Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zachariasiewicz Tomasz Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
2 Kościowska Agnieszka Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
3 Jańczewski Grzegorz Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
4 Boćkowski Maciej Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
5 Ossowski Arkadiusz Luzino Duża Pętla opłacono on-line
6 Czerniło Bartłomiej Słupsk Mała Pętla opłacono on-line
7 Kobeszko Bartłomiej Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
8 Staszewski Piotr Reszel Mała Pętla opłacono on-line
9 Moszczyński Bartłomiej Jagatowo Mała Pętla opłacono on-line
10 Wartała Daniel Bydgoszcz Mała Pętla Polonia Bydgoszcz opłacono on-line
11 dembek krzysztof sopot Mała Pętla opłacono on-line
12 Stelmach Łukasz Luzino Mała Pętla LUK CONNECT RACING TEAM opłacono on-line
13 Tomaszewski Dariusz Gowino Mała Pętla FTI Racing Team opłacono on-line
14 Mallek Dawid Rybienko Mała Pętla Grupa Kolarska Stolem Gniewino opłacono on-line
15 Strzyżewski Tomasz Strzyżewski Wejherowo Mała Pętla Norda Active Team opłacono
16 Janyga-Kulik Karolina Gdynia Mała Pętla KULIK&KUREK opłacono on-line
17 Raasz Paweł Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
18 Ebertowski Przemysław Gdynia Duża Pętla ASE TREK GDYNIA opłacono on-line
19 Block Michał Rumia Mała Pętla opłacono on-line
20 Bielski Adam Elbląg Duża Pętla IKS ATAK Elbląg opłacono on-line
21 Grochowski Mateusz Wejherowo Mała Pętla opłacono on-line
22 Rogocki Piotr Połczyno Mała Pętla opłacono on-line
23 Grygorczyk Krystian Gdańsk Duża Pętla Bike U Up opłacono on-line
24 Uściński Jarosław Rumia Mała Pętla opłacono on-line
25 Frymark Marcin Reda Mała Pętla Norda Active Team opłacono
26 Furmaniak Łukasz Piechcin Mała Pętla Klub Sportowy Szosa Żnin opłacono on-line
27 Zinkowska Magdalena Wrząca Duża Pętla HUZAR BIKE ACADEMY opłacono on-line
28 Romanowski Mateusz Stare Pole Duża Pętla Bezpartyjny opłacono on-line
29 Kurzyński Krystian Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
30 Rzeźnik Piotr Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
31 Lemmle Krzysztof Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
32 Kołecki Robert Gdynia Duża Pętla opłacono on-line
33 Maderski Rafał Sopot Mała Pętla opłacono on-line
34 Maciejewski Rafał Żnin Mała Pętla K S Szosa Żnin opłacono on-line
35 Mrozowski Sławomir Sopot Duża Pętla opłacono on-line
36 Piech Jacek Gdańsk Mała Pętla Osowa opłacono on-line
37 Romanowski Michał Gdańsk Mała Pętla MRW opłacono on-line
38 Kołodziejczyk-Kotasińska Milena Gdynia Mała Pętla plywanietrojmiasto.pl opłacono on-line
39 Kotasiński Filip Gdynia Mała Pętla plywanietrojmiasto.pl opłacono on-line
40 Siniczyn Tomasz Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
41 strzecki piotr Dębogórze Duża Pętla Nypel opłacono on-line
42 Fizhuk Rostyslav Gdansk Mała Pętla opłacono on-line
43 Dembek Tomasz gdańsk Mała Pętla Bike U Up opłacono on-line
44 Jakubek Aleksandra Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
45 Deyk Zdzisław Zawory Mała Pętla opłacono on-line
46 Chabowski Marcin Skarszewy Mała Pętla SCT SKARSZEWY opłacono on-line
47 Goss Marcin Gdańsk Mała Pętla Smartfactor.pl opłacono on-line
48 Pikuła Michał Jeżewo Mała Pętla LUKS Olimp Jeżewo K2 Świecie opłacono on-line
49 Ufnalewski Filip Elbląg Mała Pętla TKF.PL opłacono on-line
50 Osojca Artur Gdańsk Duża Pętla opłacono on-line
51 Bartkowiak Przemysław Toruń Mała Pętla Sztajfa Gołaś Bikes opłacono
52 Polus Piotr Bydgoszcz Duża Pętla Wysepka Team opłacono on-line
53 Nowaczyński Kacper Pelplin Mała Pętla GK STG opłacono on-line
54 Zamoński Mariusz Borzechowo Mała Pętla opłacono on-line
55 Kulas Jakub Gdynia Mała Pętla Masakra Champions opłacono on-line
56 Wienskowski Tomasz Gdynia Duża Pętla FALA INSIDECYCLING.CC opłacono on-line
57 Singer Wojciech Skórcz Duża Pętla MX SKÓRCZ opłacono on-line
58 Trzciński Kamil Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
59 Repiński Tomasz Gdynia Duża Pętla ASE TREK GDYNIA opłacono on-line
60 Kita Mateusz Gdansk Mała Pętla FALA opłacono on-line
61 van Es Dirk Chocielewko Mała Pętla opłacono on-line
62 Nowak Sebastian Toruń Mała Pętla Sztajfa Gołaś Bikes opłacono
63 SZOTOWSKI JACEK GDAŃSK Mała Pętla Cycling Planet opłacono on-line
64 Wolski Marek Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
65 Żurawicz Andrzej Rumia Mała Pętla opłacono on-line
66 Gluszko Kuba Koszalin Mała Pętla Hean Opakowania opłacono on-line
67 Popławski Tadeusz Gdańsk Mała Pętla weterynek.pl/BIKE U UP/ opłacono on-line
68 Żoga Jolanta Rumia Mała Pętla Norda Active Team opłacono
69 Wódkiewicz Iwona Warszawa Mała Pętla opłacono on-line
70 Goyke Krzysztof Lubkowo Duża Pętla opłacono on-line
71 Petka Arek Lębork Duża Pętla KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
72 Marek Paweł Gdańsk Mała Pętla Intel opłacono on-line
73 Orłowski Michał Rumia Mała Pętla opłacono on-line
74 Pyszora Ireneusz Grudziądz Mała Pętla LTM MASTERS TEAM opłacono
75 Telszewski Maciej Mała Piaśnica Mała Pętla Wagabunda Mała Piaśnica opłacono on-line
76 Modrzyński Jacek Piła Duża Pętla Kameleonteam opłacono on-line
77 Rzeszutek Tomasz Sierakowice Duża Pętla KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
78 Bruss Hanna Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
79 Sulewski Łukasz Łęgowo Mała Pętla opłacono on-line
80 Urbański Robert Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
81 Bibliw Marek Lębork Mała Pętla KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
82 Bońkowski Jarosław Gdańsk Mała Pętla MH Automatyka opłacono on-line
83 Julke Sławomir Warszawa Duża Pętla Bike U UP opłacono on-line
84 Wawrzyński Tomasz Gdynia Mała Pętla PORT GDYNIA SPORT TEAM opłacono on-line
85 Górska-Sierońska Wioleta Gdynia Duża Pętla www.gammafinanse.pl opłacono on-line
86 Ruc Rafał Wejherowo Mała Pętla LIQUI MOLY CYCLING TEAM opłacono on-line
87 Karpiński Krzysztof Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
88 Karpiński Mateusz Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line
89 Labuda Hubert Labuda Łęczyce Mała Pętla KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
90 Janas Ilona Gdańsk Mała Pętla Lotos Running Team opłacono on-line
91 Duczmal Krzysztof Gdynia Mała Pętla opłacono on-line
92 Mazerant Piotr Malbork Mała Pętla opłacono on-line
93 Styn Mateusz Karwieńskie Błoto Pierwsze Duża Pętla LUK CONNECT Racing Team opłacono on-line
94 Gąsiorowski Michał Bydgoszcz Mała Pętla Polonia Bydgoszcz opłacono on-line
95 Kowalczyk Magdalena Gdańsk Mała Pętla SPORTEVO TRIATHLON TEAM opłacono on-line
96 Rewer Robert Toruń Mała Pętla TTC Toruń opłacono on-line
97 Jaskulski Radek Gniezno Mała Pętla Skoda Auto Szkoła Bike Team opłacono on-line
98 Górski Maciej Lębork Mała Pętla KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
99 Wegner Kamil Lębork Mała Pętla KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
100 Tomczak Tomasz Gdańsk Mała Pętla opłacono on-line


Wyświetleń: 9501

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ