Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa I
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rohde Antoni Rumia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
2 Rohde Andrzej Rumia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
3 Kwiatkowska Agata Zbychowo Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
4 Sioma Nicole Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia
5 Sikora Dawid Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Sp 31 Gdynia
6 Winiarska Amelia Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
7 Pieniążek Maja Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Szkoła Podstawowa nr 47
8 Złoch Konrad Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) KL Gdynia / SP 16 Gdynia
9 Lach Olek Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
10 Loroff Joanna Gdańsk Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP nr 9 w Sopocie
11 Gołębska Maja Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
12 Witkowiak Natalia Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
13 Radtke Liliana Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
14 Mikucki Piotr Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Sp 31 Gdynia
15 Grafińska Laura Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
16 Szlas Emil Pogórze Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia
17 Pelczar Weronika Gdansk Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Deaf junior
18 kandzora TOMASZ Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
19 Ciskowska Marta Bolszewo Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Szkoła Bolszewo Mikołaja Kopernika
20 Rutkowski Szymon Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 12 Gdynia
21 Krompiewska Krystyna Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 16 Gdynia
22 Kolińska Aleksandra Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) LKS Zorza Gdynia
23 Stark Jakub Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 43 Gdynia
24 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
25 Świat Anna Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia
26 Fetta Dominika Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) ŁKS ZORZA GDYNIA
27 Gostomska Natalia Tokary Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
28 Sobiczewski Paweł Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
29 Pouch Martyna Reda Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 3 Reda
30 Paszka Natalia Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Sp 17 gdynia
31 Kozłowski Maksymilian Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 43 Gdynia
32 Wiesner Maciej GDYNIA Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
33 Jasionowska Paulina Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Sp 16 Gdynia
34 Broniewski Wiktor Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Sp 31 Gdynia
35 Hinca Aureliusz Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 43 Gdynia
36 Popek Artur Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 43 Gdynia
37 Teska Patrycja Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Akademia Blanika AZS AWFiS


Wyświetleń: 8681

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ