Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Czernialis Rimas Rumia MINI (26 km) HutchisonPorts Gdynia opłacono
102 Rogowski Jacek Kościerzyna MEGA (52 km) KSR Kościerzyna opłacono
103 Kasperski Jacek Gdynia MINI (26 km) opłacono
104 PARADOWSKI GRZEGORZ ELBLĄG MINI (26 km) opłacono
105 Czubaj Maciej Gdańsk MINI (26 km) opłacono
106 Rompczyk Wojciech Gdynia MINI (26 km) opłacono
107 Perekitko Krzysztof Jagatowo MEGA (52 km) opłacono
108 Kwaśniewski Łukasz Osiek MINI (26 km) Team MX Skórcz
109 Wernik Kamila Świecie Maraton rodzinny
110 Wernik Małgorzata Świecie Maraton rodzinny
111 Robowski Paweł Robowski Wągrowiec MINI (26 km) Akademia Marynarki Wojennej opłacono
112 Jastrzębski Marcin Gdańsk MINI (26 km) Deceuninck Quick Step opłacono
113 Janiszewski Wojciech Janiszewski Smętowo Graniczne MEGA (52 km) Team MX Skórcz
114 Żuralski Rafał Elbląg MINI (26 km) brak
115 Bogalecki Łukasz Skórcz MINI (26 km) Team MX Skórcz opłacono
116 Kłos Dawid Skórcz MINI (26 km) Team MX Skórcz opłacono
117 Mrozowicz Cezary Gdynia MINI (26 km) NEXUS Team
118 Mańczak Adam Grudziadz MINI (26 km) KLUB FORMA opłacono
119 Papiernik Michał Tczew MINI (26 km) GK Gryf Tczew opłacono
120 Myszkowski Piotr bytow MEGA (52 km)
121 Wernik Roman Świecie MINI (26 km) opłacono
122 Kubieniec Kazimierz Rybnik MEGA (52 km) InQel Marcin Kubieniec opłacono
123 Sikorski Maciej Lubiszewo Tczewskie MINI (26 km) opłacono
124 Łaski Marek Starogard Gdanski MINI (26 km) TRI Starogard Gdański opłacono
125 Bluj Roman Gdynia MINI (26 km) VO2max MTBTeam opłacono
126 Tengowski Jerzy DANKOWO MINI (26 km) CYKLO KWIDZYN
127 TENGOWSKI MATEUSZ DANKOWO MINI (26 km) LIDER-SZTUM
128 Drwięga Mariusz Drwięga Rywałd MINI (26 km) GK STG opłacono
129 Petk Grzegorz Gdańsk MINI (26 km) Cat M4 opłacono
130 Skórczewski Tadeusz Kaliska MINI (26 km) opłacono
131 Mojsiewicz Zbigniew Starogard Gdański MINI (26 km) GK STG opłacono
132 Piechna Jarosław Świecie MINI (26 km) opłacono
133 Wysokiński Kacper Starogard Gdański MINI (26 km) GK STG opłacono
134 Gizela Michał Kartuzy MINI (26 km) opłacono
135 Kasprzak Radosław Gdynia MEGA (52 km) opłacono
136 KUSZMIDER KAMIL PLONSK MEGA (52 km) KK CATENA WYSZKÓW
137 Reinholz Marian Świecie Terespol Pomorski MINI (26 km) opłacono
138 Wontka Piotr Starogard Gdański MINI (26 km) Team Mx Skórcz opłacono
139 Kuchnowska Weronika Minkowice MINI (26 km) LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono
140 Przygoda Mariusz Pasłęk MINI (26 km) Pasłęk
141 mieczkowski tomasz pasłęk MINI (26 km)
142 Gorazdowska Katarzyna Kłanino MINI (26 km) KLIF Team Chłapowo opłacono
143 gorazdowski Filip Kłanino MINI (26 km) KLIF MTB CHŁAPOWO opłacono
144 Jurczak Piotr Bydgoszcz MEGA (52 km) Zadroga Racing Team
145 KUCHNOWSKI HENRYK MINKOWICE MINI (26 km) LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono
146 Gorazdowski Marcin Kłanino MINI (26 km) KLIF Team Chłapowo opłacono
147 Gabriel Łukasz Starogard Gdański MINI (26 km) Gabriel Brothers / TRI Starogard opłacono
148 Jastrzębski Dariusz Sopot MEGA (52 km) opłacono
149 Skweres Mariusz Pelplin MINI (26 km) Klub Kolarski Pelplin opłacono
150 Wiśniewski Dawid Susz MINI (26 km) Epidemia Cyklozy MTB Susz opłacono
151 Urmański Hubert Skórcz MINI (26 km) Team MX Skórcz opłacono
152 Urmański Sławomir Skórcz MINI (26 km) Team MX Skórcz opłacono
153 Zieliński Piotr TCZEW MINI (26 km) AGR Tczew opłacono
154 Szul Bartłomiej Gdynia MINI (26 km) Epidemia Cyklozy MTB SUSZ opłacono
155 Lange Tomasz Gdańsk MINI (26 km) Rack Team MTB opłacono
156 Piwko Maciej Gdansk MINI (26 km) Intel Technology Poland
157 Szczepaniak Paweł Starogard Gdański MINI (26 km) GK STG opłacono
158 Urban Marcin Toruń MINI (26 km) opłacono
159 Cylkowski Grzegorz Starogard Gdański MINI (26 km) TRI STAROGARD GDAŃSKI
160 Tamiła Rafal Kwidzyn MINI (26 km)
161 Kwaśniewski Krzysztof Skarszewo 19 MEGA (52 km) Bart J-Bike Team opłacono
162 Lebiedziński Radek Reda MINI (26 km) NORDA ACTIVE TEAM
163 ROMANOWSKI JAROSŁAW SUSZ MINI (26 km) EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
164 Kilichowski Grzegorz Tczew MINI (26 km)
165 Kaczyński Daniel Starogard Gdański MINI (26 km) Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo opłacono
166 Matuła Bartłomiej Banino MINI (26 km) DCT opłacono
167 Wilk Zuzanna Pasłęk MINI (26 km) More Womens Team opłacono
168 Wilk Cezary Pasłęk MINI (26 km) opłacono
169 Mróz Krzysztof Kwidzyn MEGA (52 km) opłacono
170 Bińczak Arkadiusz Kwidzyn MINI (26 km) CYKLO KWIDZYN opłacono
171 Owsik Damian Elbląg MINI (26 km) zZiajani Team opłacono
172 Pulikowski Paweł Tuchola MINI (26 km) zZiajani Team opłacono
173 Ciachorowski Przemysław Starogard Gdański MINI (26 km) GK STG opłacono
174 Kulas Jerzy Pruszcz Gdański MINI (26 km) MTB MAJS
175 Kasper Grzegorz Tczew MINI (26 km) opłacono
176 Basara Iwona Stary Las MEGA (52 km) TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono
177 Kulas Bogdan Kościerzyma MINI (26 km) KAR Kościerzyna opłacono
178 Jankowski Robert Tczew MINI (26 km) opłacono
179 Jankowski Rafał Gdańsk MINI (26 km) opłacono
180 Gabriel Patryk Starogard Gdański MINI (26 km) Gabriel Brothers/TRI Starogard Gdański opłacono
181 Zinka Maciej Łubiana MINI (26 km)
182 Nadolski Łukasz Gdańsk MEGA (52 km) VeloGd
183 Markowski Jakub Starogard Gdański MINI (26 km)
184 Slisewski Tomasz Starogard Gdański MINI (26 km) opłacono
185 Łukasik Maciej Tczew MINI (26 km) GK Gryf Tczew opłacono
186 Rzeszutek Piotr Sierakowice MEGA (52 km) KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
187 RZESZUTEK Tomasz SIERAKOWICE MEGA (52 km) KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
188 Lorek Marcin Torun MINI (26 km)
189 Zielonka Tadeusz Parchowo MINI (26 km)
190 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański MINI (26 km) DAMA opłacono
191 Sowiński Remigiusz Dankowo MINI (26 km) CYKLO KWIDZYN
192 Rozkocha Michał Starogard Gdański MINI (26 km) GK STG opłacono
193 Żuczek Arkadiusz Suchy Dwór MINI (26 km) NORDA ACTIVE TEAM opłacono
194 Kolka Zbigniew Grzybno MINI (26 km) Top Bramy Hormann opłacono
195 Papke Arkadiusz Lubiszewo MINI (26 km) DżoDżo Team opłacono
196 Grundman Dariusz Tczew MINI (26 km) GK Gryf Tczew opłacono
197 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg MINI (26 km) opłacono
198 Wybraniak Dariusz Tczew MEGA (52 km) Tczewski Klub Rowerowy opłacono
199 Krajnik Oskar Pelplin MINI (26 km) GK Gryf Tczew opłacono
200 Górski Dariusz Pelplin MINI (26 km) Klub Kolarski Pelplin opłacono


Wyświetleń: 8976

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ