Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gawin Marta Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
2 Grabowska-Ufnowska Justyna Czersk Nordic walking 5 km opłacono on-line
3 Czerwiec Michał Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
4 Rudek Małgorzata Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
5 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic walking 5 km opłacono on-line
6 Kulik-Czerwiec Ksenia Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
7 Heberlein karolina Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
8 Czoska Przemysław Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
9 Śledź Joanna Hel Nordic walking 5 km opłacono on-line
10 Patek Sylwia Zbychowo Bieg 5 km
11 Richert Adam Reda Bieg 5 km opłacono on-line
12 Bogdanowicz Iza Gdynia Nordic walking 5 km
13 Łuczkiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
14 Plata Karolina Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
15 Połomski Marcin Rudno Bieg 5 km opłacono on-line
16 Karski Kamil Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
17 Radłowski Mariusz Puck Bieg 5 km opłacono on-line
18 Karska Natalia Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
19 Jabłońska Aleksandra Gdynia Nordic walking 5 km opłacono on-line
20 Morkowska Barbara Trąbki Wielkie Nordic walking 5 km opłacono on-line
21 Piaskowska Małgorzata Suchy Dwór Nordic walking 5 km opłacono on-line
22 Pepłońska Danuta Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
23 Niemiec Mariola Gdynia Nordic walking 5 km
24 Halman Mirosława Luzino Bieg 5 km
25 kos Alicja Puck Bieg 5 km opłacono on-line
26 Labun Zenon Mrzezino Bieg 5 km opłacono on-line
27 Műller Jarosław Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
28 Zajk Michał Reda Bieg 5 km opłacono on-line
29 Zięba Beata Kościerzyna Bieg 5 km opłacono on-line
30 Maciak Joanna Szydłowo Nordic walking 5 km opłacono on-line
31 Lider Radłowska Małgorzata Puck Bieg 5 km opłacono on-line
32 Jasiczek Paulina Gdańsk Bieg 5 km opłacono on-line
33 Młyński Bartłomiej Zwartowo Bieg 5 km opłacono on-line
34 Osowski Paweł Rumia Bieg 5 km
35 Pawłowski Łukasz Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
36 Turzyńska Beata Gdynia Bieg 5 km
37 Kłonica Piotr Reda Bieg 5 km opłacono on-line
38 Bareła Rafał Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
39 Kłonica Jolanta Reda Bieg 5 km opłacono on-line
40 Kujda Dorota Osielsko Bieg 5 km opłacono on-line
41 Tocha Michał Reda Bieg 5 km opłacono on-line
42 Tomys Ryszard Szemud Bieg 5 km opłacono on-line
43 Muller Tadeusz Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
44 Pociask Krzysztof Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
45 Szczęsny Tadeusz Gdańsk Bieg 5 km opłacono on-line
46 Kobierzyński Łukasz Władysławowo Bieg 5 km opłacono on-line
47 Serkowska Anna Kartuzy Bieg 5 km opłacono on-line
48 Panek Aneta Gdynia Nordic walking 5 km opłacono on-line
49 Schwan Agnieszka Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
50 Maćkowski Michał Maćkowski Reda Bieg 5 km opłacono on-line
51 GOSZ EWELINA LĘBORK Bieg 5 km opłacono on-line
52 Pawelec Anna Kębłowo Bieg 5 km
53 Dmitruczuk Edyta Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
54 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Bieg 5 km opłacono on-line
55 Górska Iwona Lębork Nordic walking 5 km opłacono on-line
56 Schwann Mirosław Wejherowo Nordic walking 5 km opłacono on-line
57 Szrywer Daniel Bytów Bieg 5 km
58 Łopiński Aleksy Piła Nordic walking 5 km opłacono on-line
59 Piotrowicz Tomasz Reda Bieg 5 km opłacono on-line
60 Mikołajczyk Grzegorz Białystok Bieg 5 km opłacono on-line
61 Tymiński Jarosław Reda Bieg 5 km
62 Król Benedykt Werblinia Bieg 5 km opłacono on-line
63 Skowrońska-Łopińska Genowefa Piła Nordic walking 5 km opłacono on-line
64 Wróblewski Marek Lębork Bieg 5 km opłacono on-line
65 Dera Beata Dera Ciechanów Bieg 5 km
66 Wolak Martyna Gdańsk Bieg 5 km opłacono on-line
67 Paruszewska Agnieszka Reda Nordic walking 5 km
68 Ruth Elżbieta Gowino Nordic walking 5 km opłacono on-line
69 Reich Dominika Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
70 Baca Katarzyna Gniewowo Bieg 5 km
71 Maćkowska Małgorzata Reda Bieg 5 km opłacono on-line
72 Budzyńska Elżbieta Słupsk Bieg 5 km
73 Błaszkowska Anna Wejherowo Nordic walking 5 km opłacono on-line
74 KORZEŃ GRZEGORZ SŁUPSK Nordic walking 5 km
75 Sobczak Slawomir Sobczak Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
76 Kwiatkowski Tomasz Reda Bieg 5 km opłacono on-line
77 Ellwart Anna Rumia Bieg 5 km
78 Ladmann Łukasz Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
79 Okroj Marta Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
80 Szarowska Katarzyna GDYNIA Bieg 5 km opłacono on-line
81 Ziółkowska Julia Banino Bieg 5 km opłacono on-line
82 Gutowski PAWEŁ Prudnik Nordic walking 5 km
83 Owczarek Katarzyna Kosakowo Nordic walking 5 km opłacono on-line
84 Treder Patrycja Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
85 Sekuła Rafał Gdańsk Bieg 5 km opłacono on-line
86 Pionk Tadeusz Rumia Bieg 5 km
87 Felchner Agnieszka Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
88 Bielińska Natalia Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
89 Rzezak Aleksandra Reda Bieg 5 km opłacono on-line
90 Siuda Miłosz Kąpino Bieg 5 km opłacono on-line
91 Krzyżanowski GRZEGORZ Rumia Bieg 5 km
92 Dmowska Agnieszka Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
93 Cieślak Bartosz Żelistrzewo Bieg 5 km opłacono on-line
94 Dmowski Robert Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
95 Wróblewski Bogusław Lębork Bieg 5 km
96 NOWAK Mirosław REDA Bieg 5 km opłacono on-line
97 Wiśniewska Małgorzata Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
98 Burszczan Elżbieta Siemirowice Bieg 5 km opłacono on-line
99 Drywa Małgorzata Cewice Bieg 5 km opłacono on-line
100 Ceynowa Izabela Ceynowa Reda Bieg 5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 11667

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ