III Sztumski Nocny Bieg Świętojański

4.6KM BIEG

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub PARA MAŁ GMINA SZTUM DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 149 ROGIEWICZ ANDRZEJ M 1 M 20-29 POSTOLIN PACKMAN TEAN 0 GMINA 4.6km 0:15:16 18.08 [km/h] 12:19 [min/km]
2 92 SEROCKI ADAM M 2 M 40-49 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 0 0 4.6km 0:15:21 17.98 [km/h] 12:20 [min/km]
3 43 KLONOWSKI MARCIN M 3 M 30-39 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 GMINA 4.6km 0:15:36 17.69 [km/h] 12:23 [min/km]
4 164 JAROCKI BARTOSZ M 4 M 20-29 1 SZCZECIN 0 4.6km 0:15:42 17.58 [km/h] 12:25 [min/km]
5 7 NAJDA SŁAWOMIR M 5 M 40-49 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 GMINA 4.6km 0:16:15 16.98 [km/h] 12:32 [min/km]
6 3 TYBURSKI IGOR M 6 M 0-19 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 GMINA 4.6km 0:16:22 16.86 [km/h] 12:33 [min/km]
7 19 GIEMBICKI JAN M 7 M 30-39 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA 4.6km 0:16:35 16.64 [km/h] 12:36 [min/km]
8 104 OSIŃSKI RYSZARD M 8 M 50-59 1 MALBORK ACTIVE MALBORK/BIEGOWA RODZINLA 0 0 4.6km 0:16:54 16.33 [km/h] 12:40 [min/km]
9 15 CEBULA BOGDAN M 9 M 50-59 2 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM GMINA 4.6km 0:17:11 16.06 [km/h] 12:44 [min/km]
10 89 MISIAK ALICJA K 1 K 20-29 SUSZ 0 0 4.6km 0:17:16 15.98 [km/h] 12:45 [min/km]
11 83 JEZIERSKI ŁUKASZ M 10 M 30-39 2 USTKA 0 0 0 4.6km 0:17:21 15.91 [km/h] 12:46 [min/km]
12 27 NIEMYJSKA BEATA K 2 K 0-19 STAROCIN LKS ZANTYR SZTUM 0 0 4.6km 0:17:29 15.79 [km/h] 12:48 [min/km]
13 130 BURDA PATRYK M 11 M 30-39 3 MALBORK 22 BLT 0 4.6km 0:17:30 15.77 [km/h] 12:48 [min/km]
14 141 RUCHLEWICZ NATALIA K 3 K 20-29 SZTUM 0 GMINA 4.6km 0:17:34 15.71 [km/h] 12:49 [min/km]
15 16 LIZIŃCZYK RAFAŁ M 12 M 40-49 2 WĘGRY LKS ZANTYR SZTUM 0 GMINA 4.6km 0:17:38 15.65 [km/h] 12:50 [min/km]
16 166 ŚCISŁOWSKI RAFAŁ M 13 M 40-49 3 PARPARY ŚCISŁOWSCy GMINA 4.6km 0:17:51 15.46 [km/h] 12:53 [min/km]
17 125 TUWALSKA MAŁGORZATA K 4 K 40-49 1 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 0 0 4.6km 0:17:57 15.38 [km/h] 12:54 [min/km]
18 62 HAPKE TOMASZ M 14 M 40-49 4 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN 0 4.6km 0:18:00 15.33 [km/h] 12:55 [min/km]
19 91 STOLARÓW AGNIESZKA K 5 K 40-49 2 MALBORK DRUZYNA PIERSCIENIA 0 0 4.6km 0:18:04 15.28 [km/h] 12:56 [min/km]
20 123 TUWALSKA ELŻBIETA K 6 K 40-49 3 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 0 0 4.6km 0:18:11 15.18 [km/h] 12:57 [min/km]
21 36 ŁUKOMSKI ANDRZEJ M 15 M 60-69 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 GMINA 4.6km 0:18:25 14.99 [km/h] 12:00 [min/km]
22 144 URBANOWICZ KAROLINA K 7 K 20-29 1 STARY TARG 0 0 4.6km 0:18:29 14.93 [km/h] 12:01 [min/km]
23 56 CHABOWSKI TOMASZ M 16 M 50-59 3 SZTUM SZTUM BIEGA 0 GMINA 4.6km 0:18:32 14.89 [km/h] 12:02 [min/km]
24 135 SEROCKI ZBIGNIEW M 17 M 50-59 4 GRUDZIĄDZ JAGIELLOŃCZYCY ŁASIN SEROCCY 0 4.6km 0:18:36 14.84 [km/h] 12:03 [min/km]
25 65 JURCZYK MATEUSZ M 18 M 30-39 4 RÜSSELSHEIM GMINA GARDEJA BIEGA 0 0 4.6km 0:18:37 14.83 [km/h] 12:03 [min/km]
26 142 ŚRUTKOWSKI SYLWESTER M 19 M 20-29 2 SZTUM 0 GMINA 4.6km 0:18:47 14.69 [km/h] 12:05 [min/km]
27 139 ŻEMETRO RYSZARD M 20 M 50-59 5 WAPLEWO WIELKIE LKS ZANTYR SZTUM 0 0 4.6km 0:18:52 14.63 [km/h] 12:06 [min/km]
28 68 FAŁKOWSKI JAROSŁAW M 21 M 30-39 5 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 0 4.6km 0:18:54 14.60 [km/h] 12:07 [min/km]
29 38 ROZENBERG SŁAWOMIR M 22 M 50-59 6 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 GMINA 4.6km 0:18:57 14.56 [km/h] 12:07 [min/km]
30 145 URBAŃSKI DANIEL M 23 M 30-39 6 STARY TARG 0 0 4.6km 0:19:36 14.08 [km/h] 12:16 [min/km]
31 117 NADOLSKI TOMASZ M 24 M 40-49 5 PRABUTY DRUŻYNA OLBRZYMA 0 0 4.6km 0:19:41 14.02 [km/h] 12:17 [min/km]
32 119 WYSOCKI MARIUSZ M 25 M 50-59 7 PRABUTY PIES ICH GANIAŁ WYSOCCy 0 4.6km 0:19:41 14.02 [km/h] 12:17 [min/km]
33 80 JAKUBOWSKI LESZEK M 26 M 30-39 7 SZEMBRUK RUN SZEMBRUK JAKUBOWSCY 0 4.6km 0:19:51 13.90 [km/h] 12:19 [min/km]
34 148 ZIELIŃSKA MAGDA K 8 K 20-29 2 KWIDZYN TRAKTOR 4.6km 0:20:05 13.74 [km/h] 12:22 [min/km]
35 122 TUMIŁOWICZ JERZY M 27 M 60-69 2 LICZE TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 0 4.6km 0:20:18 13.60 [km/h] 12:25 [min/km]
36 25 SOSIŃSKI DARIUSZ M 28 M 40-49 6 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 GMINA 4.6km 0:20:22 13.55 [km/h] 12:26 [min/km]
37 54 DOLINSKI STANISLAW M 29 M 50-59 8 LUBIESZEWO LKS ZANTYR SZTUM 0 4.6km 0:20:24 13.53 [km/h] 12:26 [min/km]
38 24 TREĆ LEON M 30 M 60-69 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 GMINA 4.6km 0:20:26 13.51 [km/h] 12:27 [min/km]
39 77 PEPLIŃSKI GRZEGORZ M 31 M 40-49 7 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 GMINA 4.6km 0:20:28 13.49 [km/h] 12:27 [min/km]
40 90 ZNAROWSKA BOŻENA K 9 K 50-59 1 ELBLAG DRUŻYNA PIERŚCIENIA 0 0 4.6km 0:20:31 13.45 [km/h] 12:28 [min/km]
41 61 KRYSZCZUK PIOTR M 32 M 30-39 8 PASŁĘK 0 0 4.6km 0:20:31 13.45 [km/h] 12:28 [min/km]
42 78 JERZYK PAWEŁ M 33 M 30-39 9 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN JERZYK 0 4.6km 0:20:36 13.40 [km/h] 12:29 [min/km]
43 162 CZAPLA NATALIA K 10 K 20-29 3 MALBORK 0 4.6km 0:20:46 13.29 [km/h] 12:31 [min/km]
44 147 DORSZEWSKI RAFAŁ M 34 M 40-49 8 MALBORK RUN4FUN 0 4.6km 0:20:54 13.21 [km/h] 12:33 [min/km]
45 64 TREĆ PAWEŁ M 35 M 30-39 10 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 GMINA 4.6km 0:20:54 13.21 [km/h] 12:33 [min/km]
46 161 LISOGÓRSKI KRZYSZTOF M 36 M 40-49 9 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 GMINA 4.6km 0:20:55 13.20 [km/h] 12:33 [min/km]
47 6 KUSZTAL DAGMARA K 11 K 30-39 1 SZTUM INSTRUKTOR FITNESS 0 GMINA 4.6km 0:21:09 13.05 [km/h] 12:36 [min/km]
48 51 MICKIEWICZ JAN M 37 M 60-69 4 GRUDZIĄDZ GRUDZIĄDZ BIEGA 0 0 4.6km 0:21:10 13.04 [km/h] 12:36 [min/km]
49 5 PUCHOWSKI KRZYSZTOF M 38 M 30-39 11 SZTUM 0 GMINA 4.6km 0:21:11 13.03 [km/h] 12:36 [min/km]
50 66 ZYCH DAWID M 39 M 40-49 10 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM 0 0 4.6km 0:21:12 13.02 [km/h] 12:37 [min/km]
51 143 SZCZEPANOWSKA AGNIESZKA K 12 K 30-39 2 SADLINKI TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 0 0 4.6km 0:21:13 13.01 [km/h] 12:37 [min/km]
52 110 CHABOWSKI TOMASZ M 40 M 40-49 11 TCZEW 0 4.6km 0:21:19 12.95 [km/h] 12:38 [min/km]
53 118 WYSOCKA ALICJA K 13 K 40-49 4 PRABUTY PIES ICH GANIAŁ WYSOCCy 0 4.6km 0:21:25 12.89 [km/h] 12:39 [min/km]
54 150 ROMANOWSKI TOMASZ M 41 M 30-39 12 KWIDZYN 0 0 4.6km 0:21:32 12.82 [km/h] 12:41 [min/km]
55 136 KOZŁOWSKI DARIUSZ M 42 M 50-59 9 MALBORK 0 0 4.6km 0:21:32 12.82 [km/h] 12:41 [min/km]
56 21 DOERING ANTONI M 43 M 0-19 2 SZTUM 4.6km 0:21:32 12.82 [km/h] 12:41 [min/km]
57 116 JANIK ROMAN M 44 M 60-69 5 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 0 4.6km 0:21:33 12.81 [km/h] 12:41 [min/km]
58 57 GĄSIOR PAWEŁ M 45 M 30-39 13 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ 0 4.6km 0:21:35 12.79 [km/h] 12:42 [min/km]
59 50 WIERZBICKI JAKUB M 46 M 50-59 10 MALBORK 0 0 4.6km 0:21:35 12.79 [km/h] 12:42 [min/km]
60 13 TABOR LESZEK M 47 M 60-69 6 SZTUM 0 GMINA 4.6km 0:21:39 12.75 [km/h] 12:42 [min/km]
61 2 TYBURSKA ANIELA K 14 K 30-39 3 SZTUM 0 GMINA 4.6km 0:21:42 12.72 [km/h] 12:43 [min/km]
62 34 NOWAKOWSKI TOMASZ M 48 M 40-49 12 KWIDZYN 0 0 4.6km 0:21:46 12.68 [km/h] 12:44 [min/km]
63 30 SOWIŃSKI ADAM M 49 M 40-49 13 SZTUM VICTORIA SZTUM 0 GMINA 4.6km 0:21:52 12.62 [km/h] 12:45 [min/km]
64 23 OKOŃSKI PIOTR M 50 M 30-39 14 GRUDZIADZ 0 0 4.6km 0:21:52 12.62 [km/h] 12:45 [min/km]
65 26 KUBACKI PAWEŁ M 51 M 30-39 15 SZTUM 0 GMINA 4.6km 0:21:58 12.56 [km/h] 12:47 [min/km]
66 165 ŚCISŁOWSKA ALEKSANDRA K 15 K 30-39 4 PARPARY ŚCISŁOWSCy GMINA 4.6km 0:22:14 12.41 [km/h] 12:50 [min/km]
67 53 ŚWITAŁA ROMAN M 52 M 60-69 7 KWIDZYN AMATOR ŚWITAŁA 0 4.6km 0:22:22 12.34 [km/h] 12:52 [min/km]
68 109 HUDEREWICZ ANKA K 16 K 30-39 5 BRUK 0 4.6km 0:22:28 12.28 [km/h] 12:53 [min/km]
69 33 MOSIEJCZYK JAKUB M 53 M 30-39 16 PRABUTY WUOZ GDAŃSK 0 0 4.6km 0:22:29 12.28 [km/h] 12:53 [min/km]
70 88 JUREWICZ MIROSŁAW M 54 M 50-59 11 GOŚĆISZEWO 12C 0 GMINA 4.6km 0:22:31 12.26 [km/h] 12:54 [min/km]
71 128 LUDWIK ANDRZEJ M 55 M 50-59 12 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 0 GMINA 4.6km 0:22:51 12.08 [km/h] 12:58 [min/km]
72 99 NIERZWICKI PIOTR M 56 M 40-49 14 STAROGARD GDAŃSKI 0 0 4.6km 0:23:02 11.98 [km/h] 12:00 [min/km]
73 152 MARSZAŁEK MATEUSZ M 57 M 20-29 3 SZTUM 0 GMINA 4.6km 0:23:12 11.90 [km/h] 12:03 [min/km]
74 70 KLIMCZEWSKI MIROSŁAW M 58 M 50-59 13 MALBORK 0 0 4.6km 0:23:32 11.73 [km/h] 12:07 [min/km]
75 46 DEMBIŃSKI PIOTR M 59 M 30-39 17 SZTUM DEMBIŃSCY GMINA 4.6km 0:23:38 11.68 [km/h] 12:08 [min/km]
76 49 SPIŻEWSKI PIOTR M 60 M 30-39 18 SZTUM ELITA CCC TEAM SZTUM 4.6km 0:23:39 11.67 [km/h] 12:08 [min/km]
77 131 OSTROWSKA - HENDZEL IZABELA K 17 K 40-49 5 BARCICE 0 0 4.6km 0:23:45 11.62 [km/h] 12:10 [min/km]
78 133 SEROCKA MAGDALENA K 18 K 20-29 4 GRUDZIĄDZ JAGIELLOŃCZYCY ŁASIN 0 0 4.6km 0:23:45 11.62 [km/h] 12:10 [min/km]
79 95 MAJKOWSKI STANISŁAW M 61 M 60-69 8 BYTÓW KLUB BIEGACZA "GOCH" BYTÓW 0 0 4.6km 0:23:53 11.56 [km/h] 12:12 [min/km]
80 94 GAWRON PIOTR M 62 M 40-49 15 BYTÓW KB GOCH BYTÓW 0 4.6km 0:23:59 11.51 [km/h] 12:13 [min/km]
81 106 BOSCHKE MAGDALENA K 19 K 20-29 5 PELPLIN 0 4.6km 0:24:00 11.50 [km/h] 12:13 [min/km]
82 74 BAJDA SŁAWOMIR M 63 M 50-59 14 KWIDZYN 0 4.6km 0:24:09 11.43 [km/h] 12:15 [min/km]
83 12 POTORSKI ZBIGNIEW M 64 M 50-59 15 MALBORK 0 0 4.6km 0:24:11 11.41 [km/h] 12:15 [min/km]
84 82 GACHEWICZ MILENA K 20 K 20-29 6 SZEMBRUK 0 4.6km 0:24:14 11.39 [km/h] 12:16 [min/km]
85 79 JAKUBOWSKA IZABELA K 21 K 30-39 6 SZEMBRUK RUN SZEMBRUK JAKUBOWSCY 0 4.6km 0:24:14 11.39 [km/h] 12:16 [min/km]
86 22 SZEWCZAK WALDEMAR M 65 M 40-49 16 GDAŃSK TAKA RYBA 0 0 4.6km 0:24:51 11.11 [km/h] 12:24 [min/km]
87 132 WEISNER BARBARA K 22 K 30-39 7 BENOWO 0 0 4.6km 0:24:59 11.05 [km/h] 12:26 [min/km]
88 140 RUCHLEWICZ URSZULA K 23 K 50-59 2 SZTUM 0 GMINA 4.6km 0:25:12 10.95 [km/h] 12:29 [min/km]
89 124 ŁĘGOWSKA ANIA K 24 K 40-49 6 KWIDZYN 0 0 4.6km 0:25:13 10.95 [km/h] 12:29 [min/km]
90 156 MICHALSKI WOJCIECH M 66 M 40-49 17 SZTUM 0 GMINA 4.6km 0:25:17 10.92 [km/h] 12:30 [min/km]
91 42 ZYGAJDOWSKI KAZIMIERZ M 67 M 60-69 9 KWIDZYN ZYGAJDOWSCY 0 4.6km 0:25:21 10.89 [km/h] 12:31 [min/km]
92 134 SEROCKA DANUTA K 25 K 40-49 7 GRUDZIĄDZ JAGIELLOŃCZYCY ŁASIN SEROCCY 0 4.6km 0:25:28 10.84 [km/h] 12:32 [min/km]
93 1 BISKUP MAGDALENA K 26 K 40-49 8 SZTUM GMINA 4.6km 0:25:33 10.80 [km/h] 12:33 [min/km]
94 105 NAPIWODZKI PIOTR M 68 M 40-49 18 KOŚLINKA 0 0 4.6km 0:25:37 10.77 [km/h] 12:34 [min/km]
95 75 JERZYK PAULINA K 27 K 30-39 8 WIŚLINY TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN JERZYK 0 4.6km 0:25:41 10.75 [km/h] 12:35 [min/km]
96 97 NOWOSŁAWSKA MIROSŁAW K 28 K 40-49 9 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 0 0 4.6km 0:25:42 10.74 [km/h] 12:35 [min/km]
97 76 SŁAWSKA GABRIELA K 29 K 40-49 10 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA 0 0 4.6km 0:25:45 10.72 [km/h] 12:36 [min/km]
98 111 CHODUKIEWICZ JAN M 69 M 40-49 19 KWIDZYN 0 4.6km 0:25:46 10.71 [km/h] 12:36 [min/km]
99 55 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 70 M 60-69 10 BĄDKI 0 0 4.6km 0:25:50 10.68 [km/h] 12:37 [min/km]
100 157 EWERTOWSKA JULIA K 30 K 0-19 1 SZTUM SZTUMSKIE SMOKI GMINA 4.6km 0:25:51 10.68 [km/h] 12:37 [min/km]
101 60 SIBILA MALWINA K 31 K 30-39 9 PRABUTY 0 0 4.6km 0:25:53 10.66 [km/h] 12:38 [min/km]
102 151 JAGIELSKA AGNIESZKA K 32 K 40-49 11 SZTUM GMINA 4.6km 0:25:54 10.66 [km/h] 12:38 [min/km]
103 146 PAPROCKA DOROTA K 33 K 30-39 10 WARSZAWA 0 0 4.6km 0:25:55 10.65 [km/h] 12:38 [min/km]
104 96 KOWALSKA ANNA K 34 K 40-49 12 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA 0 0 4.6km 0:25:57 10.64 [km/h] 12:38 [min/km]
105 93 KOŚ TADEUSZ M 71 M 60-69 11 KWIDZYN 4.6km 0:25:59 10.62 [km/h] 12:39 [min/km]
106 87 SOBIEŚ ALINA K 35 K 30-39 11 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA 0 0 4.6km 0:26:04 10.59 [km/h] 12:40 [min/km]
107 81 MAZUCHOWSKA KATARZYNA K 36 K 40-49 13 SZEMBRUK RUN SZEMBRUK 0 0 4.6km 0:26:30 10.42 [km/h] 12:46 [min/km]
108 98 NIERZWICKI KRZYSZTOF M 72 M 30-39 19 STAROGARD GDAŃSKI 0 0 4.6km 0:26:40 10.35 [km/h] 12:48 [min/km]
109 41 ZYGAJDOWSKA JOANNA K 37 K 50-59 3 KWIDZYN ZYGAJDOWSCY 0 4.6km 0:27:17 10.12 [km/h] 12:56 [min/km]
110 20 DOERING AGNIESZKA K 38 K 30-39 12 SZTUM GMINA 4.6km 0:27:37 9.99 [km/h] 12:00 [min/km]
111 31 UCIECHOWSKI SŁAWOMIR M 73 M 50-59 16 MALBORK 0 0 4.6km 0:27:40 9.98 [km/h] 12:01 [min/km]
112 137 WEISNER MONIKA K 39 K 20-29 7 BENOWO 4.6km 0:27:43 9.96 [km/h] 12:02 [min/km]
113 59 LANGE MAGDALENA K 40 K 30-39 13 PRABUTY PIES ICH GANIAŁ 0 0 4.6km 0:27:53 9.90 [km/h] 12:04 [min/km]
114 103 SULIKOWSKA ANNA K 41 K 40-49 14 MALBORK 0 0 4.6km 0:27:54 9.89 [km/h] 12:04 [min/km]
115 102 MASZKA SYLWESTER M 74 M 40-49 20 JABŁOWO 0 0 4.6km 0:28:27 9.70 [km/h] 12:11 [min/km]
116 45 DEMBINSKA MAŁGORZATA K 42 K 30-39 14 SZTUM DEMBIŃSCY GMINA 4.6km 0:28:56 9.54 [km/h] 12:17 [min/km]
117 73 NITKA GERARD M 75 M 70-74 1 KWIDZYN NITKA 0 4.6km 0:29:06 9.48 [km/h] 12:20 [min/km]
118 101 MASZKA ILONA K 43 K 30-39 15 STAROGARD GDAŃSKI 0 0 4.6km 0:30:12 9.14 [km/h] 12:34 [min/km]
119 4 MROCZEK EWELINA K 44 K 30-39 16 CZERNIN 0 GMINA 4.6km 0:30:40 9.00 [km/h] 12:40 [min/km]
120 159 WALENTYNOWICZ DORIAN M 76 M 0-19 3 MALBORK CALINECZKI 0 0 4.6km 0:30:43 8.99 [km/h] 12:41 [min/km]
121 158 WALENTYNOWICZ MONIKA K 45 K 40-49 15 MALBORK CALINECZKI 0 0 4.6km 0:30:43 8.99 [km/h] 12:41 [min/km]
122 160 ŁAZARSKI PIOTR M 77 M 40-49 21 TCZEW CALINECZKI 0 0 4.6km 0:30:43 8.99 [km/h] 12:41 [min/km]
123 163 CHYLIŃSKA ALICJA K 46 K 30-39 17 KWIDZYN 0 4.6km 0:31:01 8.90 [km/h] 12:45 [min/km]
124 63 CZYSZEJUK IZABELA K 47 K 30-39 18 PASŁĘK 0 4.6km 0:31:31 8.76 [km/h] 12:51 [min/km]
125 115 KURKOWSKA KAROLINA K 48 K 20-29 8 GNIEW 0 0 4.6km 0:31:32 8.75 [km/h] 12:51 [min/km]
126 112 RUDA JOANNA K 49 K 30-39 19 GNIEW 0 0 4.6km 0:31:33 8.75 [km/h] 12:52 [min/km]
127 69 KORALEWSKA IRENA K 50 K 50-59 4 SADLINKI 0 0 4.6km 0:32:03 8.61 [km/h] 12:58 [min/km]
128 138 OCZKOWSKA ANNA K 51 K 40-49 16 MALBORK 0 0 4.6km 0:32:39 8.45 [km/h] 12:06 [min/km]
129 169 DĄBROWSKI JACEK M 78 M 50-59 17 SZTUM 0 GMINA 4.6km 0:32:49 8.41 [km/h] 12:08 [min/km]
130 71 NITKA RENATA K 52 K 60+ 1 KWIDZYN NITKA 0 4.6km 0:33:43 8.19 [km/h] 12:20 [min/km]
131 35 MROCZKOWSKA JOANNA K 53 K 50-59 5 KWIDZYN 0 0 4.6km 0:33:59 8.12 [km/h] 12:23 [min/km]
132 67 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K 54 K 50-59 6 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU 0 0 4.6km 0:34:01 8.11 [km/h] 12:24 [min/km]
133 154 WIĘCKOWSKA MAGDALENA K 55 K 20-29 9 ELBLĄG ELBLĄSKIE ŚLIMAKI 0 0 4.6km 0:34:47 7.93 [km/h] 12:34 [min/km]
134 155 LEWANDOWSKI DAWID M 79 M 20-29 4 ELBLĄG ELBLĄSKIE ŚLIMAKI 0 0 4.6km 0:34:48 7.93 [km/h] 12:34 [min/km]
- 44 WASIŁOWICZ NATALIA K - K 30-39 - GDAŃSK 0 0 4.6km 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]

4.6KM NORDIC WALKING

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 37 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 1 LASOWICE WIELKIE 4.6kmNW 0:32:22 8.53 [km/h] 12:02 [min/km]
2 126 TOPOREK ALEKSANDRA K 1 GDYNIA ELITE TEAM 4.6kmNW 0:32:50 8.41 [km/h] 12:08 [min/km]
3 129 ROKOSZ ROBERT M 2 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 4.6kmNW 0:33:47 8.17 [km/h] 12:21 [min/km]
4 52 CZOPEK JAROSLAW M 3 EŁK MARATONKA 4.6kmNW 0:33:53 8.15 [km/h] 12:22 [min/km]
5 11 OLSZEWSKI RYSZARD M 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 4.6kmNW 0:35:21 7.81 [km/h] 12:41 [min/km]
6 113 HALIK-LEWANDOWSKA JADWIGA K 2 KWIDZYN 4.6kmNW 0:35:23 7.80 [km/h] 12:42 [min/km]
7 72 LANGMESSER REGINA K 3 SZTUM LKS ZANTYR 4.6kmNW 0:36:07 7.64 [km/h] 12:51 [min/km]
8 114 LEWANDOWSKI ROMAN M 5 KWIDZYN 4.6kmNW 0:36:11 7.63 [km/h] 12:52 [min/km]
9 17 KOŁPAK IRENA K 4 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 4.6kmNW 0:36:58 7.47 [km/h] 12:02 [min/km]
10 9 RUCZYŃSKA EWA K 5 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 4.6kmNW 0:36:59 7.46 [km/h] 12:02 [min/km]
11 120 MIĘTKOWSKA FRANCISZKA K 6 CZERNIN 4.6kmNW 0:39:48 6.93 [km/h] 12:39 [min/km]
12 107 KREFFT LIDIA K 7 GDYNIA 4.6kmNW 0:40:13 6.86 [km/h] 12:45 [min/km]
13 108 WOJCIK EWA K 8 SOSNOWIEC 4.6kmNW 0:40:14 6.86 [km/h] 12:45 [min/km]
14 32 UCIECHOWSKA MAŁGORZATA K 9 MALBORK 4.6kmNW 0:40:25 6.83 [km/h] 12:47 [min/km]
15 48 WIERZBICKA HANNA K 10 MALBORK 4.6kmNW 0:40:27 6.82 [km/h] 12:48 [min/km]
16 121 KRAWCZYKOWSKA BARBARA K 11 CZERNIN LKS ZANTYR SZTUM 4.6kmNW 0:40:47 6.77 [km/h] 12:52 [min/km]
17 28 MAZERSKA MARIA K 12 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 4.6kmNW 0:40:50 6.76 [km/h] 12:53 [min/km]
18 8 PODOLSKI MIROSŁAW M 6 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 4.6kmNW 0:40:51 6.76 [km/h] 12:53 [min/km]
19 58 CHABOWSKA GRAŻYNA K 13 SZTUM 4.6kmNW 0:41:02 6.73 [km/h] 12:55 [min/km]
20 100 CWIK KRYSTYNA K 14 GOSCISZEWO 4.6kmNW 0:41:23 6.67 [km/h] 12:00 [min/km]
21 47 MALINOWSKI TADEUSZ M 7 SZTUM 4.6kmNW 0:41:59 6.57 [km/h] 12:08 [min/km]
22 127 BORZYSZKOWSKA JOLANTA K 15 PUCK BEZ KIJA NIE PODCHODŹ 4.6kmNW 0:42:18 6.52 [km/h] 12:12 [min/km]
23 84 MAZUR RENATA K 16 WROCŁAW 4.6kmNW 0:43:20 6.37 [km/h] 12:25 [min/km]
24 18 WYŻYKOWSKA MAJA K 17 ELBLĄG 4.6kmNW 0:43:21 6.37 [km/h] 12:25 [min/km]
25 86 KALINOWSKA TERESA K 18 GOSCISZEWO 4.6kmNW 0:44:22 6.22 [km/h] 12:39 [min/km]
26 39 ROZENBERG DANUTA K 19 SZTUM 4.6kmNW 0:46:22 5.95 [km/h] 12:05 [min/km]
27 40 KNIAŹ MAŁGORZATA K 20 SZTUMSKA WIEŚ 4.6kmNW 0:46:32 5.93 [km/h] 12:07 [min/km]
28 153 PAJEWSKA TERESA K 21 SZTUM 4.6kmNW 0:48:07 5.74 [km/h] 12:28 [min/km]
29 10 KOCHANOWSKA MARIA K 22 KWDZYN 4.6kmNW 0:48:08 5.73 [km/h] 12:28 [min/km]
30 85 ROZEWICZ BOGUMILA K 23 TCZEW 4.6kmNW 0:48:09 5.73 [km/h] 12:28 [min/km]
31 29 LIPIŃSKA REGINA K 24 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM 4.6kmNW 0:51:52 5.32 [km/h] 12:17 [min/km]
32 167 KOWALIK WIESŁAWA K 25 SZTUM 4.6kmNW 0:52:43 5.24 [km/h] 12:28 [min/km]
33 168 DĄBROWSKA BOŻENA K 26 SZTUM 4.6kmNW 0:52:46 5.23 [km/h] 12:28 [min/km]
- 14 POTORSKA STANISŁAWA K - MALBORK 4.6kmNW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ