XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rudek Małgorzata Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
2 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic walking 5 km opłacono on-line
3 Czoska Przemysław Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
4 Felchner Agnieszka Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
5 Pogorzelski Damian Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
6 Łuczkiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
7 Janiak Dominika Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
8 Halman Mirosława Luzino Bieg 5 km opłacono on-line
9 Żukowska Alicja Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
10 DAMPC Dariusz Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
11 Pepłońska Danuta Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
12 Leszczyńska Wioletta Gdynia Nordic walking 5 km opłacono on-line
13 Piaskowska Małgorzata Suchy Dwór Nordic walking 5 km opłacono on-line
14 Dampc Hubert Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
15 Labun Zenon Mrzezino Bieg 5 km opłacono on-line
16 Halman Mirosława Luzino Bieg 5 km
17 Niemiec Mariola Gdynia Nordic walking 5 km
18 Morkowska Barbara Trąbki Wielkie Nordic walking 5 km opłacono on-line
19 Pałasz Edmund Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
20 Műller Jarosław Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
21 Deik Elżbieta Przyjaźń Bieg 5 km opłacono on-line
22 Bigus Jakub Bolszewo Bieg 5 km opłacono on-line
23 Zajk Michał Reda Bieg 5 km opłacono on-line
24 Rosengarten Karolina Błądzikowo Bieg 5 km opłacono
25 Bareła Rafał Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
26 Osowski Paweł Rumia Bieg 5 km
27 Kłonica Piotr Reda Bieg 5 km opłacono on-line
28 Kłonica Jolanta Reda Bieg 5 km opłacono on-line
29 Kujda Dorota Osielsko Bieg 5 km opłacono on-line
30 Klein Andrzej Gdańsk Bieg 5 km opłacono on-line
31 Melzer Hanna Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
32 Kepka Grzegorz Kepka Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
33 Ferra-Klas Monika Bolszewo Bieg 5 km
34 Tocha Michał Reda Bieg 5 km opłacono on-line
35 Konkol Beata Bolszewo Bieg 5 km
36 Muller Tadeusz Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
37 Tomys Ryszard Szemud Bieg 5 km opłacono on-line
38 Pociask Krzysztof Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
39 Panek Aneta Gdynia Nordic walking 5 km opłacono on-line
40 Bisewska Wiktoria Puck Bieg 5 km
41 Baniel Paweł Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
42 Szreder Bożena Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
43 Potrykus Magdalena Reda Bieg 5 km opłacono on-line
44 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg 5 km opłacono on-line
45 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Nordic walking 5 km opłacono on-line
46 Schwan Agnieszka Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
47 Hinc Stanisław Kowale Bieg 5 km opłacono on-line
48 Weiland Karina Sopot Bieg 5 km
49 Schwann Mirosław Wejherowo Nordic walking 5 km opłacono on-line
50 Pawelec Anna Kębłowo Bieg 5 km
51 Dmitruczuk Edyta Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
52 Górska Iwona Lębork Nordic walking 5 km opłacono on-line
53 Marzec Leszek Dudyńce Bieg 5 km opłacono on-line
54 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Nordic walking 5 km opłacono on-line
55 Wróblewski Marek Lębork Bieg 5 km opłacono on-line
56 Dziabas Izbella Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
57 Błaszkowska Anna Wejherowo Nordic walking 5 km opłacono on-line
58 Ruth Elżbieta Gowino Nordic walking 5 km opłacono on-line
59 Dera Beata Dera Ciechanów Bieg 5 km
60 Baca Katarzyna Gniewowo Bieg 5 km
61 Turzyńska Beata Gdynia Bieg 5 km
62 Klein Sebastian Kąpino Bieg 5 km opłacono on-line
63 KORZEŃ GRZEGORZ SŁUPSK Nordic walking 5 km opłacono on-line
64 Ellwart Anna Rumia Bieg 5 km
65 Okroj Marta Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
66 Ziółkowska Julia Banino Bieg 5 km opłacono on-line
67 Ladmann Łukasz Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
68 Mrozicki Andrzej Szczecinek Nordic walking 5 km opłacono on-line
69 Owczarek Katarzyna Kosakowo Nordic walking 5 km opłacono on-line
70 Treder Patrycja Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
71 Krzyżanowski GRZEGORZ Rumia Bieg 5 km
72 Pionk Tadeusz Rumia Bieg 5 km
73 Dawidowski Roman Puck Nordic walking 5 km opłacono on-line
74 Reich Dominika Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
75 Pawłowska Maria Gdynia Nordic walking 5 km opłacono on-line
76 Rzezak Aleksandra Reda Bieg 5 km opłacono on-line
77 Siuda Miłosz Kąpino Bieg 5 km opłacono on-line
78 Dmowska Agnieszka Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
79 Dmowski Robert Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
80 Eliasz Dawid Hel Nordic walking 5 km
81 pawłowski andrzej gdynia Nordic walking 5 km opłacono on-line
82 Burszczan Elżbieta Siemirowice Bieg 5 km opłacono on-line
83 Wróblewski Bogusław Lębork Bieg 5 km
84 NOWAK Mirosław REDA Bieg 5 km opłacono on-line
85 Drywa Małgorzata Cewice Bieg 5 km opłacono on-line
86 Wiśniewska Małgorzata Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
87 Klahs Artur Połczyno Bis Bieg 5 km opłacono on-line
88 Andruszkiewicz Paweł Szczecinek Nordic walking 5 km opłacono on-line
89 Maciak Joanna Szydłowo Nordic walking 5 km opłacono on-line
90 Jaroń Łukasz Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
91 Czerwiec Michał Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
92 Kulik-Czerwiec Ksenia Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
93 Pszczolińska Alicja Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
94 Sikoń-Łatka Marta Kisewo Nordic walking 5 km opłacono on-line
95 Ptach Jacek Pruszcz Gdański Bieg 5 km opłacono on-line
96 Żurawska Monika Reda Bieg 5 km opłacono on-line
97 Bandurski Jacek SOPOT Bieg 5 km opłacono
98 Kierepka Mariusz Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
99 Klawikowski Damian Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
100 Kwidzińska Elwira Łubiana Bieg 5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 17457

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ