XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Brygada Logistyczna
1 Kujda Arkadiusz Osielsko Bieg 5 km 1 Brygada Logistyczna opłacono on-line
1bz Lębork
2 Nowicki Artur Malczyce Bieg 5 km 1bz Lębork opłacono on-line
273
3 Kryża Arkadiusz Władysławowo Bieg 5 km 273 opłacono on-line
ACTIV EAGLES PRO
4 Niemiec Marek Gdynia Bieg 5 km ACTIV EAGLES PRO
AKKUS
5 Kuptz Daniel Sopieszyno Bieg 5 km AKKUS
6 Kuptz Mariola Sopieszyno Bieg 5 km AKKUS
ATLAS RUNNING TEAM
7 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg 5 km ATLAS RUNNING TEAM opłacono on-line
Active Family Pasłęk
8 Łochiński Bogdan PASŁĘK Nordic walking 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
9 Burlińska Katarzyna PASŁĘK Nordic walking 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
10 Burliński Xawery Pasłęk Nordic walking 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
11 Burliński Piotr Pasłęk Nordic walking 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
12 Burlińska Anna Pasłęk Nordic walking 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
13 Formela Andrzej Pasłęk Nordic walking 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
14 Rębowski Tomasz Pasłęk Nordic walking 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
15 Rębowski Grzegorz Pasłęk Nordic walking 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
16 Rębowski Mateusz Pasłęk Nordic walking 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
17 Rębowska Agnieszka Pasłęk Nordic walking 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
18 Depczyński Adam Gdynia Nordic walking 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
19 Zwierz Andrzej Gdynia Nordic walking 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
Adrenaline
20 Białas Rafał Reda Bieg 5 km Adrenaline opłacono on-line
Agata Team
21 Tomeczkowski Paweł Rumia Bieg 5 km Agata Team opłacono on-line
Amator Gościcino
22 Krause Stanisław Gościcino Bieg 5 km Amator Gościcino opłacono on-line
Anddach
23 Bojan Anna Gdynia Bieg 5 km Anddach opłacono on-line
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ
24 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic walking 5 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
BKR cyklista
25 Adrianowicz Bożena Bolszewo Bieg 5 km BKR cyklista opłacono on-line
Babillonia Babieniec
26 Łokucijewski Patryk Gdańsk Bieg 5 km Babillonia Babieniec opłacono on-line
Baranowski Team
27 Baranowski Adrian Jastarnia Bieg 5 km Baranowski Team opłacono on-line
Bieg Rodzinny
28 Rzeppa Daria luzino Bieg 5 km Bieg Rodzinny opłacono on-line
29 rzeppa aleksandra rzeppa luzino Bieg 5 km Bieg Rodzinny opłacono on-line
30 Kopcych Anna Borkowo Bieg 5 km Bieg Rodzinny opłacono on-line
Biegacze Wolności
31 Pepliński Marek Elbląg Bieg 5 km Biegacze Wolności opłacono on-line
Biegająca Gdynia
32 Orlikowski Tadeusz Gdynia Bieg 5 km Biegająca Gdynia opłacono on-line
Biegające Śliwice
33 Demirski Marek Demirski Śliwice Bieg 5 km Biegające Śliwice opłacono on-line
Biegający Silgan
34 Kleinschmidt Patryk Miłobądz Bieg 5 km Biegający Silgan opłacono on-line
Biegam Sama bo lubię
35 FRANKIEWICZ DAGMARA GDYNIA Bieg 5 km Biegam Sama bo lubię opłacono on-line
Biegamy Razem Władysławowo
36 Gojke Dawid Władysławowo Bieg 5 km Biegamy Razem Władysławowo
Biegamy Razem Władysławowo
37 Konkel Andrzej Władysławowo Bieg 5 km Biegamy Razem Władysławowo
BigYellowFoot Adventure Team
38 Salamaga Maciej RUMIA Bieg 5 km BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
Bojano Biega
39 Górkowska Elżbieta Rumia Bieg 5 km Bojano Biega opłacono on-line
CHODAKI.PL TEAM
40 Witkowska Anna Wejherowo Nordic walking 5 km CHODAKI.PL TEAM opłacono on-line
41 Witkowski Marek Wejherowo Nordic walking 5 km CHODAKI.PL TEAM opłacono on-line
42 Witkowska Monika Wejherowo Nordic walking 5 km CHODAKI.PL TEAM opłacono on-line
Daleko Jeszcze
43 Nastały Marzena Rumia Bieg 5 km Daleko Jeszcze opłacono on-line
44 Jastrzebski Rafał Rumia Bieg 5 km Daleko Jeszcze opłacono on-line
45 Miszewska Małgorzata Rumia Bieg 5 km Daleko Jeszcze opłacono on-line
46 Stencel Hanna Wejherowo Bieg 5 km Daleko Jeszcze opłacono on-line
47 Zachary Aleksandra Rumia Bieg 5 km Daleko Jeszcze opłacono on-line
48 Zachary Mariusz Rumia Bieg 5 km Daleko Jeszcze opłacono on-line
Danfoss Tuchom
49 Cybula Paweł Kazimierz Bieg 5 km Danfoss Tuchom opłacono on-line
Dar Ogrodu
50 Stempnik Dariusz Stempnik Gdynia Nordic walking 5 km Dar Ogrodu
Dar Ogrodu Gdynia
51 Stempnik Dariusz Gdynia Nordic walking 5 km Dar Ogrodu Gdynia opłacono on-line
De-Mo-Ny-S
52 Pieśniak Dorota Gdańsk Nordic walking 5 km De-Mo-Ny-S opłacono on-line
Drutex
53 Janiszewski Marek Bytów Bieg 5 km Drutex
Drużyna Szpiku
54 Glembin Aleksander Żelistrzewo Bieg 5 km Drużyna Szpiku opłacono on-line
ECO-KĄPINO
55 Konkol Joanna Kąpino Bieg 5 km ECO-KĄPINO opłacono on-line
56 Zelgert Dorota Kąpino Bieg 5 km ECO-KĄPINO opłacono on-line
ELITE TEAM
57 Koncewicz Marek Gdynia Nordic walking 5 km ELITE TEAM opłacono on-line
58 Koncewicz Aneta Gdynia Nordic walking 5 km ELITE TEAM opłacono on-line
59 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Nordic walking 5 km ELITE TEAM opłacono on-line
60 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic walking 5 km ELITE TEAM opłacono on-line
ELITE TEAM
61 Gałgowska Krystyna Gdańsk Nordic walking 5 km ELITE TEAM
Eco Kąpino
62 Górski Jacek Kąpino Bieg 5 km Eco Kąpino opłacono on-line
Elite Team
63 Olech Marcin Gdańsk Nordic walking 5 km Elite Team opłacono on-line
64 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking 5 km Elite Team
65 Toporek Aleksandra Gdynia Nordic walking 5 km Elite Team opłacono on-line
Elite Team
66 Błaszczyk Karolina Gdańsk Nordic walking 5 km Elite Team opłacono on-line
67 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking 5 km Elite Team opłacono on-line
68 Zientkiewicz Aga Banino Nordic walking 5 km Elite Team opłacono on-line
Elite Team Gdynia
69 Mogiłka Aleksander Gdynia Nordic walking 5 km Elite Team Gdynia opłacono
Elitte Team
70 Szymerowska Joanna Rekowo Górne Bieg 5 km Elitte Team opłacono on-line
FLUGGER TEAM
71 Wiśniewski Sławomir Gdańsk Nordic walking 5 km FLUGGER TEAM
FabrykaDobrejZabawy.pl
72 Czarnowski Krzysztof Reda Bieg 5 km FabrykaDobrejZabawy.pl opłacono on-line
Face Nordic Walking Team
73 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
74 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic walking 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
75 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic walking 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
Farm Frites Poland SA
76 Małszycka Barbara Lębork Nordic walking 5 km Farm Frites Poland SA
GENETIX Team
77 Pieregut Agnieszka Gdynia Nordic walking 5 km GENETIX Team opłacono on-line
78 Moszczyńska Aleksandra Gdynia Nordic walking 5 km GENETIX Team opłacono on-line
79 Czerlikowska Agnieszka Gdynia Nordic walking 5 km GENETIX Team opłacono on-line
GKS KASZUBI LUZINO
80 Rutkowska Joanna Luzino Bieg 5 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
81 Kankowska Dominika Luzino Bieg 5 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
82 Kankowski Paweł Luzino Bieg 5 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
83 Kankowska Justyna Luzino Bieg 5 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA
84 KRÓL BŁAŻEJ KĘBŁOWO Bieg 5 km GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA opłacono on-line
GKS Tęcza Nową Wieś Leborska
85 Myszk Dariusz Janowice Bieg 5 km GKS Tęcza Nową Wieś Leborska opłacono on-line
Gardna Rules
86 Tomicka Marta Gardna Mała Bieg 5 km Gardna Rules opłacono on-line
Gdańskie Wody Aktywują
87 Czapp Iwona Gdańsk Nordic walking 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
88 Zieliński Jacek Gdańsk Nordic walking 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
Gumisie
89 Bazichowska Aurelia Gdańsk Nordic walking 5 km Gumisie
90 Gumowska Justyna Banino Nordic walking 5 km Gumisie
Helski Zefirek
91 Sośnicki Krzysztof Hel Bieg 5 km Helski Zefirek opłacono on-line
Hinz Team
92 Hinz Rafał Rumia Bieg 5 km Hinz Team opłacono on-line
JARBUD
93 Küchler Małgorzata Gdynia Bieg 5 km JARBUD opłacono on-line
94 Górniak Jarosław Gdynia Bieg 5 km JARBUD opłacono on-line
95 Küchler Paweł Gdynia Bieg 5 km JARBUD opłacono on-line
JW 5718
96 Dycha Tomasz Nowa Wieś Lęborska Bieg 5 km JW 5718 opłacono on-line
Janusze Joggingu
97 Ciesielski Przemysław Gdynia Bieg 5 km Janusze Joggingu opłacono on-line
98 Adamski Wojciech Gowino Bieg 5 km Janusze Joggingu opłacono on-line
KIJANKI
99 Schwarz Izabela Pogórze Nordic walking 5 km KIJANKI opłacono on-line
100 DOMINIUK PAULINA RUMIA Nordic walking 5 km KIJANKI opłacono on-line
KONTENER FORMY
101 Kochanek Agata Dębogórze Bieg 5 km KONTENER FORMY opłacono on-line
KS Rozłazino
102 Stefański Łukasz Redystowo Bieg 5 km KS Rozłazino opłacono on-line
Każdego dnia 10 tyś.kroków !
103 Himmel Grażyna Gdynia Nordic walking 5 km Każdego dnia 10 tyś.kroków !
104 Himmel Mirosław Gdynia Nordic walking 5 km Każdego dnia 10 tyś.kroków !
Komando Flaki
105 Dybowski Mateusz Rumia Bieg 5 km Komando Flaki opłacono on-line
106 cze-ga sylwia Dębogórze Bieg 5 km Komando Flaki opłacono on-line
Kowo Udvikling/ LKS Puck/ Team Elwart
107 Elwart Roman PUCK Bieg 5 km Kowo Udvikling/ LKS Puck/ Team Elwart
KreativSport Lębork
108 Ponarad Magdalena Lubowidz Nordic walking 5 km KreativSport Lębork opłacono on-line
109 Konkol Andrzej Lębork Nordic walking 5 km KreativSport Lębork opłacono on-line
Kujawscy Runners
110 Skrzyńska Emilia Gniewino Bieg 5 km Kujawscy Runners opłacono on-line
LKB im. Braci Petk Lębork
111 Zblewski Tadeusz Bytów Bieg 5 km LKB im. Braci Petk Lębork
LKS ZIEMI PUCKIEJ
112 Pawlina Julia Puck Bieg 5 km LKS ZIEMI PUCKIEJ
LKS Zantyr Sztum
113 Tuwalska Małgorzata Gdańsk Bieg 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
114 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Bieg 5 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
LĘBORSKIE LWY
115 Sałabon Grzegorz Lębork Nordic walking 5 km LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
116 Toporek Rafał Przodkowo Nordic walking 5 km LĘBORSKIE LWY
117 Woss Anna Lębork Nordic walking 5 km LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
118 Smarszcz Grażyna Lębork Nordic walking 5 km LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
119 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic walking 5 km LĘBORSKIE LWY opłacono on-line
Lębork Biegacze
120 Szymański Adam Lębork Bieg 5 km Lębork Biegacze
Lęborskie Lwy
121 Sałabon Grzegorz Lębork Nordic walking 5 km Lęborskie Lwy
MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA
122 Marchel Karolina Rumia Bieg 5 km MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA opłacono on-line
MTB-Małe Trójmiasto Biega
123 Kowalski Piotr Wejherowo Bieg 5 km MTB-Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
MTB Małe Trójmiasto Biega
124 Pranczke Leszek Kębłowo Bieg 5 km MTB Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
Maja Team
125 Kołodziejczyk Lidia Wejherowo Bieg 5 km Maja Team opłacono on-line
MaratonyPolskie.PL TEAM
126 Witt Grażyna Sopot Bieg 5 km MaratonyPolskie.PL TEAM opłacono on-line
Marynarka Wojenna
127 Błoński Roman Gdynia Bieg 5 km Marynarka Wojenna opłacono on-line
Morski Klub Seniorów Lotnictwa
128 Padias Paweł Gdynia Bieg 5 km Morski Klub Seniorów Lotnictwa opłacono on-line
Morsy Skarszewy
129 Miąskowski Zbigniew Skarszewy Nordic walking 5 km Morsy Skarszewy opłacono on-line
130 niemczyk krzysztof Skarszewy Nordic walking 5 km Morsy Skarszewy opłacono on-line
Norbsoft.pl
131 Witt Henryk Sopot Bieg 5 km Norbsoft.pl opłacono on-line
Norda Active Team
132 Frymark Marcin Reda Bieg 5 km Norda Active Team opłacono on-line
133 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia Bieg 5 km Norda Active Team opłacono on-line
Nordic Walking Pasłęk
134 Bujnicka Magdalena Pasłęk Nordic walking 5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
135 Bujnicki Marcin Pasłęk Nordic walking 5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
136 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic walking 5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
137 Śliwka Wiesław Pasłęk Nordic walking 5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
Nordic Walking Pasłęk
138 Śledziewski Bogdan Gdańsk Nordic walking 5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
Nyborg-Mawent
139 Cybulski Karol Malbork Bieg 5 km Nyborg-Mawent opłacono on-line
OPEC Gdynia
140 Hirsch Krystyna Gdynia Nordic walking 5 km OPEC Gdynia opłacono on-line
141 Rosa Bogumiła Gdynia Nordic walking 5 km OPEC Gdynia opłacono on-line
142 Miruszewska Magdalena Gdynia Nordic walking 5 km OPEC Gdynia opłacono on-line
OSNiP WP /GONGOTEAM Prętniki
143 Prętnik Dawid Rumia Bieg 5 km OSNiP WP /GONGOTEAM Prętniki opłacono on-line
OSP KNIEWO
144 Sawicki Patryk Kniewo Nordic walking 5 km OSP KNIEWO opłacono on-line
PKA GDYNIA
145 Myk Natalia Rumia Bieg 5 km PKA GDYNIA opłacono on-line
146 Myk Tomasz Rumia Bieg 5 km PKA GDYNIA opłacono on-line
POLIPACK TEAM GWE
147 Lademann Anita Bolszewo Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
148 Bończyszyn Bożena Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
149 Marczyńska Julia Gościcino Bieg 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
150 Brzezik Ilona Gościcino Bieg 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
151 Brzezik Jarosław Gościcino Bieg 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
152 Marczyński Adam Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
153 Marczyńska Marta Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
154 Naczk Leonard Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
155 Naczk Wiktoria Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
156 Kaczmarek Maja Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
157 Wawrzyniak Anna Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
158 Wendt Jarosław Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
159 Królikowska Krystyna Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
160 Ponka Radosław Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
161 Ponka Barbara Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
162 Kuźmicz Magdalena Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
163 Kuźmicz Adam Gościcino Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
164 DREWA Zygmunt GOŚCICINO Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
PRO-CARS
165 Rosińska Dorota Wejherowo Nordic walking 5 km PRO-CARS opłacono on-line
166 Rosiński Piotr Wejherowo Bieg 5 km PRO-CARS opłacono on-line
ParkRun Rumia
167 Bisha Mieczysław Rumia Bieg 5 km ParkRun Rumia opłacono on-line
168 Ruczyński Maciej Rumia Bieg 5 km ParkRun Rumia opłacono on-line
169 Mrozowski Dariusz Rumia Bieg 5 km ParkRun Rumia opłacono on-line
Parkrun Rumia
170 Naczk Marcin Rumia Bieg 5 km Parkrun Rumia opłacono on-line
171 Krasińska-Mitura Ewa Rumia Bieg 5 km Parkrun Rumia opłacono on-line
Parkrun Rumia/Wataha - łączy nas bieganie
172 Wielgos Joanna Gdynia Bieg 5 km Parkrun Rumia/Wataha - łączy nas bieganie opłacono on-line
Politechnika Gdańska
173 Duda Aleksandra Gdańsk Nordic walking 5 km Politechnika Gdańska opłacono on-line
Porta Active Team
174 Avdieiev Dmytro Wejherowo Bieg 5 km Porta Active Team opłacono on-line
175 Wieczorek Genowefa Kostkowo Bieg 5 km Porta Active Team opłacono on-line
Porta Active Team
176 Hryniewicka Monika Rumia Bieg 5 km Porta Active Team opłacono on-line
177 Schmidtke Tomasz Gościcino Bieg 5 km Porta Active Team opłacono on-line
178 Labudda Wojciech Wejherowo Bieg 5 km Porta Active Team opłacono on-line
179 sztygiel Maciej Wejherowo Bieg 5 km Porta Active Team opłacono on-line
180 sztygiel Joanna Wejherowo Bieg 5 km Porta Active Team opłacono on-line
Prency na trasie
181 Prena Piotr Rumia Bieg 5 km Prency na trasie
REDA
182 Borski Ryszard Reda Bieg 5 km REDA opłacono on-line
ROCOCO
183 Grycner Piotr Starogard Gdański Bieg 5 km ROCOCO opłacono on-line
RUMIA
184 Dardziński Dariusz Rumia Bieg 5 km RUMIA opłacono on-line
RUN 4 FUN
185 Hewelt Ewelina Gościcino Bieg 5 km RUN 4 FUN opłacono on-line
186 Miszka Gracjana Gościcino Bieg 5 km RUN 4 FUN opłacono on-line
Rumia biega
187 Konarzewski Jacek Rumia Bieg 5 km Rumia biega opłacono on-line
Rumia biega
188 Konarzewski Krzysztof Rumia Bieg 5 km Rumia biega opłacono on-line
Rumski Klub Sportowy
189 Grinholc Grzegorz Rumia Bieg 5 km Rumski Klub Sportowy opłacono on-line
Run Babys
190 Lademann Gabriela Bolszewo Bieg 5 km Run Babys opłacono on-line
191 Krauza Grażyna Bolszewo Bieg 5 km Run Babys opłacono on-line
192 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Bieg 5 km Run Babys opłacono on-line
Runners Słońsk
193 Musiał Łukasz Słońsk Bieg 5 km Runners Słońsk opłacono on-line
Runpassion.pl TEAM
194 Głombiowska Zuzanna Gdynia Bieg 5 km Runpassion.pl TEAM opłacono on-line
SP 3 Reda
195 Pouch Martyna Reda Nordic walking 5 km SP 3 Reda
STEP BY STEP TRÓJMIASTO
196 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic walking 5 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
197 Nowak Beata Gdańsk Nordic walking 5 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
198 Hejka Władek Kartuzy Bieg 5 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
STEP BY STEP TRÓJMIASTO
199 Polis Marzena Gdańsk Nordic walking 5 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
Safe Sport Team
200 Bogalecki Marek Gdańsk Bieg 5 km Safe Sport Team opłacono on-line
Samochodówka wejcherowo
201 Borawski Kajetan Reda Bieg 5 km Samochodówka wejcherowo opłacono on-line
Samotny Dzik
202 Piotrowski Marek Gdynia Bieg 5 km Samotny Dzik opłacono on-line
Siemirowice Biegają!
203 Cemerys Karol Siemirowice Bieg 5 km Siemirowice Biegają! opłacono on-line
Soolashowe Truchtanie
204 Śliwiak Ewa Wejherowo Bieg 5 km Soolashowe Truchtanie opłacono on-line
205 Sularz Wojciech Gdynia Bieg 5 km Soolashowe Truchtanie opłacono on-line
Step by Step Trójmiasto
206 Owczarek Jacek Kosakowo Nordic walking 5 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
207 Gomółka Maria Gdynia Nordic walking 5 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
208 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic walking 5 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
209 Góra Beata Gdańsk Nordic walking 5 km Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
Straszyn Biega
210 Wojtal Radosław Straszyn Bieg 5 km Straszyn Biega opłacono on-line
Szkoła Podstawowa nr 84 Gdańsk
211 Kujawska Hanna Gdańsk Nordic walking 5 km Szkoła Podstawowa nr 84 Gdańsk opłacono on-line
212 Duda Marek Gdańsk Nordic walking 5 km Szkoła Podstawowa nr 84 Gdańsk opłacono on-line
Szybki Skład
213 Toboła Michał Gdańsk Bieg 5 km Szybki Skład opłacono on-line
Team Kreft
214 Kreft Krzysztof Reda Bieg 5 km Team Kreft opłacono on-line
Team Kreft
215 Roraf Magdalena Celbowo Bieg 5 km Team Kreft
216 Okrój Arkadiusz Reda Bieg 5 km Team Kreft opłacono on-line
217 Kreft Bogumił Rumia Bieg 5 km Team Kreft opłacono on-line
UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork / ATC Cargo Team
218 Głogowski Adam Gdynia Bieg 5 km UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork / ATC Cargo Team
UKS SIÓDEMKA RUMIA
219 MELZER Zofia RUMIA Bieg 5 km UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
UKS Siódemka Rumia
220 Król Benedykt Werblinia Bieg 5 km UKS Siódemka Rumia opłacono on-line
Uniwersytet Morski Gdynia / Step by Step Trójmiasto
221 Kołaczyńska Monika Pogórze Nordic walking 5 km Uniwersytet Morski Gdynia / Step by Step Trójmiasto opłacono on-line
VIII LO Gdańsk
222 Kujawski Jan Gdańsk Nordic walking 5 km VIII LO Gdańsk opłacono on-line
Vestigia InO
223 Grubba Rafał Reda Bieg 5 km Vestigia InO opłacono on-line
WYMIATACZE
224 Zasada Joanna Mosty Bieg 5 km WYMIATACZE opłacono on-line
Wataha łączy nas bieganie
225 Habaj Piotr Gdynia Bieg 5 km Wataha łączy nas bieganie opłacono on-line
Wataha łączy nas bieganie
226 Żelewski Dariusz Rumia Bieg 5 km Wataha łączy nas bieganie opłacono on-line
Wejherowo
227 Żebrowski Piotr Wejherowo Bieg 5 km Wejherowo opłacono on-line
ZSŁ Gdańsk
228 Śledziewski Dominik Gdańsk Nordic walking 5 km ZSŁ Gdańsk opłacono on-line
Zmotywowani
229 Łaga Dorota Luzino Bieg 5 km Zmotywowani opłacono on-line
230 Bury Liliana Reda Nordic walking 5 km Zmotywowani opłacono on-line
231 Mielewczyk Justyna Reda Bieg 5 km Zmotywowani opłacono on-line
Znikajace punkty
232 Mokłowicz Ania Wejherowo Nordic walking 5 km Znikajace punkty opłacono on-line
Zoeller tech
233 Kubiak Maciej Reda Bieg 5 km Zoeller tech opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
234 Dampc Hubert Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
235 DAMPC Dariusz Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
236 Dubinska Agata Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
237 Marzec Leszek Dudyńce Bieg 5 km opłacono on-line
238 Potrykus Magdalena Reda Bieg 5 km opłacono on-line
239 Nitner Piotr Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
240 Felkner Sylwia Ciele Bieg 5 km opłacono on-line
241 Felkner Alicja Bydgoszcz Bieg 5 km opłacono on-line
242 Stencel Mariusz Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
243 Szymak Ewelina Barniewice Bieg 5 km opłacono on-line
244 Jaroń Łukasz Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
245 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Bieg 5 km opłacono on-line
246 Labun Zenon Mrzezino Bieg 5 km opłacono on-line
247 Eliasz Dawid Hel Nordic walking 5 km
248 Baniel Paweł Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
249 Szczęsny Tadeusz Gdańsk Bieg 5 km opłacono on-line
250 Żytkiewicz Katarzyna Gdańsk Bieg 5 km
251 Hinc Stanisław Kowale Bieg 5 km opłacono on-line
252 Pirski Adam Gdańsk - Osowa Bieg 5 km
253 Pirska Beata Gdańsk - Osowa Bieg 5 km opłacono on-line
254 Kuchnowski Sebastian Władysławowo Bieg 5 km opłacono on-line
255 Reich Dominika Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
256 Janiak Dominika Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
257 Andruszkiewicz Paweł Szczecinek Nordic walking 5 km opłacono on-line
258 Mrozicki Andrzej Szczecinek Nordic walking 5 km opłacono on-line
259 Pawłowski Karol Lębork Bieg 5 km opłacono on-line
260 Pawłowska Anna Lębork Bieg 5 km opłacono on-line
261 Bolda Karolina Swarzewo Bieg 5 km opłacono on-line
262 Muller Tadeusz Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
263 Bezdel Anna Puck Bieg 5 km
264 Toporek Marcin Czeczewo Bieg 5 km opłacono on-line
265 Bigus Jakub Bolszewo Bieg 5 km opłacono on-line
266 Sikoń-Łatka Marta Kisewo Nordic walking 5 km opłacono on-line
267 Cieślak Bartosz Żelistrzewo Bieg 5 km opłacono on-line
268 Klein Sebastian Kąpino Bieg 5 km opłacono on-line
269 Konkol Beata Bolszewo Bieg 5 km
270 Ferra-Klas Monika Bolszewo Bieg 5 km
271 Bisewska Wiktoria Puck Bieg 5 km
272 Skowrońska-Łopińska Genowefa Piła Nordic walking 5 km opłacono on-line
273 Łopiński Aleksy Piła Nordic walking 5 km opłacono on-line
274 Talentowski Rafał Sosnowiec Bieg 5 km opłacono on-line
275 Lewinski Ireneusz Reda Bieg 5 km opłacono on-line
276 Miler Beata Luzino Bieg 5 km opłacono on-line
277 Ptach Jacek Pruszcz Gdański Bieg 5 km opłacono on-line
278 Krzyżanowski GRZEGORZ Rumia Bieg 5 km
279 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk Nordic walking 5 km opłacono on-line
280 Klein Andrzej Gdańsk Bieg 5 km opłacono on-line
281 Maślana Elżbieta Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
282 Olejarczyk Piotr Elbląg Bieg 5 km opłacono on-line
283 Rosengarten Karolina Błądzikowo Bieg 5 km opłacono
284 Tomys Ryszard Szemud Bieg 5 km opłacono on-line
285 Piaskowska Małgorzata Suchy Dwór Nordic walking 5 km opłacono on-line
286 Łuczkiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
287 Klahs Artur Połczyno Bis Bieg 5 km opłacono on-line
288 Pszczolińska Alicja Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
289 Wróblewski Czesław Gdańsk Bieg 5 km
290 Anolik Monika Gdansk Bieg 5 km
291 Paruszewska Agnieszka Reda Nordic walking 5 km
292 Treder Patrycja Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
293 Okroj Marta Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
294 Urbanowicz Andrzej Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
295 Dera Beata Dera Ciechanów Bieg 5 km
296 SAŁEK ALICJA RUMIA Bieg 5 km opłacono on-line
297 Pociask Krzysztof Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
298 Leszczyńska Wioletta Gdynia Nordic walking 5 km opłacono on-line
299 Weiland Karina Sopot Bieg 5 km
300 Klawikowski Damian Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
301 Morkowska Barbara Trąbki Wielkie Nordic walking 5 km opłacono on-line
302 Dawidowski Roman Puck Nordic walking 5 km opłacono on-line
303 Deik Elżbieta Przyjaźń Bieg 5 km opłacono on-line
304 Pałasz Edmund Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
305 Wojnarowska Weronika Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
306 Górecka Sylwia Pruszcz Gdański Nordic walking 5 km opłacono on-line
307 Pogorzelski Paweł Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
308 Ladmann Łukasz Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
309 Kepka Grzegorz Kepka Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
310 Żukowska Alicja Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
311 Pogorzelski Damian Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
312 Jarosz Marzena Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
313 Banaszewska Paulina Banaszewska Juszkowo Nordic walking 5 km
314 Nalepka Karolina Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
315 Szreder Bożena Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
316 Tocha Michał Reda Bieg 5 km opłacono on-line
317 Bar Julita Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
318 Wolfram Dawid Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
319 Konkol Aleksandra Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
320 Czoska Przemysław Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
321 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic walking 5 km opłacono on-line
322 Majcher Mateusz Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
323 KOBUS ZBIGNIEW GDAŃSK Bieg 5 km opłacono on-line
324 Bareła Rafał Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
325 Melzer Hanna Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
326 Jabłońska Aleksandra Gdynia Nordic walking 5 km opłacono on-line
327 Korzeb Dorota Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
328 Kulik-Czerwiec Ksenia Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
329 Czerwiec Michał Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
330 Drywa Małgorzata Cewice Bieg 5 km opłacono on-line
331 Burszczan Elżbieta Siemirowice Bieg 5 km opłacono on-line
332 Szponer Mariusz Pogórze Bieg 5 km opłacono on-line
333 Kowalik Dawid Casperia Bieg 5 km opłacono
334 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Nordic walking 5 km opłacono on-line
335 Schwan Agnieszka Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
336 Halman Mirosława Luzino Bieg 5 km
337 Heberlein karolina Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
338 Ruth Elżbieta Gowino Nordic walking 5 km opłacono on-line
339 Frymark Sylwia Reda Bieg 5 km opłacono on-line
340 Osowski Paweł Rumia Bieg 5 km
341 Błaszkowska Anna Wejherowo Nordic walking 5 km opłacono on-line
342 Pepłońska Danuta Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
343 Felchner Agnieszka Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
344 Żurawska Monika Reda Bieg 5 km opłacono on-line
345 Zajk Michał Reda Bieg 5 km opłacono on-line
346 pawłowski andrzej gdynia Nordic walking 5 km opłacono on-line
347 Pawłowska Maria Gdynia Nordic walking 5 km opłacono on-line
348 Piskulska Nikola Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
349 Kłonica Jolanta Reda Bieg 5 km opłacono on-line
350 Kłonica Piotr Reda Bieg 5 km opłacono on-line
351 Kuncewicz Monika Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
352 Litewska Joanna Juszkowo Nordic walking 5 km opłacono on-line
353 Szpyra Edward Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
354 ŁUBA DARIUSZ RUMIA Bieg 5 km opłacono on-line
355 Rzezak Aleksandra Reda Bieg 5 km opłacono on-line
356 Furmann Łukasz Łebunia Bieg 5 km opłacono on-line
357 Burszczan Mariusz Siemirowice Bieg 5 km opłacono on-line
358 Białk Roman Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
359 Pionk Tadeusz Rumia Bieg 5 km
360 Dmowski Robert Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
361 Dmowska Agnieszka Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
362 Ziółkowska Julia Banino Bieg 5 km opłacono on-line
363 Górkowski Marcin Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
364 Kohnke Daria Reda Bieg 5 km opłacono on-line
365 Heinowska Maja Gdynia Bieg 5 km
366 Bandurski Jacek SOPOT Bieg 5 km opłacono
367 Baca Katarzyna Gniewowo Bieg 5 km
368 Świderska Paulina Bogatka Bieg 5 km
369 Dmitruczuk Edyta Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
370 Wisniewska Marlena Wrzescienko Nordic walking 5 km opłacono on-line
371 Siuda Miłosz Kąpino Bieg 5 km opłacono on-line
372 Műller Jarosław Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
373 Brzuchalski Kazimierz Rumia Nordic walking 5 km opłacono on-line
374 Brzuchalska Danuta Rumia Nordic walking 5 km opłacono on-line
375 KORZEŃ GRZEGORZ SŁUPSK Nordic walking 5 km opłacono on-line
376 Wiśniewska Małgorzata Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
377 drobiński marek kąpino Bieg 5 km opłacono on-line
378 Maciak Joanna Szydłowo Nordic walking 5 km opłacono on-line
379 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Nordic walking 5 km opłacono on-line
380 GAJEWSKA DANUTA Łeba Nordic walking 5 km opłacono on-line
381 Kwidzińska Elwira Łubiana Bieg 5 km opłacono on-line
382 Kierepka Mariusz Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
383 Kochanek Paweł Dębogórze Bieg 5 km opłacono on-line
384 Ziółkowska Beata Gdańsk Bieg 5 km opłacono on-line
385 Halman Mirosława Luzino Bieg 5 km opłacono on-line
386 Zielińska Sylwia Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
387 Januszkiewicz Jakub Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
388 Januszkiewicz Anita Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
389 NOWAK Mirosław REDA Bieg 5 km opłacono on-line
390 Jarnut Agnieszka Pogórze Bieg 5 km opłacono on-line
391 Dziabas Izbella Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
392 Schwann Mirosław Wejherowo Nordic walking 5 km opłacono on-line
393 Jeżyk Dorota Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
394 Komar-Iwańska Małgorzata Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
395 Wróblewski Bogusław Lębork Bieg 5 km
396 Owczarek Katarzyna Kosakowo Nordic walking 5 km opłacono on-line
397 Turzyńska Beata Gdynia Bieg 5 km
398 Wróblewski Marek Lębork Bieg 5 km opłacono on-line
399 Kujda Dorota Osielsko Bieg 5 km opłacono on-line
400 Marczyńska Iwona Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
401 Komar-Iwańska Małgorzata Gdynia Bieg 5 km
402 Pawelec Anna Kębłowo Bieg 5 km
403 Niemiec Mariola Gdynia Nordic walking 5 km
404 Richert Agnieszka Richert Reda Nordic walking 5 km opłacono on-line
405 Siuda Jolanta Kąpino Bieg 5 km opłacono on-line
406 DOBRZYŃSKA JOANNA GDYNIA Bieg 5 km opłacono on-line
407 Ellwart Anna Rumia Bieg 5 km
408 Górska Iwona Lębork Nordic walking 5 km opłacono on-line
409 Panek Aneta Gdynia Nordic walking 5 km opłacono on-line
410 Rudek Małgorzata Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
411 Stańco Mariola Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
412 Szymaniuk Małgorzata Sopot Bieg 5 km opłacono on-line
413 Patek Sylwia Zbychowo Bieg 5 km
414 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic walking 5 km opłacono on-line
415 Rakoczy Monika Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
biegamyrazem.pl
416 Keslinke Łukasz Gdynia Bieg 5 km biegamyrazem.pl opłacono on-line
gowalking.pl
417 Depczyński Rafał Gdynia Nordic walking 5 km gowalking.pl opłacono on-line
niezrzeszona
418 WIECZORKIEWICZ IWONA GDAŃSK BRZEŹNO Nordic walking 5 km niezrzeszona opłacono on-line
niezrzeszony
419 Furtak Leszek Wejherowo Bieg 5 km niezrzeszony opłacono on-line
noClub
420 Filip Krzysztof Dębogórze Bieg 5 km noClub opłacono on-line
run4fun
421 Tatrocki Daniel Gdynia--Orłowo Bieg 5 km run4fun opłacono on-line
team deaf
422 Miłkowski Mariusz Gdynia Nordic walking 5 km team deaf opłacono on-line
xRunners
423 Dobrzyński Tomasz Gdynia Bieg 5 km xRunners opłacono on-line
Żarta Wataha
424 Arendt Agnieszka Arendt Gdańsk Bieg 5 km Żarta Wataha opłacono on-line


Wyświetleń: 17459

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ