Triathlon na dystansie 1/8 IM w Korycinie

wyniki 1/8 IM

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x PŁYWANIE ROWER START ROWER KONIEC START BIEGU
1 66 KOŁOSOWSKI KAMIL M 1 M OPEN 1 0 NADAKTYWNI/200 PROCENT TĘTNA Triathlon 1:00:30 27.99 [km/h] 0:07:36 0:39:27 0:40:17
2 65 KACZYŃSKI ALEKSANDER M 2 M OPEN 2 0 0 Triathlon 1:01:20 27.61 [km/h] 0:07:29 0:39:20 0:40:10
3 62 AWRUK BARTOSZ M 3 M OPEN 3 0 NADAKTYWNI Triathlon 1:01:34 27.51 [km/h] 0:06:07 0:06:38 0:38:50 0:39:52
4 47 SIEKIERSKI MATEUSZ M 4 M OPEN 4 GOŁDAP NADAKTYWNI/ SPORTOWIECWIEJSKI Triathlon 1:02:39 27.03 [km/h] 0:06:50 0:07:53 0:41:39 0:42:19
5 45 KLEJZEROWICZ PAWEŁ M 5 M OPEN 5 BIAŁYSTOK NADAKTYWNI Triathlon 1:04:32 26.24 [km/h] 0:06:55 0:07:47 0:41:30 0:42:20
6 22 PODWYSOCKI MARCIN M 6 M OPEN 6 WARSZAWA TRI LEVEL Triathlon 1:05:34 25.83 [km/h] 0:06:42 0:41:36 0:42:26
7 1 ZALESKI KACPER M 7 M OPEN 7 CZARNA BIAŁOSTOCKA Triathlon 1:05:41 25.78 [km/h] 0:07:16 0:08:28 0:42:58 0:43:48
8 51 PUCIŁOWSKI MIROSŁAW M 8 M OPEN 8 BIAŁYSTOK NADAKTYWNI Triathlon 1:07:39 25.03 [km/h] 0:07:16 0:08:10 0:43:05 0:44:05
9 42 MICHAŁOWSKI PIOTR M 9 M OPEN 9 BIAŁYSTOK NADAKTYWNI BIAŁYSTOK Triathlon 1:08:51 24.60 [km/h] 0:06:10 0:08:32 0:43:53 0:44:59
10 12 BEŁDYGA BARTOSZ M 10 M OPEN 10 SUWAŁKI SUWAŁKI NANUQ TEAM Triathlon 1:08:53 24.59 [km/h] 0:06:37 0:07:31 0:43:07 0:43:47
11 10 WYDRA KRZYSZTOF M 11 M OPEN 11 BIAŁYSTOK OTTER TRI TEAM Triathlon 1:09:00 24.54 [km/h] 0:07:00 0:08:04 0:42:05 0:43:06
12 13 CISZEWSKI KAMIL M 12 M OPEN 12 SUWAŁKI SUWAŁKI NANUQ TEAM Triathlon 1:10:13 24.12 [km/h] 0:11:00 0:12:02 0:47:53 0:49:06
13 39 LEWCZUK ŁUKASZ M 13 M OPEN 13 BIAŁYSTOK NADAKTYWNI Triathlon 1:10:14 24.11 [km/h] 0:07:53 0:09:50 0:46:00 0:47:04
14 54 STYPUŁKOWSKI MICHAŁ M 14 M OPEN 14 BIAŁYSTOK NADAKTYWNI Triathlon 1:10:32 24.01 [km/h] 0:07:49 0:08:53 0:43:44 0:45:02
15 18 PERKOWSKI JAROSŁAW M 15 M OPEN 15 SUWAŁKI Triathlon 1:10:49 23.91 [km/h] 0:09:02 0:45:39 0:46:19
16 16 KIEDA WOJCIECH M 16 M OPEN 16 BIAŁYSTOK KIEDA - TRENERFIT.PL Triathlon 1:10:57 23.87 [km/h] 0:07:47 0:08:44 0:43:48 0:44:58
17 24 STRUK PIOTR M 17 M OPEN 17 BIAŁYSTOK Triathlon 1:11:15 23.77 [km/h] 0:08:35 0:09:41 0:45:04 0:45:54
18 31 CHĘTNIK ARTUR M 18 M OPEN 18 BIAŁYSTOK ISWIM BIAŁYSTOK Triathlon 1:11:35 23.66 [km/h] 0:09:22 0:45:41 0:46:32
19 17 KIEDA ALEKSANDRA K 1 K OPEN 1 BIAŁYSTOK IRONWOMAN FIT/ KIEDA- TRENERFIT.PL Triathlon 1:11:54 23.55 [km/h] 0:09:45 0:45:59 0:46:51
20 14 KUCZYNSKI PIOTR M 19 M OPEN 19 BIAŁYSTOK BIAŁYSTOK BIEGA TEAM Triathlon 1:13:27 23.06 [km/h] 0:09:39 0:47:30 0:48:26
21 64 ZAWADZKI MARCIN M 20 M OPEN 20 0 NADAKTYWNI Triathlon 1:13:42 22.98 [km/h] 0:08:44 0:10:52 0:46:56 0:48:15
22 67 LEONIUK PAWEŁ M 21 M OPEN 21 0 NADAKTYWNI Triathlon 1:13:42 22.98 [km/h] 0:09:04 0:10:47 0:47:19 0:48:43
23 30 KOSTRO MICHAŁ M 22 M OPEN 22 BIAŁYSTOK 3T BIAŁYSTOK Triathlon 1:14:16 22.80 [km/h] 0:07:34 0:08:16 0:47:48 0:48:43
24 6 JAKACKI SYLWESTER M 23 M OPEN 23 BARTOSZYCE GRUPA BIEGOWA ENDORFINY BARTOSZYCE Triathlon 1:14:18 22.79 [km/h] 0:09:50 0:12:15 0:50:13 0:50:59
25 40 BOROWSKI GRZEGORZ M 24 M OPEN 24 BIAŁYSTOK NADAKTYWNI / BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY Triathlon 1:14:24 22.76 [km/h] 0:08:58 0:10:57 0:48:17 0:49:11
26 49 RUDNIK SŁAWOMIR M 25 M OPEN 25 BIAŁYSTOK NADAKTYWNI / PODLASIE 4X4 Triathlon 1:14:43 22.67 [km/h] 0:09:35 0:45:42 0:47:18
27 61 KOPCIEWSKA PAULA K 2 K OPEN 2 KORYCIN KORYCIN Triathlon 1:14:57 22.60 [km/h] 0:09:14 0:10:26 0:51:19 0:52:19
28 59 MATEJCZYK MARCIN M 26 M OPEN 26 LEWICKIE NADAKTYWNI Triathlon 1:15:08 22.54 [km/h] 0:08:55 0:10:33 0:48:21 0:49:23
29 41 MARCINKOWSKI KRZYSZTOF M 27 M OPEN 27 BIAŁYSTOK Triathlon 1:16:34 22.12 [km/h] 0:11:06 0:12:16 0:49:08 0:50:32
30 7 WÓJCIK MARCIN M 28 M OPEN 28 BARTOSZYCE BARTOSZYCKA GRUPA BIEGOWA ENDORFINY Triathlon 1:16:39 22.09 [km/h] 0:10:10 0:51:04 0:51:58
31 29 ŁUPIŃSKI GRZEGORZ M 29 M OPEN 29 BIAŁYSTOK Triathlon 1:16:43 22.07 [km/h] 0:09:51 0:10:32 0:49:33 0:50:29
32 32 SZACIŁOWSKI PRZEMYSŁAW M 30 M OPEN 30 BIAŁYSTOK ISWIM Triathlon 1:16:45 22.07 [km/h] 0:09:12 0:10:48 0:47:55 0:48:51
33 43 GODLEWSKI MAREK M 31 M OPEN 31 CHOROSZCZ NADAKTYWNI Triathlon 1:17:28 21.86 [km/h] 0:08:35 0:10:00 0:49:53 0:51:24
34 55 RAMOTOWSKI ARKADIUSZ M 32 M OPEN 32 CHOROSZCZ NADAKTYWNI Triathlon 1:18:34 21.55 [km/h] 0:11:15 0:11:33 0:49:03 0:50:25
35 28 PERKOWSKI ALEKSANDER M 33 M OPEN 33 SOKÓŁKA Triathlon 1:18:39 21.53 [km/h] 0:07:44 0:09:12 0:50:17 0:51:09
36 27 KOWALCZUK MARCIN M 34 M OPEN 34 BIAŁYSTOK Triathlon 1:18:51 21.48 [km/h] 0:09:46 0:10:50 0:50:04 0:51:09
37 53 SAMSELSKI RADOSŁAW M 35 M OPEN 35 BIAŁYSTOK Triathlon 1:19:29 21.31 [km/h] 0:09:50 0:12:04 0:51:36 0:53:09
38 4 LEWCZUK MICHAŁ M 36 M OPEN 36 WARSZAWA Triathlon 1:19:32 21.29 [km/h] 0:09:48 0:11:21 0:53:08 0:54:01
39 58 BARANOWSKI ADAM M 37 M OPEN 37 0 NADAKTYWNI Triathlon 1:20:26 21.05 [km/h] 0:09:32 0:11:34 0:52:22 0:53:19
40 25 SKARACZYŃSKI SEBASTIAN M 38 M OPEN 38 BIAŁYSTOK Triathlon 1:20:38 21.00 [km/h] 0:10:24 0:11:56 0:52:04 0:53:28
41 46 CHOŁODOWSKI PIOTR M 39 M OPEN 39 BIAŁYSTOK NADAKTYWNI Triathlon 1:21:29 20.78 [km/h] 0:08:52 0:10:38 0:52:34 0:54:07
42 34 OSTASZEWSKA ELIZA K 3 K OPEN 3 AUGUSTÓW Triathlon 1:21:38 20.75 [km/h] 0:09:18 0:10:27 0:56:12 0:57:08
43 26 KOWALCZUK ŁUKASZ M 40 M OPEN 40 BIAŁYSTOK Triathlon 1:21:38 20.75 [km/h] 0:10:55 0:12:13 0:51:17 0:52:12
44 50 GAWRYCH SYLWIA K 4 K OPEN 4 ŻÓŁTKI NADAKTYWNI Triathlon 1:21:52 20.69 [km/h] 0:09:48 0:11:20 0:52:31 0:53:52
45 8 BIAŁOKOZOWICZ ARTUR M 41 M OPEN 41 SUPRAŚL Triathlon 1:23:30 20.28 [km/h] 0:09:13 0:10:44 0:51:37 0:52:33
46 60 FALKOWSKA MARTYNA K 5 K OPEN 5 BIAŁYSTOK NADAKTYWNI Triathlon 1:23:50 20.20 [km/h] 0:08:43 0:09:51 0:54:40 0:56:03
47 5 JASIŃSKI MATEUSZ M 42 M OPEN 42 GRABÓWKA Triathlon 1:24:12 20.11 [km/h] 0:11:11 0:12:40 0:55:51 0:56:47
48 37 GROCHOWSKI ADAM M 43 M OPEN 43 BIAŁYSTOK Triathlon 1:24:53 19.95 [km/h] 0:09:55 0:11:15 0:52:39 0:54:02
49 19 TRUSZKOWSKI MARCIN M 44 M OPEN 44 ŁOMŻA OSM PIĄTNICA Triathlon 1:25:00 19.92 [km/h] 0:10:22 0:11:53 0:55:28 0:56:25
50 44 OMIELIAŃCZYK RYSZARD M 45 M OPEN 45 NOWODWORCE NADAKTYWNI Triathlon 1:25:23 19.83 [km/h] 0:10:10 0:12:11 0:51:21 0:53:39
51 38 SZUGZDA MAGDALENA K 6 K OPEN 6 BIAŁYSTOK Triathlon 1:26:24 19.60 [km/h] 0:09:35 0:11:21 0:54:32 0:56:02
52 11 BEŁDYGA NATALIA K 7 K OPEN 7 SUWAŁKI SUWAŁKI NANUQ TEAM Triathlon 1:26:30 19.58 [km/h] 0:09:15 0:10:53 0:56:17 0:57:12
53 9 HERMANOWICZ ADAM M 46 M OPEN 46 STUDZIANKI NADAKTYWNI Triathlon 1:31:32 18.50 [km/h] 0:08:24 0:10:46 0:56:03 0:57:01
54 57 MOCZYDŁOWSKA WIKTORIA K 8 K OPEN 8 ZAŚCIANKI NADAKTYWNI Triathlon 1:32:28 18.31 [km/h] 0:09:14 0:10:31 0:57:07 0:58:52
55 56 MOCZYDLOWSKI MAREK M 47 M OPEN 47 ZASCIANKI NADAKTYWNI BIAŁYSTOK Triathlon 1:35:57 17.65 [km/h] 0:09:56 0:11:29 1:03:21 1:04:16
56 33 OMIELIAŃCZYK KACPER M 48 M OPEN 48 NOWODWORCE NADAKTYWNI Triathlon 1:36:01 17.64 [km/h] 0:07:17 0:08:45 0:56:09 0:57:15
57 36 KAMIŃSKA MARTA K 9 K OPEN 9 BIAŁYSTOK NADAKTYWNI Triathlon 1:37:07 17.44 [km/h] 0:09:06 0:11:22 1:04:38 1:05:41
DNF 52 DANILUK JAROSŁAW M - M OPEN - BIAŁYSTOK Triathlon -- - [km/h] 0:00:00 0:12:58 0:54:05 0:54:58
DNF 48 SAFROŃCZYK WIEŃCZYSŁAW M - M OPEN - BIAŁYSTOK NADAKTYWNI Triathlon -- - [km/h] 0:09:33 0:12:03 0:59:42 1:01:43

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ