XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Hewelt Ewelina Gościcino Bieg 5 km RUN 4 FUN opłacono on-line
202 Miszka Gracjana Gościcino Bieg 5 km RUN 4 FUN opłacono on-line
203 Król Benedykt Werblinia Bieg 5 km UKS Siódemka Rumia opłacono on-line
204 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic walking 5 km opłacono on-line
205 Majcher Mateusz Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
206 Kołodziejczyk Lidia Wejherowo Bieg 5 km Maja Team opłacono on-line
207 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking 5 km Elite Team
208 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg 5 km opłacono on-line
209 Bareła Rafał Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
210 MELZER Zofia RUMIA Bieg 5 km UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
211 Melzer Hanna Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
212 Jabłońska Aleksandra Gdynia Nordic walking 5 km opłacono on-line
213 Korzeb Dorota Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
214 Arendt Agnieszka Arendt Gdańsk Bieg 5 km Żarta Wataha opłacono on-line
215 Kulik-Czerwiec Ksenia Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
216 Czerwiec Michał Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
217 Konarzewski Krzysztof Rumia Bieg 5 km Rumia biega opłacono on-line
218 Konarzewski Jacek Rumia Bieg 5 km Rumia biega opłacono on-line
219 Drywa Małgorzata Cewice Bieg 5 km opłacono on-line
220 Burszczan Elżbieta Siemirowice Bieg 5 km opłacono on-line
221 Szponer Mariusz Pogórze Bieg 5 km opłacono on-line
222 DREWA Zygmunt GOŚCICINO Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
223 Hirsch Krystyna Gdynia Nordic walking 5 km OPEC Gdynia opłacono on-line
224 Kowalik Dawid Casperia Bieg 5 km opłacono
225 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Nordic walking 5 km opłacono on-line
226 Skrzyńska Emilia Gniewino Bieg 5 km Kujawscy Runners opłacono on-line
227 Schwan Agnieszka Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
228 Stefański Łukasz Redystowo Bieg 5 km KS Rozłazino opłacono on-line
229 Okrój Arkadiusz Reda Bieg 5 km Team Kreft opłacono on-line
230 Kreft Krzysztof Reda Bieg 5 km Team Kreft opłacono on-line
231 sztygiel Maciej Wejherowo Bieg 5 km Porta Active Team opłacono on-line
232 sztygiel Joanna Wejherowo Bieg 5 km Porta Active Team opłacono on-line
233 Halman Mirosława Luzino Bieg 5 km
234 Kreft Bogumił Rumia Bieg 5 km Team Kreft opłacono on-line
235 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic walking 5 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
236 Heberlein karolina Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
237 Kuptz Daniel Sopieszyno Bieg 5 km AKKUS
238 Kuptz Mariola Sopieszyno Bieg 5 km AKKUS
239 Ruth Elżbieta Gowino Nordic walking 5 km opłacono on-line
240 Frymark Sylwia Reda Bieg 5 km opłacono on-line
241 Frymark Marcin Reda Bieg 5 km Norda Active Team opłacono on-line
242 Osowski Paweł Rumia Bieg 5 km
243 Błaszkowska Anna Wejherowo Nordic walking 5 km opłacono on-line
244 Pepłońska Danuta Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
245 Felchner Agnieszka Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
246 Dycha Tomasz Nowa Wieś Lęborska Bieg 5 km JW 5718 opłacono on-line
247 Wojtal Radosław Straszyn Bieg 5 km Straszyn Biega opłacono on-line
248 Żurawska Monika Reda Bieg 5 km opłacono on-line
249 Zajk Michał Reda Bieg 5 km opłacono on-line
250 pawłowski andrzej gdynia Nordic walking 5 km opłacono on-line
251 Pawłowska Maria Gdynia Nordic walking 5 km opłacono on-line
252 Pranczke Leszek Kębłowo Bieg 5 km MTB Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
253 Bisha Mieczysław Rumia Bieg 5 km ParkRun Rumia opłacono on-line
254 Witkowska Anna Wejherowo Nordic walking 5 km CHODAKI.PL TEAM opłacono on-line
255 Witkowski Marek Wejherowo Nordic walking 5 km CHODAKI.PL TEAM opłacono on-line
256 Witkowska Monika Wejherowo Nordic walking 5 km CHODAKI.PL TEAM opłacono on-line
257 Konkol Andrzej Lębork Nordic walking 5 km KreativSport Lębork opłacono on-line
258 Orlikowski Tadeusz Gdynia Bieg 5 km Biegająca Gdynia opłacono on-line
259 Piskulska Nikola Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
260 Kłonica Jolanta Reda Bieg 5 km opłacono on-line
261 Kłonica Piotr Reda Bieg 5 km opłacono on-line
262 Sośnicki Krzysztof Hel Bieg 5 km Helski Zefirek opłacono on-line
263 Cemerys Karol Siemirowice Bieg 5 km Siemirowice Biegają! opłacono on-line
264 Kuncewicz Monika Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
265 Litewska Joanna Juszkowo Nordic walking 5 km opłacono on-line
266 Szpyra Edward Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
267 ŁUBA DARIUSZ RUMIA Bieg 5 km opłacono on-line
268 Łaga Dorota Luzino Bieg 5 km Zmotywowani opłacono on-line
269 Bury Liliana Reda Nordic walking 5 km Zmotywowani opłacono on-line
270 Mielewczyk Justyna Reda Bieg 5 km Zmotywowani opłacono on-line
271 Rzezak Aleksandra Reda Bieg 5 km opłacono on-line
272 Rzeppa Daria luzino Bieg 5 km Bieg Rodzinny opłacono on-line
273 Górniak Jarosław Gdynia Bieg 5 km JARBUD opłacono on-line
274 Küchler Paweł Gdynia Bieg 5 km JARBUD opłacono on-line
275 Pepliński Marek Elbląg Bieg 5 km Biegacze Wolności opłacono on-line
276 Furmann Łukasz Łebunia Bieg 5 km opłacono on-line
277 Burszczan Mariusz Siemirowice Bieg 5 km opłacono on-line
278 Dobrzyński Tomasz Gdynia Bieg 5 km xRunners opłacono on-line
279 Białk Roman Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
280 Bazichowska Aurelia Gdańsk Nordic walking 5 km Gumisie
281 Gumowska Justyna Banino Nordic walking 5 km Gumisie
282 Pionk Tadeusz Rumia Bieg 5 km
283 Dmowski Robert Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
284 Dmowska Agnieszka Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
285 Cybula Paweł Kazimierz Bieg 5 km Danfoss Tuchom opłacono on-line
286 Habaj Piotr Gdynia Bieg 5 km Wataha łączy nas bieganie opłacono on-line
287 Ziółkowska Julia Banino Bieg 5 km opłacono on-line
288 Górkowski Marcin Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
289 Górkowska Elżbieta Rumia Bieg 5 km Bojano Biega opłacono on-line
290 Kohnke Daria Reda Bieg 5 km opłacono on-line
291 Konkel Andrzej Władysławowo Bieg 5 km Biegamy Razem Władysławowo
292 Borski Ryszard Reda Bieg 5 km REDA opłacono on-line
293 Żebrowski Piotr Wejherowo Bieg 5 km Wejherowo opłacono on-line
294 Heinowska Maja Gdynia Bieg 5 km
295 Górski Jacek Kąpino Bieg 5 km Eco Kąpino opłacono on-line
296 Bandurski Jacek SOPOT Bieg 5 km opłacono
297 Baca Katarzyna Gniewowo Bieg 5 km
298 Wiśniewski Sławomir Gdańsk Nordic walking 5 km FLUGGER TEAM
299 Witt Grażyna Sopot Bieg 5 km MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono on-line
300 Świderska Paulina Bogatka Bieg 5 km


Wyświetleń: 17455

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ