7 Biegi Uliczne im. Antoniego Nawrockiego + Solec Kujawski za 50%
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
901 Młynarek Monika Łochowo 5 km UKS Czapla Białe Błota opłacono on-line
902 Młynarek Wojciech Łochowo 10 km opłacono on-line
903 Nowakowska Marta Bydgoszcz 5 km DEAF i #B3K opłacono on-line
904 Kunicka Weronika Łochowo 800 m
905 Kunicki Michał Łochowo 1600 m
906 Pawłowski Kamil Zielonka 5 km opłacono on-line
907 Cabaj Agata Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
908 Pijarowska Beata Piechcin 5 km opłacono on-line
909 Komajda Jarosław Solec Kujawski 10 km Soleccy biegacze opłacono on-line
910 Gawryszewski Piotr Torun 10 km opłacono on-line
911 Mucha Marcin Pawłówek 5 km nordic walking opłacono on-line
912 Zieliński Tymon Bydgoszcz 250 m
913 ZIELIŃSKI ROBERT INOWROCŁAW 10 km BBL INOWROCŁAW opłacono on-line
914 Zielińska Barbara Jacewo 10 km BBL INOWROCŁAW opłacono on-line
915 Lada Przemysław Zalesie 5 km Stale biegam Nova Trading opłacono on-line
916 Ratajczyk Przemysław Zakrzewo 10 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
917 Kruszka Łukasz Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
918 Mikołajczak Aleksandra Solec Kujawski 5 km Muzeum Solca opłacono on-line
919 Glanc Alex solec kujawski 600 m
920 Glanc Katarzyna solec kujawski 5 km opłacono on-line
921 Gwizdała Katarzyna Gruczno 5 km opłacono on-line
922 Kotlęga Tomasz Pruszcz 5 km opłacono on-line
923 Kotlęga Agata Pruszcz 5 km opłacono on-line
924 Skwarek Bogumiła Wałdowo 10 km opłacono on-line
925 Młynarczyk Stefania Solec Kujawski 5 km opłacono on-line
926 Cyl Dawid Bydgoszcz 10 km Zielony Pelikan opłacono on-line
927 Głogowski Mateusz Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
928 Stachowiak Dawid Toruń 10 km opłacono on-line
929 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW JANIKOWO 5 km Decathlon Team Inowrocław opłacono on-line
930 Sójka Agnieszka Toruń 10 km opłacono on-line
931 Jeziorek Xawery Toruń 250 m TSŻ TORUŃ
932 Sujar Sylwia Bydgoszcz 10 km RUN BYDGOSZCZ opłacono on-line
933 Madurajska Michalina Bydgoszcz 800 m Ziomy
934 Madurajska Joanna Bydgoszcz 5 km Ziomy opłacono on-line
935 Madurajski Marcin Bydgoszcz 5 km Ziomy opłacono on-line
936 Skuciński Artur Bydgoszcz 800 m
937 Biel Marek Małe Rudy 10 km #ŻÓŁTOKRÓLEWSCY opłacono on-line
938 Skuciński Adrian Bydgoszcz 250 m
939 Skucińska Karolina Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
940 Ostrowski Szymon Bydgoszcz 10 km TEAM ZABIEGANEDNI opłacono on-line
941 Moroszczak Bogumił Bydgoszcz 10 km Spójnia Białe Błota opłacono on-line
942 Niedbalski Grzegorz Bydgoszcz 10 km RUN BYDGOSZCZ opłacono on-line
943 Budziak Oskar Bydgoszcz 600 m SP nr 62
944 Budziak Mikołaj Bydgoszcz 800 m SP nr 62
945 Włodarczyk Wojciech Bydgoszcz 5 km Czarne Stopy opłacono on-line
946 Woźniak Miłosz Bydgoszcz 250 m
947 Lemka Michał Solec Kujawski 250 m
948 Lemka Monika Solec Kujawski 600 m
949 Lemka Karolina Solec Kujawski 5 km Soleccy Biegacze opłacono on-line
950 Sójka Szymon Toruń 10 km opłacono on-line
951 Mierzwa Damian Sępólno Krajeńskie 5 km Run Team Sepolno Krajenskie opłacono on-line
952 Kowalska Nina Bydgoszcz 800 m SP 46 Bydgooszcz
953 Trochymiuk Lena Bydgoszcz 800 m SP 46 Bydgooszcz
954 Lohse Dorota Bydgoszcz 5 km Ziomy opłacono on-line
955 Kędzierski Rafał DE-STRESS Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
956 Sitko Jakub Kołodziejewo 800 m Szybkie Rysie TEAM
957 Durałek Laura Pruszcz 800 m
958 Durałek Oskar Pruszcz 5 km opłacono on-line
959 Durałek Anna Pruszcz 5 km opłacono on-line
960 Durałek Andrzej Pruszcz 10 km opłacono on-line
961 Twardowski Wojciech Bydgoszcz 5 km RUN Bydgoszcz opłacono on-line
962 Dąbkowski Wojciech Solec Kujawski 10 km opłacono on-line
963 Andruszkiewicz Stanisław Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
964 Jasiak Adam Solec Kujawski 250 m
965 Skupsz Jędrzej Kazimerz Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
966 Jasiak Alicja Solec Kujawski 250 m
967 Jasiak Joanna Solec Kujawski 5 km opłacono on-line
968 Bednarek Jakub Solec Kujawski 800 m
969 Bednarek Konrad Solec Kujawski 1600 m
970 Kowalska Alicja Kruszyn Krajeński 250 m OCELOTY Kruszyn Krajeński
971 Kowalska Natalia Kruszyn Krajeński 600 m OCELOTY Kruszyn Krajeński
972 Bednarek Artur Solec Kujawski 10 km opłacono on-line
973 Kowalski Krzysztof Kruszyn Krajeński 5 km OCELOTY Kruszyn Krajeński opłacono on-line
974 Gwiazdowski Krzysztof Bydgoszcz 10 km opłacono on-line
975 Bednarek Magdalena Solec Kujawski 10 km opłacono on-line
976 Piórkowska Agnieszka Bydgoszcz 5 km Soleccy Biegacze opłacono on-line
977 Piotrowski Patryk Sepolno Krajenskie 5 km Run Team Sepolno Krajenskie opłacono on-line
978 Piotrowska Maja Sepolno Krajeńskie 250 m Run Team Sepolno Krajenskie
979 Filipiak Weronika Bydgoszcz 600 m SP 2 Bydgooszcz
980 Filipiak Piotr Bydgoszcz 250 m
981 Błoch Marcin Poznań 10 km opłacono on-line
982 Jarzembski Arkadiusz Solec Kujawski 5 km opłacono on-line
983 Pawłowski Artur Włocławek 5 km opłacono on-line
984 Filipska Paulina Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
985 Bieńkowski Tomasz Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
986 Stawczyk Hanna Bydgoszcz 250 m
987 Żebracki Jan Solec Kujawski 600 m Szkoła Podstawowa nr 1
988 Stawczyk Szymon Bydgoszcz 600 m
989 Stawczyk Patryk Bydgoszcz 600 m
990 Stawczyk Dariusz Bydgoszcz 5 km opłacono on-line
991 Tybuszewski Janusz TORUŃ 10 km TS OPATRUNKI TORUŃ opłacono on-line
992 Kordus Mieszko SOLEC KUJAWSKI 250 m
993 Kordus Wojciech SOLEC KUJAWSKI 250 m
994 Misiak Agata Solec Kujawski 10 km HDR Wataha opłacono on-line
995 kanarkowski stanisław czarnowo 10 km niezrzeszony opłacono on-line
996 SZULC Rafał Szulc TARKOWO Dolne 10 km opłacono on-line
997 Dura Łukasz Bydgoszcz 800 m BKS Bydgoszcz
998 Topczewski Gracjan Bydgoszcz 5 km TriSpace / Bydgoszcz Triathlon Team opłacono on-line
999 Pietraszak Tomasz Białe Błota 5 km RUN BYDGOSZCZ opłacono on-line
1000 Dudkowiak Michał Toruń 5 km Random Drinkers Team opłacono on-line


Wyświetleń: 24594

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ