Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Suwała Szymon Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP 40
2 Charun Julia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
3 Piernicka Kaja Karczemki Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) LKS Zorza Gdynia
4 Bisewska Julia Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP1 Rumia
5 Kamińska Sonia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) szkoła podstawowa nr 37 w Gdyni
6 Dobrzyński Dariusz Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Sp 31 Gdynia
7 ferra krzysztof gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
8 PODGÓRSKi Dawid Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
9 Raczyński Mikołaj Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
10 Kupski Wiktor Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
11 Kupski Szymon Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
12 Olszewska Martyna Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
13 Szwedowska Laura Kulice Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) ZKiW Kulice
14 Tokarczyk Piotr Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP 44Gdynia/UKS LA Banino
15 Rutkowski Filip Chwaszczyno Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
16 Rozycka Maja Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa nr 40 w Gdyni
17 Majewski Tomasz Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
18 Świeżyński Adam gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
19 NIŻYŃSKA KARINA GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
20 Wątły Kacper Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP nr 40 Gdynia
21 Dawidowska Aleksandra Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
22 Cetra Szymon Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia
23 Węgrzyńska Daria Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SASP
24 Kędzia Dagmara Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP28
25 Góralski Jakub Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Szkoła Podstawowa nr 16 Gdynia
26 Littwin Robert Kłosowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) OSP Kłosowo
27 Trusiewicz Lilia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia
28 Sprengel Hubert Borkowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
29 Wysocka Natalia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP 43 Gdynia
30 Pisarek Łucja Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Complexsports
31 Pachnik Szymon sopot Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) Szkoła podstawowa nt 7 w sopocie
32 Dragan Blanka Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
33 Truszkowska Amelia Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP6 Rumia
34 Blumkowska Nikola Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
35 Komkowski Wiktor Pogórze Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP Pogórze
36 Fetta Maciej Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) ŁKS ZORZA GDYNIA
37 TOŁWIŃSKA NATALIA GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP 43 Gdynia
38 Ćwiklińska Julia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
39 Skoczeń Weronika Reda Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)


Wyświetleń: 24087

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ