Puchar Gdyni 2019 - Orłowo

Bieg Majtka - Maluch z rodzicem

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 535 GRZELAK MAKSYMILIAN M GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
2 52 ZALESKA ZOSIA K GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
3 16 GZAJKOWSKA JULIA K GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
4 17 KOSIOREK HANNA K GDYNIA HASIORNIK Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
5 35 PIETRAS MATYLDA K GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
6 109 WOJTCZUK MILAN M GDYNIA PRZEDSZKOLE Bieg MARYNARZA – do 4 lat
7 101 STACHOWIAK MARIANNA K GDAŃSK Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
8 15 KACPRZAK KAJETAN M GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
9 31 NOWAK KRZYSZTOF M LINIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
10 51 WIŚNIEWSKA NICOLA K GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
11 517 BANASZEK MARYSIA K GDYNI RUGBY CLUB ARKA GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
12 54 ZŁONKIEWICZ OSKAR M GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
13 21 KUCABA OLGIERD M GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
14 62 DULIK ZOSIA K GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
15 32 OLEKSIAK NELA K GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
16 23 KUPC AGATA K GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
17 42 RYCZKO LILIANA K GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
18 537 SIWICKI HUBERT M GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
19 55 ŻAK ALEKSANDER M GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
20 3 FEDE OLIWIA K GDANSK MAMA W TROJMIESCIE Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
21 49 TREDER NINA K SOPOT Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
22 38 PRZYGODA TYMOTEUSZ M GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
23 12 HULEWSKI ANTONI M SOPOT Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
24 13 JAWORSKA ZOFIA K REDA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
25 29 MUZALEWSKA WIKTORIA K GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
26 33 PACZKOWSKA NINA K GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
27 8 GRABOWSKI IGNACY M GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
28 1 WALCZAK IGNACY M GDYNIA PUCHAR GDYNI TEAM Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
29 37 PRANSZKE DAJANA K BOLSZEWO Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
30 5 GADZAŁA URSZULA K GDYNIA PRZEDSZKOLE PRZYSTAŃ SZKRABA GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
31 18 KOŚCIELNIAK ALEKSANDER M GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
32 9 GRĄZKA ALICJA K GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
33 50 TRYMBULAK CYPRIAN M GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
34 544 RECZYŃSKI TYMOTEUSZ M GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
35 19 KOWALEWSKA ZUZANNA K GDYNIA MAMA W TRÓJMIEŚCIE Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
36 14 JĘDRZEJCZAK-RENK TADEUSZ M GDYNIA PRZEDSZKOLE ALFABET Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
37 36 PODOLAK EMIL M GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
38 43 SOBOCIŃSKA BEATA K GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
39 27 MICHALCZAK FRANCISZEK M SOPOT Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
40 41 RYBACKI KUBA M REDA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem

Bieg Marynarza do 4 lat - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 67 FRĄCKOWIAK LILI K GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
2 82 LEWANDOWSKA LENA K SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 Bieg MARYNARZA – do 4 lat
3 88 NOWAK JULIA K GDYNIA PRZEDSZKOLE MORSKA PRZYGODA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
4 79 LAZAROWICZ MARIA K GDYNIA PRZEDSZKOLE 7 Bieg MARYNARZA – do 4 lat
5 92 PIÓRKOWSKA ASIA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 7 GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
6 65 FERRA ZUZANNA K GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
7 70 JANISZEWSKA MICHALINA K BANINO Bieg MARYNARZA – do 4 lat
8 61 DOKRZEWSKA JULIA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 54 Bieg MARYNARZA – do 4 lat
9 541 GAŁUSZYŃSKA LIWIA K GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
10 94 ROHDE KATARZYNA K RUMIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
11 75 KOWALEWSKA KALINA K REDA EDUREDA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
12 91 PIEKARSKA OLIWIA K GDAŃSK PRZEDSZKOLE Bieg MARYNARZA – do 4 lat
13 78 KUROWSKA IDALIA K ŻUKOWO Bieg MARYNARZA – do 4 lat
14 69 GOJŁO KALINA K TORUŃ PRZEDSZKOLE KOCI ŁAPCI TORUŃ Bieg MARYNARZA – do 4 lat
15 97 SOBOCIŃSKA HANNA K GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
16 90 PERETKO NATALIA K GDAŃSK Bieg MARYNARZA – do 4 lat
17 68 GAŁUSZYŃSKA MAJA K GDYNIA ACTIVE FLOW TEAM Bieg MARYNARZA – do 4 lat
18 85 MAJ ANNA K GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
19 106 TRYMBULAK LILIANA K GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
20 64 ELMANOWSKA NATALIA K REDA Bieg MARYNARZA – do 4 lat

Bieg Marynarza do 4 lat - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 100 STACHOWIAK KONSTANTY M GDAŃSK Bieg MARYNARZA – do 4 lat
2 105 ŚMIEŁOWSKI LESZEK M GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
3 112 ZESZUTEK ZIEMOWIT M GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
4 110 WYLEGAŁA ADAM M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 7 Bieg MARYNARZA – do 4 lat
5 99 SOSZYŃSKI MACIEJ M RUMIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
6 74 KASPRZAK HUBERT M GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
7 111 ZAWADZIŃSKI OLIWIER M RADUNICA RADUNICA RUN Bieg MARYNARZA – do 4 lat
8 60 DŁUŻNIEWSKI ANTONI M MALBORK GODLEWSKI RUNNERS Bieg MARYNARZA – do 4 lat
9 102 STARZYŃSKI-HINC SZYMON M GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
10 81 LESZKOWSKI FRANEK M GDYNIA PRZEDSZKOLE 25 Bieg MARYNARZA – do 4 lat
11 58 BRZESKI PRZEMEK M REDA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
12 89 PACZKOWSKI ADAM M GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
13 103 SZWEDEK KAROL M GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
14 114 ŻAK ADAM M GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
15 98 SOCHA MICHAŁ M GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
16 73 KALETA ANTONI M GDAŃSK MARCHEWKA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
17 1 WALCZAK IGNACY M GDYNIA PUCHAR GDYNI TEAM Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
18 63 DUTCZYN WIKTOR M GDYNIA Bieg MARYNARZA – do 4 lat
19 10 GRUDKA ADAM M GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem

Bieg Starszego Marynarza - 5 lat - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 128 GRĄDALSKA LENA K GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
2 139 KRAWCZYK ANIELA K KŁOSOWO OSP KŁOSOWO Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
3 551 WÓJCIK BIANKA K GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
4 135 KIERSKA ANASTAZJA K BOLSZEWO Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
5 179 ZAWADZIŃSKA MAJA K RADUNICA RADUNICA RUN Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
6 137 KOWALSKA KLAUDIA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 55 W GDYNI Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
7 161 PRANSZKE DOMINIKA K BOLSZEWO Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
8 539 DUDZIK MAJA K GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
9 154 OLEKSIAK MAJA K GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
10 178 WOLIŃSKA LILIANA K GDYNIA PRZEDSZKOLE BIAŁY KOTEK Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
11 175 WASILKE PAULINA K WEJHEROWO Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
12 177 WITCZAK LILIANNA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 19 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
13 164 RACZYŃSKA MAJA K GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
14 123 ELMANOWSKA JOANNA K REDA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
15 133 KACPRZAK MARTYNA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 54 GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
16 162 PRANSZKE KAROLINA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 8 PLUSZOWY MISIACZEK Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
17 115 ANTKOWIAK TOSIA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 8 PLUSZOWY MISIACZEK Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
18 118 BIELICKA ZUZANNA K GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
19 138 KRASZEWSKA WANDA K GDYNIA PRZEDSZKOLE 7 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
20 124 GADZAŁA JOLANTA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 13 GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
21 518 BANASZEK ZOFIA K GDYNIA RUGBY CLUB ARKA GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
22 166 SARWA OLGA K GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
23 171 ŚWIĄTEK HANNA K MALBORK GODLEWSKI RUNNERS Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
24 174 WALĘCKA JULIA K GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat

Bieg Starszego Marynarza - 5 lat - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 169 SUŁKOWSKI ANTONI M GDYNIA ARKA GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
2 141 LITTWIN ALBERT M KŁOSOWO OSP KŁOSOWO Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
3 176 WINIARSKI IGOR M GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
4 157 PACHNIK TYMON M SOPOT PRZEDSZKOLE NR 5 W SOPOCIE Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
5 549 SZYMAŃSKI CYPRIAN M GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
6 129 HULEWSKI ALEKSANDER M SOPOT Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
7 120 BRZESKI MATEUSZ M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 7 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
8 136 KOSIOREK STANISŁAW M GDYNIA HASIORNIK Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
9 130 JANKOWSKI SZYMON M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR21 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
10 172 TATAROWSKI TADEUSZ M GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
11 121 BUNIA ROBERT M GDYNIA PRZEDSZKOLE 21 DEMPTUSIOWO Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
12 165 RYBACKI KACPER M REDA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
13 168 STRACHOWICZ ŁUKASZ M GDYNIA PRZEDSZKOLE 28 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
14 160 POPOWICZ ANTEK M RUMIA PRENCY NA TRASIE Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
15 119 BŁASZCZUK JULIAN M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 7 Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
16 152 MIŁOŚ MICHAŁ M GDYNIA GORILLAS OCR Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
17 127 GRABOWSKI JAN M GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
18 117 BEMOWSKI BARTOSZ M GDYNIA BEMOL JUNIOR RUNING SPEED TEAM ;) Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
19 146 MAJEWSKI MACIEJ M REDA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
20 134 KEMPCZYŃSKI FILIP M GDYNIA RUNEDA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat
21 546 KANTOWSKI JAKUB M GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat

Bieg Mata - 6 lat - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 232 TESKA MARTYNA K GDYNIA AKADEMIA BLANIKA AZS AWFIS Bieg MATA – 6 lat
2 191 DOKRZEWSKA MARTA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 54 Bieg MATA – 6 lat
3 215 LEIK MAŁGORZATA K GDAŃSK SP 8 GDAŃSK Bieg MATA – 6 lat
4 206 JANKOWSKA LENA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR21 Bieg MATA – 6 lat
5 540 OLEKSIAK APOLONIA K GDYNIA FLAUTA Bieg MATA – 6 lat
6 235 WIŚNICKA WIKTORIA K GDYNIA AKADEMIA MŁODYCH SPORTOWCÓW Bieg MATA – 6 lat
7 216 MAJEWSKA KONSTANCJA K GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
8 187 BUNIA MONIKA K GDYNIA PRZEDSZKOLE 21 DEMPTUSIOWO Bieg MATA – 6 lat
9 532 BARTOSZEWSKA ANNA K GDYNIA PS NR 9 Bieg MATA – 6 lat
10 231 SKOTNIEWSKA OLA K GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
11 236 WIŚNIEWSKA JULIA K GDYNIA PRZEDSZKOLE DEMPTUSIOWO NR 21 W GDYNI Bieg MATA – 6 lat
12 557 KWAPISZ ANTONINA K SOPOT Bieg MATA – 6 lat
13 229 RUTKOWSKA LILIANNA K CHWASZCZYNO Bieg MATA – 6 lat
14 190 DŁUŻNIEWSKA KINGA K MALBORK GODLEWSKI RUNNERS Bieg MATA – 6 lat
15 233 WARCHOL FRANIA K GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
16 205 JANISZEWSKA KINGA K BANINO Bieg MATA – 6 lat
17 204 JAKUBOWSKA IZABELA K GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
18 189 CZECHOLINSKA LILIANA K GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
19 230 SKIBA ZOSIA K GDYNIA Bieg MATA – 6 lat

Bieg Mata - 6 lat - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 234 WICHNOWSKI ANTONI M REDA PRZEDSZKOLE NR 2 REDA Bieg MATA – 6 lat
2 201 GRABOWSKI OSKAR M GDAŃSK FAMILYTIME.PL Bieg MATA – 6 lat
3 531 SIRKO-GRABALA LUDWIK M TYCHY Bieg MATA – 6 lat
4 185 BOMBA BARTOSZ M GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
5 200 GÓRALSKI PAWEŁ M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 21 W GDYNI Bieg MATA – 6 lat
6 224 PIETRAS LUCJAN M GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
7 195 GLEŃ WOJTEK M GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
8 524 BOCIAN NIKODEM M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 31 Bieg MATA – 6 lat
9 184 BIZEWSKI JAKUB M ŻUKOWO Bieg MATA – 6 lat
10 211 KUBICZ MARCEL M GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
11 226 PIOTROWSKI TOMASZ M GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
12 209 KRASZEWSKI JERZY M GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
13 197 GOJŁO JÓZEF M TORUŃ SP 28 TORUŃ Bieg MATA – 6 lat
14 553 KRYGER JAN M TCZEW SP 11 Bieg MATA – 6 lat
15 530 FLEMING MIŁOSZ M GDYNIA SP NR 23 Bieg MATA – 6 lat
16 207 JARY BENIAMIN M GDYNIA PRZEDSZKOLE 52 Bieg MATA – 6 lat
17 227 PŁOTKA ALEKS M GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
18 220 MATYKA JAN M BORKOWO Bieg MATA – 6 lat
19 223 PASZKA BARTOSZ M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 8 PLUSZOWY MISIACZEK Bieg MATA – 6 lat
20 217 MAJEWSKI MICHAŁ M REDA Bieg MATA – 6 lat
21 213 LAZAROWICZ WOJTEK M GDYNIA PRZEDSZKOLE 7 Bieg MATA – 6 lat
22 208 KRAJEWSKI ARKADIUSZ M GDYNIA KRAJA TEAM Bieg MATA – 6 lat
23 214 LEDWOCHOWSKI JAKUB M GDYNIA PRZEDSZKOLE Bieg MATA – 6 lat
24 210 KRASZEWSKI RYSZARD M GDYNIA Bieg MATA – 6 lat
25 221 MICHALCZAK WIKTOR M SOPOT Bieg MATA – 6 lat
26 239 WYRWA TOMASZ M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 31 BAJECZKA W GDYNI Bieg MATA – 6 lat
27 186 BRZESKI KAZIK M REDA Bieg MATA – 6 lat

Bieg Bosmana - 7 lat - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 273 PLAVINSKAYA ALIYA K GDYNIA SGA GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
2 277 SKOWRONEK AMELIA K BORKOWO SP BORKOWO Bieg BOSMANA – 7 lat
3 253 GAŁUSZYŃSKA NINA K GDYNIA ACTIVE FLOW TEAM Bieg BOSMANA – 7 lat
4 247 BOJĘĆ MAJA K GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
5 548 SIMINIECKA-MARKOWSKA OLIWIA K GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
6 520 MAĆKOWIAK AMELIA K GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
7 260 KOWALSKA DAGMARA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 Bieg BOSMANA – 7 lat
8 264 KRUK MILENA K REDA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 REDA Bieg BOSMANA – 7 lat
9 552 WÓJCIK MILENA K GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
10 282 TATAROWSKA ZOFIA K GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
11 276 SKOTNIEWSKA KAROLINA K GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
12 536 GRZELAK ŁUCJA K GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
13 283 WASILKE JULIA K WEJHEROWO Bieg BOSMANA – 7 lat
14 275 SARWA JULIA K GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
15 280 SZCZYPKA ADRIANNA K GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
16 259 KOWALEWSKA ZOSIA K REDA EDUREDA Bieg BOSMANA – 7 lat
17 522 BURDEŃSKA ALICJA K GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
18 266 MASIN NIKA K GDYNIA PRZEDSZKOLE Bieg BOSMANA – 7 lat
19 249 BUDZIŁO LENA K GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
20 281 ŚLUSARSKA AGATA K GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 44 GDYNIA-KARWINY Bieg BOSMANA – 7 lat

Bieg Bosmana - 7 lat - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 272 PIOTROWSKI TOMASZ M GDAŃSK SP NR 80 W GDAŃSKU Bieg BOSMANA – 7 lat
2 245 BIZEWSKI KACPER M ŻUKOWO Bieg BOSMANA – 7 lat
3 526 CYCHYLIK JAN M GDYNIA SP 44 Bieg BOSMANA – 7 lat
4 267 MEJ WOJCIECH M REDA SP 2 REDA Bieg BOSMANA – 7 lat
5 519 ŁUKASZEWSKI FILIP M RUMIA Bieg BOSMANA – 7 lat
6 246 BODZAK LEON M GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
7 269 MISZTAL OSKAR M GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
8 244 BIEŃ MICHAŁ M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 7 Bieg BOSMANA – 7 lat
9 284 WIT FILIP M GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
10 274 PORTYCH ERNEST M GDAŃSK PRZEDSZKOLE "GWARNY DWOREK" Bieg BOSMANA – 7 lat
11 268 MIŁOŚ KAROL M GDYNIA GORILLAS OCR Bieg BOSMANA – 7 lat
12 4 GĄSIŃSKI FILIP M GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
13 254 GRUBBA KACPER M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
14 278 SOCHA LEON M GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
15 248 BRZESKI MACIEJ M GDYNIA PRZEDSZKOLE 7 Bieg BOSMANA – 7 lat
16 547 KONKEL WIKTOR M GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat

Bieg Chorążego - 8 lat - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 288 BIELECKA BARBARA K GDYNIA SP 48 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
2 319 LEIK MARTA K GDAŃSK SP 8 GDAŃSK Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
3 302 GOJŁO JAŚMINA K TORUŃ SP 28 TORUŃ Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
4 295 CZERWIŃSKA MAJA K JUSZKOWO Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
5 332 RYBICKA ALICJA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
6 289 BODZAK LILIANA K GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
7 318 LARYSZ MAŁGORZATA K GDYNIA SP 40 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
8 296 DRYJA DOMINIKA K GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
9 313 KORZENIEWSKA ZOFIA K GDYNIA SZK. PODST. NR 8 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
10 316 KRUK MAJA K GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
11 334 SOBOCIŃSKA ZUZANNA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 21 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
12 298 FURMAŃSKA ALICJA K GDYNIA SP 16 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
13 325 NACZK KATARZYNA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
14 331 POWOJSKA AMELIA K GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
15 398 GIGOWSKA ELIZA K GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
16 310 KANDZORA PATRYCJA K GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
17 335 STEFANOWSKA MATYLDA K GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
18 308 KACPRZAK MICHALINA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
19 333 SOBICZEWSKA JULIA K GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
20 314 KOWALCZUK ZOFIA K GDYNIA SP 33 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
21 337 SZYMANSKA BEATA K GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
22 346 WOZIŃSKA EMILIA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 REDA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
23 294 CZECHOLINSKA LAURA K GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
24 336 SZEWCZYK ŁUCJA K GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
25 317 KURKOWSKA KORNELIA K GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
26 307 JĘDRZEJCZAK-RENK LUDWIKA K GDYNIA SZK. PODST. NR 8 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat

Bieg Chorążego - 8 lat - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 297 DUDA JASIEK M GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
2 320 LEWANDOWSKI MIŁOSZ M SOPOT SP 7 SOPOT Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
3 306 JARY ALEKSANDER M GDYNIA SP 34 Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
4 309 KALETA MIŁOSZ M GDAŃSK NEPTUN Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
5 323 MIKA PIOTR M GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
6 339 ŚMIEŁOWSKI KONRAD M GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
7 28 WĄSIURA ALEKSANDER M BANINO Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
8 34 MARKOWSKI KACPER M GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
9 542 KUŹMICKI OLAF M GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
10 338 SZYPIŁKO TYMON M BANINO SP BANINO Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
11 543 KAZIECZKO JEREMI M GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
12 321 MAJKOWSKI ALEKSANDER M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
13 347 ZELMAŃSKI IGOR M GDYNIA SP 31 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
14 340 TRZONEK MAKSYMILIAN M GDAŃSK Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
15 305 HINZ JAKUB M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
16 342 WANTA PIOTR M GDYNIA WANTA TEAM Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
17 328 PELCZAR FRANCISZEK M GDANSK DEAF JUNIOR Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
18 329 PERETKO ANDRZEJ M GDAŃSK Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
19 312 KLASS ANTONI M GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
PK 354 DRAGAN BLANKA K GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat

Bieg Porucznika - 9 lat - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 370 NIŻYŃSKA KARINA K GDYNIA SP 9 SOPOT Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
2 16 GZAJKOWSKA JULIA K GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
3 359 JANUSZKIEWICZ KINGA K GDAŃSK SP 27 GDAŃSK Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
4 387 TRUSZKOWSKA AMELIA K RUMIA SP6 RUMIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
5 545 MOSKUM LAURA K KOLBUDY Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
6 24 SZYMAŃSKA LAURA K GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
7 386 TRUSIEWICZ LILIA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
8 376 PISAREK ŁUCJA K GDYNIA COMPLEXSPORTS Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
9 351 ĆWIKLIŃSKA JULIA K GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
10 22 SZYMAŃSKA MARCJANNA K GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
11 383 ŚCIBIORSKA MAJA K BORKOWO GTS BORKOWO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
12 393 ZAREMBA ANNA K GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
13 378 RÓŻYCKA MAJA K GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
14 380 SKOCZEŃ WERONIKA K REDA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
15 368 MIŁOŚ IZA K GDYNIA GORILLAS OCR Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
16 349 ANUSZEK HELENA K GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
17 11 WÓJCIK AMELIA K GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
18 352 DAWIDOWSKA ALEKSANDRA K GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
19 365 MAŁACHOWICZ ZUZANNA K GDYNIA COMPLEXSPORTS Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
20 361 KOWALCZUK MICHALINA K GDYNIA SP 33 GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
21 350 BLUMKOWSKA NIKOLA K RUMIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
22 391 WITKIEWICZ LENA K GDYNIA SP NR 33 GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
23 392 WYSOCKA NATALIA K GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
PK 438 PELCZAR WERONIKA K GDANSK DEAF JUNIOR Bieg KOMANDORA – 11 lat

Bieg Porucznika - 9 lat - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 363 LITTWIN ROBERT M KŁOSOWO OSP KŁOSOWO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
2 356 FETTA MACIEJ M GDYNIA ŁKS ZORZA GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
3 373 PACHNIK SZYMON M SOPOT SZKOŁA PODSTAWOWA NR7 W SOPOCIE Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
4 384 TOKARCZYK PIOTR M GDYNIA SP 44GDYNIA/UKS BANINO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
5 367 MEJ OLAF M REDA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
6 366 MATYKA WITOLD M BORKOWO GTS BORKOWO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
7 360 KOMKOWSKI WIKTOR M POGÓRZE SP POGÓRZE Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
8 379 RUTKOWSKI FILIP M CHWASZCZYNO Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
9 533 BARTOSZEWSKI MIKOŁAJ M GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
10 389 WĄTŁY KACPER M GDYNIA SP 40 GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
11 377 RACZYŃSKI MIKOŁAJ M GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
12 371 OLEKSAK MATEUSZ M GDYNIA SZKOLA PODSTAWOWA NR.53 GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
13 556 KRYGER PAWEŁ M TCZEW Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
14 482 FERRA KRZYSZTOF M GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat
15 527 MARKOWSKI TOMEK M GDYNIA SP NR 53 Bieg PORUCZNIKA – 9 lat

Bieg Kapitana - 10 lat - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 407 ŁAGUNA ANNA K GDAŃSK KL LECHIA Bieg KAPITANA – 10 lat
2 419 WASILEWSKA MARTYNA K KOSAKOWO Bieg KAPITANA – 10 lat
3 20 SZYMAŃSKA ŁUCJA K Bieg KAPITANA – 10 lat
4 397 FERRA ANTONINA K GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
5 396 DUDA MARTYNA K GDYNIA KL GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
6 25 NOWOTYŃSKA ALICJA K GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
7 404 KUJAŁOWICZ ALICJA K SOPOT SP 9 SOPOT Bieg KAPITANA – 10 lat
8 422 ŻARYN AMELIA K GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
9 399 GIGOWSKA EWELINA K GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
10 412 PLAVINSKAYA LEYA K GDYNIA SGA GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
11 394 BOBROWSKA KINGA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR35 Bieg KAPITANA – 10 lat
12 2 RZESZEWICZ DOMINIKA K KŁOSOWO Bieg KAPITANA – 10 lat
PK 53 PASZKO WERONIKA K GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat

Bieg Kapitana - 10 lat - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 418 WALAS DANIEL M GDAŃSK SP 75 GDAŃSK Bieg KAPITANA – 10 lat
2 403 KUCHTA ANTONI M SOPOT Bieg KAPITANA – 10 lat
3 555 KRYGER PATRYK M TCZEW Bieg KAPITANA – 10 lat
4 7 WÓJCIK OLIWIER M GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
5 410 PIECHOWSKI JAKUB M SOPOT SP 9 SOPOT Bieg KAPITANA – 10 lat
6 401 HINC HUBERT M GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
7 421 ZAREMBA MILOSZ M GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
8 402 JOSSE OSKAR M GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
9 411 PIOTROWSKI ŁUKASZ M GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
10 406 ŁADA MILAN M GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
11 395 DRYWA MICHAŁ M GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat
PK 48 KUCKA OLIWIER M GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat
PK 57 BIENIUK JAN M GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
PK 56 KUCKA MAKSYMILIAN M GDYNIA Bieg MATA – 6 lat

Bieg Komandora - 11 lat - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 432 KOLIŃSKA ALEKSANDRA K GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
2 424 CISKOWSKA MARTA K BOLSZEWO SZKOŁA BOLSZEWO MIKOŁAJA KOPERNIKA Bieg KOMANDORA – 11 lat
3 426 FETTA DOMINIKA K GDYNIA ŁKS ZORZA GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
4 429 JASIONOWSKA PAULINA K GDYNIA SP 16 GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
5 437 PASZKA NATALIA K GDYNIA SP 17 GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
6 427 GOŁĘBSKA MAJA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 47 GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
7 451 TESKA PATRYCJA K GDYNIA AKADEMIA BLANIKA AZS AWFIS Bieg KOMANDORA – 11 lat
8 30 PISAREK AGATA K GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
9 443 SIOMA NICOLE K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
10 441 RADTKE LILIANA K GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
11 455 WITKOWIAK NATALIA K GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
12 445 SOBOLEWSKA WERONIKA K GDYNIA SP 16 GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
13 449 SZYMANSKA JULIA K GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat

Bieg Komandora - 11 lat - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 457 ZŁOCH KONRAD M GDYNIA KL GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
2 425 DUDANIEC IGOR M GDAŃSK Bieg KOMANDORA – 11 lat
3 436 MIKUCKI PIOTR M GDYNIA SP 31 GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
4 47 BUKOWSKI JAN M GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
5 454 WIESNER MACIEJ M GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
6 423 BRONIEWSKI WIKTOR M GDYNIA SP 31 GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
7 444 SOBICZEWSKI PAWEŁ M GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
8 447 STARK JAKUB M GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
9 446 SOSZYŃSKI JAKUB M RUMIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
10 453 UMŻYŃSKI ANTONI M GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
11 430 KANDZORA TOMASZ M GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
12 442 RUTKOWSKI SZYMON M GDYNIA SP 12 GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
13 550 STRACZEK OSKAR M GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat
14 59 HINCA AURELIUSZ M GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat

Bieg Kontradmirała - 12-13 lat - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 523 KRÓLAK MARTA K GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
2 471 ICKOWSKA AGATA K GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
3 489 STĘPIŃSKA KORNELIA K REDA UKS 1 REDA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
4 45 BUKOWSKA OLGA K GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
5 492 WĘGRZYŃSKA NATALIA K GDYNIA SASP Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
6 459 BARAN JOANNA K GDYNIA UKS CISOWA GDYNIA/SP 31 Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
7 66 GNACIŃSKA ANGELIKA K GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
8 39 HUDZIK NATASZA K GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
9 470 GLEŃ GABRYSIA K GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
10 476 ŁAGUNA MAJA K GDAŃSK Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
11 487 RYBICKA DARIA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 40 Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
12 469 FURMAŃSKA EWA K GDYNIA SP 16 GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
13 480 NIEDZIELSKA ZOFIA K GDYNIA SP 18 GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
14 485 POPIELSKA NATALIA K GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
15 464 DŁUŻNIEWSKA WIKTORIA K MALBORK GODLEWSKI RUNNERS Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
16 468 DUDA AMELIA K GDYNIA KL GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
17 494 WYSOCKA ADRIANNA K GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
18 477 MARZEJAN KINGA K GDYNIA SP 31 GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
PK 407 ŁAGUNA ANNA K GDAŃSK KL LECHIA Bieg KAPITANA – 10 lat

Bieg Kontradmirała - 12-13 lat - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 483 PIOTROWSKI PAWEŁ M GDYNIA SZTORM KOSAKOWO Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
2 355 PIOTROWSKI KRYSTIAN M KOSAKOWO ULKS SKOCZEK POGORZE Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
3 475 LISZEWSKI SZYMON M CHWASZCZYNO LKS ZORZA GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
4 486 POPIELSKI MAKSYMILIAN M GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
5 473 KAZYAKA SZYMON M REDA SP 2 REDA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
6 525 CYCHYLIK TOMEK M GDYNIA SP NR 53 Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
7 461 BOBROWSKI DOMINIK M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR35 Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
8 474 LARYSZ BARTOSZ M GDYNIA SP 40 Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
9 478 MIKA KRZYSZTOF M GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
10 481 PANEK GRZEGORZ M GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 43 GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
11 463 ĆWIKLIŃSKI MIŁOSZ M GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
12 479 MILISZKIEWICZ MATEUSZ M GDYNIA SP 44GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
13 466 DOMBROWSKI IGOR M GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat
14 467 DRYWA BARTOSZ M GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat

Bieg Admirała - 14-18 lat - dziewczęta

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 534 NACZK WIKTORIA K LĘBORK LKB Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
2 71 DUDZIK DOMINIKA K GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
3 516 ŻARYN JULIA K GDYNIA SP 43 GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
4 511 SOBOLEWSKA WIKTORIA K GDYNIA SP 16 GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
5 508 ROGOCKA NICOLE K GDYNIA GENETIX TEAM/SP 39 GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
6 502 KUBICZ MARTYNA K GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
7 513 TOKARSKA LAURA K GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
8 506 NIEDZIELSKA ZUZANNA K GDYNIA GIMNAZJUM 23 GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
9 514 TOKARSKA WIKTORIA K GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat

Bieg Admirała - 14-18 lat - chłopcy

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 40 BUKOWSKI PAWEŁ M GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
2 507 PIERNICKI KAMIL M GDYNIA SP 12 GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat
3 515 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF M GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ