Puchar Gdyni 2019 - Witomino Leśniczówka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kędzia Dagmara Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
2 Dzik Ksawery Elblag Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
3 Gardzielewski Igor Gdańśk Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Belta Team Gdańsk
4 Oleksak Mateusz Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Szkola Podstawowa nr53
5 Lewek Krystian Tczew Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Capow Tczew
6 Moskwa Laura Kolbudy Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Szkoła podstawowa w Pręgowie
7 Trusiewicz Lilia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia
8 Małachowicz Zuzanna Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Complexsports
9 Wysocka Natalia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP 43 Gdynia
10 Majewski Tomasz Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdyni
11 Kosznik Adrian Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
12 Czajkowska Julia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) BCT Team Gdynia
13 Dawidowska Aleksandra Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
14 Karolewski Eryk Wejherowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
15 Pisarek Łucja Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Complexsports
16 Dokrzewski Adam Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
17 Góralski Jakub Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa nr 16 Gdynia
18 Pachnik Szymon sopot Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) szkoła podstawowa nr 7 w sopocie
19 Cejer Dawid Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Sp nr 17
20 Gąsiorowski Konrad Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP 34
21 NIŻYŃSKA KARINA GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP 9 SOPOT
22 Anuszek Helena Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
23 Chłopecki Lech Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa nr 17 Gdynia
24 Olszewska Martyna Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
25 Dragan Blanka Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
26 Truszkowska Amelia Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP6 Rumia
27 Littwin Robert Kłosowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) OSP KŁOSOWO
28 Blumkowska Nikola Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP6 Rumia
29 Gacek Zuzanna Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP 12 Gdynia
30 Komkowski Wiktor Pogórze Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP Pogórze
31 KRYGER PAWEŁ TCZEW Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP 11 TCZEW
32 Fetta Maciej Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) ŁKS ZORZA GDYNIA
33 Krajewska Hanna GDANSK-OLIWA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
34 Rombel Hubert Braniewo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) MOS ZATOKA BRANIEWO
35 Dragan Blanka GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
36 Matyka Witold Borkowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) GTS Borkowo
37 Ścibiorska Maja Borkowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) GTS Borkowo
38 Ćwiklińska Julia GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
39 Skoczeń Weronika Reda Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
40 TOŁWIŃSKA NATALIA GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP 43 Gdynia


Wyświetleń: 7189

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ