IV BIEG STEFANA CZARNIECKIEGO W TYKOCINIE
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zajkowski Paweł Białystok 10 KM dzikakrew.pl 50.00 PLN
2 Łapiński Krzysztof Łapy 10 KM BBL Łapy 50.00 PLN
3 Pogorzelski Kamil Białystok 10 KM 50.00 PLN
4 GRABALA DARIUSZ BIAŁYSTOK 10 KM 3T BIAŁYSTOK 50.00 PLN
5 Zaleski Leszek Ogrodniki 10 KM 50.00 PLN
6 Chołodowski Piotr Białystok 10 KM 3T Białystok 50.00 PLN
7 Bochenko Daniel Brzozowa 10 KM Pędziwiatr Białystok / Białostockie Morsy 50.00 PLN
8 Kibitlewska Emilia Suwalki 10 KM 50.00 PLN
9 Syska Krystian Brańsk 10 KM Drużyna Szpiku/Białystok Biega Team 50.00 PLN
10 Ostapowicz Magdalena Wasilkow 10 KM 3T Białystok 50.00 PLN
11 Skowera Krzysztof Białystok 10 KM Pędziwiatr Białystok 50.00 PLN
12 Grygorowicz Przemek Białystok 10 KM opłacono
13 Kulik Sylwia Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono
14 Bołtuć Piotr Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono
15 Wróbel Tomasz Kobyłka 10 KM Zabiegany Wołomin opłacono
16 SOKÓLSKA KATARZYNA POGORZAŁKI 10 KM OUTDOOR TRAINING 50.00 PLN
17 Gietek Kamil Łomża 10 KM OSM Piątnica opłacono
18 Król Marek Białystok 10 KM BiegamBoLubie Białystok opłacono
19 WIESIEŁOWSKI JAROSŁAW BIELSK PODLASKI 10 KM PRONAR 50.00 PLN
20 Konarzewski Michał Białystok 10 KM opłacono
21 Pietrowska Patrycja Czarna Białostocka 10 KM Grupa Biegowa Czarna Białostocka 50.00 PLN
22 Sokół Bartosz Białystok 10 KM 50.00 PLN
23 Sokół Przemysław Białystok 10 KM 50.00 PLN
24 Lenkiewicz Paweł Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono
25 Aleksiejczuk Paweł Supraśl 10 KM KS Grube Knury opłacono
26 Wysocka Ewa Czarna Białostocka 10 KM Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
27 Ostrowska Marlena Czarna Bialostocka 10 KM Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
28 Rynkowska Agnieszka Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono
29 Czajkowski Krzysztof Białystok 10 KM 50.00 PLN
30 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie 10 KM 50.00 PLN
31 Jakubowska Anna Pijawne Polskie 10 KM 50.00 PLN
32 Kołodziejczyk Sebastian Łomża 10 KM Dziki Ryj Team opłacono
33 Czajkowski Krzysztof Jasionówka 10 KM opłacono
34 Laskowski Grzegorz Janczewo 4 10 KM opłacono
35 Leszczyński Roman Ostrołęka 10 KM so-biebie-gam 50.00 PLN
36 Falkowska Martyna Białystok 10 KM Nadaktywni / 3T RUNNERS TEAM 50.00 PLN
37 NIEWIAROWSKA ANNA CIECHANOWIEC 10 KM CIECHANOWIEC 50.00 PLN
38 Dzienisik Michał Grabówka 10 KM opłacono
39 Tarkowski Bogdan Ciechanowiec 10 KM Ciechanowiec Team 50.00 PLN
40 Gutowski Mariusz Grabówka 10 KM GLS TEAM opłacono
41 Korsakowski Tadeusz Krasnopol 10 KM Bieg Wśród Krasnych Pól opłacono
42 Kosiorek Łukasz Białystok 10 KM OUTDOOR TRAINING 50.00 PLN
43 Grabowicz Mirosław Sokółka 10 KM Sokólska Grupa Biegowa opłacono
44 Makałus Tomasz Białystok 10 KM Korona Nieruchomości opłacono
45 Kozioł Piotr Białystok 10 KM 50.00 PLN
46 Bogdanowicz Anna TYKOCIN 10 KM opłacono
47 Wołosik Dominik Białystok 10 KM 50.00 PLN
48 Rudziński Bogdan Białystok 10 KM Białystok Biega Team 50.00 PLN
49 Broniszewski Piotr Białystok 10 KM opłacono
50 Przeklasa Wojciech Kleosin 10 KM www.rowerempopodlasiu.pl 50.00 PLN
51 Tekień Edźka Grabówka 10 KM 50.00 PLN


Wyświetleń: 960

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ