III Sztumski Nocny Bieg Świętojański
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chabowski Tomasz Tczew Bieg opłacono on-line
2 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg
3 Jurewicz Mirosław Gośćiszewo 12c Bieg opłacono on-line
4 Nowak Irena Czernin Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
5 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
6 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Nordic Walking opłacono on-line
7 Nierzwicki Krzysztof Starogard Gdański Bieg opłacono on-line
8 Malinowski Tadeusz Sztum Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) opłacono on-line
9 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking opłacono on-line
10 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
11 Zygajdowska Joanna Kwidzyn Bieg opłacono on-line
12 Doering Antoni Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum)
13 Maszka Ilona Starogard Gdański Bieg opłacono on-line
14 Urbanowicz Karolina Stary Targ Bieg opłacono on-line
15 Klimczewski Mirosław Malbork Bieg opłacono on-line
16 Zygajdowski Kazimierz Kwidzyn Bieg opłacono on-line
17 Chylińska Alicja Kwidzyn Bieg opłacono on-line
18 Tyburska Aniela Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
19 JAROCKI BARTOSZ SZCZECIN Bieg opłacono on-line
20 Michalski Wojciech Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
21 Sibila Malwina Prabuty Bieg opłacono on-line
22 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg opłacono on-line
23 Koralewska Irena Sadlinki Bieg opłacono on-line
24 Rutka Karol Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
25 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
26 Uciechowska Małgorzata Malbork Nordic Walking opłacono on-line
27 Krefft Lidia Gdynia Nordic Walking opłacono on-line
28 Nierzwicki Piotr Starogard Gdański Bieg opłacono on-line
29 Urbański Daniel Stary Targ Bieg opłacono on-line
30 Mroczek Ewelina Czernin Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
31 Piotrowska Elwira Sztum Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) opłacono on-line
32 Włoch Tomasz Drzycim Bieg
33 jagielska agnieszka Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
34 Napiwodzki Piotr Koślinka Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
35 grabowska sylwia grudziądz Bieg opłacono on-line
36 Paprocka Dorota Paprocka Warszawa Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
37 Stefańska Helena Czernin Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) opłacono on-line
38 Leszczyński Tomasz Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
39 Łęgowska Ania Łęgowska Kwidzyn Bieg opłacono on-line
40 Sulikowska Anna Malbork Bieg opłacono on-line
41 Dembinska Małgorzata Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
42 Maszka Sylwester Jabłowo Bieg opłacono on-line
43 Dembiński Piotr Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
44 Sepioło Katarzyna Prabuty Bieg opłacono on-line
45 Skorek arkadiusz Kończewice Bieg opłacono on-line
46 Mazur Renata Wrocław Nordic Walking opłacono on-line
47 Weisner Barbara Benowo Bieg opłacono on-line
48 kalinowska teresa gosciszewo Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
49 Zalewska Karolina Starogard Gdański Bieg opłacono on-line
50 Mathiak Ariel Salno Bieg
51 Rozewicz Bogumila Tczew Nordic Walking opłacono on-line
52 Ostrowska - Hendzel Izabela Barcice Bieg opłacono on-line
53 Cebula Ewa Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum)
54 Huderewicz Anka Bruk Bieg opłacono on-line
55 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Bieg opłacono on-line
56 Tabor Leszek Sztum Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) opłacono on-line
57 Dąbrowska Bożena Sztum Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
58 Kowalik Wiesława Sztum Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
59 Dąbrowski Jacek Sztum Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
60 Rudek Małgorzata Rumia Bieg
61 Rumina Allan Gdynia Bieg
62 Biskup Magdalena Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
63 Kurkowska Karolina Kurkowska Gniew Bieg opłacono on-line
64 Doering Agnieszka Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
65 Kownacka Marta Malbork Bieg
66 Pudlik Mateusz Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum)
67 Wierzbicki Jakub Malbork Bieg opłacono on-line
68 Wierzbicka Hanna Malbork Nordic Walking opłacono on-line
69 Nowakowski Tomasz Kwidzyn Bieg opłacono on-line
70 Okoński Piotr Grudziadz Bieg opłacono on-line
71 Łoś Tadeusz Kwidzyn Bieg
72 Puchowski Krzysztof Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
73 Rozenberg Danuta Sztum Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
74 Wasiłowicz Natalia Gdańsk Bieg (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) opłacono on-line
75 Kniaź Małgorzata Sztumska wieś Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
76 Czyszejuk Izabela Pasłęk Bieg opłacono on-line
77 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg opłacono on-line
78 Nowicka Agnieszka Malbork Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum)
79 Chodukiewicz Jan Kwidzyn Bieg opłacono on-line
80 Kozłowski Dariusz Malbork Bieg opłacono on-line
81 OCZKOWSKA ANNA MALBORK Bieg opłacono on-line
82 Uciechowski Sławomir Malbork Bieg
83 Romanowski Tomasz Romanowski Kwidzyn Bieg opłacono on-line
84 CWIK KRYSTYNA gosciszewo Nordic Walking (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
85 Ścisłowski Rafał Parpary Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
86 Kamiński Mirosław Bartniczka Nordic Walking opłacono on-line
87 Ścisłowska Aleksandra Parpary Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
88 Gachewicz Milena Szembruk Bieg opłacono on-line
89 Ruda Joanna Gniew Bieg opłacono on-line
90 Potorski Zbigniew Malbork Bieg opłacono on-line
91 Potorska Stanisława Malbork Nordic Walking opłacono on-line
92 Nitka Renata Kwidzyn Bieg opłacono
93 Marszałek Mateusz Sztum Bieg (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) opłacono on-line
94 Czapla Natalia Malbork Bieg opłacono on-line
95 Boschke Magdalena Pelplin Bieg opłacono on-line
96 Nitka Gerard Kwidzyn Bieg opłacono
97 Bajda Sławomir Kwidzyn Bieg opłacono
98 Miętkowska Franciszka Czernin Nordic Walking (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) opłacono on-line
99 Misiak Alicja Susz Bieg opłacono on-line
100 Wojcik Ewa Sosnowiec Nordic Walking opłacono on-line


Wyświetleń: 9249

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ