IV Bieg Stefana Czarnieckiego w Tykocinie
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tyszkiewicz Kinga 16_020 10 KM Grupa Biegowa Czarna Białostocka limit osiągnięty
2 Murat Bartosz Łomża 10 KM limit osiągnięty
3 walatek piotr warszawa 10 KM opłacono
4 Sajewski Przemek Białystok 10 KM opłacono
5 Buszyniewicz Jerzy Pogobie Średnie 10 KM opłacono
6 Buszyniewicz Alina Bogna Pisz 10 KM Klub Morsów w Piszu opłacono
7 Wysocki Maciej Białystok 10 KM opłacono
8 Kozłowski Marek Białystok 10 KM I love Poland opłacono
9 Kliber Krzysztof Ignatki-Osiedle 10 KM DobreMiejsce.TO opłacono
10 Woźniewski Adam Dobrzyniewo Duże 10 KM opłacono
11 Urwanowicz Łukasz Łomża 10 KM Run Team Piątnica opłacono
12 Kowalewski Szymon Czarna Białostocka 10 KM Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono
13 grądzki krzysztof białystok 10 KM opłacono
14 Baranowska Beata Sokółka 10 KM Sokólska Grupa Biegowa opłacono
15 Marut Ryszard Ciechanów 10 KM opłacono
16 Tulicki Rafał Białystok 10 KM opłacono
17 Bielawiec Julita Białystok 10 KM limit osiągnięty
18 Kaczyński Aleksander Łapy 10 KM opłacono
19 Skowroński Łukasz Sokółka 10 KM opłacono
20 Fiedosik Damian Białystok 10 KM opłacono
21 Tymińska Justyna Łuniewo Małe 10 KM opłacono
22 Zawistowski Łukasz Białystok 10 KM limit osiągnięty
23 Wailewski Dawid Niwkowo 10 KM opłacono
24 Marzec Marcin Grzegorz Łomża 10 KM opłacono
25 Gabruś Dariusz EŁK 10 KM SuperDrużynaEłk opłacono
26 Regulski Doman Radzymin 10 KM opłacono
27 Dawidejt Dariusz Augustów 10 KM ATP AUGUSTÓW opłacono
28 Rafałko Tomasz Uścianek 10 KM limit osiągnięty
29 Zielinski Adam Tykocin 10 KM opłacono
30 WOŁKOWYCKI PAWEŁ Białystok 10 KM 3T Białystok opłacono
31 Zajączkowski Marcin Krupniki 10 KM limit osiągnięty
32 Lewicka Sandra Białystok 10 KM opłacono
33 Zachowicz Adam Białystok 10 KM opłacono
34 Gumowska Anna Łapy 10 KM Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca opłacono
35 Gumowski Dariusz Łapy 10 KM Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca opłacono
36 tyszka tomasz białystok 10 KM 18. PUŁK ROZPOZNAWCZY opłacono
37 Rydzewski Krzysztof Klepacze 10 KM opłacono
38 Łaskowski Tomasz Olecko 10 KM Wkurw_team limit osiągnięty
39 Łaskowska Marzena Olecko 10 KM Wkurw_team limit osiągnięty
40 Ardziewicz Andrzej Sokółka 10 KM 18 Pulk Rozpoznzwczy opłacono
41 Pakos Adriana Michałowo 10 KM opłacono
42 Łada Wiktor Raczki 10 KM Polska Organizacja Wojskowa limit osiągnięty
43 Wisniewski Tomasz Łomża 10 KM opłacono
44 Piwońska Julita Ełk 10 KM SuperDrużynaEłk limit osiągnięty
45 Prawdzik Renata Ełk 10 KM SuperDrużynaEłk opłacono
46 Zaniewska Ewa Łapy 10 KM Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca opłacono
47 Pawłowska Julia Białystok 10 KM opłacono
48 Szerszun Maciek Białystok 10 KM OLD PUNKS opłacono
49 Kondraciuk Michał Doktorce 10 KM opłacono
50 Obrycki Zbigniew Łomża 10 KM Petunie opłacono
51 POPŁAWSKI KAROL ŁÓDŹ 10 KM opłacono
52 Duda Dominika Turośl 10 KM Biegamy dla Zdrowia limit osiągnięty
53 Rzeźniczak Marek Wrocław 10 KM opłacono
54 Szejko Wawrzyniec Ciechanów 10 KM KB TKKF Promyk Ciechanów opłacono
55 Lewandowski Zenon Ciechanów 10 KM KB TKKF Promyk Ciechanów opłacono
56 Tarnowski Witold Ciechanów 10 KM KB TKKF Promyk Ciechanów opłacono
57 Czechowski Tomasz Zalesiany 10 KM opłacono
58 Mróz Tomasz Barszczewo 10 KM opłacono
59 Maksimowski Krzysztof Augustów 10 KM Polska Organizacja Wojskowa opłacono
60 Pietruczuk Mariusz Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono
61 Pasek Marta Tykocin 10 KM opłacono
62 Andruszkiewicz Dariusz Tykocin 10 KM Drużyna Stefana Czarnieckiego opłacono
63 Wróblewski Kamil Nowodworce 10 KM opłacono
64 Bielawski Wojciech Augustów 10 KM ATP Augustów opłacono
65 Bielawska Magdalena Augustów 10 KM ATP Augustów opłacono
66 Godlewski Andrzej Borawskie 10 KM Biegamy dla Zdrowia limit osiągnięty
67 Kiszluk Dariusz Suchowola 10 KM limit osiągnięty
68 Sieczka Zbigniew Wasilków 10 KM opłacono
69 Wróblewski Łukasz Grabówka 10 KM opłacono
70 Janucik Tadeusz Łomża 10 KM Biegamy dla Zdrowia opłacono
71 Sadowski Andrzej Białystok 10 KM 3T Białystok opłacono
72 Hryszko Tomasz Białystok 10 KM opłacono
73 Wardzinska Urszula Bialystok 10 KM Huzar limit osiągnięty
74 Król Mateusz Morąg 10 KM opłacono
75 PÓŁTORAK MAŁGORZATA BIAŁYSTOK 10 KM opłacono
76 Ulinskas Vladas Vilnius 10 KM VIP Run opłacono
77 Cwaliński Marcin Ełk 10 KM SuperDrużynaEłk opłacono
78 Cebula Radosław Białystok 10 KM opłacono
79 Chrustowicz Jolanta Łapy 10 KM opłacono
80 Regulski Dariusz Ostrołęka 10 KM AGRO-METAL Ostrołęka opłacono
81 Czaplejewicz Marta Ełk 10 KM SuperDrużynaEłk opłacono
82 Wyszkowski Jarosław Łapy 10 KM Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca opłacono
83 Drzewiecki-Zarzeczny Grzegorz Białystok 10 KM BIAŁYSTOK BIEGA TEAM opłacono
84 Guzowska Sylwia Grajewo 10 KM Ernesto Fitness Club opłacono
85 Sieśkiewicz Krzysztof Białystok 10 KM opłacono
86 Zawadzki Przemek Białystok 10 KM limit osiągnięty
87 Półtorak Krzysiek Białystok 10 KM 3T Białystok opłacono
88 KOZŁOWSKI PIOTR AUGUSTÓW 10 KM DHL AUGUSTÓW opłacono
89 Ginszt Renata Augustów 10 KM ATP Augustów opłacono
90 Boguski Andrzej Łapy 10 KM Fundacja Darka Strychalskiego Zwycięzca opłacono
91 NORWA SYLWESTER Patków 10 KM JET SET Patków limit osiągnięty
92 Pawełko Barbara SUWAŁKI 10 KM opłacono
93 Pawełko Elzbieta Białystok 10 KM opłacono
94 Zając Dorota Zając Piaseczno 10 KM opłacono
95 Sokołowska Marta Augustów 10 KM ATP Augustów opłacono
96 Mróz Agata Białystok 10 KM Białystok Biega Team opłacono
97 Łuszcz Joanna Białystok 10 KM BBT / BBL Białystok opłacono
98 Mścichowski Kamil Grajewo 10 KM Petunie opłacono
99 Pieczulis Urszula Ełk 10 KM opłacono
100 Dożynko Michał Dożynko Białystok 10 KM Alior Running Team limit osiągnięty


Wyświetleń: 13160

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ