Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Schwarz Izabela Pogórze Nordic walking 5 km KIJANKI opłacono on-line
202 DOMINIUK PAULINA RUMIA Nordic walking 5 km KIJANKI opłacono on-line
203 Pouch Martyna Reda Nordic walking 5 km SP 3 Reda
204 Paruszewska Agnieszka Reda Nordic walking 5 km
205 Prena Piotr Rumia Bieg 5 km Prency na trasie
206 Ratajczak Konrad Rumia Bieg 5 km Trochę już biegam ;) opłacono on-line
207 Wróblewski Czesław Gdańsk Bieg 5 km
208 Anolik Monika Gdansk Bieg 5 km
209 Treder Patrycja Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
210 Okroj Marta Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
211 Pietrzycka Renata Reda Bieg 5 km RUNEDA opłacono on-line
212 Urbanowicz Andrzej Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
213 Szopa Małgorzata Gdynia Bieg 5 km RUNEDA opłacono on-line
214 Śledź Joanna Hel Nordic walking 5 km opłacono on-line
215 Adrianowicz Bożena Bolszewo Bieg 5 km BKR cyklista opłacono on-line
216 Dera Beata Dera Ciechanów Bieg 5 km
217 Pociask Krzysztof Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
218 Wieczorek Genowefa Kostkowo Bieg 5 km Porta Active Team opłacono on-line
219 Labudda Wojciech Wejherowo Bieg 5 km Porta Active Team opłacono on-line
220 Schmidtke Tomasz Gościcino Bieg 5 km Porta Active Team opłacono on-line
221 Wielgos Joanna Gdynia Bieg 5 km Parkrun Rumia/Wataha - łączy nas bieganie opłacono on-line
222 Kepka Grzegorz Kepka Wejherowo Bieg 5 km Maja Team opłacono on-line
223 Degórski Marcin Reda Bieg 5 km RUNEDA / D3TEAM opłacono on-line
224 Śledziewski Dominik Gdańsk Nordic walking 5 km ZSŁ Gdańsk opłacono on-line
225 Śledziewski Bogdan Gdańsk Nordic walking 5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
226 Klawikowski Damian Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
227 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Nordic walking 5 km Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
228 Labun Zenon Mrzezino Bieg 5 km opłacono on-line
229 Morkowska Barbara Trąbki Wielkie Nordic walking 5 km opłacono on-line
230 Jabłońska Aleksandra Gdynia Nordic walking 5 km opłacono on-line
231 Glazik Mariusz Reda Bieg 5 km opłacono on-line
232 Deik Elżbieta Przyjaźń Bieg 5 km opłacono on-line
233 Pałasz Edmund Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
234 Pranczke Leszek Kębłowo Bieg 5 km MTB Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
235 Błaszczuk Michał Chełm Bieg 5 km opłacono on-line
236 Wojnarowska Weronika Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
237 Pogorzelski Paweł Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
238 Leszczyńska Wioletta Gdynia Nordic walking 5 km opłacono on-line
239 Ladmann Łukasz Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
240 Nalepka Karolina Wejherowo Bieg 5 km Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
241 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic walking 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
242 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic walking 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
243 Roraf Magdalena Celbowo Bieg 5 km Team Kreft
244 Żelewska Paulina Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
245 Śliwiak Ewa Wejherowo Bieg 5 km Soolashowe Truchtanie opłacono on-line
246 Tocha Michał Reda Bieg 5 km opłacono on-line
247 Stencel Hanna Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
248 Ceynowa Izabela Ceynowa Reda Bieg 5 km opłacono on-line
249 Czoska Przemysław Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
250 Hewelt Ewelina Gościcino Bieg 5 km RUN 4 FUN opłacono on-line
251 Miszka Gracjana Gościcino Bieg 5 km RUN 4 FUN opłacono on-line
252 Król Benedykt Werblinia Bieg 5 km opłacono on-line
253 Karpińska Katarzyna Gdynia Nordic walking 5 km opłacono on-line
254 Borawski Kajetan Reda Bieg 5 km Samochodówka Wejherowo opłacono on-line
255 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking 5 km Elite Team
256 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA Nordic walking 5 km BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
257 Bareła Rafał Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
258 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Nordic walking 5 km opłacono on-line
259 Kreft Krzysztof Reda Bieg 5 km opłacono on-line
260 Korzeb Dorota Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
261 Arendt Agnieszka Arendt Gdańsk Bieg 5 km Żarta Wataha opłacono on-line
262 Konarzewski Krzysztof Rumia Bieg 5 km Rumia biega opłacono on-line
263 Konarzewski Jacek Rumia Bieg 5 km Rumia biega opłacono on-line
264 Drywa Małgorzata Cewice Bieg 5 km opłacono on-line
265 Burszczan Elżbieta Siemirowice Bieg 5 km opłacono on-line
266 Szponer Mariusz Pogórze Bieg 5 km opłacono on-line
267 DREWA Zygmunt GOŚCICINO Nordic walking 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono on-line
268 Hirsch Krystyna Gdynia Nordic walking 5 km OPEC Gdynia opłacono on-line
269 Skrzyńska Emilia Gniewino Bieg 5 km Kujawscy Runners opłacono on-line
270 Schwan Agnieszka Rumia Bieg 5 km opłacono on-line
271 Stefański Łukasz Redystowo Bieg 5 km KS Rozłazino opłacono on-line
272 Okrój Arkadiusz Reda Bieg 5 km Team Kreft opłacono on-line
273 sztygiel Maciej Wejherowo Bieg 5 km Porta Active Team opłacono on-line
274 Küchler Małgorzata Gdynia Bieg 5 km JARBUD opłacono on-line
275 sztygiel Joanna Wejherowo Bieg 5 km Porta Active Team opłacono on-line
276 Halman Mirosława Luzino Bieg 5 km
277 Zatorski Łukasz Gdynia Bieg 5 km WSP KPW Gdynia opłacono on-line
278 Kreft Bogumił Rumia Bieg 5 km Team Kreft opłacono on-line
279 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic walking 5 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono on-line
280 Heberlein karolina Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
281 Kuptz Daniel Sopieszyno Bieg 5 km AKKUS
282 Kuptz Mariola Sopieszyno Bieg 5 km AKKUS
283 Mazur Karolina Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
284 Ślęzak-Lewandowska Kinga Juszkowo Nordic walking 5 km opłacono on-line
285 Zwatykanicz Martyna Gdynia Bieg 5 km
286 Ruth Elżbieta Gowino Nordic walking 5 km opłacono on-line
287 Frymark Sylwia Reda Bieg 5 km opłacono on-line
288 Frymark Marcin Reda Bieg 5 km Norda Active Team opłacono on-line
289 Osowski Paweł Rumia Bieg 5 km
290 Błaszkowska Anna Wejherowo Nordic walking 5 km opłacono on-line
291 Pepłońska Danuta Gdańsk Nordic walking 5 km opłacono on-line
292 Felchner Agnieszka Wejherowo Bieg 5 km opłacono on-line
293 Dycha Tomasz Nowa Wieś Lęborska Bieg 5 km JW 5718 opłacono on-line
294 Wojtal Radosław Straszyn Bieg 5 km Straszyn Biega opłacono on-line
295 Żurawska Monika Reda Bieg 5 km opłacono on-line
296 Zajk Michał Reda Bieg 5 km opłacono on-line
297 pawłowski andrzej gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
298 Pawłowska Maria Gdynia Bieg 5 km opłacono on-line
299 Witkowska Anna Wejherowo Nordic walking 5 km CHODAKI.PL TEAM opłacono on-line
300 Witkowski Marek Wejherowo Nordic walking 5 km CHODAKI.PL TEAM opłacono on-line


Wyświetleń: 11665

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ