Puchar Gdyni 2019 - Kamienna Góra
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Oleksiak Nela Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
202 Bojęć Maja Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
203 Dombrowski Igor Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP 43 Gdynia
204 Şahin Jacek Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
205 Fenrych Liliana Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole Morska Przygoda
206 MARZEJAN KINGA GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Sp 31 Gdynia
207 Zarębski Jakub Mosty Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
208 Wątły Kacper Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP 40 Gdynia
209 Królak Marta Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SKLA Sopot
210 Nurzyńska Zofia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem mama w trojmiescie
211 Fede Oliwia Gdansk Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem mama w trojmiescie
212 Żak Aleksander Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
213 Żak Adam Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
214 Raczyńska Maja Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
215 Raczyński Mikołaj Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
216 JOŃCZYK PATRYK GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006)
217 Korzeniewska Zofia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
218 Hinz Maria Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia
219 Hinz Jakub Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 31 Gdynia
220 JANKOWSKA Malwina Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
221 Witczak Lilianna Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 19
222 Popielska Maksymilian Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP 43 Gdynia
223 Popielska Natalia Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP 43 Gdynia
224 Liszewski Szymon Chwaszczyno Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) LKS Zorza Gdynia
225 Kosznik Adrian Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
226 Dłużniewska Wiktoria Malbork Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Godlewski Runners
227 Dłużniewska Kinga Malbork Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Godlewski Runners
228 Dłużniewski Antoni Malbork Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Godlewski Runners
229 Koleśnik Aleksandra Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
230 Krużycka Sebastian Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
231 Krużycka Nikola Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
232 Gardzielewski Igor Gdańsk Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Belta Team Gdańsk
233 Gardzielewski Kacper Gdańsk Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Belta Team Gdańsk
234 Leik Małgorzata Gdańsk Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Sp 8 Gdańsk
235 Mrozińska Zuzanna Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
236 Maras Wiktoria Siemirowice Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
237 Śleboda Jaśmina Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
238 Grabowska Barbara Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole nr 7 Gdynia
239 Grabowski Jakub Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 7 Gdynia
240 Dawidczyk Wiktor GDYNIA Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole 31 Bajeczka
241 Stępińska Kornelia Reda Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Uks 1 REDA
242 Zaborowska Ramona Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) Szkoła podstawowa
243 Chrostowska Kalina Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole 54 gdynia
244 Kaczorowska Julia Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006)
245 Kaczorowska Emilia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
246 Kaczorowska Amelia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
247 Chryplewicz Michał Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
248 Borek Barbara Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
249 Brzeski Przemek Reda Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
250 Brzeski Kazik Reda Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
251 Karbowiak Paulina Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
252 Miliszkiewicz Mateusz Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP 44Gdynia
253 Maj Magdalena Rumia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) RKS Rumia
254 Niedzielska Zofia Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP 18 Gdynia
255 Niedzielska Zuzanna Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) Gimnazjum 23 Gdynia
256 Burawska Nela Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole nr 25 w Gdyni
257 Baran Joanna Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) UKS Cisowa Gdynia/SP 31
258 Płotka Aleks Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) SP 43 Gdynia
259 Mrozińska Zofia Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole 35
260 Kaczor Oskar Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) LKS Zorza Gdynia
261 Car Alicja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) LKS Zorza Gdynia
262 Car Paweł Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) LKS Zorza Gdynia
263 Borkowska Agnieszka Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) LKS Zorza Gdynia
264 Bemowski Bartosz Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Bemol Junior Runing Speed Team ;)
265 Rutkowski Filip Chwaszczyno Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
266 Rutkowska Lilianna Chwaszczyno Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
267 Dutczyn Wiktor Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
268 Kopka Alicja Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
269 Kowalska Grazyna Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
270 Kowalska Wanda Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
271 Kowalska Julia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
272 Szlas Emil Pogórze Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia
273 Kacprzak Kajetan Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
274 Kacprzak Martyna Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
275 Kacprzak Michalina Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
276 Leik Marta Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sp 8 Gdańsk
277 Kania Jakub Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 18
278 Pelczar Franciszek Gdansk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Deaf junior
279 Pelczar Weronika Gdansk Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Deaf junior
280 Maramorosz Zuzia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Żłobek Koniczynka Witomino
281 Maramorosz Dominika Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 55 w Gdyni
282 Świeczkowski Aleksander Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
283 Świeczkowski Nikodem Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
284 Świeczkowski Mikołaj Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
285 Koleśnik Jakub Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole nr 25 w Gdyni
286 Rosołowska Alicja Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 7 Gdynia
287 Brzeski Mateusz Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 7
288 Brzeski Maciej Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Przedszkole nr 7
289 Bielecka Barbara Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sp 48 Gdynia
290 Mocarska Lilianna Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole 26
291 Paczkowska Nina Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
292 Paczkowski Adam Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
293 Skrzypkowski Dominik Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) LUMPEK.pl
294 Skrzypkowska Maja Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) LUMPEK.pl
295 Kołodziej Mateusz Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
296 ROMAN JAN RUMIA Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009)
297 ROMAN MICHAŁ RUMIA Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
298 Kwiatkowska Agata Zbychowo Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
299 Kwiatkowska Martyna Zbychowo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
300 Góralski Jakub Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa nr 16 Gdynia


Wyświetleń: 10989

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ