III Sztumski Nocny Bieg Świętojański
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg opłacono on-line
2 Czapla Natalia Malbork Bieg opłacono on-line
3 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega
4 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Bieg drużyna szpiku opłacono on-line
5 Kotłowska Marlena Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega opłacono on-line
6 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg opłacono on-line
7 LANG PAWEŁ GDAŃSK Bieg LANG TEAM ŻABIANKA
8 grabowska sylwia grudziądz Bieg opłacono on-line
9 Mazuchowska Katarzyna Szembruk Bieg RUN SZEMBRUK opłacono on-line
10 SŁAWSKA GABRIELA KWIDZYN Bieg Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
11 Jerzyk Paulina Wiśliny Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
12 Jerzyk Paweł Wiśliny Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
13 Romanowski Tomasz Romanowski Kwidzyn Bieg opłacono on-line
14 Klimczewski Mirosław Malbork Bieg opłacono on-line
15 Czyszejuk Izabela Pasłęk Bieg opłacono on-line
16 Włoch Tomasz Drzycim Bieg
17 Kownacka Marta Malbork Bieg
18 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg opłacono on-line
19 Potorski Zbigniew Malbork Bieg opłacono on-line
20 Grabowski Mateusz Prabuty Bieg Nortis
21 Wierzbicki Jakub Malbork Bieg opłacono on-line
22 Mathiak Ariel Salno Bieg
23 Nowakowski Tomasz Kwidzyn Bieg opłacono on-line
24 Dorszewski Rafał Malbork Bieg Run4Fun opłacono on-line
25 Mickiewicz Jan Grudziądz Bieg Grudziądz Biega opłacono on-line
26 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg
27 Chabowski Tomasz Tczew Bieg opłacono on-line
28 JANIK Roman KWIDZYN Bieg KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
29 Gachewicz Milena Szembruk Bieg opłacono on-line
30 Jakubowski Leszek Szembruk Bieg RUN SZEMBRUK opłacono on-line
31 Jakubowska Izabela Szembruk Bieg RUN SZEMBRUK opłacono on-line
32 Zalewska Karolina Starogard Gdański Bieg opłacono on-line
33 Okoński Piotr Grudziadz Bieg opłacono on-line
34 Zych Dawid Elbląg Bieg Spartanie Dzieciom opłacono on-line
35 Hapke Tomasz Wilkowo Bieg Traktor team gm kwidzyn opłacono on-line
36 Skorek arkadiusz Kończewice Bieg opłacono on-line
37 Chodukiewicz Jan Kwidzyn Bieg opłacono on-line
38 Zygajdowska Joanna Kwidzyn Bieg opłacono on-line
39 Zygajdowski Kazimierz Kwidzyn Bieg opłacono on-line
40 Mosiejczyk Jakub Prabuty Bieg WUOZ Gdańsk opłacono on-line
41 Hajdamowicz - Rydel Natalia Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega
42 Daniel Kacper Karpiny Bieg TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN
43 Łęgowska Ania Łęgowska Kwidzyn Bieg opłacono on-line
44 Kowalska Anna Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega opłacono on-line
45 Schramke Maciej Kokoszkowy Bieg Red Dragons
46 Sulikowska Anna Malbork Bieg opłacono on-line
47 Urbański Daniel Stary Targ Bieg opłacono on-line
48 Kurkowska Karolina Kurkowska Gniew Bieg opłacono on-line
49 Urbanowicz Karolina Stary Targ Bieg opłacono on-line
50 Nitka Renata Kwidzyn Bieg opłacono
51 Nitka Gerard Kwidzyn Bieg opłacono
52 Bajda Sławomir Kwidzyn Bieg opłacono
53 Zielinska Magda Kwidzyn Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn
54 Wiernicka Paulina KWIDZYN Bieg Gmina Gardeja Biega
55 Serocki Zbigniew Grudziądz Bieg Jagiellończycy Łasin opłacono
56 Serocka Danuta Grudziądz Bieg Jagiellończycy Łasin opłacono
57 Serocka Magdalena Grudziądz Bieg Jagiellończycy Łasin opłacono
58 Jurczyk Mateusz Rüsselsheim Bieg Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
59 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
60 Sepioło Katarzyna Prabuty Bieg opłacono on-line
61 Jurewicz Mirosław Gośćiszewo 12c Bieg opłacono on-line
62 Misiak Alicja Susz Bieg opłacono on-line
63 Majkowski Stanisław Bytów Bieg Klub Biegacza "Goch" Bytów opłacono on-line
64 Grzywacz Karol Gdynia Bieg Lolo Team opłacono on-line
65 Rudek Małgorzata Rumia Bieg
66 Rumina Allan Gdynia Bieg
67 Kozłowski Dariusz Malbork Bieg opłacono on-line
68 OCZKOWSKA ANNA MALBORK Bieg opłacono on-line
69 MUSZAK ŁUKASZ MUSZAK BYTÓW Bieg LKB im. Braci Petk Lębork / Akademia Biegowa
70 Gawron Piotr Bytów Bieg KB GOCH Bytów opłacono on-line
71 Tumiłowicz Jerzy Licze Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
72 Nierzwicki Krzysztof Starogard Gdański Bieg opłacono on-line
73 Nierzwicki Piotr Starogard Gdański Bieg opłacono on-line
74 Świtała Roman Kwidzyn Bieg Amator opłacono on-line
75 Łazarski Piotr Tczew Bieg CALINECZKI opłacono on-line
76 Walentynowicz Monika Malbork Bieg CALINECZKI opłacono on-line
77 Walentynowicz Dorian Malbork Bieg CALINECZKI opłacono on-line
78 Znarowska Bożena Elblag Bieg Drużyna Pierścienia opłacono
79 Serocki Adam Elblag Bieg Drużyna Pierścienia opłacono
80 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg druzyna pierscienia opłacono
81 Sobieś Alina Gardeja Bieg Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
82 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg
83 ŚWITAŁA JOLANTA KWIDZYN Bieg AMATOR opłacono on-line
84 Koralewska Irena Sadlinki Bieg opłacono on-line
85 Dziedzic Rafał Kwidzyn Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn
86 Więckowska Magdalena Elbląg Bieg Elbląskie Ślimaki opłacono on-line
87 Lewandowski Dawid Elbląg Bieg Elbląskie Ślimaki opłacono on-line
88 Maszka Ilona Starogard Gdański Bieg opłacono on-line
89 Kwiatkowski Tomasz Kwiatkowski Kwidzyn Bieg Kwidzyn Biega
90 Ruda Joanna Gniew Bieg opłacono on-line
91 Nadolski Tomasz Prabuty Bieg Drużyna Olbrzyma opłacono on-line
92 Szczepanowska Agnieszka Szczepanowska Sadlinki Bieg Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
93 Prochna Krzysztof Frombork Bieg
94 Maszka Sylwester Jabłowo Bieg opłacono on-line
95 Gąsior Paweł Susz Bieg Rozbiegany Susz opłacono on-line
96 Weisner Barbara Benowo Bieg opłacono on-line
97 Ostrowska - Hendzel Izabela Barcice Bieg opłacono on-line
98 Boschke Magdalena Pelplin Bieg opłacono on-line
99 Burda PATRYK Malbork Bieg 22 BLT opłacono on-line
100 Lange Magdalena Prabuty Bieg Pies Ich Ganiał opłacono on-line


Wyświetleń: 6225

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ