Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KILAR Igor | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | Kilar Team | |
2 | KILAR Iwona | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | Kilar Team | |
3 | KILAR Oliwia | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | Kilar Team | |
4 | ŁAWRYNOWICZ AGNIESZKA | STARE BIELICE | Polska | Udział w rajdzie | Aktywne Bielice | |
5 | SOSIŃSKI MAREK | KOSZALIN | Polska | Udział w rajdzie | ||
6 | Zapalski Adalbert | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
7 | Wolski Tomasz | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
8 | Stolarczyk Barbara | Mścice | Polska | Udział w rajdzie | ||
9 | KILAR Zofia | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
10 | Karasiuk Renata | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
11 | Andrzejewska Katarzyna | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
12 | Andrzejewski Andrzej | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
13 | Adamowicz Renata Adamowicz | Bonin | Polska | Udział w rajdzie | ||
14 | Krupińska Beata | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | e-urolog.eu | |
15 | Krupiński Krzysztof | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | e-urolog.eu | |
16 | Skawiński Sebastian | Wilkszyn | Polska | Udział w rajdzie | Nakijezapraszamy.nw | |
17 | Skawińska Ewa | Wilkszyn | Polska | Udział w rajdzie | Nakijezapraszamy.nw | |
18 | Kopczewski Dariusz | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | Elite Team | |
19 | Osojca Paulina | Tatów | Polska | Udział w rajdzie | ||
20 | Bućko Malwina | Stare Bielice | Polska | Udział w rajdzie | ||
21 | Osojca Małgorzata | Tatów | Polska | Udział w rajdzie | ||
22 | Cieślińska Joanna | Stare Bielice | Polska | Udział w rajdzie | Aktywne Bielice | |
23 | Rudzin Małgorzata | Kłos | Polska | Udział w rajdzie | ||
24 | Rudzin Rafał | Kłos | Polska | Udział w rajdzie | ||
25 | Cebula Urszula | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
26 | Syldatk Beata | Garczegorze | Polska | Udział w rajdzie | ||
27 | Oleś Anetta | Dąbki | Polska | Udział w rajdzie | ||
28 | Lichańska Ewa | Dąbki | Polska | Udział w rajdzie | ||
29 | Krawiecka ANNA | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
30 | Jasińska Joanna | Żukowo Morskie | Polska | Udział w rajdzie | ||
31 | Wesołowska Anna | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
32 | Skóra Agata Skóra | Stare Bielice | Polska | Udział w rajdzie | Aktywne Bielice | |
33 | Woss Anna | Lębork | Polska | Udział w rajdzie | ||
34 | Królak Renata | Stare Bielice | Polska | Udział w rajdzie | ||
35 | Lobacz Agnieszka Lobacz | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
36 | Drzewucka Marzena | Dąbki | Polska | Udział w rajdzie | Gmina Darłowo | |
37 | Bejnarowicz Anna | Stare Bielice | Polska | Udział w rajdzie | Aktywne Bielice | |
38 | Susiak Ewelina | Borne Sulinowo | Polska | Udział w rajdzie | ||
39 | Kunz Agnieszka | Stare Bielice | Polska | Udział w rajdzie | ||
40 | Sip Wiesława | Stare Bielice | Polska | Udział w rajdzie | Aktywne Bielice | |
41 | Łozińska Wioletta | Połczyn-Zdrój | Polska | Udział w rajdzie | ||
42 | Kaźmierczak Joanna | Stare Bielice | Polska | Udział w rajdzie | Aktywne Bielice | |
43 | Szczepaniak Agata | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
44 | Bierkus Mirosław | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
45 | Wesołowska Mirosława | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
46 | Strzyżewska Irena | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
47 | Opaliński Tomasz | Trzebiatów | Polska | Udział w rajdzie | ||
48 | Gawiecka Mariola | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | Rozbiegany Koszalin | |
49 | Popławski Jerzy | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
50 | Gawiecki Piotr | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | Rozbiegany Koszalin | |
51 | WIECZORKOWSKA DAGMARA | KOSZALIN | Polska | Udział w rajdzie | ||
52 | Jacewicz Ewa | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
53 | Buczek Maja | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
54 | Ciszewska Anna | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
55 | Kurenda Sylwia | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
56 | Puciłowska Agnieszka | Niekłonice | Polska | Udział w rajdzie | ||
57 | Kurenda Emilia | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
58 | Grajper Emilia | Bonin | Polska | Udział w rajdzie | ||
59 | Bolek Wioleta | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
60 | Dywelski Marek | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
61 | Korpal Grażyna | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
62 | Korpal Cezary | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
63 | Stępniewska Agnieszka Stępniewska | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
64 | Klimczyk Justyna | Sarbinowo | Polska | Udział w rajdzie | ||
65 | Machaj Julita | Sarbinowo | Polska | Udział w rajdzie | ||
66 | Turbiarz Wojciech | Bonin | Polska | Udział w rajdzie | ||
67 | Maj Wioleta | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
68 | Nieradka Kinga | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
69 | Turbiarz Wioletta | Bonin | Polska | Udział w rajdzie | ||
70 | PERZ ALEKSANDRA | KOSZALIN | Polska | Udział w rajdzie | ||
71 | Kamelski Piotr | Sławno | Polska | Udział w rajdzie | SPOKO Sławno | |
72 | Miklasinska Monika | Sławno | Polska | Udział w rajdzie | SPOKO Sławno | |
73 | Niwińska Henryka | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
74 | Niwińska Wanda | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
75 | Butkowska Joanna | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
76 | Turek Katarzyna | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
77 | Lesiak Joanna | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
78 | Butyńska-Radziwon Edyta | KOSZALIN | Polska | Udział w rajdzie | ||
79 | Kępa Bożena | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | SKI FAMILY TEAM | |
80 | KĘPA ANDRZEJ | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | SKI FAMILY TEAM | |
81 | Niziołek Stanisława Niziołek | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
82 | Pakulska Ewa | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
83 | Kabacińska Anna | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | Face Nordic Walking Team | |
84 | Kabaciński Maciej | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | Face Nordic Walking Team | |
85 | Więcławska Aneta | Rosnowo | Polska | Udział w rajdzie | ||
86 | Wielechowska Renata | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
87 | Kopczewska Iwona | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
88 | Lipińska Joanna | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
89 | AFTARCZUK BEATA | KOSZALIN | Polska | Udział w rajdzie | ||
90 | Badziąg Waldemar | Słupsk | Polska | Udział w rajdzie | Elite Team | |
91 | Prymas-Jagodzińska Joanna | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
92 | gasiński janusz | Ozarow Mazowiecki | Polska | Udział w rajdzie | grupa wilki | |
93 | Karnafel Tomasz | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
94 | Knitter Monika | Polanów | Polska | Udział w rajdzie | ||
95 | Kobiela Skawińska Małgorzata | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
96 | Kownacka Aleksandra | Trzebiatów | Polska | Udział w rajdzie | Zdrowo Pieprznięci | |
97 | Kownacki Bartosz | Trzebiatów | Polska | Udział w rajdzie | Zdrowo Pieprznięci | |
98 | Mikitiuk Beata | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | NW | |
99 | Mikitiuk Tomasz | Koszalin | Polska | Udział w rajdzie | ||
100 | Komar Marlena Komar | Konikowo | Polska | Udział w rajdzie |
Wyświetleń: 4571