IV Maraton Północy Biegu Czterech Latarni - 42km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 91 ZYŚK ARKADIUSZ M 1 RZEKUŃ KS ARCO ŁAWY 42km 3:12:43
2 23 KACZMAREK ŁUKASZ M 2 GOSTYŃ PARKRUN GOSTYŃ 42km 3:18:53
3 48 MICHALIK MATEUSZ M 3 NIWNA OSP RUNNING POLESIE 42km 3:20:50
4 47 MERCHEL MIROSŁAW M 4 KRUKI KS ARCO ŁAWY 42km 3:28:33
5 1 ABUCEWICZ WALDEMAR M 5 WŁADYSŁAWOWO MKS WŁADYSŁAWOWO 42km 3:30:04
6 40 LOMPERT ANDRZEJ M 6 ELBLAG 42km 3:31:35
7 46 MELLER WOJCIECH M 7 BYDGOSZCZ BIEGAM BO LUBIĘ 42km 3:35:52
8 17 GŁUPCZYK TADEUSZ M 8 WARSZAWA GRUPA BIEGOWA PARKRUN WARSZAWA 42km 3:40:11
9 27 KĘPSKI RAFAŁ M 9 MYSZKÓW 42km 3:44:37
10 45 MARCINKOWSKA-CHOLEWA KASIA K 1 OSTROŁĘKA KS ARCO ŁAWY 42km 3:44:40
11 68 SIEMIĄTKOWSKI NORBERT M 10 RZEKUŃ KS ARCO ŁAWY 42km 3:47:02
12 78 ŚCIECHOWICZ ADAM M 11 GDYNIA CENTRUM OPERACJI MORSKICH 42km 3:48:25
13 3 BARON TOMASZ M 12 BIERUŃ 42km 3:50:20
14 77 SZOZDA MAREK M 13 GDAŃSK KABUNCZA 42km 3:53:13
15 26 KARCZEWSKI GRZEGORZ M 14 HEL LKS BŁĘKITNI ŻEGLCE 42km 3:54:58
16 30 KONIECZNY ROBERT M 15 NAKŁO NAD NOTECIĄ START LUKS NAKŁO 42km 3:57:45
17 14 FALKOWSKI MACIEJ M 16 KRAKÓW HSBC RUNNERS TEAM 42km 3:58:17
18 53 PĘDOŁA PIOTR M 17 MYSZKÓW WATA TEAM 42km 3:58:42
19 42 MADZIĄG MARCIN M 18 GDYNIA 42km 3:58:44
20 28 KLEBBA BARTOSZ M 19 SWARZEWO KLUB BIEGACZA 42km 4:00:56
21 12 DETTLAFF REMIGIUSZ M 20 GOSTYŃ - 42km 4:05:18
22 88 ZAGLEWSKI ANDRZEJ M 21 WŁADYSŁAWOWO 42km 4:06:39
23 87 ZADROŻNY SZYMON M 22 WAŁCZ WATAHA WAŁCZ 42km 4:06:59
24 56 PIEPER ANITA K 2 PUCK 42km 4:08:10
25 57 PIEPER SEBASTIAN M 23 PUCK 42km 4:08:33
26 80 TREDER ADAM M 24 PRZYJAŹŃ 42km 4:09:27
27 67 RYMON LIPINSKI ARTUR M 25 WŁADYSŁAWOWO 42km 4:10:32
28 72 STROMIDŁO JAN M 26 SWARZEWO 42km 4:10:42
29 7 BUDZISZ RAFAŁ M 27 CHAŁUPY 42km 4:11:36
30 73 SUTKOWSKI ANDRZEJ M 28 MYSZKÓW 42km 4:11:36
31 52 OLEARCZYK ARKADIUSZ M 29 BOBOLICE BOBOLICKIE BRACTWO BIEGOWE 42km 4:12:10
32 35 KULIKOWSKI EDWARD M 30 SŁUBICE 42km 4:12:22
33 32 KOSZ PAWEŁ M 31 KĘTRZYN 42km 4:13:40
34 6 BRODACKI WIESŁAW M 32 TYCHY 40-LATEK TYCHY 42km 4:13:41
35 60 PODWYSOCKA DOMINIKA K 3 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA 42km 4:14:35
36 16 FORMELA SEBASTIAN M 33 LUZINO 42km 4:16:07
37 85 WITKOWSKI ROBERT M 34 GDAŃSK 42km 4:21:15
38 50 NIEWIEDZIAŁ TOMASZ M 35 POZNAŃ TNT TRI 42km 4:21:52
39 79 TORŁOP PRZEMYSŁAW M 36 GDAŃSK 42km 4:24:28
40 75 SZCZECIŃSKA MARTA K 4 KIELCE BIEGANIEZWOZKIEM.PL 42km 4:29:01
41 71 STOLARCZYK MACIEK M 37 GDAŃSK SZKOŁA YOGI ZOFII NETTER 42km 4:29:01
42 22 JASTRZEMBSKI EDMUND M 38 GDAŃSK SILESIA MARATHON TEAM 42km 4:32:28
43 31 KONKEL EDYTA K 5 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 42km 4:32:29
44 89 ZIELONKA MARIUSZ M 39 POZNAŃ 42km 4:33:05
45 62 REPKA ANNA K 6 BYDGOSZCZ LUPUS TEAM 42km 4:36:41
46 63 REPKA MAREK M 40 BYDGOSZCZ LUPUS TEAM 42km 4:36:41
47 58 PIERSCIECKI PAWEŁ M 41 KATOWICE 42km 4:37:16
48 10 CZESZEJKO BARTŁOMIEJ M 42 IŁAWA 42km 4:39:12
49 90 ZIĘBA MARIUSZ M 43 IŁAWA BIEGACZE GORSZEGO SORTU 42km 4:39:30
50 83 WASILEWSKI SŁAWOMIR M 44 KOLBUDY TAM TAM KOLBUDY 42km 4:39:41
51 24 KAMIŃSKI JANUSZ M 45 STARE POLE 42km 4:40:31
52 49 MIERZEJEWSKI RYSZARD M 46 KROTOSZYN TEAM TABAKIERA 42km 4:41:25
53 65 RUDŹKO WOJCIECH M 47 WEJHEROWO 42km 4:41:51
54 54 PIEKARZEWICZ TOMASZ M 48 BOBOLICE BOBOLICKIE BRACTWO BIEGOWE 42km 4:42:00
55 86 WOJCIECHOWSKI PIOTR M 49 BYDGOSZCZ GŁĘBOCZEK 42km 4:45:36
56 41 MACH IZABELA K 7 WŁADYSŁAWOWO BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO 42km 4:46:59
57 5 BORCHMANN-BISEWSKA AGNIESZKA K 8 WŁADYSŁAWOWO 42km 4:46:59
58 64 RESZELEWSKI JAROSŁAW M 50 ŁÓDŹ ROSSMANN 42km 4:48:24
59 84 WERNIKIEWICZ ZBIGNIEW M 51 PŁOCK PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT. 42km 4:48:37
60 34 KRZEMIŃSKI MARCIN M 52 JASTRZĘBIA GÓRA 42km 4:59:41
61 9 CZERNIAK MAŁGORZATA K 9 GDAŃSK 42km 5:00:28
62 55 PIEKUT ŁUKASZ M 53 CHOJNICE 42km 5:01:29
63 82 TYRCHA SZYMON M 54 SZCZECIN 42km 5:10:58
64 8 CURYŁO ANDRZEJ M 55 JASTRZĘBIA GÓRA 42km 5:27:32
65 70 SOSNOWICZ NINA K 10 WARSZAWA PKO BP 42km 5:44:12
- 43 MAŁKIŃSKI JÓZEF M - BYDGOSZCZ 42km DNF

IV Maraton Północy Biegu Czterech Latarni - 21km NW

M-ce Numer SZTAFETA NAZWA Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 120 OKRZESIK-FRĄCKOWIAK IZABELA K 1 WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 21km NW 2:34:15
2 107 FRĄCKOWIAK ROMAN M 1 WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 21km NW 2:34:15
3 118 MOTYL ANNA K 2 BEŁCHATÓW NWPL/NW BEŁCHATÓW 21km NW 2:37:54
4 126 TOPOREK RAFAŁ M 2 PRZODKOWO LĘBORSKIE LWY 21km NW 2:42:14
5 108 FUDALI RYSZARD M 3 GLIWICE SAINT-GOBAIN SQUAD 21km NW 2:44:09
6 103 BRYLIŃSKI PIOTR M 4 PROSZOWICE 21km NW 2:44:40
7 119 OBERZIG-ZASADA MAGDALENA K 3 WŁADYSŁAWOWO 21km NW 2:47:39
8 114 LITEWSKA JOANNA K 4 JUSZKOWO TEAM DEAF 21km NW 2:48:55
9 127 TOWARNICKA IZABELA K 5 GDYNIA TEAM DEAF 21km NW 2:51:31
10 128 TREPPNER JAN M 5 GDYNIA PTTK WYBRZEŻE GDYNIA 21km NW 3:00:48
11 124 SCHWANN MIROSŁAW M 6 WEJHEROWO 21km NW 3:01:59
12 125 TOPOREK ALEKSANDRA K 6 GDYNIA ELITE TEAM 21km NW 3:03:28
13 105 BURY LILIANA K 7 REDA ZMOTYWOWANI 21km NW 3:09:29
14 117 MIELEWCZYK JUSTYNA K 8 REDA ZMOTYWOWANI 21km NW 3:10:41
15 116 MAJKOWSKA ADRIANA K 9 BOLSZEWO ZMOTYWOWANI 21km NW 3:10:41
16 130 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 7 BANINO ELITE TEAM 21km NW 3:11:37
17 104 BUDZISZ JOANNA K 10 KUŹNICA BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 21km NW 3:21:50
18 129 ZIENTKIEWICZ AGA K 11 BANINO ELITE TEAM 21km NW 3:31:20
19 112 KULCZYCKI JAN M 8 GDAŃSK 21km NW 3:33:56

IV Maraton Północy Biegu Czterech Latarni - SZTAFETA 2os

M-ce Numer SZTAFETA NAZWA Miejscowość DYSTANS Wynik
1 157 PRZYJACIELE W BIEGU GDAŃSK SZTAFETA 2os 3:09:39
2 159 TURBO SIŁACZE PUCK SZTAFETA 2os 3:26:35
3 155 MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA WEJHEROWO SZTAFETA 2os 3:34:58
4 153 BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO GNIEŻDŻEWO SZTAFETA 2os 3:43:00
5 154 FRANK RIJKAARD TEAM PUCK SZTAFETA 2os 3:58:26
6 156 NIEBIESKIE GAZELE BRW WŁADYSŁAWOWO SZTAFETA 2os 4:07:15
7 158 SUPPORT IZABELI WŁADYSŁAWOWO SZTAFETA 2os 4:35:18
8 151 AMBITNE BRW WŁADYSŁAWOWO SZTAFETA 2os 4:38:09
9 152 ASIA&DAREK BRW OSTROWO SZTAFETA 2os 4:47:05

IV Maraton Północy Biegu Czterech Latarni - SZTAFETA 4os

M-ce Numer SZTAFETA NAZWA Miejscowość DYSTANS Wynik
1 172 DZIKI Z BRW WŁADYSŁAWOWO SZTAFETA 4os 2:59:25
2 171 43.BATALION SAPERÓW FOW ROZEWIE WŁADYSŁAWOWO SZTAFETA 4os 3:02:46

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ