Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Marciniuk Oliwia Banino Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) KFMM Triathlon Team
2 Janiszewska Kinga Banino Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
3 Janiszewska Michalina Banino Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
4 Kacik Natalia Banino Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
5 Kacik Olaf Banino Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
6 Lubecki Szymon Będomin Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
7 Lubecka Paulina Będomin Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
8 Lubecka Martyna Będomin Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
9 Rynkiewicz Róża Bojano Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SKLA Sopot
10 Rynkiewicz Lena Bojano Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SKLA Sopot
11 Kierska Anastazja Bolszewo Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
12 Kierski Marcel Bolszewo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
13 Ciskowska Oliwia Bolszewo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Bolszewo Mikołaja Kopernika
14 Ciskowska Marta Bolszewo Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Szkoła Bolszewo Mikołaja Kopernika
15 Skowronek Amelia Borkowo Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP Borkowo
16 Skowronek Bartosz Borkowo Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP Borkowo
17 Sprengel Hubert Borkowo Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
18 Liszewski Szymon CHWASZCZYNO Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) LKS Zorza Gdynia
19 Rutkowska Lilianna Chwaszczyno Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
20 Rutkowski Filip Chwaszczyno Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
21 Mielczarek NATAN Człuchów Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
22 Gigowska Ewelina Gd Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP 43 Gdynia
23 Pelczar Weronika Gdansk Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Deaf junior
24 Pelczar Franciszek Gdansk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Deaf junior
25 Januszko Emilia Gdansk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SP 1 Gdańsk
26 Januszko Ignacy Gdansk Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 75
27 Kaleta Miłosz Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Neptun
28 Kaleta Antoni Gdańsk Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Marchewka
29 Walas Daniel Gdańsk Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) Sp 75 Gdańsk
30 Piotrowski Tomasz Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) SP nr 80 w Gdańsku
31 Tomtała Mikołaj Gdańsk Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) Sopocka Akademia Tenisowa
32 Leik Marta Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Sp 8 Gdańsk
33 Leik Małgorzata Gdańsk Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Sp 8 Gdańsk
34 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) ZSSiO Gdańsk
35 Grabowski Oskar Gdańsk Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) familytime.pl
36 Peretko Andrzej Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
37 Peretko Natalia Gdańsk Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
38 Łaguna Anna Gdańsk Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) KL Lechia
39 Stachowiak Konstanty Gdańsk Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
40 Stachowiak Marianna Gdańsk Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
41 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
42 Osadowski Leonard GDAŃSK Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Kidslab Gdańsk
43 Szarkowski Aleksander Gdańsk Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009)
44 Korus Liliana Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 84 w Gdańsku
45 ROŻAŃSKA ZOFIA GDAŃSK Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
46 Hetmańska Alicja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA
47 Kruk Maja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 6 Gdynia
48 Kraszewski Ryszard Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole 7
49 Rutkowski Szymon Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 12 Gdynia
50 Kraszewska Wanda Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole 7
51 Wiśniewska Julia Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole Demptusiowo nr 21 w Gdyni
52 Majewska Alicja Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009)
53 Mosek Kacper Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
54 Kleimeer Fay Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Montessori Gdynia
55 Sioma Nicole Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Szkoła podstawowa nr 35 Gdynia
56 Majewska Małgorzata Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
57 KACPRZAK Martyna GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 54 Gdynia
58 Majewski Krzysztof Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
59 KACPRZAK Michalina GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) SZKOŁA PODSTAWOWA NR 20 GDYNIA
60 Drywa Bartosz Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP 43 Gdynia
61 Mosek Zuzanna Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
62 Majewski Tomasz Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
63 KACPRZAK Kajetan GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
64 Wołoszyk Zofia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) Szkoła Podstawowa nr 45 Gdynia
65 Dudek Lena Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole nr 50 w Gdyni
66 Burdeńska Alicja Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
67 Kandzora SEBASTIAN Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001)
68 Wołoszyk Antoś Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Przedszkole nr 50 Gdynia
69 Burdeńska Hanna Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
70 Kandzora TOMASZ Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008)
71 Zieliński Krzysztof Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) LKS Zorza Gdynia
72 Kamińska Alicja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011) Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni
73 Przybyłek Lena Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
74 BASTIAN WERONIKA GDYNIA Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem
75 Grafińska Laura Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Rodziny
76 Kamiński Fabian Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole nr 57 w Gdyni
77 Kandzora PATRYCJA Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat (rocznik 2011)
78 Drywa Michał Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP 43 Gdynia
79 Dąbrowski Dominik Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012) RUNEDA
80 Popek Natalia Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006) SP 43 Gdynia
81 ŻARYN JULIA GDYNIA Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat (rocznik 2005-2001) SP 43 Gdynia
82 ŻARYN AMELIA GDYNIA Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP 43 Gdynia
83 Socha Michał Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
84 Czajka Lena Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole Morska Przygoda
85 TOŁWIŃSKA NATALIA GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010) SP 43 Gdynia
86 Socha Leon Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat (rocznik 2012)
87 Popek Artur Gdynia Bieg KOMANDORA – 11 lat (rocznik 2008) SP 43 Gdynia
88 Bajerski Marcel Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014)
89 Baczkowski Filip Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
90 Charun Julia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
91 Jakubowska Izabela Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
92 Bielawski Bartosz Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015) Przedszkole nr 50
93 Bajerski Mikołaj Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat (rocznik 2015)
94 Bomba Bartosz Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013)
95 Janiak Natasza Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat (rocznik 2014) Leśna Pętelka
96 Ćwiklińska Julia Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat (rocznik 2010)
97 Paszka Bartosz Gdynia Bieg MATA – 6 lat (rocznik 2013) Przedszkole nr 8 Pluszowy Misiaczek
98 Josse Oskar Gdynia Bieg KAPITANA – 10 lat (rocznik 2009) SP nr 4 w Gdyni
99 Ćwikliński Miłosz Gdynia Bieg KONTRADMIRAŁA – 12-13 lat (rocznik 2007-2006)
100 Kalkowska Zofia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem


Wyświetleń: 21942

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ