IV Bieg Stefana Czarnieckiego w Tykocinie
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lisowski Daniel Białystok 10 KM
2 Poplawska Marta Bialystok 10 KM
3 Pomaski Paweł Warszawa 10 KM Adidas Runner's Warsaw
4 Konopko Artur Kleosin 10 KM BiegoStok
5 Tyszkiewicz Kinga 16_020 10 KM Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
6 Murat Bartosz Łomża 10 KM
7 walatek piotr warszawa 10 KM opłacono
8 Sajewski Przemek Białystok 10 KM opłacono
9 Buszyniewicz Jerzy Pogobie Średnie 10 KM opłacono
10 Buszyniewicz Alina Bogna Pisz 10 KM Klub Morsów w Piszu opłacono
11 Wysocki Maciej Białystok 10 KM opłacono
12 Kozłowski Marek Białystok 10 KM I love Poland opłacono
13 Kliber Krzysztof Ignatki-Osiedle 10 KM DobreMiejsce.TO opłacono
14 Woźniewski Adam Dobrzyniewo Duże 10 KM opłacono
15 Urwanowicz Łukasz Łomża 10 KM Run Team Piątnica opłacono
16 Kowalewski Szymon Czarna Białostocka 10 KM Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
17 grądzki krzysztof białystok 10 KM opłacono
18 Baranowska Beata Sokółka 10 KM Sokólska Grupa Biegowa opłacono
19 Marut Ryszard Ciechanów 10 KM opłacono
20 Tulicki Rafał Białystok 10 KM opłacono
21 Bielawiec Julita Białystok 10 KM
22 Kaczyński Aleksander Łapy 10 KM opłacono
23 Skowroński Łukasz Sokółka 10 KM opłacono
24 Fiedosik Damian Białystok 10 KM opłacono
25 Tymińska Justyna Łuniewo Małe 10 KM opłacono
26 Zawistowski Łukasz Białystok 10 KM
27 Wailewski Dawid Niwkowo 10 KM opłacono
28 Marzec Marcin Grzegorz Łomża 10 KM opłacono
29 Gabruś Dariusz EŁK 10 KM SuperDrużynaEłk opłacono
30 Regulski Doman Radzymin 10 KM opłacono
31 Dawidejt Dariusz Augustów 10 KM ATP AUGUSTÓW opłacono
32 Rafałko Tomasz Uścianek 10 KM
33 Zielinski Adam Tykocin 10 KM opłacono
34 WOŁKOWYCKI PAWEŁ Białystok 10 KM 3T Białystok opłacono
35 Zajączkowski Marcin Krupniki 10 KM opłacono
36 Lewicka Sandra Białystok 10 KM opłacono
37 Zachowicz Adam Białystok 10 KM opłacono
38 Gumowska Anna Łapy 10 KM Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca opłacono
39 Gumowski Dariusz Łapy 10 KM Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca opłacono
40 tyszka tomasz białystok 10 KM 18. PUŁK ROZPOZNAWCZY opłacono
41 Rydzewski Krzysztof Klepacze 10 KM opłacono
42 Łaskowski Tomasz Olecko 10 KM Wkurw_team
43 Łaskowska Marzena Olecko 10 KM Wkurw_team
44 Ardziewicz Andrzej Sokółka 10 KM 18 Pulk Rozpoznzwczy opłacono
45 Pakos Adriana Michałowo 10 KM opłacono
46 Łada Wiktor Raczki 10 KM Polska Organizacja Wojskowa
47 Wisniewski Tomasz Łomża 10 KM opłacono
48 Piwońska Julita Ełk 10 KM SuperDrużynaEłk
49 Prawdzik Renata Ełk 10 KM SuperDrużynaEłk opłacono
50 Zaniewska Ewa Łapy 10 KM Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca opłacono
51 Pawłowska Julia Białystok 10 KM opłacono
52 Szerszun Maciek Białystok 10 KM OLD PUNKS opłacono
53 Kondraciuk Michał Doktorce 10 KM opłacono
54 Obrycki Zbigniew Łomża 10 KM Petunie opłacono
55 POPŁAWSKI KAROL ŁÓDŹ 10 KM opłacono
56 Duda Dominika Turośl 10 KM Biegamy dla Zdrowia
57 Rzeźniczak Marek Wrocław 10 KM opłacono
58 Szejko Wawrzyniec Ciechanów 10 KM KB TKKF Promyk Ciechanów opłacono
59 Lewandowski Zenon Ciechanów 10 KM KB TKKF Promyk Ciechanów opłacono
60 Czechowski Tomasz Zalesiany 10 KM opłacono
61 Mróz Tomasz Barszczewo 10 KM opłacono
62 Maksimowski Krzysztof Augustów 10 KM Polska Organizacja Wojskowa opłacono
63 Pietruczuk Mariusz Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono
64 Pasek Marta Tykocin 10 KM opłacono
65 Andruszkiewicz Dariusz Tykocin 10 KM Drużyna Stefana Czarnieckiego opłacono
66 Wróblewski Kamil Nowodworce 10 KM opłacono
67 Bielawski Wojciech Augustów 10 KM ATP Augustów opłacono
68 Bielawska Magdalena Augustów 10 KM ATP Augustów opłacono
69 Godlewski Andrzej Borawskie 10 KM Biegamy dla Zdrowia opłacono
70 Kiszluk Dariusz Suchowola 10 KM
71 Sieczka Zbigniew Wasilków 10 KM opłacono
72 Wróblewski Łukasz Grabówka 10 KM opłacono
73 Janucik Tadeusz Łomża 10 KM Biegamy dla Zdrowia opłacono
74 Sadowski Andrzej Białystok 10 KM 3T Białystok opłacono
75 Hryszko Tomasz Białystok 10 KM opłacono
76 Wardzinska Urszula Bialystok 10 KM Huzar
77 PÓŁTORAK MAŁGORZATA BIAŁYSTOK 10 KM opłacono
78 Ulinskas Vladas Vilnius 10 KM VIP Run opłacono
79 Cwaliński Marcin Ełk 10 KM SuperDrużynaEłk opłacono
80 Cebula Radosław Białystok 10 KM opłacono
81 Chrustowicz Jolanta Łapy 10 KM opłacono
82 Regulski Dariusz Ostrołęka 10 KM AGRO-METAL Ostrołęka opłacono
83 Czaplejewicz Marta Ełk 10 KM SuperDrużynaEłk opłacono
84 Wyszkowski Jarosław Łapy 10 KM Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca opłacono
85 Drzewiecki-Zarzeczny Grzegorz Białystok 10 KM BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono
86 Guzowska Sylwia Grajewo 10 KM Ernesto Fitness Club opłacono
87 Sieśkiewicz Krzysztof Białystok 10 KM opłacono
88 Zawadzki Przemek Białystok 10 KM
89 Półtorak Krzysiek Białystok 10 KM 3T Białystok opłacono
90 KOZŁOWSKI PIOTR AUGUSTÓW 10 KM DHL AUGUSTÓW opłacono
91 Ginszt Renata Augustów 10 KM ATP Augustów opłacono
92 Boguski Andrzej Łapy 10 KM Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca opłacono
93 NORWA SYLWESTER Patków 10 KM JET SET Patków
94 Pawełko Barbara SUWAŁKI 10 KM opłacono
95 Pawełko Elzbieta Białystok 10 KM opłacono
96 Zając Dorota Zając Piaseczno 10 KM opłacono
97 Sokołowska Marta Augustów 10 KM ATP Augustów opłacono
98 Mróz Agata Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono
99 Łuszcz Joanna Białystok 10 KM BBT / BBL Białystok opłacono
100 Mścichowski Kamil Grajewo 10 KM Petunie opłacono


Wyświetleń: 15928

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ