Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gocał Piotr Gdańsk Mała Pętla
2 Meyza Michał Niemcz Mała Pętla CSMART
3 Jodelis Ewelina Reda Mała Pętla MajBIKE Team
4 Bartkowiak Przemysław Toruń Mała Pętla Sztajfa Gołaś Bikes
5 Nowak Sebastian Toruń Mała Pętla Sztajfa Gołaś Bikes
6 Jaworski marcin Grudziądz Mała Pętla ltm masters team
7 Bartkiewicz Dorian Toruń Mała Pętla Sztajfa Gołaś Bikes
8 wojtyś mirosław Niekłończyca Duża Pętla
9 Paterka Krzysztof GDYNIA Duża Pętla DIVERSEY TEAM
10 Borys Piotr Rumia Mała Pętla MajBIKE Team 5.00 PLN
11 Borys Katarzyna Rumia Mała Pętla MajBIKE Team
12 Wenta Andrzej Wenta Gdańsk Mała Pętla 5.00 PLN
13 radny dariusz gowino Duża Pętla 4mmol clinic
14 Zieliński Artur Starogard Gdański Duża Pętla GK STG
15 Stankiewicz Tomasz Stargard Mała Pętla STC STARGARD 5.00 PLN
16 Przybysz Michał Warszawa Duża Pętla 5.00 PLN
17 Siezieniewska Agnieszka Gdańsk Mała Pętla Lotos Running Team
18 Sitkiewicz Ryszard Gdańsk Mała Pętla nie zrzeszony
19 Kupc Zbigniew Gdynia Duża Pętla MajBike Team
20 Hodyl Bartlomiej Stargard Mała Pętla STC STARGARD 5.00 PLN
21 KULIK JACEK GDYNIA Mała Pętla KULIK&KUREK 5.00 PLN
22 Raasz Paweł Gdańsk Duża Pętla
23 Szwarc Krzysztof Jakub Gdańsk Mała Pętla
24 Zwolak Leszek Gdańsk Duża Pętla MajBike Team
25 Jędrzejewski Piotr Gdańsk Mała Pętla
26 Nowaczyński Jan Pelplin Duża Pętla GK STG
27 Bińczak Michał Starachowice Duża Pętla
28 Muzyczuk Adam Muzyczuk Gdynia Duża Pętla
29 piasecki filip sopot Mała Pętla Rowerowe Kaszuby
30 Żywuszko Patryk Rumia Mała Pętla Passerotti-4yourbike
31 Rybacki Zbigniew Legionowo Mała Pętla Inter Cars Sonic Bike Team
32 Lewandowska Natalia Kartuzy Duża Pętla Rowerowe Kaszuby MTB START Kaszuby
33 WALCZAK Mariusz Rybno Mała Pętla Grupa Kolarska Stolem Gniewino
34 Serafin Tomasz Poznań Mała Pętla PKO Bank Polski
35 Waldman Michał Gdańsk Mała Pętla
36 Romanowska Agnieszka Rumia Mała Pętla MajBike Team
37 Skawiński Tomasz Gdynia Duża Pętla NEXUS Team
38 Rynkowski Rafał Toruń Duża Pętla GK GRYF TCZEW
39 Masalov Vyacheslav Kaliningrad Duża Pętla Turbo Crew 5.00 PLN
40 Dryzhenko Andrey Kaliningrad Duża Pętla Turbo Crew 5.00 PLN
41 Majkowski Daniel Gdynia Duża Pętla MajBike Team
42 Przybysz Piotr Przybysz Rumia Duża Pętla MajBIKE Team
43 Cywińska Ewelina Gdańsk Mała Pętla MajBIKE Team
44 Kolodziejski Michal Inowrocław Duża Pętla Klub Sportowy Szosa Żnin 5.00 PLN
45 Laskowski Maciej Gdynia Duża Pętla MajBIKE Team
46 Kraszkiewicz Olgierd Gdańsk Duża Pętla OLFO fotografia
47 Modlińska Beata Rumia Duża Pętla MajBIKE Team
48 Pobłocka Renia Reda Mała Pętla Norda Active Team
49 Walkusz Piotr Sierakowice Mała Pętla
50 Kamińska Marta Gdynia Mała Pętla NEXUS Team
51 Tluszczak Rafał GDYNIA Mała Pętla HOTEL CZTERY BRZOZY
52 Szymanowicz Przemek Łasin Mała Pętla Team KAROMET


Wyświetleń: 8696

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ