Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Reprezentowany kraj | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Konieczny Cezary | Białośliwie | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
2 | Królikowska Zofia | Bydgoscz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | SP 65 | Polska | opłacono |
3 | Czarnecki Antoni | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Stany Zjednoczone | opłacono | |
4 | Pacer Jan | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | CBB | Polska | opłacono |
5 | Gulska Jagoda | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
6 | Wieczór Piotr | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 16 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
7 | Żytowiecki Olivier | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Sp 67 | Polska | opłacono |
8 | Cherek Tomek | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Małomiasteczkowy Team | Hiszpania | opłacono |
9 | Strzyżewska Alisa | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Drużyna eS | Finlandia | opłacono |
10 | Dankowska Julia | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Szkoła podstawowa nr 4 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
11 | Boruta Igor | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Szkoła podstawowa nr 67 | Polska | opłacono |
12 | Krajewski Leon | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Przedszkole niepubliczne Step | Polska | opłacono |
13 | Spenner Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | SP 67 | Polska | opłacono |
14 | Łatacz Bartosz | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
15 | Chojnacki Kacper | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
16 | Kapłankwski Maciej | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
17 | Majchrzak Nikodem | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Grecja | opłacono | |
18 | Jerchewicz Tymon | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
19 | Janczewska Hanna | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Przedszkole 66 | Bośnia i Hercegowina | opłacono |
20 | Marchlewicz Dominik | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Przedszkole Niepubliczne SŁONECZKO Bydgoszcz | Polska | opłacono |
21 | Busse Paulina | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
22 | Hojda Maria | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
23 | Rudak Alicja | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
24 | Leśniak Mateusz | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Szkoła podstawowa nr 67 | Polska | opłacono |
25 | GRABOWSKI KUBA | BYDGOSZCZ | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | POLSKA | opłacono | |
26 | Tomaszewska Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
27 | Szczepanski Adam | Bydgoszcz | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Przedszkole niepubliczne Elf | Polska | opłacono | |
28 | Pietkiewicz Dominik | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Przedszkole 59 Bydgoszcz | POLSKA | opłacono |
29 | Ratka Daniel | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Szkoła podstawowa nr. 37 | Polska | opłacono |
30 | Mocny Aleksander | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Z.S. nr 16 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
31 | Markiewicz Kacper | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | przedszkole Ekolaki | Polska | opłacono |
32 | Olejniczak Marta | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Chiny | opłacono | |
33 | Góra Igor | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Juventus Academy Bydgoszcz | Polska | opłacono |
34 | Matkowska Julia | Bydgoszcz | Republika Zielonego Przylądka | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Przedszkole 59 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
35 | Szostek GRACJAN | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
36 | Grabowska Weronika | BYDGOSZCZ | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Sp 48 | Polska | opłacono |
37 | Lach Emilia | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
38 | Frąckiewicz Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Przedszkole 58 | Polska | opłacono |
39 | Kaszyńska Marcel | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Japonia | opłacono | |
40 | Murawiec Filip | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Kacperkowy Światek | Polska | opłacono |
41 | Skupin Oliwia | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | szkoła podstawowa nr 56 bydgoszcz | POLSKA | opłacono |
42 | Stępniak Kajetan | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Juventus Academy Bydgoszcz | Hiszpania | opłacono |
43 | Wiśniewski Mikołaj | BYDGOSZCZ | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa nr 60 | Polska | opłacono |
44 | Detmer Mateusz | BYDGOSZCZ | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
45 | Wójtowicz Weronika | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 16 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
46 | Olszewski Oskar | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | szkola podstawowa nr 63 | polska | opłacono |
47 | Przybylska Laura | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Chile | opłacono | |
48 | Wiatrowska Ewa | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
49 | Wesołowski Aleksander | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
50 | Żyła Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Szkola podstawowa nr 31 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
51 | Sinkowski Hubert | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa nr 36 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
52 | Kasprowicz Laura | BYDGOSZCZ | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Kanada | opłacono | |
53 | Dudek Nadia | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
54 | Sypniewska Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | SP 58 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
55 | Iwan Piotr | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
56 | Wiśniewska Luiza | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | SP nr 46 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
57 | Dankowski Adrian | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | SP 67 w Bydgoszczy | Grecja | opłacono |
58 | Poterek Wiktor | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
59 | Skórska Mania | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Włochy | opłacono | |
60 | Zabiełło Michał | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Sp 25 Bydgoszcz | Czechy | opłacono |
61 | Kuźnik Leon | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Sp 16 | Hiszpania | opłacono |
62 | Osowicka Anna | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | SP 57 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
63 | Bubnowski Karol | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
64 | Fulara Adam | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | SP63 | Polska | opłacono |
65 | Duszyński Krystian | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
66 | Hermanowski Wojtek | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Sp 20 | Polska | opłacono |
67 | Kobierecki Sebastian | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Kacperkowy Światek | Polska | opłacono |
68 | Kubiak Dobrochna | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Tanzania | opłacono | |
69 | Kwieciszewska Lena | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Wielka Brytania | opłacono | |
70 | Jaroszyński Franciszek | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | SP 9 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
71 | Jaroszyński Sebastian | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | SP 9 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
72 | Kosieniak Weronika | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Sp 16 | Grecja | opłacono |
73 | Jankowski Adam | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa nr 16 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
74 | Siuda Maja | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
75 | Adamczyk Igor | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Aktywna Bydgoszcz | Polska | opłacono |
76 | Sarnecka Lena | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
77 | Sarnecki Filip | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
78 | Piotrowski Jan | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
79 | Cieślik Piotr | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Portugalia | opłacono | |
80 | Pukownik Łukasz | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
81 | Bomba Wiktor | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa nr 16 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
82 | Michalski Nikodem | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
83 | Vogel Markus | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | polska | opłacono | |
84 | Florjańczyk Tymon | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Przedszkole Niepubliczne Puchatek | Polska | opłacono |
85 | Preus Emilia | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Sp 38 | Polska | opłacono |
86 | Kubiak NADIA | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Sp 46 w Bydgoszczy | Polska | opłacono |
87 | Barlik Laura | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
88 | Hejna Julian | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
89 | Kulas Franciszek | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | przedszkole Ekolaki | Polska | opłacono |
90 | Dudziak Krysia | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Przedszkole nr 16 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
91 | Kocznur Marcel | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
92 | Rista Marieta | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
93 | Kujawa Julian | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | SP 14 | Grecja | opłacono |
94 | Nowotnik Borys | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
95 | Kabaciński Bartłomiej | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
96 | Kawałek MARIAN | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Polska | opłacono | |
97 | Weynert Julek | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Włochy | opłacono | |
98 | Frasz Aleksander | Bydgoszcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | SP nr 34 Bydgoszcz | Polska | opłacono |
99 | Smoliński Jacek | Dobrcz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | Szkoła Podstawowa w Dobrczu | Polska | opłacono |
100 | Ściborowski Nikodem | Grudziądz | Polska | Lista zamknięta 800 m (7-8 lat) | SP 20 | Polska | opłacono |
Wyświetleń: 35153