II Bieg Polaka Małego im.por.cc Eugeniusza Chylińskiego ps. "Frez".
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki dziecka Do zapłaty
1 Kaletka Oskar Racibórz Bieg z opiekunem 152-158 darmowy udział
2 Kaletka Marcel racibórz Bieg z opiekunem 152-158 darmowy udział
3 Fedorowicz Emilia Racibórz Bieg z opiekunem 152-158 darmowy udział
4 Fedorowicz Szymon Racibórz Bieg z opiekunem 152-158 darmowy udział
5 Maciejski Jakub Racibórz Bieg z opiekunem 152-158 darmowy udział
6 Gucik Jakub Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ 128-134 darmowy udział
7 Gucik Oliwia Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ 142-148 darmowy udział
8 Gawlik Paulina Racibórz Rekrut /ok.500m/ 110-116 darmowy udział
9 Kuder Maciej Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP 4 Racibórz 142-148 darmowy udział
10 Klekotka Franciszek Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ 142-148 darmowy udział
11 Siemiątkowski Dominik Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ MKZ UNIA RACIBÓRZ 134-138 darmowy udział
12 Czajkowski Igor Racibórz Rekrut /ok.500m/ Przedszkole Stokrotka Racibórz 116-122 darmowy udział
13 Jarosz Katarzyna Racibórz Rekrut /ok.500m/ Przedszkole nr 24 Racibórz 116-122 darmowy udział
14 Jarosz Wojciech Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Sp 15 Racibórz 122-128 darmowy udział
15 Krzywoszyja Przemyslaw Babice Rekrut /ok.500m/ Spectrum 110-116 darmowy udział
16 Janiec Antosia Rybnik Cichociemny /ok.1500 m/ Pusheen 134-138 darmowy udział
17 Małys Mateusz Racibórz Bieg z opiekunem Spektrum 152-158 darmowy udział
18 Bąbol Mateusz Raszczyce Rekrut /ok.500m/ SP1 Racibórz 152-158 darmowy udział
19 Grela Maksymilian Racibórz Rekrut /ok.500m/ Szkoła podstawowa nr 1 raciborz 134-138 darmowy udział
20 Rychlik Alan Klucze Bieg z opiekunem 128-134 darmowy udział
21 Bielska Paulina Racibórz Rekrut /ok.500m/ SP 1 152-158 darmowy udział
22 Rychlik Patryk Klucze Cichociemny /ok.1500 m/ Lisy Pustyni 148-152 darmowy udział
23 Dzumyk Karolina Raciborz Rekrut /ok.500m/ Przedszkole nr 11 Racibórz 128-134 darmowy udział
24 Gawlik Zuzanna Racibórz Rekrut /ok.500m/ 128-134 darmowy udział
25 Yilmaz Adam Racibórz Rekrut /ok.500m/ Zespół Szkolno Przedszkolny nr 2 110-116 darmowy udział
26 Kuliga Janka Racibórz Rekrut /ok.500m/ Przedszkole nr 11 Racibórz 116-122 darmowy udział
27 Kuliga Antoni Racibórz Rekrut /ok.500m/ SP1 Racibórz 134-138 darmowy udział
28 Janiec Antonina Rybnik Rekrut /ok.500m/ 134-138 darmowy udział
29 Kremer Tymon Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Mkz Unia Racibórz 122-128 darmowy udział
30 Pajkiert Weronika Rudnik Rekrut /ok.500m/ SP 1 Racibórz 138-142 darmowy udział
31 Bojczuk-Naciuk Pola Racibórz Rekrut /ok.500m/ SP 1 Racibórz 138-142 darmowy udział
32 Nowak Aleksander Racibórz Rekrut /ok.500m/ SP 1 Racibórz 122-128 darmowy udział
33 Budek Małgorzata Racibórz Rekrut /ok.500m/ SP 13 RACIBÓRZ 148-152 darmowy udział
34 Leszczyńska Ewa Racibórz Rekrut /ok.500m/ SP 1 Racibórz 134-138 darmowy udział
35 Leszczyńska Zofia Racibórz Rekrut /ok.500m/ SP 1 Racibórz 134-138 darmowy udział
36 Richter Paulina Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Sp18 Racibórz 148-152 darmowy udział
37 Klejny Marta Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Sp 15 Racibórz 152-158 darmowy udział
38 Klejny Filip Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Sp 15 Racibórz 142-148 darmowy udział
39 Świerczek Adam Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ 142-148 darmowy udział
40 Zdrzałek Bianka Racibórz Rekrut /ok.500m/ Przedszkole Stokrotka Racibórz 116-122 darmowy udział
41 Zdrzałek Sergiusz Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ 138-142 darmowy udział
42 Tomaszewski-Handall Samuel Racibórz Rekrut /ok.500m/ Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 116-122 darmowy udział
43 Kiełbania Filip Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ 138-142 darmowy udział
44 Czerniej Zuzanna Racibórz Rekrut /ok.500m/ Przedszkole Stokrotka 122-128 darmowy udział
45 Mikiewicz Manuela Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP 1 Racibórz 134-138 darmowy udział
46 Starzak Wojtek Racibórz Bieg z opiekunem Spektrum 142-148 darmowy udział
47 Starzak Michał Racibórz Bieg z opiekunem Spektrum 152-158 darmowy udział
48 Pawłowicz Basia Nędza Rekrut /ok.500m/ Przedszkole Nędza 122-128 darmowy udział
49 Jelocha Franciszek Żytna Rekrut /ok.500m/ 134-138 darmowy udział
50 Przybyła Emilia Racibórz Rekrut /ok.500m/ SP15 142-148 darmowy udział
51 Mayer Lena Racibórz Rekrut /ok.500m/ SP nr 1 Racibórz 134-138 darmowy udział
52 Lorek Emilia Racibórz Rekrut /ok.500m/ SP1 Racibórz 128-134 darmowy udział
53 Lorek Szymon Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP1 Racibórz 148-152 darmowy udział
54 Wiszniewska Zofia Racibórz Rekrut /ok.500m/ Przedszkole nr 23 Racibórz 116-122 darmowy udział
55 Wiszniewska Hanna Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Sp 18 Racibórz 142-148 darmowy udział
56 Czerwiński Igor RAcibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Sp 15 Racibórz 128-134 darmowy udział
57 Potaczek Oliwier Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP nr 1 Racibórz 142-148 darmowy udział
58 Gołąbek Eliza Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP 13 RACIBÓRZ 138-142 darmowy udział
59 Herok Jan Racibórz Rekrut /ok.500m/ sp nr 2 Racibórz 152-158 darmowy udział
60 Marciniak Radosław Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP 1 Racibórz 138-142 darmowy udział
61 Kucza Borys Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP 4 Racibórz 138-142 darmowy udział
62 Kucza Blanka Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP 4 Racibórz 138-142 darmowy udział
63 Kucza Tymon Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP 4 Racibórz 142-148 darmowy udział
64 Miczek Karolina Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Drengowie OCR 148-152 darmowy udział
65 Miczek Mateusz Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Drengowie OCR 122-128 darmowy udział
66 Stopa Ewelina Racibórz Rekrut /ok.500m/ Szkoła podstawowa nr 14 Racibórz 138-142 darmowy udział
67 Bogusz Maja Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Minibasketball 142-148 darmowy udział
68 PETKA Ewa Raciborz Rekrut /ok.500m/ 148-152 darmowy udział
69 PETKA Agata Racibórz Rekrut /ok.500m/ 148-152 darmowy udział
70 Lenort RAFAŁ Cyprzanów Cichociemny /ok.1500 m/ Szkoła Podstawowa w Pietrowicach Wielkich 152-158 darmowy udział
71 Piszczatowski Jakub Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Szkoła podstawowa nr 15 Raciborz 138-142 darmowy udział
72 Kucyniak Jessica Racibórz Rekrut /ok.500m/ Przedszkole nr 11 Racibórz 116-122 darmowy udział
73 Pusz Jakub Raciborz Cichociemny /ok.1500 m/ Szkoła podstawowa nr 15 Raciborz 148-152 darmowy udział
74 Kapuścik Remigiusz Pogrzebień Rekrut /ok.500m/ sp nr 2 Racibórz 142-148 darmowy udział
75 Kapuścik Marek Pogrzebień Rekrut /ok.500m/ 122-128 darmowy udział
76 Wagowska Martyna Racibórz Rekrut /ok.500m/ Szkoła podstawowa 134-138 darmowy udział
77 Wróblewska Marta Racibórz Rekrut /ok.500m/ SP 1 Racibórz 142-148 darmowy udział
78 Lech Tymoteusz Racibórz Rekrut /ok.500m/ 122-128 darmowy udział
79 Lech Zuzanna Racibórz Rekrut /ok.500m/ 134-138 darmowy udział
80 Wróblewska Aleksandra Racibórz Rekrut /ok.500m/ SP 1 Racibórz 142-148 darmowy udział
81 Stosiek Martyna Krowiarki Cichociemny /ok.1500 m/ Zespoł Szkolno-Przedszkolny w Krowiarkach 152-158 darmowy udział
82 Wziontek Jakub Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Sp 15 Racibórz 148-152 darmowy udział
83 Skowronek Franciszek Racibórz Rekrut /ok.500m/ Przedszkole nr 10 Racibórz 134-138 darmowy udział
84 Głòwka Zuzia Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Minibasketball 128-134 darmowy udział
85 KACHEL DAWID RACIBÓRZ Cichociemny /ok.1500 m/ Sp 15 Racibórz 138-142 darmowy udział
86 Szweda Szymon Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Sms Racibórz 148-152 darmowy udział
87 Kucharczyk Zosia Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP 13 RACIBÓRZ 152-158 darmowy udział
88 Kucharczyk Maja Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP13 Racibórz 142-148 darmowy udział
89 Przysiężniuk Tymoteusz Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP 4 Racibórz 152-158 darmowy udział
90 NOWAK Joanna Racibórz Rekrut /ok.500m/ Sp 15 Racibórz 152-158 darmowy udział
91 MACHECKI GRZEGORZ NĘDZA Cichociemny /ok.1500 m/ 152-158 darmowy udział
92 KOWALCZYK POLA RACIBÓRZ Rekrut /ok.500m/ 116-122 darmowy udział
93 Larysz Natalia Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ MiniBasketball 148-152 darmowy udział
94 TAŃSKA ZUZANNA RACIBÓRZRacibórz Rekrut /ok.500m/ SP 13 RACIBÓRZ 142-148 darmowy udział
95 TAŃSKA MAJA RACIBÓRZRacibórz Rekrut /ok.500m/ SP 13 RACIBÓRZ 148-152 darmowy udział
96 Olszyna Filip Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Sp 18 Racibórz 138-142 darmowy udział
97 Kucza Ewa Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ SP13 134-138 darmowy udział
98 Staniek Weronika Pietrowice Wielkie Cichociemny /ok.1500 m/ Szkoła Podstawowa Pietrowice Wielkie 128-134 darmowy udział
99 Staniek Krzysztof Pietrowice Wielkie Rekrut /ok.500m/ Przedszkole Pietrowice Wielkie 116-122 darmowy udział
100 Smok Marcin Racibórz Cichociemny /ok.1500 m/ Minibasketball 142-148 darmowy udział


Wyświetleń: 1712

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ