Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Brodziński Arkadiusz Mileszewy Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
2 Sternicka Gabriela Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
3 Ruchlewicz Natalia Sztum Start Bieg 10 km opłacono
4 Głębocki Arkadiusz Nowe Miasto Lubawskie Start Bieg 10 km opłacono
5 Piotrowska Maria Magdalena Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
6 Mejka Mirosław Nowe Miasto Lubawskie Start Bieg 5 km
7 Śrutkowski Sylwester Sztum Start Bieg 5 km opłacono
8 Niepsuj Marcin Włocławek Start Bieg 10 km
9 Gordon Michał Toruń Start Bieg 5 km opłacono
10 Piotrowska Martyna Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
11 KRAJEWSKI NIKODEM RUMIENICA Start Dzieci do 15 roku życia
12 Dudek Mariusz Wąbrzeźno Start Bieg 10 km opłacono
13 KOWALCZYK Mariusz BRODNICA Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
14 KRAJEWSKA ALEKSANRA RUMIENICA Start Dzieci do 15 roku życia
15 Agaciak Michał Rzęczkowo Start Dzieci do 15 roku życia
16 Burzacki Wiesław Lidzbark Start Bieg 5 km opłacono
17 Agaciak Martyna Rzęczkowo Start Dzieci do 15 roku życia
18 Końpa Krzysztof Brodnica Start Bieg 10 km opłacono
19 Polewaczyk Tomasz Łyse Start Bieg 5 km
20 majewski jan torun Start Bieg 10 km opłacono
21 Bieńkowska Ania Tomaszewo Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
22 ALEKSANDROWICZ MAREK RADOSZKI Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
23 Wróblewska Joanna Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
24 Lewandowski Wojciech Lipno Start Bieg 5 km opłacono
25 Fiszer Agnieszka Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
26 PUC marcin BRODNICA Start Dzieci do 15 roku życia
27 ALEKSANDROWICZ WIKTORIA RADOSZKI Start Dzieci do 15 roku życia
28 PUC zofia BRODNICA Start Dzieci do 15 roku życia
29 Stencel Patryk Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
30 PUC weronika BRODNICA Start Dzieci do 15 roku życia
31 PUC MONIKA BRODNICA Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
32 LASKOWSKA POLA Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
33 Płaczek Zośka Tomaszewo Start Dzieci do 15 roku życia
34 Ronowski Dariusz Wąbrzeźno Start Bieg 5 km opłacono
35 Kłodowska Edyta Gdańsk Start Bieg 5 km opłacono
36 Szrull Łukasz Toruń Start Bieg 10 km opłacono
37 LASKOWSKI KAMIL Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
38 Apczyński Łukasz Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
39 Skierkowska Nikola Linowo Start Dzieci do 15 roku życia
40 Heberlejn Sławomir Stolno Start Bieg 5 km opłacono
41 Smoliński Antoni Słup Start Dzieci do 15 roku życia
42 Kryger Łukasz Nowa Chełmża Start Bieg 10 km opłacono
43 Wróblewski Łukasz Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
44 BALEWSKA IWONA Toruń Start Bieg 10 km opłacono
45 Korczak Julia Ruziec Start Dzieci do 15 roku życia
46 Korczak Łucja Ruziec Start Dzieci do 15 roku życia
47 Wiśniewski Kamil Zbiczno Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
48 Kędziorski Marek Wąbrzeźno Start Bieg 10 km opłacono
49 Niewidziała Łukasz Niewidziała Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
50 Markowska Katarzyna Grudziądz Start Bieg 10 km opłacono
51 Kędziorska Beata Wąbrzeźno Start Bieg 10 km opłacono
52 Koralewska Irena Sadlinki Start Bieg 10 km opłacono
53 Pysiak Paweł Linowiec Start Bieg 10 km opłacono
54 Pietrzak Marcin Toruń Start Bieg 10 km opłacono
55 Hołtyn Patryk Bydgoszcz Start Bieg 5 km opłacono
56 Zieliński Mateusz Szabda Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
57 pietrzak maciej warszawa Start Bieg 10 km opłacono
58 PĘK GRZEGORZ PĘK GRUPA Start Bieg 5 km
59 Lewandowski Mateusz Włocławek Start Dzieci do 15 roku życia
60 Markowska Anna Grudziądz Start Bieg 10 km opłacono
61 Słupkowski Wojciech Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
62 Szymanski Dawid Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego
63 Gołębiewska Agnieszka Wałycz Start Bieg 5 km opłacono
64 Sobczyk Joanna Grudziadz Start Bieg 10 km opłacono
65 Lewandowska Natalia Włocławek Start Dzieci do 15 roku życia
66 Kopczyński Mateusz Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
67 Markowski Tomasz Grudziądz Start Bieg 10 km opłacono
68 Słupkowska Monika Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
69 Szmidt Miłosz Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
70 Bejgrowicz Krystian Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
71 Blaszkiewicz Julia Grudziądz Start Bieg 5 km opłacono
72 Barczykowska Hanna Kwidzyn Start Bieg 5 km
73 Żulewski Adam Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
74 Janowska Alicja Grążawy Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
75 Markowski Łukasz Grudziądz Start Bieg 5 km opłacono
76 Wiśniewska Iga Wiśniewska Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
77 Bałuta Hubert Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
78 Buchalski Mariusz Osiek Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
79 Janowski Sławomir Grążawy Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
80 Graczyk Bartosz Brodnica Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
81 Janowska Natalia Grążawy Start Dzieci do 15 roku życia
82 Taczyński Tymoteusz Rypin Start Dzieci do 15 roku życia
83 FRITZKOWSKI Zbigniew BRODNICA Start Bieg 10 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
84 Taczyńska Zofia Rypin Start Dzieci do 15 roku życia
85 Rybiński Dawid Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
86 FRITZKOWSKA Anna BRODNICA Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
87 Taczyński Marek Rypin Start Bieg 10 km opłacono
88 SCHWEDA JUSTYNA TORUŃ Start Bieg 10 km opłacono
89 Chojnacka Krystyna Sierpc ul dworcowa 3B Start Bieg 10 km opłacono
90 Mrówczyński Krzysztof Brodnica Start Bieg 5 km - mieszkańcy powiatu brodnickiego opłacono
91 Wiśniewska Anna Wiśniewska Lipno Start Bieg 10 km opłacono
92 FRITZKOWSKA Zofia BRODNICA Start Dzieci do 15 roku życia
93 Słodowski Aleksander Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
94 FRITZKOWSKI Stanisław BRODNICA Start Dzieci do 15 roku życia
95 Kryszczuk Sławomir Rypin Start Bieg 10 km opłacono
96 Szymański Piotr Bytom Start Bieg 10 km opłacono
97 Panfil Magdalena Ostróda Start Bieg 10 km opłacono
98 Słodowski Jakub Brodnica Start Dzieci do 15 roku życia
99 Panfil Hanna Ostróda Start Dzieci do 15 roku życia
100 Gojło Jaśmina Toruń Start Dzieci do 15 roku życia


Wyświetleń: 22594

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ