80 km - CYKLO Strzepcz - wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub SEKTOR DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR. 2 OKR. 3 OKR. 4 OKR. 5 OKR.
1 1109 POLUS PIOTR M 1 M 0-29 BYDGOSZCZ WYSEPKA TEAM 1 80km 2:02:03 39.33 [km/h] 0:01:32 [min/km] 0:24:19 0:48:04 1:12:14 1:37:15 2:02:03
2 1181 DERHELD ŁUKASZ M 2 M 30-39 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 1 80km 2:02:05 39.32 [km/h] 0:01:32 [min/km] 0:24:17 0:48:04 1:12:16 1:37:13 2:02:05
3 1144 RZESZUTEK PIOTR M 3 M 0-29 SIERAKOWICE KLUB LĘBORSKI LEW LĘBORK 1 80km 2:02:06 39.31 [km/h] 0:01:32 [min/km] 0:24:01 0:48:05 1:12:16 1:37:14 2:02:06
4 1033 KOWALCZYK JAROSŁAW M 4 M 30-39 1 TCZEW GK GRYF TCZEW 1 80km 2:02:08 39.30 [km/h] 0:01:32 [min/km] 0:24:19 0:48:04 1:12:16 1:37:14 2:02:08
5 1073 RUCIŃSKI JAKUB M 5 M 40-49 1 SOPOT BIKE U UP EUROPELL 1 80km 2:02:10 39.29 [km/h] 0:01:32 [min/km] 0:24:05 0:48:04 1:12:15 1:37:14 2:02:10
6 1005 BŁAŻEJEWSKI MICHAŁ M 6 M 0-29 1 GDYNIA 1 80km 2:02:10 39.29 [km/h] 0:01:32 [min/km] 0:24:17 0:48:04 1:12:17 1:37:14 2:02:10
7 1055 ORNOWSKI REMIGIUSZ M 7 M 40-49 2 GDAŃSK BIKE U UP EUROPELL 1 80km 2:02:20 39.24 [km/h] 0:01:32 [min/km] 0:24:21 0:48:04 1:12:18 1:37:14 2:02:20
8 400 JÓŹWIK ANDRZEJ M 8 M 0-29 2 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 1 80km 2:02:37 39.15 [km/h] 0:01:32 [min/km] 0:24:06 0:48:04 1:12:14 1:37:14 2:02:37
9 1245 ORTMANN SZYMON M 9 M 0-29 3 SIERAKOWICE GKS CARTUSIA 1 80km 2:06:43 37.88 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:17 0:49:15 1:14:40 1:40:39 2:06:43
10 1236 KOMOCKIJ PAWEŁ M 10 M 40-49 3 KALININGRAD - 1 80km 2:06:43 37.88 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:21 0:49:17 1:14:38 1:40:41 2:06:43
11 1059 PAWLYTA MICHAŁ M 11 M 30-39 2 ELBLĄG BLACK & WHITE STYLE - KM PSP ELBLĄG 1 80km 2:06:50 37.84 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:17 0:49:16 1:14:36 1:40:40 2:06:50
12 1178 KRZYŻAK JAKUB M 12 M 30-39 3 GDYNIA XTRAINER TREK 1 80km 2:06:50 37.84 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:18 0:49:17 1:14:39 1:40:40 2:06:50
13 1210 JANKOWSKI KRZYSZTOF M 13 M 30-39 4 SZCZECINEK GK GRYF TCZEW 1 80km 2:06:51 37.84 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:21 0:49:18 1:14:43 1:40:40 2:06:51
14 1003 BERTRAND KRZYSZTOF M 14 M 40-49 4 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 1 80km 2:06:51 37.84 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:20 0:49:16 1:14:38 1:40:41 2:06:51
15 1038 KUSIOWSKI LESZEK M 15 M 30-39 5 MAŁY RUDNIK BIKE U UP 1 80km 2:06:51 37.84 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:18 0:49:14 1:14:40 1:40:39 2:06:51
16 1051 NOWACKI PIOTR M 16 M 40-49 5 PIŁA 1 80km 2:06:51 37.84 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:19 0:49:16 1:14:38 1:40:38 2:06:51
17 1239 PIEPRZ MATEUSZ M 17 M 0-29 4 MODRZEWIE UKS RATUSZ MASZEWO 1 80km 2:06:52 37.83 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:19 0:49:16 1:14:39 1:40:41 2:06:52
18 1160 PAJER ARTUR M 18 M 40-49 6 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 1 80km 2:06:52 37.83 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:18 0:49:16 1:14:42 1:40:41 2:06:52
19 1231 ZIENKIEWICZ ŁUKASZ M 19 M 40-49 7 GDAŃSK NS BIKES DEVELOPMENT TEAM 1 80km 2:06:52 37.83 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:20 0:49:15 1:14:38 1:40:39 2:06:52
20 1014 DOBKE JAN M 20 M 30-39 6 GDYNIA 1 80km 2:06:52 37.83 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:17 0:49:15 1:14:37 1:40:38 2:06:52
21 1203 WIŚNIEWSKI MICHAŁ M 21 M 40-49 8 GDAŃSK VELOGD 1 80km 2:06:52 37.83 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:20 0:49:16 1:14:42 1:40:40 2:06:52
22 1163 RADNY MARIUSZ M 22 M 40-49 9 GOWINO - 1 80km 2:06:52 37.83 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:19 0:49:15 1:14:37 1:40:43 2:06:52
23 1082 SUCHECKI MACIEJ M 23 M 40-49 10 GDYNIA SEMEKO AQUACENTRUM 1 80km 2:06:53 37.83 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:19 0:49:16 1:14:38 1:40:39 2:06:53
24 1096 VOROBEV RUSLAN M 24 M 40-49 11 KALININGRAD - 1 80km 2:06:53 37.83 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:19 0:49:17 1:14:42 1:40:41 2:06:53
25 1087 WALENCKI PAWEŁ M 25 M 30-39 7 GDAŃSK VELOGD 1 80km 2:06:53 37.83 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:18 0:49:16 1:14:39 1:40:38 2:06:53
26 1238 POLEZHAEV VALERIY M 26 M 50-54 1 KALININGRAD - 1 80km 2:06:53 37.83 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:20 0:49:18 1:14:40 1:40:41 2:06:53
27 1045 MARZEC GRZEGORZ M 27 M 30-39 8 PRUSZCZ GDAŃSKI GK GRYF TCZEW 1 80km 2:06:53 37.83 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:20 0:49:18 1:14:39 1:40:42 2:06:53
28 1246 MACHNIO ADAM M 28 M 30-39 9 TCZEW GK GRYF TCZEW 1 80km 2:06:54 37.83 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:19 0:49:15 1:14:38 1:40:39 2:06:54
29 1235 ZAJCEW WASILIJ M 29 M 60-64 1 KALININGRAD - 1 80km 2:06:56 37.82 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:19 0:49:17 1:14:41 1:40:38 2:06:56
30 345 KITA MATEUSZ M 30 M 30-39 10 GDANSK FALA 1 80km 2:06:56 37.82 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:20 0:49:14 1:14:38 1:40:39 2:06:56
31 1230 WYLĘŻEK JACEK M 31 M 30-39 11 GDYNIA 1 80km 2:06:57 37.81 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:20 0:49:14 1:14:41 1:40:39 2:06:57
32 1237 MATROSOV ALEKSANDR M 32 M 55-59 1 KALININGRAD - 1 80km 2:06:57 37.81 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:19 0:49:17 1:14:39 1:40:42 2:06:57
33 1017 FELISIAK ANDRZEJ M 33 M 30-39 12 GOLENIÓW UKS RATUSZ MASZEWO 1 80km 2:06:59 37.80 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:18 0:49:16 1:14:40 1:40:42 2:06:59
34 1213 PIETRYCZUK DARIUSZ M 34 M 30-39 13 PRUSZCZ GDAŃSKI GK GRYF TCZEW 1 80km 2:07:12 37.74 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:24:21 0:49:18 1:14:43 1:40:41 2:07:12
35 1027 KAZIMIERSKI PIOTR M 35 M 30-39 14 PRUSZCZ GDAŃSKI GK GRYF TCZEW 1 80km 2:07:23 37.68 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:24:21 0:49:18 1:14:44 1:40:42 2:07:23
36 1093 ZIELIŃSKI ARTUR M 36 M 0-29 5 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 1 80km 2:07:56 37.52 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:24:19 0:49:15 1:14:44 1:40:42 2:07:56
37 1168 GORAZDOWSKI FILIP M 37 M 0-29 6 KŁANINO KLIF MTB CHŁAPOWO 1 80km 2:13:47 35.88 [km/h] 0:01:40 [min/km] 2:15:14 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
38 1145 RZESZUTEK TOMASZ M 38 M 0-29 7 SIERAKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 1 80km 2:13:48 35.87 [km/h] 0:01:40 [min/km] 0:24:17 0:51:43 1:18:48 1:46:12 2:13:48
39 1062 PIĄTEK PIOTR M 39 M 30-39 15 RUMIA VELOGD 1 80km 2:13:52 35.86 [km/h] 0:01:40 [min/km] 0:24:20 0:51:06 1:18:49 1:46:12 2:13:52
40 382 ZACHARIASIEWICZ TOMASZ M 40 M 30-39 16 GDAŃSK FALA 1 80km 2:14:14 35.76 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:24:55 0:51:42 1:18:49 1:46:12 2:14:14
41 1120 BIELSKI ADAM M 41 M 50-54 2 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 1 80km 2:14:15 35.75 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:25:21 0:51:39 1:18:50 1:46:12 2:14:15
42 1072 ROMANOWSKI SEBASTIAN M 42 M 40-49 12 TORUŃ 1 80km 2:14:15 35.75 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:25:21 0:51:43 1:18:49 1:46:12 2:14:15
43 1128 KNOTHE ADAM M 43 M 40-49 13 NIEMCZ BUDSTOL INVEST 1 80km 2:14:16 35.75 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:24:55 0:51:42 1:18:50 1:46:12 2:14:16
44 1129 KOŁECKI ROBERT M 44 M 40-49 14 TUCHOM 1 80km 2:14:16 35.75 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:24:55 0:51:07 1:18:48 1:46:11 2:14:16
45 1225 KUCHTYK MATEUSZ M 45 M 0-29 8 GDANSK 1 80km 2:14:17 35.75 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:24:55 0:51:07 1:18:48 1:46:12 2:14:17
46 1232 ZIENOWICZ ADAM M 46 M 30-39 17 WARSZAWA 1 80km 2:14:19 35.74 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:25:22 0:51:39 1:18:48 1:46:12 2:14:19
47 1222 DĘBIŃSKI PAWEŁ M 47 M 30-39 18 SOLEC KUJAWSKI 1 80km 2:15:57 35.31 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:24:16 0:51:06 1:51:48 2:15:57
48 1030 KOŁAKOWSKI MARCIN M 48 M 30-39 19 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 1 80km 2:18:00 34.78 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:24:55 0:51:42 1:18:48 1:47:28 2:18:00
49 1078 SERGIEL DAMIAN M 49 M 40-49 15 BYDGOSZCZ SISU-OWB TEAM 1 80km 2:18:54 34.56 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:26:31 0:53:47 1:21:47 1:50:38 2:18:54
50 1060 PELC TOMASZ M 50 M 55-59 2 GDYNIA NEXUS TEAM 1 80km 2:18:55 34.55 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:25:44 0:53:35 1:21:48 1:50:36 2:18:55
51 1086 TACIAK MAREK M 51 M 55-59 3 PIŁA KAMELEONTEAM 1 80km 2:18:55 34.55 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:25:45 0:53:34 1:21:47 1:50:36 2:18:55
52 1034 KOZŁOWSKI MAREK M 52 M 40-49 16 ŻNIN KLUB SPORTOWY SZOSA ŻNIN 1 80km 2:18:56 34.55 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:26:31 0:53:48 1:21:48 1:50:38 2:18:56
53 1001 ANDRZEJEWSKI PIOTR M 53 M 40-49 17 GDAŃSK 4SKATING 1 80km 2:18:56 34.55 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:24:55 0:51:43 1:21:48 1:50:37 2:18:56
54 1207 KLEDZIK MICHAŁ M 54 M 0-29 9 PIŁA - 1 80km 2:18:57 34.54 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:26:33 0:53:47 1:21:51 1:50:39 2:18:57
55 236 SZEWCZUK PATRYK M 55 M 0-29 10 ŚWIECIE SPORT ZDROWIE KONDYCJA 1 80km 2:18:58 34.54 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:25:43 0:53:34 1:21:49 1:50:37 2:18:58
56 1187 GRUBA PIOTR M 56 M 30-39 20 GDAŃSK LPP TEAM 1 80km 2:18:59 34.54 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:25:43 0:53:34 1:21:50 1:50:36 2:18:59
57 1150 SZAR TADEUSZ M 57 M 30-39 21 GDAŃSK 1 80km 2:19:05 34.51 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:25:45 0:53:48 1:21:49 1:50:35 2:19:05
58 1216 PRZYBYSZ PIOTR M 58 M 30-39 22 RUMIA MAJBIKE TEAM 1 80km 2:19:06 34.51 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:26:32 0:53:48 1:21:50 1:50:37 2:19:06
59 1189 JABŁOŃSKI JACEK M 59 M 40-49 18 SZCZECINEK SRS SZCZECINEK 1 80km 2:19:07 34.50 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:25:20 0:52:23 1:21:49 1:50:37 2:19:07
60 1048 MOLFA MAREK M 60 M 65-69 1 TCZEW GK GRYF TCZEW 1 80km 2:19:09 34.50 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:26:32 0:53:47 1:21:48 1:50:37 2:19:09
61 1179 SIEROŃSKI MARCIN M 61 M 30-39 23 GDYNIA WWW.GAMMAFINANSE.PL 1 80km 2:19:12 34.48 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:25:21 0:52:53 1:21:49 1:50:37 2:19:12
62 1058 PAJER TOMASZ M 62 M 40-49 19 GDYNIA LTM MASTERS TEAM 1 80km 2:19:14 34.47 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:25:45 0:53:34 1:21:48 1:50:35 2:19:14
63 1169 KUPC ZBIGNIEW M 63 M 40-49 20 GDYNIA MAJBIKE TEAM 1 80km 2:19:16 34.47 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:26:32 0:53:47 1:21:48 1:50:38 2:19:16
64 1248 ZAJK MICHAŁ M 64 M 0-29 11 REDA - 1 80km 2:19:25 34.43 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:25:44 0:53:48 1:21:49 1:50:38 2:19:25
65 1158 MAŚLANKA MARIUSZ M 65 M 55-59 4 ELBLĄG ELBLĄSKIE USTAWKI SZOSOWE 1 80km 2:20:35 34.19 [km/h] 0:01:46 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
66 1149 STYN MATEUSZ M 66 M 0-29 12 KARWIEŃSKIE BŁOTO PIERWSZE LUK CONNECT RACING TEAM 1 80km 2:22:39 33.65 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:25:20 0:52:45 1:21:48 1:50:37 2:22:39
67 1241 WIŚNIEWSKI PAWEŁ M 67 M 30-39 24 GDAŃSK VELOGD 1 80km 2:24:47 33.15 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:25:21 0:53:48 1:24:44 1:55:10 2:24:47
68 1221 BAŁA PAWEŁ M 68 M 0-29 13 BYDGOSZCZ 1 80km 2:24:50 33.14 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:26:32 0:55:13 1:25:16 1:55:13 2:24:50
69 1247 CZAPLEWSKI ŁUKASZ M 69 M 30-39 25 GDYNIA 4YOURBIKE 1 80km 2:24:51 33.14 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:26:33 0:53:48 1:21:47 1:53:00 2:24:51
70 1084 SZCZUKOWSKI MICHAŁ M 70 M 30-39 26 TUCHOLA CYKLO TUCHOLA 1 80km 2:24:51 33.14 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:26:32 0:55:11 1:25:16 1:55:12 2:24:51
71 1080 SKAWIŃSKI TOMASZ M 71 M 40-49 21 GDYNIA NEXUS TEAM 1 80km 2:24:51 33.14 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:26:33 0:55:14 1:25:16 1:55:11 2:24:51
72 1139 PRZYBYSZ PIOTR JAN M 72 M 60-64 2 GDYNIA AZS UG 1 80km 2:24:52 33.13 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:26:32 0:55:14 1:25:16 1:55:12 2:24:52
73 1090 WYCINKA JACEK M 73 M 55-59 5 CZERSK 1 80km 2:24:54 33.13 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:26:33 0:55:13 1:25:15 1:55:13 2:24:54
74 1240 WRÓBEL PIOTR M 74 M 40-49 22 ŁOWICZ KLUB KOLARSKI ŁOWICZ 1 80km 2:25:01 33.10 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:25:44 0:53:34 1:24:44 1:55:12 2:25:01
75 1053 OKUPNIAK JAKUB M 75 M 0-29 14 GDAŃSK 1 80km 2:25:31 32.99 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:26:24 0:55:13 1:25:16 1:55:13 2:25:31
76 1132 KOWALSKA MICHALINA K 1 K 0-29 UNISLAW SPORT ZDROWIE KONDYCJA 1 80km 2:30:29 31.90 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:28:07 0:57:53 1:27:41 1:58:52 2:30:29
77 496 PATOKA AGNIESZKA K 2 K 0-29 GDYNIA ASE TREK GDYNIA 1 80km 2:30:34 31.88 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:28:47 1:00:06 1:29:40 2:00:12 2:30:34
78 1068 PRZYBYLSKI KAZIMIERZ M 76 M 55-59 6 WIĘCBORK WIĘCBORK 1 80km 2:30:38 31.87 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:28:06 0:57:53 1:27:41 1:58:52 2:30:38
79 1125 GÓRSKA-SIEROŃSKA WIOLETA K 3 K 30-39 GDYNIA WWW.GAMMAFINANSE.PL 1 80km 2:30:40 31.86 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:28:08 0:57:54 1:27:40 1:58:53 2:30:40
80 1007 BRZESKI ADAM M 77 M 40-49 23 WEJHEROWO SCHNEIDER ELECTRIC 1 80km 2:30:52 31.82 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:26:32 0:56:31 1:27:04 1:58:53 2:30:52
81 563 BŁASZCZAK DARIUSZ M 78 M 40-49 24 GDYNIA VECTOR GROUP TEAM 1 80km 2:30:54 31.81 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:28:07 0:57:54 1:27:40 1:58:52 2:30:54
82 1243 ZWOLAK LESZEK M 79 M 40-49 25 GDAŃSK MAJBIKE TEAM 1 80km 2:30:58 31.80 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:28:11 0:59:21 1:29:40 2:00:12 2:30:58
83 1190 JAŃCZAK TOMASZ M 80 M 40-49 26 GDAŃSK - 1 80km 2:31:46 31.63 [km/h] 0:01:54 [min/km] 0:25:45 0:53:35 1:21:50 1:54:31 2:31:46
84 74 GOYKE KRZYSZTOF M 81 M 0-29 15 LUBKOWO 1 80km 2:32:34 31.46 [km/h] 0:01:54 [min/km] 0:28:06 0:57:53 1:27:41 1:58:53 2:32:34
85 1228 WALKOWIAK AGATA K 4 K 30-39 1 SZCZECIN GRYFUS SZCZECIN 1 80km 2:34:35 31.05 [km/h] 0:01:56 [min/km] 0:29:29 1:00:07 1:31:31 2:03:07 2:34:35
86 1242 ULATOWSKI WIESŁAW M 82 M 40-49 27 GDYNIA 1 80km 2:35:29 30.87 [km/h] 0:01:57 [min/km] 0:28:06 0:57:52 1:28:18 2:02:00 2:35:29
87 1065 PIOTROWIAK ANDRZEJ M 83 M 60-64 3 FROMBORK HOTEL KOPERNIK 1 80km 2:36:18 30.71 [km/h] 0:01:57 [min/km] 0:29:02 1:00:07 1:31:31 2:03:21 2:36:18
88 1021 GÓRALSKI WALDEMAR M 84 M 65-69 2 PRUSZCZ GDAŃSKI 1 80km 2:36:29 30.67 [km/h] 0:01:57 [min/km] 0:29:28 1:00:06 1:31:30 2:03:21 2:36:29
89 1071 RADZKI PIOTR M 85 M 50-54 3 SŁAWNO 1 80km 2:37:19 30.51 [km/h] 0:01:58 [min/km] 0:29:28 1:00:06 1:31:31 2:03:21 2:37:19
90 1004 BIESZKE RAFAŁ M 86 M 30-39 27 GDYNIA 1 80km 2:39:20 30.13 [km/h] 0:02:00 [min/km] 0:29:29 1:00:13 1:32:05 2:04:52 2:39:20
91 1108 WOLANT AGNIESZKA K 5 K 40+ 1 KOŁOBRZEG 1 80km 2:40:01 30.00 [km/h] 0:02:00 [min/km] 0:31:07 1:02:42 1:34:01 2:07:36 2:40:01
92 1244 KŁOBUSZEWSKA ANNA K 6 K 30-39 2 GDAŃSK BABSKIE KRĘCENIE 1 80km 2:40:01 30.00 [km/h] 0:02:00 [min/km] 0:30:56 1:02:42 1:34:00 2:07:35 2:40:01
93 1107 WOLANT ADAM M 87 M 40-49 28 KOŁOBRZEG 1 80km 2:40:04 29.99 [km/h] 0:02:00 [min/km] 0:31:07 1:02:42 1:34:00 2:07:35 2:40:04
94 1040 LIPIŃSKI WOJCIECH M 88 M 60-64 4 MAŁKOWO LIPIŃSCY VELO KOLEKTYW 1 80km 2:42:03 29.62 [km/h] 0:02:02 [min/km] 0:29:41 1:01:19 1:34:01 2:07:35 2:42:03
95 1233 ZIOLKOWSKI BOGUMIL M 89 M 30-39 28 GDYNIA 1 80km 2:42:20 29.57 [km/h] 0:02:02 [min/km] 0:30:56 1:02:42 1:35:12 2:08:56 2:42:20
96 1039 LEWANDOWSKA NATALIA K 7 K 40+ 2 KARTUZY ROWEROWE KASZUBY MTB START KASZUBY 1 80km 2:42:20 29.57 [km/h] 0:02:02 [min/km] 0:31:07 1:02:42 1:35:30 2:08:55 2:42:20
97 567 GORAZDOWSKA KATARZYNA K 8 K 30-39 3 KŁANINO KLIF TEAM CHŁAPOWO 1 80km 2:42:22 29.56 [km/h] 0:02:02 [min/km] 0:29:42 1:01:20 1:34:44 2:08:55 2:42:22
98 1229 WASZCZYK MACIEJ M 90 M 40-49 29 SOPOT BANQSOFT 1 80km 2:42:23 29.56 [km/h] 0:02:02 [min/km] 0:31:06 1:02:43 1:35:29 2:08:56 2:42:23
99 1032 KOŚCIOWSKA AGNIESZKA K 9 K 30-39 4 GDAŃSK 1 80km 2:42:23 29.56 [km/h] 0:02:02 [min/km] 0:29:29 1:00:13 1:34:01 2:07:36 2:42:23
100 1018 FELKNER RYSZARD M 91 M 55-59 7 CHŁAPOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 1 80km 2:42:24 29.56 [km/h] 0:02:02 [min/km] 0:29:42 1:01:20 1:34:44 2:08:55 2:42:24
101 1224 KNAPIŃSKI KAMIL M 92 M 30-39 29 POGÓRZE 1 80km 2:42:53 29.47 [km/h] 0:02:02 [min/km] 0:29:29 1:00:06 1:32:09 2:08:01 2:42:53
102 1146 SINGER WOJCIECH M 93 M 40-49 30 SKÓRCZ MX SKÓRCZ 1 80km 2:48:30 28.49 [km/h] 0:02:06 [min/km] 0:30:57 1:04:48 1:38:33 2:13:20 2:48:30
103 1147 SOLEK MIECZYSŁAW M 94 M 60-64 5 WEJHEROWO NYPEL REDA 1 80km 2:48:35 28.47 [km/h] 0:02:06 [min/km] 0:32:08 1:04:25 1:38:15 2:13:20 2:48:35
104 1006 BORZĘCKI RYSZARD M 95 M 65-69 3 ZIELONA WIES NIEZRZESZONY 1 80km 2:57:49 26.99 [km/h] 0:02:13 [min/km] 0:30:50 1:03:00 1:39:35 2:20:12 2:57:49
- 1141 RAASZ PAWEŁ M - M 30-39 - GDAŃSK 1 80km DNF - [km/h] - [min/km]
- 9998 BORYSZEWSKI TOMASZ M - M 30-39 - GDAŃSK 1 80km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 9997 LEVIN EVGENY M - M 30-39 - KALININGRAD XC-KALININGRAD TEAM 1 80km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 9996 WOŹNIAK AURELIUSZ M - M 40-49 - BYDGOSZCZ 1 80km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 475 STANISZEWSKI JACEK M - M 55-59 - GDYNIA 1 80km DNF - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:33:39 1:09:42 1:46:38
- 1024 JULKE SŁAWOMIR M - M 40-49 - WARSZAWA BIKE U UP 1 80km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1028 KIKEL DANIEL M - M 0-29 - GDAŃSK WOLNY PTAK 1 80km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 1035 KRASZKIEWICZ OLGIERD M - M 40-49 - GDAŃSK OLFO FOTOGRAFIA 1 80km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 1043 MACIEJEWSKI SŁAWOMIR M - M 50-54 - LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 1 80km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 1046 MIGOWSKI IRENEUSZ M - M 40-49 - STAROGARD GDAŃSKI GK STG 1 80km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 1066 POŁOM ANNA K - K 40+ - SZLACHTA 1 80km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 1104 PRZYCHÓDZKO ROMAN M - M 50-54 - KOŁOBRZEG KTC KOŁOBRZEG 1 80km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 1121 EBERTOWSKI PRZEMYSŁAW M - M 30-39 - GDYNIA ASE TREK GDYNIA 1 80km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 1159 PIEPKA SŁAWOMIR M - M 40-49 - LEŚNIEWO 1 80km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 1226 RZESZUTEK PIOTR M - M 0-29 - SIERAKOWICE KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 1 80km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 1227 SZCZUKOWSKI MICHAL M - M 30-39 - TUCHOLA CYKLO TUCHOLA 1 80km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]

48 km - CYKLO Strzepcz - wyścig szosowy ENERGA Cyklo Cup

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub SEKTOR DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x CZAS STARTU 1 OKR. 2 OKR. 3 OKR.
1 86 JANIC ŁUKASZ M 1 M 30-39 NOWOGARD STC STARGARD 2 48km 1:15:37 38.09 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:09:26 0:25:10 0:51:24 1:15:37
2 404 KULIKOWSKI TOBIASZ M 2 M 30-39 GDYNIA ZDROWY ROWER 2 48km 1:15:37 38.09 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:09:26 0:25:10 0:51:23 1:15:37
3 395 BARTKOWIAK PRZEMYSŁAW M 3 M 30-39 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 2 48km 1:15:38 38.08 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:09:26 0:25:11 0:51:25 1:15:38
4 46 DEYK ADAM M 4 M 0-29 1 KARTUZY 2 48km 1:15:39 38.07 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:09:26 0:25:11 0:51:24 1:15:39
5 92 JĘDRZEJEWSKI PIOTR M 5 M 0-29 2 GDAŃSK 2 48km 1:15:39 38.07 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:09:26 0:25:11 0:51:24 1:15:39
6 64 GĄSIOROWSKI MICHAŁ M 6 M 30-39 1 BYDGOSZCZ POLONIA BYDGOSZCZ 2 48km 1:15:39 38.07 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:09:26 0:25:13 0:51:26 1:15:39
7 556 STANKIEWICZ TOMASZ M 7 M 30-39 2 STARGARD STC STARGARD 2 48km 1:15:40 38.06 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:09:26 0:25:10 0:51:24 1:15:40
8 187 POPŁAWSKI JAKUB M 8 M 30-39 3 GDAŃSK BIKE 4 UP/WETERYNEK.PL 2 48km 1:15:46 38.01 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:09:26 0:25:11 0:51:23 1:15:46
9 357 MARZEC TOMASZ M 9 M 30-39 4 SŁUPSK TOYOTA KAWISBIKE MTB SŁUPSK 2 48km 1:15:47 38.00 [km/h] 0:01:35 [min/km] 0:09:26 0:25:10 0:51:25 1:15:47
10 554 KORZENIAK PATRYK M 10 M 30-39 5 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 2 48km 1:16:31 37.64 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:11 0:51:25 1:16:31
11 213 SKIBA PAWEŁ M 11 M 30-39 6 JUSZKOWO VO2MAXMTBTEAM 2 48km 1:16:31 37.64 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:11 0:51:25 1:16:31
12 550 GLAAS BARTŁOMIEJ M 12 M 40-49 1 GDAŃSK NEXUS TEAM 2 48km 1:16:31 37.64 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:10 0:51:24 1:16:31
13 306 CHABOWSKI MARCIN M 13 M 30-39 7 SKARSZEWY SCT SKARSZEWY 2 48km 1:16:31 37.64 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:11 0:51:20 1:16:31
14 569 WARTAŁA DANIEL M 14 M 30-39 8 BYDGOSZCZ POLONIA BYDGOSZCZ 2 48km 1:16:31 37.64 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:12 0:51:26 1:16:31
15 239 SZWABA JAN M 15 M 0-29 3 MEZOWO 2 48km 1:16:31 37.64 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:12 0:51:27 1:16:31
16 115 KRAŚNICKI ADAM M 16 M 0-29 4 GDYNIA CYCLING PLANET 2 48km 1:16:32 37.63 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:10 0:51:23 1:16:32
17 129 LATAŃSKI RADOSLAW M 17 M 30-39 9 KUSICE TOYOTA KAWISBIKE TEAM SŁUPSK 2 48km 1:16:32 37.63 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
18 280 ŻMUDZKI PAWEŁ M 18 M 0-29 5 LĘBORK LZKA WATAHA LĘBORK 2 48km 1:16:32 37.63 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:11 0:51:25 1:16:32
19 91 JERZYNA JACEK M 19 M 40-49 2 ROZYNY DOLINA NOTECI RACING TEAM 2 48km 1:16:32 37.63 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:11 0:51:24 1:16:32
20 148 MIELEWCZYK RAFAŁ M 20 M 0-29 6 GOŚCICINO KLIF TEAM CHŁAPOWO 2 48km 1:16:33 37.62 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:13 0:51:26 1:16:33
21 217 SKRZYCKI ŁUKASZ M 21 M 30-39 10 GDYNIA 2 48km 1:16:33 37.62 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:12 0:51:25 1:16:33
22 32 CHOJNACKI BARTOSZ M 22 M 40-49 3 KOSZALIN MARYCZ.COM 2 48km 1:16:33 37.62 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:10 0:51:25 1:16:33
23 252 TYMIŃSKI JACEK M 23 M 40-49 4 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 2 48km 1:16:34 37.61 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:11 0:51:25 1:16:34
24 302 SAWICZ MICHAŁ M 24 M 30-39 11 PĘPOWO START KARTUZY 2 48km 1:16:35 37.61 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:12 0:51:25 1:16:35
25 44 DEMBEK TOMASZ M 25 M 40-49 5 GDAŃSK BIKE 4 UP 2 48km 1:16:43 37.54 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:13 0:51:27 1:16:43
26 11 BĄCZKOWSKI MACIEJ M 26 M 40-49 6 BIAŁE BŁOTA POLONIA BYDGOSZCZ 2 48km 1:16:52 37.47 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:11 0:51:24 1:16:52
27 164 OLSZEWSKI KAROL M 27 M 40-49 7 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 2 48km 1:16:53 37.46 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:12 0:51:25 1:16:53
28 140 MALLEK DAWID M 28 M 0-29 7 RYBIENKO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 2 48km 1:16:53 37.46 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:13 0:51:28 1:16:53
29 278 ZYŚKO PAWEŁ M 29 M 30-39 12 KOSZALIN 2 48km 1:16:53 37.46 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:12 0:51:26 1:16:53
30 5 BACHTIAK MARCIN M 30 M 40-49 8 BIALOGARD JACACOACH TEAM 2 48km 1:16:53 37.46 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:14 0:51:27 1:16:53
31 580 CHMIELEWSKI PIOTR M 31 M 40-49 9 STARGARD STC STARGARD 2 48km 1:16:54 37.45 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:10 0:51:24 1:16:54
32 1025 KANIECKI DAWID M 32 M 30-39 13 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 2 48km 1:16:54 37.45 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:10 0:51:24 1:16:54
33 269 WRÓBLEWSKI WIKTOR M 33 M 30-39 14 GDYNIA MEWA GDYNIA 2 48km 1:16:54 37.45 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:11 0:51:27 1:16:54
34 424 CISKOWSKI MICHAŁ M 34 M 30-39 15 GDYNIA ACEL 2 48km 1:16:54 37.45 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:12 0:51:24 1:16:54
35 8 BARTKOWSKI MAREK M 35 M 50-54 1 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 2 48km 1:16:54 37.45 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:12 0:51:24 1:16:54
36 177 PLECZYŃSKI MARCIN M 36 M 40-49 10 GDYNIA CZARNY SPECJAL TEAM 2 48km 1:16:55 37.44 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:13 0:51:26 1:16:55
37 405 TRZOEPK GRZEGORZ M 37 M 30-39 16 ŚWIECIE SZTAJFA GOŁAS BIKES 2 48km 1:16:55 37.44 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:14 0:51:24 1:16:55
38 321 ŻURAWICZ ANDRZEJ M 38 M 30-39 17 RUMIA 2 48km 1:16:55 37.44 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:12 0:51:23 1:16:55
39 337 GLUSZKO KUBA M 39 M 30-39 18 KOSZALIN HEAN OPAKOWANIA 2 48km 1:16:55 37.44 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:13 0:51:27 1:16:55
40 284 ŻYWUSZKO PATRYK M 40 M 30-39 19 RUMIA PASSEROTTI-4YOURBIKE 2 48km 1:16:56 37.44 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:13 0:51:26 1:16:56
41 67 GOCAŁ PIOTR M 41 M 30-39 20 GDAŃSK 2 48km 1:16:56 37.44 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:14 0:51:26 1:16:56
42 141 MALLEK PAWEŁ M 42 M 0-29 8 RYBIENKO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 2 48km 1:16:56 37.44 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:13 0:51:27 1:16:56
43 200 RÓŻALSKI RAFAŁ M 43 M 40-49 11 GDAŃSK BST - BANACH SPORT TEAM 2 48km 1:16:56 37.44 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:15 0:51:27 1:16:56
44 260 WEGNER KAMIL M 44 M 30-39 21 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 2 48km 1:16:56 37.44 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:12 0:51:26 1:16:56
45 520 FRĄTCZAK PATRYK M 45 M 0-29 9 STARGARD STC STARGARD 2 48km 1:16:57 37.43 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:10 0:51:24 1:16:57
46 516 CZAPNIK ADAM M 46 M 0-29 10 DARŁOWO BIKE U UP EUROPELL 2 48km 1:17:00 37.40 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:13 0:51:27 1:17:00
47 225 STASZEWSKI PIOTR M 47 M 30-39 22 RESZEL 2 48km 1:17:01 37.39 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:12 0:51:25 1:17:01
48 279 ŻMUDZKI BARTOSZ M 48 M 0-29 11 LĘBORK LZKA WATAHA LĘBORK 2 48km 1:17:01 37.39 [km/h] 0:01:36 [min/km] 0:09:26 0:25:12 0:51:26 1:17:01
49 272 ZALESKI ADAM M 49 M 40-49 12 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 2 48km 1:17:54 36.97 [km/h] 0:01:37 [min/km] 0:09:26 0:27:18 0:56:45 1:17:54
50 1020 FRYMARK MARCIN M 50 M 30-39 23 REDA NORDA ACTIVE TEAM 2 48km 1:19:17 36.33 [km/h] 0:01:39 [min/km] 0:09:26 0:25:14 0:51:28 1:19:17
51 218 SKRZYPKOWSKI JAKUB M 51 M 0-29 12 ŻUKOWO GKS CARTUSIA KARTUZY BIKE ATELIER 2 48km 1:19:20 36.30 [km/h] 0:01:39 [min/km] 0:09:26 0:25:13 0:51:24 1:19:20
52 568 KAMIŃSKI BARTOSZ M 52 M 30-39 24 TCZEW GK GRYF TCZEW 2 48km 1:19:21 36.29 [km/h] 0:01:39 [min/km] 0:09:26 0:25:13 0:51:27 1:19:21
53 219 SŁOWIK MICHAŁ M 53 M 40-49 13 GDYNIA WASABI LLAGOSTERA YCE 2 48km 1:19:36 36.18 [km/h] 0:01:40 [min/km] 0:09:26 0:25:12 0:51:26 1:19:36
54 534 PERGOŁ KAROL M 54 M 0-29 13 BORKOWO ŁOSTOWICKIE BURSZTYN PIZZA CYCLING TEAM 4 48km 1:20:32 35.76 [km/h] 0:01:41 [min/km] 0:12:25 0:26:25 0:53:15 1:20:32
55 542 ŚLĘZAK SYLWESTER M 55 M 40-49 14 STARGARD STC STARGARD 2 48km 1:21:33 35.32 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:09:26 0:26:18 0:53:58 1:21:33
56 240 SZWARC KRZYSZTOF JAKUB M 56 M 30-39 25 GDAŃSK 2 48km 1:21:33 35.32 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:09:26 0:25:15 0:53:57 1:21:33
57 581 KAMIŃSKI PAWEŁ M 57 M 40-49 15 GDAŃSK START KARTUZY 2 48km 1:21:33 35.32 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:09:26 0:26:17 0:53:58 1:21:33
58 37 CZERNIŁO BARTŁOMIEJ M 58 M 30-39 26 SŁUPSK 2 48km 1:21:34 35.31 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:09:26 0:26:17 0:53:58 1:21:34
59 245 TLUSZCZAK RAFAŁ M 59 M 40-49 16 GDYNIA HOTEL CZTERY BRZOZY 2 48km 1:21:34 35.31 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:09:26 0:26:18 0:53:59 1:21:34
60 170 PAPELBON ROMAN M 60 M 30-39 27 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 2 48km 1:21:35 35.30 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:09:26 0:26:17 0:53:57 1:21:35
61 90 JEKA KAMIL M 61 M 30-39 28 STARZYNO KLIF TEAM CHŁAPOWO 2 48km 1:21:36 35.29 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:09:26 0:25:15 0:53:09 1:21:36
62 16 BIELSKI ZBIGNIEW M 62 M 70+ 1 TCZEW GK GRYF TCZEW 2 48km 1:21:39 35.27 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:09:26 0:26:18 0:53:59 1:21:39
63 335 GESEK ROBERT M 63 M 40-49 17 RUMIA 2 48km 1:21:48 35.21 [km/h] 0:01:42 [min/km] 0:09:26 0:25:31 0:53:57 1:21:48
64 371 SKWERES PIOTR M 64 M 0-29 14 GDYNIA DYNATRACE 3 48km 1:22:28 34.92 [km/h] 0:01:43 [min/km] 0:11:08 0:27:02 0:54:49 1:22:28
65 336 GIERSZEWSKI SŁAWOMIR M 65 M 50-54 2 KĄPINO 3 48km 1:22:32 34.89 [km/h] 0:01:43 [min/km] 0:11:08 0:27:01 0:54:52 1:22:32
66 513 BRYLOWSKI STANISŁAW M 66 M 60-64 1 PIERWOSZYNO ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY 4 48km 1:22:58 34.71 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:12:25 0:26:46 0:55:14 1:22:58
67 548 WRZECIONOWSKI MAREK M 67 M 50-54 3 KOSZALIN JAMNO 4 48km 1:23:05 34.66 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:12:25 0:26:47 0:55:14 1:23:05
68 575 KOŁKOWSKI KAROL M 68 M 0-29 15 GDYNIA TORUS TRIATHLON TEAM 4 48km 1:23:08 34.64 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:12:25 0:27:28 0:55:14 1:23:08
69 408 SYNORADZKI ADAM M 69 M 0-29 16 STARNICE MARKOS SPORT TEAM 3 48km 1:23:21 34.55 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:11:08 0:27:02 0:54:51 1:23:21
70 442 JAWORAŃSKI TOMEK M 70 M 0-29 17 BYTONIA GK STG 3 48km 1:23:22 34.55 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:11:08 0:26:55 0:54:52 1:23:22
71 27 BRZESKI ŁUKASZ M 71 M 30-39 29 SŁUPSK MARKOS SPORT TEAM 3 48km 1:23:22 34.55 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:11:08 0:27:02 0:54:52 1:23:22
72 230 STYPUŁKOWSKI KRZYSZTOF M 72 M 0-29 18 GDAŃSK 3 48km 1:23:23 34.54 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:11:08 0:27:00 0:54:50 1:23:23
73 363 PIKUŁA MICHAŁ M 73 M 40-49 18 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 3 48km 1:23:23 34.54 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:11:08 0:27:02 0:54:52 1:23:23
74 29 CHMIEL KRZYSZTOF M 74 M 30-39 30 BOLSZEWO NORDA ACTIVE TEAM 3 48km 1:23:23 34.54 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:11:08 0:27:01 0:54:50 1:23:23
75 438 GÓRSKI SŁAWOMIR M 75 M 40-49 19 WEJHEROWO 3 48km 1:23:29 34.50 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:11:08 0:27:01 0:54:51 1:23:29
76 43 DEMBEK KRZYSZTOF M 76 M 30-39 31 SOPOT 3 48km 1:23:31 34.48 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:11:08 0:27:00 0:54:52 1:23:31
77 488 LIŚKIEWICZ ŁUKASZ M 77 M 40-49 20 ZŁAWIEŚ WIELKA JACACOACH TEAM 3 48km 1:23:32 34.48 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:11:08 0:26:56 0:54:51 1:23:32
78 364 PYSZORA IRENEUSZ M 78 M 50-54 4 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 3 48km 1:23:32 34.48 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:11:08 0:27:01 0:54:50 1:23:32
79 504 PRAŻYŃSKI PAWEŁ M 79 M 30-39 32 BYDGOSZCZ GEPART BYDGOSZCZ 3 48km 1:23:35 34.46 [km/h] 0:01:44 [min/km] 0:11:08 0:27:02 0:54:49 1:23:35
80 186 POMIERSKI MICHAL M 80 M 30-39 33 GDANSK 2 48km 1:23:38 34.44 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:09:26 0:26:17 0:54:49 1:23:38
81 564 STANKA PAWEŁ M 81 M 40-49 21 PRUSZCZ GDAŃSKI 2 48km 1:23:38 34.44 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:09:26 0:25:31 0:54:49 1:23:38
82 117 KROPIDŁOWSKI KRZYSZTOF M 82 M 30-39 34 GŁÓWCZYCE OLITE RACING TEAM 3 48km 1:23:49 34.36 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:11:08 0:27:01 0:54:52 1:23:49
83 320 RASZKOWSKI PIOTR M 83 M 30-39 35 GDAŃSK RUN-PASSION.PL 2 48km 1:24:07 34.24 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:09:26 0:27:18 0:55:52 1:24:07
84 172 PIASECKI FILIP M 84 M 30-39 36 SOPOT ROWEROWE KASZUBY 2 48km 1:24:08 34.23 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:09:26 0:27:19 0:55:52 1:24:08
85 253 UFNALEWSKI FILIP M 85 M 40-49 22 ELBLĄG TKF.PL 2 48km 1:24:08 34.23 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:09:26 0:27:17 0:55:50 1:24:08
86 285 WALDMAN MICHAŁ M 86 M 0-29 19 GDAŃSK 2 48km 1:24:08 34.23 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:09:26 0:27:19 0:55:50 1:24:08
87 192 RADNY ROBERT M 87 M 40-49 23 KAZIMIERZ 2 48km 1:24:08 34.23 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:09:26 0:27:19 0:55:51 1:24:08
88 145 MATUSZEWSKI KRZYSZTOF M 88 M 60-64 2 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 2 48km 1:24:08 34.23 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:09:26 0:27:18 0:55:52 1:24:08
89 537 PODUFALSKI JACEK M 89 M 40-49 24 TORUŃ PROLAB 2 48km 1:24:08 34.23 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:09:26 0:27:18 0:55:53 1:24:08
90 521 GOTÓWKO TOMASZ M 90 M 40-49 25 REDA TO MI KOLARZ 2 48km 1:24:09 34.22 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:09:26 0:27:18 0:55:51 1:24:09
91 105 KOBESZKO BARTŁOMIEJ M 91 M 30-39 37 GDYNIA 2 48km 1:24:09 34.22 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:09:26 0:27:19 0:55:51 1:24:09
92 300 POPŁAWSKI TADEUSZ M 92 M 50-54 5 GDAŃSK WETERYNEK.PL/BIKE 4 UP 2 48km 1:24:10 34.22 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:09:26 0:27:18 0:55:52 1:24:10
93 205 SEKIDA MATEUSZ M 93 M 40-49 26 GOŚCICINO 2 48km 1:24:17 34.17 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:09:26 0:27:19 0:55:50 1:24:17
94 42 DEJNEKA PRZEMYSŁAW M 94 M 40-49 27 GDAŃSK 2 48km 1:24:17 34.17 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:09:26 0:27:19 0:55:52 1:24:17
95 204 RZEŹNIK PIOTR M 95 M 40-49 28 GDAŃSK 2 48km 1:24:21 34.14 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:09:26 0:27:19 0:55:51 1:24:21
96 259 WĄSIK MAREK M 96 M 30-39 38 ELBLĄG - 2 48km 1:24:23 34.13 [km/h] 0:01:45 [min/km] 0:09:26 0:27:17 0:55:50 1:24:23
97 353 MACIEJEWSKI RAFAŁ M 97 M 40-49 29 ŻNIN K S SZOSA ŻNIN 2 48km 1:24:30 34.08 [km/h] 0:01:46 [min/km] 0:09:26 0:27:19 0:55:52 1:24:30
98 1103 LISIECKI TOMASZ M 98 M 50-54 6 GDYNIA NEXUS TEAM 2 48km 1:24:34 34.06 [km/h] 0:01:46 [min/km] 0:09:26 0:27:18 0:55:52 1:24:34
99 557 NOWAK ADAM M 99 M 30-39 39 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 4 48km 1:24:47 33.97 [km/h] 0:01:46 [min/km] 0:12:25 0:26:47 0:55:15 1:24:47
100 262 WIERZBOWSKI SYLWESTER M 100 M 40-49 30 MORĄG 2 48km 1:25:12 33.80 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:09:26 0:28:43 0:56:32 1:25:12
101 535 PIESIK PATRYK M 101 M 30-39 40 GDYNIA 4 48km 1:25:33 33.66 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:12:25 0:26:47 0:55:15 1:25:33
102 578 SZEMBERSKI ŁUKASZ M 102 M 30-39 41 RUMIA DRAGONTONERBPCYCLING 4 48km 1:25:37 33.64 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:12:25 0:27:30 0:56:46 1:25:37
103 583 KLAWITTER LESZEK M 103 M 40-49 31 GDYNIA - 4 48km 1:25:39 33.63 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:12:25 0:27:31 0:56:46 1:25:39
104 559 KORPAN GRZEGORZ M 104 M 40-49 32 GDAŃSK MGE 4 48km 1:25:40 33.62 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:12:25 0:27:30 0:56:49 1:25:40
105 561 BARTNIK ŁUKASZ M 105 M 40-49 33 GDYNIA - 4 48km 1:25:42 33.61 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:12:25 0:26:52 0:56:05 1:25:42
106 435 GÓRA TOMASZ M 106 M 0-29 20 RYBNO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 4 48km 1:25:44 33.59 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:12:25 0:27:29 0:56:47 1:25:44
107 558 GRACEK ZYGMUNT M 107 M 40-49 34 - - 4 48km 1:25:45 33.59 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:12:25 0:27:30 0:56:47 1:25:45
108 545 WASILEWSKI KRZYSZTOF M 108 M 40-49 35 GDAŃSK 7N 4 48km 1:25:55 33.52 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:12:25 0:27:33 0:56:48 1:25:55
109 472 RYZA ADAM M 109 M 40-49 36 GDAŃSK ZAKAZ PRZEMĘCZANIA SIĘ RC_PL 4 48km 1:25:57 33.51 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:12:25 0:27:32 0:56:50 1:25:57
110 25 BRONISZEWSKI MACIEJ M 110 M 30-39 42 GDYNIA 4 48km 1:25:59 33.49 [km/h] 0:01:47 [min/km] 0:12:25 0:27:32 0:56:47 1:25:59
111 585 BEDNARCZYK TOMASZ M 111 M 30-39 43 GDYNIA BIKE U UP 2 48km 1:26:17 33.38 [km/h] 0:01:48 [min/km] 0:09:26 0:30:18 0:58:12 1:26:17
112 111 KOSZAŁKA ANDRZEJ M 112 M 30-39 44 NOWA WIEŚ LĘBORSKA NOVILE TEAM 4 48km 1:26:24 33.33 [km/h] 0:01:48 [min/km] 0:12:25 0:27:32 0:56:49 1:26:24
113 94 KACZMAREK SŁAWOMIR M 113 M 30-39 45 GDAŃSK 3 48km 1:26:30 33.29 [km/h] 0:01:48 [min/km] 0:11:08 0:27:00 0:54:51 1:26:30
114 1223 GORTAT BOGUMIŁ M 114 M 40-49 37 DOBRZĘCINO OLITE ZERO RH+ RACING TEAM 4 48km 1:26:50 33.17 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:12:25 0:27:31 0:56:48 1:26:50
115 484 ZNAJMIECKI PIOTR M 115 M 30-39 46 GDAŃSK SOLWIT 4 48km 1:27:00 33.10 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:12:25 0:27:31 0:56:47 1:27:00
116 526 KNOTHE ADRIAN M 116 M 0-29 21 NIEMCZ BUDSTOL INVEST 3 48km 1:27:03 33.08 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:11:08 0:28:07 0:58:04 1:27:03
117 214 SKONECZNY KAMIL M 117 M 30-39 47 GDYNIA VELOGD / ENTREGA.PL 2 48km 1:27:03 33.08 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:09:26 0:27:20 0:56:35 1:27:03
118 261 WICEK JAKUB M 118 M 30-39 48 STAROGARD GDAŃSKI 3 48km 1:27:11 33.03 [km/h] 0:01:49 [min/km] 0:11:08 0:28:09 0:57:24 1:27:11
119 503 WITKOWSKI ANDRZEJ M 119 M 60-64 3 BIAŁOGARD JACACOACH 3 48km 1:27:37 32.87 [km/h] 0:01:50 [min/km] 0:11:08 0:28:08 0:57:44 1:27:37
120 108 KOPOWSKI STEFAN M 120 M 55-59 1 GDAŃSK 3 48km 1:27:41 32.85 [km/h] 0:01:50 [min/km] 0:11:08 0:28:07 0:58:05 1:27:41
121 160 NOWAK SEBASTIAN M 121 M 30-39 49 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 2 48km 1:27:50 32.79 [km/h] 0:01:50 [min/km] 0:09:26 0:27:19 0:55:53 1:27:50
122 354 MADERSKI RAFAŁ M 122 M 40-49 38 SOPOT 3 48km 1:27:50 32.79 [km/h] 0:01:50 [min/km] 0:11:08 0:28:06 0:57:43 1:27:50
123 308 GORDON ALEKSANDRA K 1 K 30-39 GDAŃSK FALA 5 48km 1:27:58 32.74 [km/h] 0:01:50 [min/km] 0:14:11 0:28:17 0:57:50 1:27:58
124 18 BLADOWSKA MAGDALENA K 2 K 0-29 KARTUZY RUN-PASSION.PL 5 48km 1:27:59 32.73 [km/h] 0:01:50 [min/km] 0:14:11 0:28:16 0:57:50 1:27:59
125 151 MUNDZIA URSZULA K 3 K 0-29 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 5 48km 1:27:59 32.73 [km/h] 0:01:50 [min/km] 0:14:11 0:28:16 0:57:50 1:27:59
126 389 CYWIŃSKA EWELINA K 4 K 30-39 1 GDAŃSK MAJBIKE TEAM 5 48km 1:27:59 32.73 [km/h] 0:01:50 [min/km] 0:14:11 0:28:17 0:57:50 1:27:59
127 173 PIEPER AGNIESZKA K 5 K 0-29 1 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 5 48km 1:28:02 32.71 [km/h] 0:01:50 [min/km] 0:14:11 0:28:16 0:57:50 1:28:02
128 1010 CHOJKE WOJCIECH M 123 M 30-39 50 GDYNIA 4 48km 1:28:16 32.63 [km/h] 0:01:50 [min/km] 0:12:25 0:28:09 0:58:51 1:28:16
129 477 STENKA TOMASZ M 124 M 0-29 22 REDA 4 48km 1:28:17 32.62 [km/h] 0:01:50 [min/km] 0:12:25 0:28:33 0:58:49 1:28:17
130 546 WĘSAK KAMIL M 125 M 0-29 23 LUBICHOWO 4 48km 1:28:17 32.62 [km/h] 0:01:50 [min/km] 0:12:25 0:28:32 0:58:40 1:28:17
131 356 MAREK PAWEŁ M 126 M 40-49 39 GDANSK INTEL 4 48km 1:28:20 32.60 [km/h] 0:01:50 [min/km] 0:12:25 0:28:35 0:59:35 1:28:20
132 195 REMER ŁUKASZ M 127 M 0-29 24 MIEROSZYNO KLIF TEAM CHŁAPOWO 3 48km 1:28:33 32.52 [km/h] 0:01:51 [min/km] 0:11:08 0:28:47 0:58:05 1:28:33
133 2 ABRAHAM MIROSŁAW M 128 M 30-39 51 LĘBORK 3 48km 1:29:09 32.31 [km/h] 0:01:51 [min/km] 0:11:08 0:28:48 0:58:05 1:29:09
134 131 LEMMLE KRZYSZTOF M 129 M 40-49 40 GDAŃSK 3 48km 1:29:14 32.27 [km/h] 0:01:52 [min/km] 0:11:08 0:28:09 0:58:07 1:29:14
135 23 BORLIK RAFAŁ M 130 M 30-39 52 NOWA WIES LEBORSKA 3 48km 1:29:17 32.26 [km/h] 0:01:52 [min/km] 0:11:08 0:28:10 0:58:04 1:29:17
136 182 PŁOTKA ADAM M 131 M 30-39 53 BANINO BORGA 3 48km 1:29:20 32.24 [km/h] 0:01:52 [min/km] 0:11:08 0:27:59 0:58:48 1:29:20
137 13 BEREZA KAMIL M 132 M 30-39 54 SŁUPSK 3 48km 1:29:38 32.13 [km/h] 0:01:52 [min/km] 0:11:08 0:28:10 0:58:05 1:29:38
138 21 BORCOWSKI JANUSZ M 133 M 50-54 7 GDYNIA WETERYNEK.PL/BIKE U UP 3 48km 1:29:39 32.12 [km/h] 0:01:52 [min/km] 0:11:08 0:28:09 0:58:16 1:29:39
139 291 KOWALCZYK MAGDALENA K 6 K 30-39 2 GDAŃSK SPORTEVO TRIATHLON TEAM 5 48km 1:29:43 32.10 [km/h] 0:01:52 [min/km] 0:14:11 0:28:16 0:58:42 1:29:43
140 541 STANISZEWSKI BARTOSZ M 134 M 30-39 55 GDYNIA TEAM CENTTY ONE C1 RINASCALTA 4 48km 1:29:46 32.08 [km/h] 0:01:52 [min/km] 0:12:25 0:30:01 0:59:37 1:29:46
141 522 HAJKO KRZYSZTOF M 135 M 30-39 56 TULCE 4 48km 1:30:00 32.00 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:12:25 0:27:50 0:58:50 1:30:00
142 304 SŁABOLEPSZY KRYSTIAN M 136 M 0-29 25 BOŻEPOLE WIELKIE - 3 48km 1:30:11 31.93 [km/h] 0:01:53 [min/km] 0:11:08 0:28:07 0:58:07 1:30:11
143 579 WAWRZYŃSKI TOMASZ M 137 M 40-49 41 GDYNIA PORT GDYNIA SPORT TEAM 2 48km 1:30:59 31.65 [km/h] 0:01:54 [min/km] 0:09:26 0:28:49 0:59:05 1:30:59
144 386 BOGDZIEWICZ EUGENIUSZ M 138 M 70+ 2 GDAŃSK 2 48km 1:31:00 31.65 [km/h] 0:01:54 [min/km] 0:09:26 0:28:45 0:59:06 1:31:00
145 7 BARAN SEWERYN M 139 M 0-29 26 GOŁCZEWO BASZTA BYTÓW 3 48km 1:31:07 31.61 [km/h] 0:01:54 [min/km] 0:11:08 0:28:47 1:00:07 1:31:07
146 24 BRANDT MACIEJ M 140 M 50-54 8 ELBLĄG 3 48km 1:31:08 31.60 [km/h] 0:01:54 [min/km] 0:11:08 0:28:10 0:58:17 1:31:08
147 549 ŻMUDZKI JAROSŁAW M 141 M 50-54 9 LĘBORK LZKA WATAHA LĘBORK 4 48km 1:31:31 31.47 [km/h] 0:01:54 [min/km] 0:12:25 0:29:41 1:00:32 1:31:31
148 238 SZTOKINGER JAROSŁAW M 142 M 40-49 42 GDYNIA 4 48km 1:31:33 31.46 [km/h] 0:01:54 [min/km] 0:12:25 0:29:45 1:00:30 1:31:33
149 346 KOCHAŃSKI KAJETAN M 143 M 0-29 27 GDYNIA DYNATRACE 4 48km 1:31:34 31.45 [km/h] 0:01:54 [min/km] 0:12:25 0:28:42 0:59:37 1:31:34
150 508 JAKUBOWSKI MICHAŁ M 144 M 30-39 57 GDAŃSK 4 48km 1:31:35 31.45 [km/h] 0:01:54 [min/km] 0:12:25 0:29:43 1:00:31 1:31:35
151 565 BARTELA ROBERT M 145 M 40-49 43 GDAŃSK - 4 48km 1:31:36 31.44 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:12:25 0:29:42 1:00:32 1:31:36
152 483 WYBORSKI MATEUSZ M 146 M 30-39 58 GDYNIA MUTCHISON PORTS GDYNIA 4 48km 1:31:36 31.44 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:12:25 0:29:41 1:00:32 1:31:36
153 100 KARPIŃSKI MATEUSZ M 147 M 30-39 59 GDAŃSK 4 48km 1:31:38 31.43 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:12:25 0:29:37 1:00:33 1:31:38
154 502 LABUDA MIKOŁAJ M 148 M 55-59 2 LUZINO 4 48km 1:31:39 31.42 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:12:25 0:29:41 1:00:33 1:31:39
155 255 WALCZAK MARIUSZ M 149 M 40-49 44 RYBNO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO 4 48km 1:31:40 31.42 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:12:25 0:29:10 0:59:32 1:31:40
156 421 BANACH RYSZARD M 150 M 65-69 1 GDANSK BST BANACH BROTHERS 4 48km 1:31:42 31.41 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:12:25 0:29:40 1:00:33 1:31:42
157 81 HENICZ GRZEGORZ M 151 M 50-54 10 GDYNIA 4 48km 1:31:43 31.40 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:12:25 0:29:40 1:00:32 1:31:43
158 51 DRABIK MARCIN M 152 M 40-49 45 ROTMANKA MILKY CHAN TEAM 4 48km 1:31:48 31.37 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:12:25 0:29:44 1:00:33 1:31:48
159 582 STELMACH AGATA K 7 K 0-29 2 GDAŃSK ZONE3 TEAM/DZIAŁAJ.ISPIRUJ 5 48km 1:32:00 31.30 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:14:11 0:29:23 1:00:50 1:32:00
160 562 MARSZAŁEK TOMASZ` M 153 M 40-49 46 GDYNIA ENDURE TEAM 4 48km 1:32:20 31.19 [km/h] 0:01:55 [min/km] 0:12:25 0:28:48 0:59:38 1:32:20
161 576 LABUDA ŁUKASZ M 154 M 40-49 47 KOBYSEWO MTB START KARTUZY 2 48km 1:32:27 31.15 [km/h] 0:01:56 [min/km] 0:09:26 0:28:50 0:59:54 1:32:27
162 392 BORYS KATARZYNA K 8 K 30-39 3 RUMIA - 5 48km 1:32:41 31.07 [km/h] 0:01:56 [min/km] 0:14:11 0:29:42 1:00:44 1:32:41
163 366 ROMANOWSKI MICHAŁ M 155 M 30-39 60 GDAŃSK MRW 3 48km 1:32:45 31.05 [km/h] 0:01:56 [min/km] 0:11:08 0:28:08 0:58:07 1:32:45
164 447 KRAMARZ AGNIESZKA K 9 K 0-29 3 GDAŃSK TRI LADIES 5 48km 1:32:46 31.05 [km/h] 0:01:56 [min/km] 0:14:11 0:29:42 1:00:56 1:32:46
165 1037 KUCZORSKA KATARZYNA K 10 K 30-39 4 RUMIA PRISMA DENT 5 48km 1:32:47 31.04 [km/h] 0:01:56 [min/km]
166 328 BORYSIEWICZ RYSZARD M 156 M 65-69 2 KOSZALIN DZIKI KOSZALIN 3 48km 1:32:48 31.03 [km/h] 0:01:56 [min/km] 0:11:08 0:28:47 1:00:22 1:32:48
167 149 MIKOŁAJCZAK MICHAŁ M 157 M 40-49 48 GDAŃSK LPPTEAM 3 48km 1:32:49 31.03 [km/h] 0:01:56 [min/km] 0:11:08 0:29:02 1:01:48 1:32:49
168 59 FIZHUK ROSTYSLAV M 158 M 0-29 28 GDANSK 3 48km 1:32:50 31.02 [km/h] 0:01:56 [min/km] 0:11:08 0:28:48 1:00:22 1:32:50
169 9 BARTKOWSKI SŁAWOMIR M 159 M 55-59 3 POZNAŃ BARTKI KOLARZE 2 48km 1:32:50 31.02 [km/h] 0:01:56 [min/km] 0:09:26 0:29:03 0:59:58 1:32:50
170 157 NOREK RYSZARD M 160 M 65-69 3 SŁAWNO 3 48km 1:32:58 30.98 [km/h] 0:01:56 [min/km] 0:11:08 0:29:40 1:01:07 1:32:58
171 338 GOSS MARCIN M 161 M 40-49 49 GDAŃSK SMARTFACTOR.PL 4 48km 1:33:01 30.96 [km/h] 0:01:56 [min/km] 0:12:25 0:29:41 1:00:31 1:33:01
172 489 GOIKE PIOTR M 162 M 40-49 50 SKOWARCZ BIEGAM BO LUBIĘ 3 48km 1:33:06 30.93 [km/h] 0:01:56 [min/km] 0:11:08 0:29:40 1:01:07 1:33:06
173 463 PIETRZYK JAN M 163 M 30-39 61 GDAŃSK 4 48km 1:33:58 30.65 [km/h] 0:01:57 [min/km] 0:12:25 0:29:41 1:00:32 1:33:58
174 333 DEYK ZDZISŁAW M 164 M 60-64 4 ZAWORY 3 48km 1:34:05 30.61 [km/h] 0:01:58 [min/km] 0:11:08 0:28:47 1:00:23 1:34:05
175 570 WRÓBLEWSKI PATRYK M 165 M 0-29 29 WARSZAWA - 4 48km 1:34:06 30.61 [km/h] 0:01:58 [min/km] 0:12:25 0:29:56 1:01:46 1:34:06
176 350 KULAS JAKUB M 166 M 30-39 62 GDYNIA MASAKRA CHAMPIONS 4 48km 1:34:13 30.57 [km/h] 0:01:58 [min/km] 0:12:25 0:30:15 1:02:29 1:34:13
177 158 NOWACZYK TOMASZ M 167 M 30-39 63 GDYNIA 4 48km 1:34:19 30.54 [km/h] 0:01:58 [min/km] 0:12:25 0:29:44 1:01:52 1:34:19
178 227 STOLTMAN SŁAWOMIR M 168 M 40-49 51 BYTÓW 2 48km 1:34:26 30.50 [km/h] 0:01:58 [min/km] 0:09:26 0:29:39 1:01:49 1:34:26
179 547 WRÓBEL ANTONI M 169 M 70+ 3 PĘPOWO KARTUSKIE TWISTER TRÓJMIASTO 4 48km 1:34:27 30.49 [km/h] 0:01:58 [min/km] 0:12:25 0:29:44 1:01:53 1:34:27
180 190 PRZYBYCIEL PRZEMYSŁAW M 170 M 30-39 64 KOSAKOWO 4 48km 1:34:29 30.48 [km/h] 0:01:58 [min/km] 0:12:25 0:29:44 1:01:55 1:34:29
181 216 SKÓRCZEWSKI TADEUSZ M 171 M 60-64 5 KALISKA 4 48km 1:34:31 30.47 [km/h] 0:01:58 [min/km] 0:12:25 0:29:43 1:01:57 1:34:31
182 232 SYPNIEWSKI MARIUSZ M 172 M 55-59 4 KOTEŻE GK STG 4 48km 1:34:33 30.46 [km/h] 0:01:58 [min/km] 0:12:25 0:29:43 1:01:51 1:34:33
183 4 ANKUTOWICZ CZESŁAW M 173 M 70+ 4 DOŁUJE STC STARGARD 4 48km 1:34:34 30.45 [km/h] 0:01:58 [min/km] 0:12:25 0:29:45 1:01:54 1:34:34
184 533 PALCZEWSKI ANDRZEJ M 174 M 50-54 11 KOSZALIN JAMNO 4 48km 1:34:34 30.45 [km/h] 0:01:58 [min/km] 0:12:25 0:29:41 1:01:45 1:34:34
185 374 SZOTOWSKI JACEK M 175 M 50-54 12 GDAŃSK CYCLING PLANET 4 48km 1:35:01 30.31 [km/h] 0:01:59 [min/km] 0:12:25 0:29:32 1:01:56 1:35:01
186 519 DONAJ KRZYSZTOF M 176 M 40-49 52 SŁUPSK MARKOS SPORT TEAM 4 48km 1:35:14 30.24 [km/h] 0:01:59 [min/km] 0:12:25 0:30:20 1:02:41 1:35:14
187 560 DUDEK LESZEK M 177 M 50-54 13 KOŁOBRZEG - 4 48km 1:35:27 30.17 [km/h] 0:01:59 [min/km] 0:12:25 0:30:26 1:02:43 1:35:27
188 566 TICEHURST ALEXANDER M 178 M 40-49 53 GDYNIA 4 48km 1:35:28 30.17 [km/h] 0:01:59 [min/km] 0:12:25 0:30:12 1:02:42 1:35:28
189 79 GRZEMSKI JAKUB M 179 M 30-39 65 GDYNIA 3 48km 1:35:30 30.16 [km/h] 0:01:59 [min/km] 0:11:08 0:28:48 1:01:16 1:35:30
190 82 HILDEBRANDT MARIAN M 180 M 65-69 4 LUZINO 3 48km 1:35:49 30.06 [km/h] 0:02:00 [min/km] 0:11:08 0:31:04 1:03:59 1:35:49
191 20 BLOCK MICHAŁ M 181 M 40-49 54 RUMIA - 3 48km 1:35:57 30.02 [km/h] 0:02:00 [min/km] 0:11:08 0:28:47 1:01:23 1:35:57
192 50 DRABICKA KATARZYNA K 11 K 0-29 4 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 5 48km 1:36:19 29.90 [km/h] 0:02:00 [min/km] 0:14:11 0:29:27 1:02:54 1:36:19
193 97 KAMIONKA KLAUDIA K 12 K 0-29 5 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 5 48km 1:36:24 29.88 [km/h] 0:02:01 [min/km] 0:14:11 0:31:00 1:03:48 1:36:24
194 3 ANDRZEJEWSKA ANIA K 13 K 30-39 5 GDAŃSK 5 48km 1:36:24 29.88 [km/h] 0:02:01 [min/km] 0:14:11 0:30:39 1:03:47 1:36:24
195 174 PIKUŁA DOROTA K 14 K 40-49 1 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 5 48km 1:36:25 29.87 [km/h] 0:02:01 [min/km] 0:14:11 0:31:00 1:03:48 1:36:25
196 53 DRZEWIECKI MATEUSZ M 182 M 30-39 66 WŁADYSŁAWOWO KLIF TEAM CHŁAPOWO 4 48km 1:36:30 29.84 [km/h] 0:02:01 [min/km] 0:12:25 0:31:14 1:03:18 1:36:30
197 162 OGRODOWSKA MAŁGORZATA K 15 K 30-39 6 GDYNIA 3LIFE TEAM 5 48km 1:36:35 29.82 [km/h] 0:02:01 [min/km] 0:14:11 0:31:00 1:03:48 1:36:35
198 185 POHLDUCZMAL ELŻBIETA K 16 K 40-49 2 GDYNIA TRI LADIES 5 48km 1:36:41 29.79 [km/h] 0:02:01 [min/km] 0:14:11 0:29:43 1:02:59 1:36:41
199 555 JAGODZIŃSKI TOMASZ M 183 M 30-39 67 CZAPLE CZAPLE 3 48km 1:36:42 29.78 [km/h] 0:02:01 [min/km] 0:11:08 0:30:47 1:04:00 1:36:42
200 241 ŚCIESIŃSKA-ANDRZEJAK DOBROMIŁA K 17 K 50+ 1 SIEMYŚL X-TIGERS TEAM 5 48km 1:37:00 29.69 [km/h] 0:02:01 [min/km] 0:14:11 0:31:01 1:03:56 1:37:00
201 528 KOMOROWSKA KATARZYNA K 18 K 30-39 7 GDYNIA 5 48km 1:37:09 29.64 [km/h] 0:02:01 [min/km] 0:14:11 0:30:27 1:03:30 1:37:09
202 103 KLIMASZEWSKI KRZYSZTOF M 184 M 40-49 55 GDYNIA KLIMEK TEAM 3 48km 1:37:17 29.60 [km/h] 0:02:02 [min/km] 0:11:08 0:30:11 1:02:49 1:37:17
203 544 WANAT KAZIMIERZ M 185 M 70+ 5 GDYNIA ŻUCHLIŃSKI ROWERY 4 48km 1:37:19 29.59 [km/h] 0:02:02 [min/km] 0:12:25 0:30:48 1:03:18 1:37:19
204 419 KACPROWICZ PIOTR M 186 M 30-39 68 GDAŃSK - 4 48km 1:37:36 29.51 [km/h] 0:02:02 [min/km] 0:12:25 0:30:38 1:03:24 1:37:36
205 155 NICKEL WIESŁAW M 187 M 50-54 14 KOŚCIERZYNA 4 48km 1:38:21 29.28 [km/h] 0:02:03 [min/km] 0:12:25 0:30:15 1:03:18 1:38:21
206 524 KIELINSKI ANDRZEJ M 188 M 50-54 15 STRZEPCZ 4 48km 1:38:21 29.28 [km/h] 0:02:03 [min/km] 0:12:25 0:30:57 1:04:44 1:38:21
207 78 GRZEGORCZYK LUDWIK M 189 M 65-69 5 GDYNIA 4 48km 1:38:26 29.26 [km/h] 0:02:03 [min/km] 0:12:25 0:30:18 1:03:42 1:38:26
208 326 BOGALECKI MAREK M 190 M 60-64 6 GDAŃSK SAFE SPORT TEAM 4 48km 1:38:26 29.26 [km/h] 0:02:03 [min/km] 0:12:25 0:32:30 1:05:34 1:38:26
209 206 SERAFIN TOMASZ M 191 M 40-49 56 POZNAŃ PKO BANK POLSKI 3 48km 1:38:30 29.24 [km/h] 0:02:03 [min/km] 0:11:08 0:31:03 1:04:17 1:38:30
210 77 GRĄDZIEL MARCIN M 192 M 30-39 69 ELBLĄG 4 48km 1:38:30 29.24 [km/h] 0:02:03 [min/km] 0:12:25 0:32:11 1:05:38 1:38:30
211 270 WYKA ANDRZEJ M 193 M 65-69 6 GDYNIA NIEZRZESZONY 4 48km 1:38:31 29.23 [km/h] 0:02:03 [min/km] 0:12:25 0:30:28 1:03:51 1:38:31
212 57 FIJOŁEK JAREK M 194 M 40-49 57 GDAŃSK WWW.OPONY3MIASTO.PL 4 48km 1:38:48 29.15 [km/h] 0:02:04 [min/km] 0:12:25 0:30:47 1:04:41 1:38:48
213 577 RYBIŃSKI MARIUSZ M 195 M 30-39 70 CHWASZCZYNO - 4 48km 1:38:51 29.14 [km/h] 0:02:04 [min/km] 0:12:25 0:31:25 1:04:48 1:38:51
214 529 KOWALSKI BARTOSZ M 196 M 30-39 71 SŁUPSK MARKOS SPORT TEAM 4 48km 1:39:22 28.98 [km/h] 0:02:04 [min/km] 0:12:25 0:30:50 1:05:13 1:39:22
215 368 RUC RAFAŁ M 197 M 30-39 72 WEJHEROWO LIQUI MOLY CYCLING TEAM 4 48km 1:39:33 28.93 [km/h] 0:02:04 [min/km] 0:12:25 0:29:47 1:04:05 1:39:33
216 515 CIEROCKI RYSZARD M 198 M 55-59 5 STRZEPCZ 4 48km 1:39:35 28.92 [km/h] 0:02:04 [min/km] 0:12:25 0:31:39 1:04:58 1:39:35
217 334 FURMANIAK ŁUKASZ M 199 M 30-39 73 PIECHCIN KLUB SPORTOWY SZOSA ŻNIN 3 48km 1:39:47 28.86 [km/h] 0:02:05 [min/km] 0:11:08 0:31:23 1:05:23 1:39:47
218 553 RZEŹNIK ANDRZEJ M 200 M 60-64 7 GDAŃSK - 4 48km 1:39:49 28.85 [km/h] 0:02:05 [min/km] 0:12:25 0:30:26 1:03:57 1:39:49
219 467 ROBLES JOSÉ CARLOS M 201 M 30-39 74 GDANSK 4 48km 1:39:51 28.84 [km/h] 0:02:05 [min/km] 0:12:25 0:30:03 1:01:52 1:39:51
220 28 BRZESKI MIROSŁAW M 202 M 55-59 6 SŁUPSK MARKOS SPORT TEAM 4 48km 1:40:13 28.74 [km/h] 0:02:05 [min/km] 0:12:25 0:30:51 1:05:14 1:40:13
221 518 DOMACHOWSKI PATRYK M 203 M 30-39 75 GDAŃSK 4 48km 1:40:50 28.56 [km/h] 0:02:06 [min/km] 0:12:25 0:30:30 1:04:45 1:40:50
222 543 TUŁAZA PIOTR M 204 M 30-39 76 GDAŃSK 4 48km 1:40:59 28.52 [km/h] 0:02:06 [min/km] 0:12:25 0:31:39 1:06:24 1:40:59
223 268 WÓJCIK ROMAN M 205 M 60-64 8 GDYNIA 2 48km 1:41:44 28.31 [km/h] 0:02:07 [min/km] 0:09:26 0:32:36 1:06:47 1:41:44
224 266 WORACH ADRIAN M 206 M 0-29 30 GDAŃSK 4 48km 1:41:48 28.29 [km/h] 0:02:07 [min/km] 0:12:25 0:31:37 1:06:28 1:41:48
225 428 DOPKE SŁAWOMIR M 207 M 30-39 77 REDA 4 48km 1:41:50 28.28 [km/h] 0:02:07 [min/km] 0:12:25 0:32:30 1:06:56 1:41:50
226 490 ROBIŃSKI JANUSZ M 208 M 60-64 9 SŁUPSK 4 48km 1:41:51 28.28 [km/h] 0:02:07 [min/km]
227 38 DAWIDOWSKI ŁUKASZ M 209 M 30-39 78 GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY 4 48km 1:42:15 28.17 [km/h] 0:02:08 [min/km] 0:12:25 0:32:03 1:06:18 1:42:15
228 426 CZEPUKOJĆ TADEUSZ M 210 M 50-54 16 GDAŃSK TORUS TRIATHLON TEAM 4 48km 1:42:28 28.11 [km/h] 0:02:08 [min/km] 0:12:25 0:33:55 1:08:22 1:42:28
229 283 ŻYGENDA ANDRZEJ M 211 M 0-29 31 GDYNIA 3 48km 1:42:48 28.02 [km/h] 0:02:09 [min/km] 0:11:08 0:28:49 1:01:49 1:42:48
230 69 GOIKE SYLWESTER M 212 M 50-54 17 CHARBROWO ES POŚCIG 4 48km 1:43:14 27.90 [km/h] 0:02:09 [min/km] 0:12:25 0:33:10 1:08:21 1:43:14
231 267 WÓDKIEWICZ IWONA K 19 K 50+ 2 WARSZAWA 5 48km 1:43:21 27.87 [km/h] 0:02:09 [min/km] 0:14:11 0:32:50 1:07:28 1:43:21
232 54 DUCZMAL KRZYSZTOF M 213 M 55-59 7 GDYNIA COMPLEXSPORTS 4 48km 1:43:30 27.83 [km/h] 0:02:09 [min/km] 0:12:25 0:31:19 1:06:01 1:43:30
233 492 WENTA ANDRZEJ M 214 M 40-49 58 GDAŃSK 4 48km 1:43:54 27.72 [km/h] 0:02:10 [min/km] 0:12:25 0:31:02 1:05:46 1:43:54
234 530 LEWINSKA SYLWIA K 20 K 40-49 3 BANINO 5 48km 1:44:03 27.68 [km/h] 0:02:10 [min/km] 0:14:11 0:33:07 1:07:33 1:44:03
235 188 POTOCKI KAROL M 215 M 30-39 79 GDYNIA 4 48km 1:44:04 27.67 [km/h] 0:02:10 [min/km] 0:12:25 0:33:23 1:08:57 1:44:04
236 417 BRZUCHALSKI PAWEŁ M 216 M 30-39 80 RUMIA EUROPROJEKT GDAŃSK S.A. 4 48km 1:44:32 27.55 [km/h] 0:02:11 [min/km] 0:12:25 0:32:35 1:07:26 1:44:32
237 146 MELLER EWA K 21 K 40-49 4 NOWA WIEŚ LĘBORSKA ES POŚCIG 5 48km 1:45:04 27.41 [km/h] 0:02:11 [min/km] 0:14:11 0:34:17 1:10:39 1:45:04
238 125 KWIDZIŃSKI GRZEGORZ M 217 M 40-49 59 PROKOWO 4 48km 1:45:23 27.33 [km/h] 0:02:12 [min/km] 0:12:25 0:32:38 1:08:52 1:45:23
239 517 CZOSKA DAWID M 218 M 0-29 32 LUZINO MARKETINGDC.PL 4 48km 1:45:23 27.33 [km/h] 0:02:12 [min/km] 0:12:25 0:33:39 1:09:13 1:45:23
240 312 MACKIEWICZ MACIEJ M 219 M 40-49 60 GDAŃSK 4 48km 1:45:30 27.30 [km/h] 0:02:12 [min/km] 0:12:25 0:33:39 1:09:11 1:45:30
241 26 BRUSS HANNA K 22 K 40-49 5 GDYNIA 5 48km 1:45:45 27.23 [km/h] 0:02:12 [min/km] 0:14:11 0:32:57 1:08:21 1:45:45
242 120 KUKAWKA AGNIESZKA K 23 K 40-49 6 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 5 48km 1:46:01 27.17 [km/h] 0:02:13 [min/km] 0:14:11 0:32:50 1:08:30 1:46:01
243 99 KARPIŃSKI KRZYSZTOF M 220 M 30-39 81 GDAŃSK 4 48km 1:46:13 27.11 [km/h] 0:02:13 [min/km] 0:12:25 0:32:36 1:08:47 1:46:13
244 514 BRZESKI BARTŁOMIEJ M 221 M 0-29 33 SŁUPSK BUBU TEAM 4 48km 1:47:09 26.88 [km/h] 0:02:14 [min/km] 0:12:25 0:30:51 1:07:45 1:47:09
245 551 GOYKE SEBASTIAN M 222 M 0-29 34 LUBKOWO - 4 48km 1:47:14 26.86 [km/h] 0:02:14 [min/km] 0:12:25 0:32:50 1:11:14 1:47:14
246 256 WALKUSZ PIOTR M 223 M 30-39 82 SIERAKOWICE 4 48km 1:48:35 26.52 [km/h] 0:02:16 [min/km] 0:12:25 0:34:19 1:11:01 1:48:35
247 539 SAWICZ MONIKA K 24 K 0-29 6 LIDZBARK WARMIŃSKI FINISZ MORĄG 5 48km 1:48:37 26.52 [km/h] 0:02:16 [min/km] 0:14:11 0:33:38 1:10:16 1:48:37
248 199 ROZENKRANZ LEONARD M 224 M 55-59 8 GDAŃSK 4 48km 1:48:40 26.50 [km/h] 0:02:16 [min/km] 0:12:25 0:33:08 1:10:04 1:48:40
249 573 GÓRSKI JACEK M 225 M 30-39 83 POGÓRZE - 4 48km 1:48:48 26.47 [km/h] 0:02:16 [min/km] 0:12:25 0:32:55 1:09:09 1:48:48
250 55 EJSMONT PIOTR M 226 M 65-69 7 GDAŃSK PRO-CYCLING.ORG 4 48km 1:49:04 26.41 [km/h] 0:02:16 [min/km] 0:12:25 0:34:39 1:11:07 1:49:04
251 532 MROSKE ALEKSANDER M 227 M 30-39 84 GDYNIA 4 48km 1:49:52 26.21 [km/h] 0:02:17 [min/km] 0:12:25 0:32:56 1:09:06 1:49:52
252 183 PNIEWSKI JAROSLAW M 228 M 65-69 8 RUMIA 4 48km 1:50:13 26.13 [km/h] 0:02:18 [min/km] 0:12:25 0:34:39 1:11:30 1:50:13
253 84 JANAS ILONA K 25 K 30-39 8 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 5 48km 1:50:59 25.95 [km/h] 0:02:19 [min/km] 0:14:11 0:35:47 1:12:56 1:50:59
254 584 ŁYCZAK-CZEPUKOJC ANNA K 26 K 50+ 3 GDAŃSK - 5 48km 1:51:05 25.93 [km/h] 0:02:19 [min/km] 0:14:11 0:35:04 1:12:30 1:51:05
255 246 TOMASIŃSKA AGNIESZKA K 27 K 30-39 9 GDYNIA 5 48km 1:51:07 25.92 [km/h] 0:02:19 [min/km] 0:14:11 0:35:22 1:13:00 1:51:07
256 273 ZAMOŃSKI MARIUSZ M 229 M 30-39 85 BORZECHOWO 4 48km 1:51:39 25.79 [km/h] 0:02:20 [min/km] 0:12:25 0:33:43 1:11:53 1:51:39
257 222 SOKÓŁ MARCIN M 230 M 40-49 61 POBŁOCIE 4 48km 1:51:50 25.75 [km/h] 0:02:20 [min/km] 0:12:25 0:34:47 1:12:27 1:51:50
258 512 BORYCKI GRZEGORZ M 231 M 40-49 62 GDAŃSK 4 48km 1:53:29 25.38 [km/h] 0:02:22 [min/km] 0:12:25 0:35:03 1:12:24 1:53:29
259 71 GOŁĄB MARTA K 28 K 40-49 7 GDYNIA 5 48km 1:54:13 25.22 [km/h] 0:02:23 [min/km] 0:14:11 0:36:46 1:15:13 1:54:13
260 538 RZESZUT PAWEL M 232 M 50-54 18 GDYNIA 4 48km 1:54:35 25.13 [km/h] 0:02:23 [min/km] 0:12:25 0:34:38 1:14:45 1:54:35
261 56 FANDREJEWSKI ADAM M 233 M 40-49 63 GDAŃSK DYNATRACE 4 48km 1:55:01 25.04 [km/h] 0:02:24 [min/km] 0:12:25 0:34:54 1:13:14 1:55:01
262 509 KAFTAŃSKI BARTŁOMIEJ M 234 M 30-39 86 GDYNIA MASAKRA CHAMPIONS 4 48km 1:55:49 24.87 [km/h] 0:02:25 [min/km] 0:12:25 0:37:20 1:15:32 1:55:49
263 456 MARSZAŁEK KARINA K 29 K 30-39 10 GDYNIA ENDURE TEAM 5 48km 1:55:51 24.86 [km/h] 0:02:25 [min/km] 0:14:11 0:36:46 1:15:25 1:55:51
264 211 SIEZIENIEWSKA AGNIESZKA K 30 K 30-39 11 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 5 48km 1:57:00 24.62 [km/h] 0:02:26 [min/km] 0:14:11 0:35:58 1:15:35 1:57:00
265 201 RUBACHA KRYSTIAN M 235 M 0-29 35 DĘBNICA KASZUBSKA LAMINOPOL 4 48km 1:58:23 24.33 [km/h] 0:02:28 [min/km] 0:12:25 0:36:15 1:19:07 1:58:23
266 122 KURSZEWSKA ŻANETA K 31 K 30-39 12 STAROGARD GDAŃSKI 5 48km 1:59:17 24.14 [km/h] 0:02:29 [min/km] 0:14:11 0:38:20 1:18:44 1:59:17
267 257 WARCHOL FLORIAN M 236 M 55-59 9 GDYNIA 4 48km 1:59:22 24.13 [km/h] 0:02:29 [min/km] 0:12:25 0:36:29 1:16:56 1:59:22
268 332 DETTLAFF JERZY M 237 M 65-69 9 CZYMANOWO IKS WIATRSERWIS 4 48km 2:01:45 23.66 [km/h] 0:02:32 [min/km] 0:12:25 0:36:51 1:17:36 2:01:45
269 221 SOKÓŁ MACIEJ M 238 M 0-29 36 POBŁOCIE 4 48km 2:03:36 23.30 [km/h] 0:02:35 [min/km] 0:12:25 0:38:32 1:19:55 2:03:36
270 65 GĄSIOROWSKI RAFAŁ M 239 M 30-39 87 BANINO BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM 4 48km 2:03:39 23.29 [km/h] 0:02:35 [min/km] 0:12:25 0:35:04 1:20:34 2:03:39
271 574 PIONK DAWID M 240 M 0-29 37 ŁEBNO - 4 48km 2:05:22 22.97 [km/h] 0:02:37 [min/km] 0:12:25 0:37:49 1:19:28 2:05:22
272 481 WENTA KATARZYNA K 32 K 40-49 8 GDYNIA HUTCHISON PORTS GDYNIA TEAM 5 48km 2:06:04 22.85 [km/h] 0:02:38 [min/km] 0:14:11 0:39:47 1:21:10 2:06:04
273 571 SAVVA XENOPHON M 241 M 30-39 88 POZNAŃ - 4 48km 2:07:16 22.63 [km/h] 0:02:39 [min/km] 0:12:25 0:38:00 1:19:27 2:07:16
274 282 ŻOGA JOLANTA K 33 K 50+ 4 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 5 48km 2:11:25 21.92 [km/h] 0:02:44 [min/km] 0:14:11 0:40:29 1:25:28 2:11:25
275 12 BEGER DAGMARA K 34 K 40-49 9 GDAŃSK DYNATRACE 5 48km 2:11:31 21.90 [km/h] 0:02:44 [min/km] 0:14:11 0:40:06 1:23:04 2:11:31
276 540 SETA ANDRZEJ M 242 M 55-59 10 WARSZAWA CENTTYONE C1 RINASCALTA 4 48km 2:14:34 21.40 [km/h] 0:02:48 [min/km] 0:12:25 0:38:14 1:13:35 2:14:34
277 118 KRZYŻANOWSKI LESZEK M 243 M 65-69 10 LĘBORK 4 48km 2:16:55 21.03 [km/h] 0:02:51 [min/km] 0:12:25 0:41:33 1:27:34 2:16:55
- 525 KLEIN ŁUKASZ M - M 0-29 - LUZINO 4 48km DSQ - [km/h] - [min/km] 0:12:25 0:26:47 0:55:14 1:22:59
- 9999 JAROSŁAW CZARNECKI M - M 40-49 - KALISZ SHIMANO POLSKA 4 48km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 10 BĄCZKIEWICZ ZBIGNIEW M - M 30-39 - TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 2 48km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 17 BIERNACIK MARIUSZ M - M 55-59 - GDAŃSK SP KOLBUDY 4 48km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 19 BLADOWSKI ROMAN M - M 55-59 - GDAŃSK 4 48km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 58 FILIPOWSKI ARKADIUSZ M - M 40-49 - SLAWNO 2 48km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 89 JASZEWSKI BORYS M - M 30-39 - GDAŃSK 3 48km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 93 JUNAK ZBIGNIEW M - M 65-69 - CHOSZCZNO STC STARGARD 2 48km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 96 KAMIŃSKI RAFAŁ M - M 30-39 - GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 3 48km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 119 KUBUSZEWSKI MICHAŁ M - M 30-39 - WEJHEROWO KOMANDO FLAKI 3 48km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 127 LANGE ŁUKASZ M - M 30-39 - GRUPA CYPISKI TEAM 4 48km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 133 LEWANDROWSKA MAGDALENA K - K 40-49 - RUMIA 5 48km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 152 NACZK BARTOSZ M - M 30-39 - PRUSZCZ GDAŃSKI NEXUS TEAM 3 48km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 154 NEUBAUER ŁUKASZ M - M 30-39 - KALISKA 2 48km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 169 OSTROCHALSKI BARTŁOMIEJ M - M 40-49 - LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 3 48km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 184 POBŁOCKA RENIA K - K 30-39 - REDA NORDA ACTIVE TEAM 5 48km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 226 STEFANIAK LESZEK M - M 40-49 - GDAŃSK DREAM TRI TEAM 4 48km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 235 SZERSZENOWICZ DANIEL M - M 0-29 - PRUSZCZ GDAŃSKI 3 48km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 248 TOMCZAK TOMASZ M - M 30-39 - GDAŃSK 4 48km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 303 POBLOCKI TOMASZ M - M 55-59 - BANINO STC SOKOLOW PODLASKI 2 48km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 360 ORŁOWSKI JAROSŁAW M - M 40-49 - GDAŃSK DYNATRACE 4 48km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 511 BOCHEŃSKI ŁUKASZ M - M 0-29 - BRZOZA 4 48km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 523 HUZJAK UROS M - M 40-49 - GDANSK 4 48km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 527 KOŁOMAŃSKI JAROSŁAW M - M 50-54 - GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY 4 48km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 552 GARDOCKI WALDEMAR M - M 70+ - GDAŃSK GDAŃSK 4 48km DNF - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:12:25 0:34:44 1:28:43
- 572 KRAWCZYK PAWEŁ M - M 40-49 - GDYNIA - 4 48km DNF - [km/h] 0:00:00 [min/km] 0:12:25 0:38:01 1:23:04
- 1095 ZIEMLEWSKI ZBIGNIEW M - M 65-69 - NOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKA LTM MASTERS TEAM 4 48km DNS - [km/h] 0:00:00 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ