Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sałata Dorota | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
2 | Budzyńska Elżbieta | Słupsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
3 | Łuczkiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
4 | Jabłońska Sylwia | Malbork | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
5 | Sekuła Zuzanna | Kąpino | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
6 | Cieślak Bartosz | Żelistrzewo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
7 | Braszka Magdalena | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
8 | Panek Renata | Hel | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
9 | Złotowska Irena | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
10 | Lipińska Joanna | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
11 | Moczulska Urszula | Szczecin | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
12 | Tabaka Waldemar | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
13 | Szuszkiewicz Sebastian | Lębork | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
14 | Krauze Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
15 | Kołodziej Rafał | Zakopane | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
16 | Kędzia Edyta | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
17 | Panek Klaudia | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
18 | Brylowska Grażyna | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
19 | Hendrich Rafał | Sierakowice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
20 | Weiland Karina Weiland | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
21 | Szczęsny Tadeusz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
22 | Olszewski Piotr Olszewski | Leźno | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
23 | Zdrojewska Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
24 | Rinc Małgorzata | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
25 | went Jakub | Łeba | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
26 | Knak Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
27 | Andryszak Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
28 | Bal Sebastian | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
29 | Jankowska Sylwia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
30 | Lipińska Justyna | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
31 | Piaskowski Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
32 | Eliasz Dawid | Hel | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
33 | Dąderewicz Roman | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
34 | Sadowska Dorota | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
35 | Bartosiewicz Łukasz | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
36 | Dmowska Agnieszka | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
37 | Dmowski Robert | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
38 | Mroczkowska Joanna | Kwidzyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
39 | Jarnut Agnieszka | Pogórze | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
40 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
41 | Romaszkiewicz Marta | Miłocin | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
42 | Dudek Mariusz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
43 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
44 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
45 | Kopeć Igor | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
46 | Mielczarek Justyna | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
47 | Kuncewicz Monika | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
48 | Czapa Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
49 | bucholc sandra | skarszewy | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
50 | Dybuk Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
51 | Dybuk Jolanta | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
52 | Czerwiński Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
53 | Rzezak Aleksandra | Reda | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
54 | Dragan Karol | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
55 | Kurajk Marian | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
56 | Kurajk Paweł | Michalin Koronki | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
57 | Zmarzly Darek | Sopot | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
58 | Marjańska Agata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
59 | Komorowska Anita | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
60 | Szponer Mariusz | Pogórze | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
61 | Ossowski Mateusz | GDYNIA | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
62 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
63 | Grabowska Marzena | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
64 | Tesmer Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
65 | Woźniak Joanna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
66 | Schwann Mirosław | Wejherowo | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
67 | Biała Beata | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
68 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
69 | Okoński Piotr | Grudziadz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
70 | Raniewicz Jarek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
71 | WASILEWSKI ARKADIUSZ | SOPOT | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
72 | Mikulski Arkadiusz | Przywidz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
73 | Mikulski Feliks | Przywidz | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
74 | Tur-Bonisławska Grażyna | Straszyn | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
75 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
76 | Mudzińska Dorota | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
77 | Karlinskiy Anna | Borkowo | Polska | Bieg przełajowy 8 km | ||
78 | Gumowski Marcin | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
79 | Urbaniak Marek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
80 | Burzyński Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
81 | Stańco Mariola | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
82 | WITTMANN Marcin | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
83 | Sobczak Edyta | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
84 | KOWALSKI ANDRZEJ | SOPOT | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
85 | Miłecka Edyta | Bronowo | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
86 | Hejzner Arkadiusz Hejzner | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
87 | Niemiec Mariola | Gdynia | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
88 | Sarek Barbara | Bronowo | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
89 | Sprengel Magda | Borkowo | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
90 | Oberzig-Zasada Magdalena Oberzig-Zasada | Władysławowo | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
91 | Szczodrowska Dorota | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
92 | Spisak Dobrawa | Kowale | Polska | Nordic Walking 8 km | ||
93 | Ladmann Łukasz | Rumia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
94 | Sadowska Ewa | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
95 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | Nordic Walking 8 km | opłacono BM | |
96 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
97 | Szpyra Edward | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
98 | Abramik Maria | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
99 | Wasiluk Krystian | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM | |
100 | Majewski Pawel | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy 8 km | opłacono BM |
Wyświetleń: 28103