Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
301 | Zajk Alicja | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Motywatornia Team | opłacono BM |
302 | Zajk Piotr | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Motywatornia Team | opłacono BM |
303 | Szupienko Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
304 | Antczak Klaudia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
305 | PAPKE IZABELA | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
306 | Krajdocha Izabela | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
307 | Kwidziński Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
308 | NOWACKI BARTOSZ | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
309 | kwitek Magdalena kwitek | pruszcz gdanski | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
310 | Borkowska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
311 | Borkowski Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
312 | NADOLNA ALICJA | MALBORK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | KIJOWY FOLK | opłacono BM |
313 | Wisniewska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
314 | Rychert Marta | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
315 | Rozwarski Dominik | Swiecie | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
316 | Mirek Emilia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
317 | Shevchyshyn Andrii | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | DCT Drużyna biegowa | opłacono BM |
318 | Azarczyk Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar FIT | opłacono BM |
319 | Braun-Azarczyk Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar FIT | opłacono BM |
320 | Uszacka Malgosia Uszacka | GDANSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar Fit | opłacono BM |
321 | Radecka Ilona | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
322 | Piotrowska Joanna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Kontener Formy | opłacono BM |
323 | BĄKOWSKI DAWID BĄKOWSKI | BYDGOSZCZ | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
324 | Lewczuk Justyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
325 | Polański Marcin | Sztutowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Generat ze Sztutowa | opłacono BM |
326 | RORZKOWSKI Artur | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar FIT | opłacono BM |
327 | RORZKOWSKA Anna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar FIT | opłacono BM |
328 | Adamowicz Agnieszka | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
329 | BĄK MARTA | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar FIT | opłacono BM |
330 | Boyke Eliza | Lębork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
331 | Stanek Dariusz | Lubowidz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
332 | Czerepaniak Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
333 | Krzoska Dorota | Brusy | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
334 | Hryń-Morawska Elżbieta | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Mama w Trójmieście | opłacono BM |
335 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
336 | Olszewska Klaudia | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
337 | Semkło Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Małe Lwy | opłacono BM |
338 | Plińska Michalina | Bolszewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono BM |
339 | Mitroszonek Sebastian | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono BM |
340 | Reszka Mirek | Żukowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
341 | Stawkowska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
342 | Stawkowski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
343 | Magas Kasia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
344 | Plieth Jerzy | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
345 | Damaszke Heft Patrycja | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono BM |
346 | Bartoszewicz Marta | Borkowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
347 | Sidorowicz Anna | Stogi | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
348 | Mazurek Monika | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar FIT | opłacono BM |
349 | KUDUK PATRYCJA | WARCZ | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
350 | Kosiorek Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Jaguar FIT | opłacono BM |
351 | Torbicz Piotr | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Thales | opłacono BM |
352 | Tarasiewicz Ryszard | Braniewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
353 | Oberzig Łukasz | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono BM |
354 | Stykuć Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Keep Calm And Run | opłacono BM |
355 | Hiska Anna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
356 | ŚWITAŁA MARCIN | WEJHEROWO | Polska | Bieg przełajowy 8 km | MTB | opłacono BM |
357 | Czechowska Karolina | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
358 | Formella Martyna | Żukowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Wild Team | opłacono BM |
359 | Lisowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Dynatrace | opłacono BM |
360 | Stelmach Łukasz | Luzino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | LUK-CONNECT RACING TEAM | opłacono BM |
361 | Wolny Marcin | Rotmanka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
362 | Wolny Małgorzata | Rotmanka | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
363 | Pietrzak Kamil | Borowiec | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Biegowa Rodzinka | opłacono BM |
364 | Grążawski Piotr | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Grą biegiem rowerem | opłacono BM |
365 | Klekotko Anna | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | TriEagles | opłacono BM |
366 | Sodnomgombo Alimaa | Szczecin | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
367 | Leliwa Sylwia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Run Beach Morning | opłacono BM |
368 | MUZA JOANNA | GDAŃSK | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
369 | Pisarzak Marta | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
370 | Wałdowski Dominik | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Polska | Bieg przełajowy 8 km | xRunners | opłacono BM |
371 | Wałdowska Anna | Gdańsk Wyspa Sobieszewska | Polska | Bieg przełajowy 8 km | xRunners | opłacono BM |
372 | Stasinski Rafal | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Run Beach Morning | |
373 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
374 | Rombalska Julia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Decathlon Przymorze Team | opłacono BM |
375 | Wiśniewska Natalia Wiśniewska | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
376 | Korner Ewa | Sztum | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
377 | Frankowska Justyna | Kartuzy | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Psychofanki | opłacono BM |
378 | Zakrzewski Jakub | Starogard Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | opłacono BM |
379 | Panimasz Joanna | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
380 | TARKOWSKI DAWID | PRUSZCZ GDANSKI | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | opłacono BM |
381 | Szulc Arkadiusz | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | opłacono BM |
382 | Szulc Monika | Tczew | Polska | Bieg przełajowy 8 km | CrossElite | opłacono BM |
383 | Paprocki Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
384 | Żuchowski Sebastian | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
385 | Kopeć Klaudia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | Decathlon Przymorze Team | opłacono BM |
386 | Krupińska Irena | Gołubie | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
387 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Polska | Nordic Walking 8 km | LĘBORSKIE LWY | opłacono BM |
388 | Smarszcz Grażyna | Lębork | Polska | Nordic Walking 8 km | LĘBORSKIE LWY | opłacono BM |
389 | Chudziński Andrzej | Elbląg | Polska | Nordic Walking 8 km | K S Elbląskie Włócz-Kije | opłacono BM |
390 | Sibik Beata | Lębork | Polska | Nordic Walking 8 km | Lęborskie Lwy | opłacono BM |
391 | Zajc Anna | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
392 | Rujner klara | Bydgoszcz | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
393 | Olejko Radosław | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | Step by Step Trójmiasto | opłacono BM |
394 | Gałek Iwona Gałek | Silno | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
395 | Marzec Beata | Toruń | Polska | Nordic Walking 8 km | Idziemy bez Ryzyka | |
396 | Adamska Justyna | Banino | Polska | Nordic Walking 8 km | TRIM | opłacono BM |
397 | Kiersnowski Henryk | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
398 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Nordic Walking 8 km | . ELITE TEAM | opłacono BM |
399 | Łozińska Wioletta | Połczyn-Zdrój | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
400 | Łaszkiewicz Marcin | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | PWS | opłacono BM |
Wyświetleń: 28112