II Biegowe Grand Prix Kociewia: XVII Piknik Sportowy ,,Marsz po zdrowie" Wilcza Dycha - Bieg Open na 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Banach Tomasz Grudziądz Bieg (10 km) opłacono on-line
2 Bok Piotr Wiele Bieg (10 km) opłacono on-line
3 Butowska Katarzyna Starogard Gdański Bieg (10 km)
4 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg (10 km) opłacono on-line
5 Cyron Bogumił Śliwice Bieg (10 km) Biegające Śliwice opłacono on-line
6 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI Bieg (10 km) TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
7 Czaja Marta Osieczna Bieg (10 km) opłacono on-line
8 Czaja Zuzanna Osieczna Bieg (10 km) opłacono on-line
9 Czapiewska Grażyna Lubichowo Bieg (10 km) opłacono on-line
10 Czapiewski Paweł Osówko Bieg (10 km) MKS Chojniczanka 1930 S. A. opłacono on-line
11 Dagga Dawid Rywałd Bieg (10 km) opłacono on-line
12 Dembowski Mariusz Lidzbark Bieg (10 km) H+H Polska opłacono on-line
13 Demirski Marek Demirski Śliwice Bieg (10 km) Biegające Śliwice opłacono on-line
14 Dudziak Mateusz Tczew Bieg (10 km) Dovista Activ Team / Gwiazdeczka Tczew opłacono on-line
15 Dywel Bogdan Łąg Bieg (10 km) BBL Czersk opłacono on-line
16 Dzierliński Paweł Świecie Bieg (10 km) The Runners Świecie opłacono on-line
17 Garska Joanna Bytów Bieg (10 km) Świat płytek u Kryspina opłacono on-line
18 Garski Dawid Bytów Bieg (10 km) MLKS Baszta Bytów opłacono on-line
19 Garski Kryspin Bytów Bieg (10 km) Świat płytek u Kryspina opłacono on-line
20 Glaza Henryk Osieczna Bieg (10 km) opłacono on-line
21 Glaza Przemysław Osieczna Bieg (10 km) Uniwersytet Gdański opłacono on-line
22 Grefka Stefan Łąg Bieg (10 km) BBL Czersk opłacono on-line
23 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Bieg (10 km) BBL Starogard Gd. opłacono on-line
24 Grucza Grzegorz Nowy Staw Bieg (10 km) Biegam dla Zdrowia opłacono on-line
25 Grzonka Kamila Bytonia Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
26 Jarząbek Bartłomiej Karsin Bieg (10 km) GardenFlora MTB Team opłacono on-line
27 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Bieg (10 km) Oracze z Kociewia opłacono on-line
28 Klejna Dawid Zblewo Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
29 Klejna Wiesława Zblewo Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
30 Klin Anna Skórcz Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
31 KOCH KAROLINA KOCH Osieczna Bieg (10 km)
32 Konieczka michał Osie Bieg (10 km) opłacono on-line
33 Kozłowski Krzysztof Śliwice Bieg (10 km) opłacono on-line
34 Kruszyńska Agnieszka M I Ł O B Ą D Z Bieg (10 km) opłacono on-line
35 Kruszyńska Barbara Tczew Bieg (10 km) Biegający Tczew
36 Kunz Mieczysław Klaniny / Toruń Bieg (10 km) opłacono on-line
37 Kurkowski Marek Starogard Gdański Bieg (10 km) STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
38 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg (10 km) opłacono on-line
39 Loose Bartosz Zblewo Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
40 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg (10 km) Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
41 Maszka Beata Osieczna Bieg (10 km) opłacono on-line
42 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański Bieg (10 km) LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża opłacono on-line
43 Noga Grzegorz Skórcz Bieg (10 km) Ruliński Running Team opłacono on-line
44 Połeć Arkadiusz Gdynia Bieg (10 km) opłacono on-line
45 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg (10 km) opłacono on-line
46 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg (10 km) florian chojnice opłacono on-line
47 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG Bieg (10 km) Mistrz Polski w duatlonie 2019 opłacono on-line
48 Serocki Adam Elblag Bieg (10 km) Drużyna Pierścienia opłacono on-line
49 Śmistek Paweł Starogard Gdański Bieg (10 km) Ślęzak Team opłacono on-line
50 Sowiński Błażej Osie Bieg (10 km) opłacono on-line
51 Sowiński Łukasz Osie Bieg (10 km) Ekstremalny Tata opłacono on-line
52 Sprada Waldemar Osie Bieg (10 km) OSP Osie
53 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg (10 km) opłacono on-line
54 Stolarów Agnieszka Malbork Bieg (10 km) opłacono on-line
55 Stosik Artur Pączewo Bieg (10 km) opłacono on-line
56 Stosik Stanisław Osieczna Bieg (10 km) Osieczna opłacono on-line
57 Streng Dawid Starogard Gdański Bieg (10 km) TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
58 Suchomski Dawid Osieczna Bieg (10 km) ZSZ Starogard Gdański
59 Szarko Maciej Elbląg Bieg (10 km) opłacono on-line
60 Szarmach Anna Lubichowo Bieg (10 km) Szarmach Team opłacono on-line
61 Szczukowska Celestyna Szczukowska Będzmierowice Bieg (10 km) BBL Czersk
62 Szczukowski Piotr Szczukowski Będzmierowice Bieg (10 km) BBL Czersk
63 Szczygelski Adam Osieczna Bieg (10 km) Osieczna opłacono on-line
64 Szczypior Marcin Zblewo Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
65 Szmaglińska Karolina Florian Chojnice Bieg (10 km) Florian Chojnice opłacono on-line
66 Szymczak-pastwa Magdalena Osieczna Bieg (10 km) opłacono on-line
67 Tocha Zbigniew Skórcz Bieg (10 km) Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
68 Trapp Tomasz Starogard Gdański Bieg (10 km) Beniaminek 03 Starogard Gdański opłacono on-line
69 Trygalska Paulina Pinczyn Bieg (10 km) KS Sokół Zblewo opłacono on-line
70 Tsikhanouskaya Olga Minsk Bieg (10 km) Аматор
71 Tuwalska Elżbieta Gdańsk Bieg (10 km) LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
72 Tuwalski Sławomir Grabowiec Bieg (10 km) opłacono on-line
73 Tymiński Krzysztof Gdańsk Bieg (10 km) opłacono on-line
74 wesiora mariusz drzycim Bieg (10 km) biegam bo chce opłacono on-line
75 Wnuk Stanisław Wielki Klincz Bieg (10 km) Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
76 Wojciechowski Sebastian Szlachta Bieg (10 km) Drzewiarz Szlachta
77 Wójcik-Wicka Weronika Starogard Gdański Bieg (10 km) KKB Starogard Gd. opłacono on-line
78 Wysocki Jan Osieczna Bieg (10 km) Kociewski Klub Biegacza Starogard Gdański. opłacono on-line
79 Zaborowska Beata Drzycim Bieg (10 km) biegam bo lubię opłacono on-line
80 Żardecki Dawid Starogard Gdański Bieg (10 km) Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
81 Znarowska Bożena Elblag Bieg (10 km) Drużyna Pierścienia opłacono on-line
82 Łącka Barbara Chojnice Bieg (10 km) Mks Chojniczanka 1930


Wyświetleń: 3700

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ