka Joanna Legionowo Bieg 6 - godzinny opłacono
22 Deputat Joanna Elblag Bieg 24 - godzinny opłacono
23 Drahun Barys Minsk Bieg 24 - godzinny UltraRunVeras opłacono
24 duchnowski łukasz Ełk Bieg 24 - godzinny 15 Brygada Zmechanizowana/Korab Olecko opłacono
25 Dygdoń Przemysław Warszawa Bieg 24 - godzinny Spartanie Dzieciom opłacono
26 Dzikoń Gosia Warszawa Bieg 6 - godzinny Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
27 Fabryczny Klaudiusz Sosnowiec Bieg 24 - godzinny Gopher Sosnowiec opłacono
28 Gawron Janusz Limanowa Bieg 24 - godzinny Brygada Beskidów opłacono
29 Grabowski Dariusz Bratian Bieg 24 - godzinny opłacono
30 Gulbierz Marek Kowale oleckie Bieg 24 - godzinny opłacono
31 Iwanicka Joanna Białystok Bieg 6 - godzinny opłacono
32 Jaczewski Przemek Kałuszyn Bieg 6 - godzinny YACHEVSKY.PL opłacono
33 Jakubik August Ruda Śląska Bieg 6 - godzinny KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA opłacono
34 Jelski Dariusz Białystok Bieg 12 - godzinny opłacono
35 Kaczorowski Rafał Bydgoszcz Bieg 24 - godzinny Rafał_biega opłacono
36 Kamiński Zbigniew Zapole Bieg 24 - godzinny AZS AWF Katowice opłacono
37 Karkoszka Małgorzata Radomsko Bieg 24 - godzinny UKS ,,Orzeł'' Dobryszyce opłacono
38 Karpiński Robert Marki Bieg 24 - godzinny Spartanie Dzieciom opłacono
39 kasierska ewa lubliniec Bieg 24 - godzinny Wojskowy Klub Biegacza Meta opłacono
40 klekotko wojtek klekotko bakalarzewo Bieg 24 - godzinny RUN4YOU opłacono
41 Kot Rafał Szczytno Bieg 24 - godzinny Muay Running Team opłacono
42 Koziarski Michał Sieraków Śląski Bieg 24 - godzinny LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI opłacono
43 Kozyra Paweł Lublin Bieg 24 - godzinny AZS UMCS LUBLIN opłacono
44 Kołodziejczak Beata Sochaczew Bieg 24 - godzinny Socho Team opłacono
45 kubisz dorota lubliniec Bieg 24 - godzinny Wojskowy Klub Biegacza Meta opłacono
46 kubisz tomasz lubliniec Bieg 24 - godzinny Wojskowy Klub Biegacza Meta opłacono
47 Kudłak Paweł Kraków Bieg 24 - godzinny AZS Kraków / Poranny Patrol opłacono
48 Kujawiński Artur Poznań Bieg 24 - godzinny OŚ AZS Poznań opłacono
49 Kuśnierz Paweł Kaźmierz Bieg 24 - godzinny Chaos Kaźmierz opłacono
50 Kutnik Mirosław Biała Podlaska Bieg 24 - godzinny KB Biała Biega opłacono
51 Kłosiński Rafał Dębe Wielkie Bieg 24 - godzinny RACEFIGHRER GOSiR Dębe Wielkie opłacono
52 Laputs Andrei Minsk Bieg 24 - godzinny Amatar opłacono
53 Litvinavicius Saulius Lithuania Bieg 24 - godzinny Maratonas opłacono
54 Lorenc Joanna Wąsosz Bieg 24 - godzinny ENDORFINY WĄSOSZ opłacono
55 Makoś paweł Kętrzyn Bieg 12 - godzinny 11 MPA Węgorzewo opłacono
56 Marczuk Norbert Kowale Oleckie Bieg 24 - godzinny JW 4808 Gołdap opłacono
57 Małyszek Leszek Siemianowice START - Mistrzowie Polski AZS AWF Katowice opłacono
58 MIELCZAREK Dawid Kępno Bieg 24 - godzinny LKS OLYMP BŁONIE / Obozy Górskie / david_step_by_step opłacono
59 Milczewski Marcin Milczewski Reda Bieg 24 - godzinny opłacono
60 Motylska Aleksa Mogilno Bieg 24 - godzinny MKS Inowrocław opłacono
61 Muza Marcin Banino Bieg 24 - godzinny GKS Żukowo opłacono
62 Nejfeld Hanna Ząbki Bieg 24 - godzinny Wieliszew Heron Team opłacono
63 Orłowski Jacek Szczecin Bieg 24 - godzinny Puszczyk Bukowy opłacono
64 Pałat Paweł Węgorzewo Bieg 24 - godzinny 11 MPA Węgorzewo opłacono
65 Pędzich Waldemar Szafarczyska START - Mistrzowie Polski KURP BBL Ostrołęka
66 Piotrowski Andrzej Kraków Bieg 24 - godzinny WKS Wawel opłacono
67 Piotrowski Rafał Choroszcz Bieg 6 - godzinny Nadaktywni / Spartanie Dzieciom opłacono
68 Puławski Kazimierz Łyse Bieg 24 - godzinny GPN opłacono
69 Rahoisha Piotr Minsk Bieg 24 - godzinny Viсtoria opłacono
70 Rajda Aneta Katowice Bieg 24 - godzinny TL Pogoń Ruda Śląska opłacono
71 Romanowska Ewa Łysomice Bieg 12 - godzinny Stalgast opłacono
72 Ruszczewski Andrzej Warszawa Bieg 12 - godzinny Vege Runners opłacono
73 Rybałtowski Mirosław Kleosin Bieg 6 - godzinny Spartanie Dzieciom opłacono
74 Rządkowski Mirosław Rakoniewice Bieg 24 - godzinny NIAGARA FITNESS KLUB RAKONIEWICE opłacono
75 Sajewski Przemek Białystok Bieg 6 - godzinny opłacono
76 Sękowski Adam Białystok Bieg 6 - godzinny WTF?!SOLO TEAM opłacono
77 Sekretarczyk Tadeusz Pszczółki Bieg 24 - godzinny SSTG PSZCZÓŁKI opłacono
78 SIERSZUŁA WIKTOR STARA TUCHORZA 121 Bieg 24 - godzinny WOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWY opłacono
79 Skaraczyński Sebastian Białystok Bieg 24 - godzinny Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
80 Śleziak Jakub Siemianowice Śląskie Bieg 24 - godzinny AZS AWF Katowice opłacono
81 Soszyński Wojtek PONURZYCA Bieg 24 - godzinny PZU Sport Team opłacono
82 Stankiewicz Piotr Białystok Bieg 24 - godzinny Grupa Szalonych Rowerzystów opłacono
83 Stodulski Krzysztof Mieczysławów Bieg 24 - godzinny opłacono
84 Strumiński Waldemar Elbląg Bieg 6 - godzinny opłacono
85 Stupnowicz Przemek Łódź Bieg 24 - godzinny Epoka Nordica Łódź opłacono
86 Stypułkowski Darek Warszawa Bieg 24 - godzinny Wieliszew Heron Team opłacono
87 Szczepaniak Mateusz Twardogóra Bieg 24 - godzinny WKS Oleśniczanka Oleśnica opłacono
88 Szmytkiewicz Krzysztof Gorzów Wlkp. Bieg 24 - godzinny KS Team Baryła Gorzów opłacono
89 Sztyk Grzegorz Grodzisk Mazowiecki Bieg 24 - godzinny Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
90 Szuchnicka Beata Czarna Białostocka Bieg 6 - godzinny Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
91 Sławecki Jerzy Kętrzyn Bieg 24 - godzinny Runners Team opłacono
92 Tartanus Andrzej Maków Mazowiecki Bieg 24 - godzinny KS Maków Biega opłacono
93 Venis Artur Brest Bieg 24 - godzinny UltraRunVeras opłacono
94 Wereszczak Andrzej Żory Bieg 24 - godzinny UKS Czwórka Żory / HRmax Żory opłacono
95 Wiczuk Michał Mińsk Mazowiecki Bieg 24 - godzinny ODMET/RACEFIGHTER GOSiR Dębe Wielkie opłacono
96 WIŚNIEWSKI IRENEUSZ MIŃSK MAZOWIECKI Bieg 24 - godzinny MKB DREPTAK opłacono
97 Wójcik Sylwia Lublin Bieg 24 - godzinny Białostocka Sekta Biegaczy opłacono
98 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski Bieg 12 - godzinny Tim Małego opłacono
99 Wróblewski Andrzej Rzeszów Bieg 24 - godzinny Resovia Rzeszów opłacono
100 Yarets Svetlana Minsk Bieg 24 - godzinny UltraRunVeras opłacono


Wyświetleń: 9561

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ