Sopocka Zima - Grand Prix Trójmiasta #2

Wyniki 4km -NETTO

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x 1 OKR.
1 139 MATEJA BOŻENA K 1 K 60-69 1 GDAŃSK 4km 0:20:12 11.88 [km/h] 07:03 [min/km] 0:04:48
2 268 ZLOTOWSKI PIOTR M 1 M 70-79 1 GDANSK SPORTEVO 4km 0:21:20 11.25 [km/h] 07:20 [min/km] 0:04:52
3 250 WITT GRAŻYNA K 2 K 60-69 2 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM 4km 0:21:39 11.09 [km/h] 07:25 [min/km] 0:04:52
4 418 SOSNOWSKI BOLESŁAW M 2 M 70-79 2 GDAŃSK 4km 0:24:30 9.80 [km/h] 07:08 [min/km] 0:05:39
5 195 SIDOROWICZ ANNA K 3 K 60-69 3 STOGI 4km 0:24:57 9.62 [km/h] 07:14 [min/km] 0:06:06
6 239 TYMINSKI KRZYSZTOF M 3 M 70-79 3 GDAŃSK 4km 0:24:59 9.61 [km/h] 07:15 [min/km] 0:06:15
7 202 SOŚNICKI KRZYSZTOF M 4 M 70-79 4 HEL HELSKI ZEFIREK 4km 0:25:10 9.54 [km/h] 07:18 [min/km] 0:05:05
8 67 GRZELAK MACIEJ M 5 M 70-79 5 SOPOT 4km 0:25:34 9.39 [km/h] 07:24 [min/km] 0:06:17
9 164 PLIETH JERZY M 6 M 70-79 6 GDAŃSK 4km 0:25:56 9.25 [km/h] 07:29 [min/km] 0:06:06
10 133 MAKOWSKA IZABELA K 4 K 60-69 4 GDYNIA 4km 0:26:41 8.99 [km/h] 07:40 [min/km] 0:06:00
11 429 KKOZŁOWSKI ROMAN M 7 M 70-79 7 GDAŃSK 4km 0:27:05 8.86 [km/h] 07:46 [min/km] 0:06:19
12 219 SZPYRA EDWARD M 8 M 70-79 8 GDYNIA 4km 0:27:09 8.84 [km/h] 07:47 [min/km] 0:06:15
13 14 BANDURSKI JACEK M 9 M 85+ 1 SOPOT 4km 0:35:13 6.81 [km/h] 07:48 [min/km] 0:08:17
14 116 KURAJK EWA K 5 K 60-69 5 MICHALIN KORONKI 4km 0:38:21 6.26 [km/h] 07:35 [min/km] 0:08:48
15 417 NIWIŃSKI STANISŁAW M 10 M 85+ 2 GDAŃSK 4km 0:39:27 6.08 [km/h] 07:52 [min/km] 0:00:00

Wyniki 8km NW -NETTO

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub OSTRZ DYSTANS Wynik Prędkość km/h x 1 OKR. 2 OKR.
1 311 GWIZDAŁA ZBIGNIEW M 1 M 50-59 1 GOŁĄBEK 8km NW 0:51:43 9.28 [km/h] 0:07:56 0:33:25
2 397 TOPOREK RAFAŁ M 2 M 40-49 1 PRZODKOWO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 0:52:24 9.16 [km/h] 0:07:49 0:33:27
3 302 FRĄCKOWIAK ROMAN M 3 M 50-59 2 WIELEŃ 8km NW 0:53:12 9.02 [km/h] 0:07:59 0:34:26
4 358 NACZK LEONARD M 4 M 40-49 2 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 0:53:21 9.00 [km/h] 0:08:16 0:34:48
5 350 MARKIN EVGENIJ M 5 M 40-49 3 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 8km NW 0:54:44 8.77 [km/h] 0:08:17 0:35:11
6 364 OLEJKO RADOSŁAW M 6 M 40-49 4 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 8km NW 0:54:56 8.74 [km/h] 0:08:16 0:35:10
7 414 STACHÓRKO KRZYSZTOF M 7 M 40-49 5 PASŁĘK KRAM TEAM 8km NW 0:55:43 8.62 [km/h] 0:08:38 0:36:09
8 356 MOGIŁKA ALEKSANDER M 8 M 0-29 1 GDYNIA ELITE TEAM 8km NW 0:55:44 8.61 [km/h] 0:08:46 0:00:00
9 332 KROMELITSKIY ANDREY M 9 M 40-49 6 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 8km NW 0:56:01 8.57 [km/h] 0:08:40 0:36:06
10 359 NACZK WIKTORIA K 1 K 0-29 1 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 0:56:28 8.50 [km/h] 0:10:41 0:38:26
11 330 KOSTECKI WIESŁAW M 10 M 60-69 1 NOWY DWÓR MAZOWIECKI KB LEGIONOWO 8km NW 0:56:35 8.48 [km/h] 0:09:11 0:37:13
12 327 KONKOL ANDRZEJ M 11 M 60-69 2 LĘBORK KREATIVSPORT LĘBORK 8km NW 0:56:57 8.43 [km/h] 0:08:37 0:36:49
13 298 CIESIELSKI JERZY M 12 M 0-29 2 POZNAŃ #1512WINGEDHEARTS/TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA 8km NW 0:57:01 8.42 [km/h] 0:09:02 0:37:14
14 333 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K 2 K 40-49 1 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 0:57:08 8.40 [km/h] 0:10:41 0:38:55
15 362 OKRZESIK-FRĄCKOWIAK IZABELA K 3 K 50-59 1 WIELEŃ 8km NW 0:57:16 8.38 [km/h] 0:10:41 0:39:04
16 282 BARTOSIEWICZ ŁUKASZ M 13 M 30-39 1 GDAŃSK LUKI TEAM GDAŃSK 8km NW 0:57:23 8.36 [km/h] 0:09:01 0:37:27
17 365 OSTROCHALSKA ALEKSANDRA K 4 K 40-49 2 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 0:57:35 8.34 [km/h] 0:10:42 0:39:05
18 409 RĘBOWSKI TOMASZ M 14 M 30-39 2 PASŁEK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 8km NW 0:57:42 8.32 [km/h] 0:08:26 0:36:51
19 318 JANKOWSKI MATEUSZ M 15 M 0-29 3 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 0:57:46 8.31 [km/h] 0:08:29 0:37:13
20 349 MARCZYŃSKI ADAM M 16 M 40-49 7 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 0:58:01 8.27 [km/h] 0:08:47 0:37:20
21 331 KOWALCZUK ROBERT M 17 M 50-59 3 GDAŃSK ELITE TEAM 8km NW 0:58:31 8.20 [km/h] 0:09:01 0:37:57
22 295 CHUDZIŃSKI ANDRZEJ M 18 M 70+ 1 ELBLĄG K S ELBLĄSKIE WŁÓCZ-KIJE 8km NW 0:58:59 8.14 [km/h] 0:08:50 0:38:19
23 405 ZAYTSEV DMITRII M 19 M 40-49 8 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 1MIN 8km NW 0:59:09 8.11 [km/h] 0:08:40 0:37:36
24 396 SZYMAŃSKI STEFAN BOLESŁAW M 20 M 70+ 2 KIEŹLINY XV KOŁO PZERII DYWITY 8km NW 0:59:19 8.09 [km/h] 0:09:08 0:38:48
25 386 SMARSZCZ WIESŁAW M 21 M 60-69 3 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 8km NW 0:59:24 8.08 [km/h] 0:08:48 0:38:25
26 395 SZYMANOWSKA ANNA K 5 K 60-69 1 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 8km NW 0:59:28 8.07 [km/h] 0:10:43 0:40:03
27 314 HINC IWONA K 6 K 40-49 3 ŻUKOWO-BORKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 8km NW 1:00:03 7.99 [km/h] 0:11:01 0:41:00
28 376 ROKICKA-HEBEL MAGDALENA K 7 K 40-49 4 SOPOT 8km NW 1:00:04 7.99 [km/h] 0:10:51 0:40:36
29 292 BUJNICKI MARCIN M 22 M 40-49 9 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 8km NW 1:00:33 7.93 [km/h] 0:09:04 0:38:41
30 351 MARZEC BEATA K 8 K 40-49 5 TORUŃ IDZIEMY BEZ RYZYKA 8km NW 1:00:34 7.93 [km/h] 0:11:36 0:41:34
31 399 WAWRZYNIAK ANNA K 9 K 40-49 6 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 1:01:17 7.83 [km/h] 0:11:06 0:41:29
32 320 KACZMAREK MAJA K 10 K 40-49 7 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 1:01:21 7.82 [km/h] 0:10:59 0:41:42
33 390 STAŃCZAK GRAŻYNA K 11 K 60-69 2 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 8km NW 1:01:59 7.74 [km/h] 0:10:50 0:41:13
34 348 MACIAK JOANNA K 12 K 30-39 1 SZYDŁOWO 8km NW 1:01:59 7.74 [km/h] 0:11:07 0:42:09
35 338 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 23 M 70+ 3 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 8km NW 1:02:02 7.74 [km/h] 0:09:21 0:40:21
36 336 KUNCEWICZ MONIKA K 13 K 40-49 8 GDAŃSK 8km NW 1:02:27 7.69 [km/h] 0:10:57 0:00:00
37 313 HECHLIŃSKI TOMASZ M 24 M 50-59 4 GDAŃSK FITNESSFITBACK 8km NW 1:02:29 7.68 [km/h] 0:09:26 0:40:08
38 287 BIKOWSKA GABRIELA K 14 K 50-59 2 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 8km NW 1:02:32 7.68 [km/h] 0:11:05 0:42:01
39 297 CIESIELSKA RENATA K 15 K 40-49 9 TORUŃ #1512WINGEDHEARTS/TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA 8km NW 1:02:34 7.67 [km/h] 0:11:42 0:42:36
40 323 KIERSNOWSKI HENRYK M 25 M 70+ 4 GDAŃSK 8km NW 1:02:37 7.67 [km/h] 0:09:44 0:40:24
41 343 LITEWSKA JOANNA K 16 K 40-49 10 JUSZKOWO DEAF TEAM 8km NW 1:02:38 7.66 [km/h] 0:10:48 0:42:00
42 283 BARTOSIEWICZ WŁODZIMIERZ M 26 M 60-69 4 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 8km NW 1:03:10 7.60 [km/h] 0:09:22 0:40:22
43 370 PONKA BARBARA K 17 K 40-49 11 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 1:03:13 7.59 [km/h] 0:11:06 0:42:35
44 384 SIBIK BEATA K 18 K 50-59 3 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 8km NW 1:03:17 7.58 [km/h] 0:11:08 0:42:23
45 324 KISZKURNO ANDRZEJ M 27 M 50-59 5 GDYNIA 8km NW 1:03:18 7.58 [km/h] 0:09:17 0:40:27
46 275 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 28 M 50-59 6 BANINO ELITE TEAM 8km NW 1:03:39 7.54 [km/h] 0:09:35 0:40:46
47 374 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA K 19 K 50-59 4 GDYNIA ELITE TEAM 8km NW 1:03:44 7.53 [km/h] 0:11:17 0:42:36
48 340 LEJKOWSKA MIRELA K 20 K 30-39 2 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 1:04:01 7.50 [km/h] 0:11:25 0:43:34
49 306 GMEREK PIOTR M 29 M 30-39 3 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 8km NW 1:04:05 7.49 [km/h] 0:09:44 0:41:37
50 296 CHYLIŃSKI ANDRZEJ M 30 M 40-49 10 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 8km NW 1:04:11 7.48 [km/h] 0:09:26 0:41:32
51 382 SCHWANN MIROSŁAW M 31 M 50-59 7 WEJHEROWO 8km NW 1:04:14 7.47 [km/h] 0:09:12 0:40:58
52 335 KULAS JERZY M 32 M 60-69 5 PRUSZCZ GDAŃSKI MAJS 8km NW 1:04:18 7.47 [km/h] 0:10:03 0:42:05
53 371 PONKA RADOSŁAW M 33 M 40-49 11 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 1:04:24 7.45 [km/h] 0:09:19 0:41:19
54 391 STAŃCZAK RYSZARD M 34 M 70+ 5 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 8km NW 1:04:41 7.42 [km/h] 0:09:51 0:42:07
55 288 BŁASZCZYK KAROLINA K 21 K 40-49 12 GDAŃSK ELITE TEAM 8km NW 1:05:18 7.35 [km/h] 0:11:29 0:43:18
56 389 SORN ŁUKASZ M 35 M 30-39 4 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM/ELITE TEAM 8km NW 1:05:26 7.34 [km/h] 0:10:01 0:43:12
57 385 SMARSZCZ GRAŻYNA K 22 K 60-69 3 LĘBORK LĘBORSKIE LWY 8km NW 1:05:27 7.33 [km/h] 0:11:13 0:43:24
58 354 MITURA ANNA K 23 K 30-39 3 GDYNIA 1MIN 8km NW 1:05:39 7.31 [km/h] 0:11:29 0:43:22
59 317 JANCY ANITA K 24 K 40-49 13 CZARNE BŁOTO TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA 8km NW 1:06:03 7.27 [km/h] 0:11:48 0:44:32
60 372 PRZYBORKIEWICZ ZUZANNNA K 25 K 0-29 2 TORUŃ PIERNIKI TORUŃ 1MIN 8km NW 1:06:10 7.25 [km/h] 0:09:38 0:41:46
61 366 PANEK ANETA K 26 K 40-49 14 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 8km NW 1:06:25 7.23 [km/h] 0:11:36 0:44:01
62 281 BACHANEK KATARZYNA K 27 K 50-59 5 TORUŃ TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA 8km NW 1:06:30 7.22 [km/h] 0:11:52 0:44:52
63 315 HIRSCH- PATALAS KRYSTYNA K 28 K 50-59 6 WŁADYSŁAWOWO OPEC GDYNIA 8km NW 1:06:39 7.20 [km/h] 0:11:40 0:44:19
64 326 KLOTZKE MIROSŁAW M 36 M 40-49 12 ROTMANKA 8km NW 1:06:49 7.18 [km/h] 0:10:03 0:43:09
65 404 YANKOVSKIY DMITRIY M 37 M 40-49 13 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 8km NW 1:06:56 7.17 [km/h] 0:11:40 0:44:44
66 403 YANKOVSKAYA ALEKSANDRA K 29 K 30-39 4 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 8km NW 1:06:57 7.17 [km/h] 0:11:39 0:44:44
67 345 ŁASZKIEWICZ MARCIN M 38 M 40-49 14 GDYNIA PWS 8km NW 1:07:09 7.15 [km/h] 0:09:55 0:43:03
68 352 MILEWCZYK AGNIESZKA K 30 K 30-39 5 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 8km NW 1:07:21 7.13 [km/h] 0:12:15 0:45:43
69 398 TOWARNICKA IZABELA K 31 K 40-49 15 GDYNIA TEAM DEAF 8km NW 1:07:24 7.12 [km/h] 0:12:03 0:45:44
70 322 KĄTNIK LESZEK M 39 M 60-69 6 GDAŃSK DZIADKOWY KLUB SPORTOWY 8km NW 1:07:56 7.07 [km/h] 0:10:01 0:43:34
71 291 BUJNICKA MAGDALENA K 32 K 0-29 3 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 8km NW 1:08:36 7.00 [km/h] 0:11:49 0:46:13
72 293 CHOJNICKA JOANNA K 33 K 40-49 16 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK 8km NW 1:08:37 7.00 [km/h] 0:11:49 0:46:14
73 346 ŁOZIŃSKA WIOLETTA K 34 K 50-59 7 POŁCZYN-ZDRÓJ 8km NW 1:09:10 6.94 [km/h] 0:12:05 0:46:18
74 305 GAWLIK JANUSZ M 40 M 50-59 8 GDAŃSK MSPIR 8km NW 1:09:16 6.93 [km/h] 0:10:04 0:43:39
75 402 WOJCIECHOWSKA ELŻBIETA K 35 K 50-59 8 PIASECZNO 8km NW 1:09:42 6.89 [km/h] 0:12:00 0:00:00
76 401 WIŚNIOWSKA RENATA K 36 K 50-59 9 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 8km NW 1:10:35 6.80 [km/h] 0:12:02 0:46:46
77 319 JAROSZ MARZENA K 37 K 30-39 6 GDAŃSK 8km NW 1:10:41 6.79 [km/h] 0:12:15 0:46:57
78 406 ZIELIŃSKI JACEK M 41 M 60-69 7 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 8km NW 1:11:13 6.74 [km/h] 0:10:19 0:45:04
79 378 ROSA BOGUMIŁA K 38 K 60-69 4 GDYNIA OPEC GDYNIA 8km NW 1:11:14 6.74 [km/h] 0:12:10 0:46:42
80 339 LAANE ELENA K 39 K 0-29 4 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 8km NW 1:11:29 6.71 [km/h] 0:12:26 0:47:23
81 400 WENDT JAROSŁAW M 42 M 50-59 9 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 1:11:35 6.71 [km/h] 0:09:15 0:44:55
82 379 RUTZ JUSTYNA K 40 K 40-49 17 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW 1:11:53 6.68 [km/h] 0:12:50 0:00:00
83 312 HALMAN GABRIELA K 41 K 50-59 10 SULMIN 8km NW 1:12:02 6.66 [km/h] 0:12:23 0:47:21
84 347 ŁUCZKIEWICZ WŁODZIMIERZ M 43 M 70+ 6 GDAŃSK 8km NW 1:12:13 6.65 [km/h] 0:10:21 0:45:34
85 360 NAMSOŁEK FELIKS M 44 M 70+ 7 GDYNIA 8km NW 1:12:21 6.63 [km/h] 0:10:16 0:46:28
86 353 MIŁKOWSKA JOLANTA K 42 K 50-59 11 GDYNIA DEAF TEAM 8km NW 1:12:33 6.62 [km/h] 0:12:26 0:47:43
87 325 KLOTZKE AGATA K 43 K 40-49 18 ROTMANKA 8km NW 1:13:23 6.54 [km/h] 0:12:42 0:00:00
88 301 DZIEWOŃSKA MONIKA K 44 K 40-49 19 PIASECZNO 8km NW 1:13:26 6.54 [km/h] 0:12:24 0:00:00
89 373 PRZYBORKIEWICZ KRZYSZTOF M 45 M 40-49 15 TORUŃ PIERNIKI TORUŃ 1MIN 8km NW 1:13:30 6.53 [km/h] 0:12:29 0:00:00
90 377 ROMASZKIEWICZ MARTA K 45 K 40-49 20 MIŁOCIN 8km NW 1:14:18 6.46 [km/h] 0:12:49 0:00:00
91 369 POLIS MARZENA K 46 K 50-59 12 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 8km NW 1:14:24 6.45 [km/h] 0:12:35 0:00:00
92 361 NOWAK BEATA K 47 K 50-59 13 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 8km NW 1:14:26 6.45 [km/h] 0:12:36 0:00:00
93 328 KOPCZYŃSKA IRENA K 48 K 60-69 5 BORKOWO ELITE TEAM 8km NW 1:14:42 6.43 [km/h] 0:12:48 0:00:00
94 307 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 49 K 40-49 21 GDYNIA STEP BY STEP TRÓJMIASTO 8km NW 1:15:11 6.38 [km/h] 0:12:36 0:00:00
95 308 GÓRA BEATA K 50 K 40-49 22 GDAŃSK STEP BY STEP TRÓJMIASTO 8km NW 1:15:11 6.38 [km/h] 0:12:37 0:00:00
96 344 LUBOCKA ELŻBIETA K 51 K 50-59 14 GDAŃSK FITNESSFITBACK 8km NW 1:15:15 6.38 [km/h] 0:13:05 0:00:00
97 274 ZIENTKIEWICZ AGA K 52 K 40-49 23 BANINO ELITE TEAM 8km NW 1:15:32 6.35 [km/h] 0:13:00 0:00:00
98 408 KAROLEWSKA KATARZYNA K 53 K 40-49 24 TORUŃ 8km NW 1:15:47 6.33 [km/h] 0:13:06 0:00:00
99 393 SYREWICZ MAŁGORZATA K 54 K 40-49 25 GDAŃSK TRIMAMA TEAM 8km NW 1:15:48 6.33 [km/h] 0:13:10 0:00:00
100 416 PASZKE TOMASZ M 46 M 50-59 10 GÓRZNO 8km NW 1:15:55 6.32 [km/h] 0:10:23 0:00:00
101 284 BIEDUNKIEWICZ JOANNA K 55 K 50-59 15 GDYNIA 8km NW 1:15:57 6.32 [km/h] 0:13:46 0:00:00
102 394 SZCZYPIOR GABRIELA K 56 K 50-59 16 GDAŃSK FITNESS FITBACK 8km NW 1:16:15 6.30 [km/h] 0:13:00 0:00:00
103 299 CZAJKA MARIA K 57 K 30-39 7 ŁĘGOWO 8km NW 1:17:09 6.22 [km/h] 0:13:34 0:00:00
104 375 RAULAND MAŁGORZATA K 58 K 40-49 26 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 8km NW 1:17:25 6.20 [km/h] 0:13:26 0:00:00
105 342 LISOWSKA JOANNA K 59 K 40-49 27 GDAŃSK 8km NW 1:17:25 6.20 [km/h] 0:13:26 0:00:00
106 290 BRYLOWSKA GRAŻYNA K 60 K 40-49 28 GDAŃSK 8km NW 1:17:27 6.20 [km/h] 0:13:23 0:00:00
107 334 KULAS CZESŁAWA K 61 K 60-69 6 PRUSZCZ GDAŃSKI MAJS 8km NW 1:17:33 6.19 [km/h] 0:13:27 0:00:00
108 407 ROSIŃSKA DOROTA K 62 K 50-59 17 WEJHEROWO PRO-CARS 8km NW 1:17:37 6.18 [km/h] 0:13:09 0:00:00
109 363 OLEJARCZYK AGATA K 63 K 40-49 29 ŁĘGOWO 8km NW 1:17:43 6.18 [km/h] 0:13:35 0:00:00
110 294 CHOJNICKA ZOFIA K 64 K 70+ 1 GDAŃSK AWFIS 8km NW 1:17:50 6.17 [km/h] 0:12:52 0:00:00
111 355 MODRZYŃSKA MAGDALENA K 65 K 50-59 18 ELBLĄG 8km NW 1:18:28 6.12 [km/h] 0:13:29 0:00:00
112 410 ŻUKOWSKA ALICJA K 66 K 40-49 30 GDAŃSK 8km NW 1:18:47 6.09 [km/h] 0:13:31 0:00:00
113 285 BIEZUMOW ALEKANDER M 47 M 30-39 5 GDYNIA 8km NW 1:24:12 5.70 [km/h] 0:14:05 0:00:00
114 286 BIEZUMOW DOROTA K 67 K 30-39 8 GDYNIA 8km NW 1:24:14 5.70 [km/h] 0:14:05 0:00:00
115 381 SAWICKA IRENA K - K 70+ - GDAŃSK 8km NW 1 kółko - [km/h] 0:13:43 0:00:00
116 300 DREWA MARIAN M - M 60-69 - GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km NW DSQ - [km/h] 0:07:56 0:34:31

Wyniki 8km Bieg -NETTO

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x 1 OKR. 2 OKR.
1 84 KARPIŃSKI JĘDRZEJ M 1 M 0-29 SOPOT SWAROVSKI TEAM 8km 0:29:08 16.48 [km/h] 0:03:18 0:17:45
2 205 STANKIEWICZ RADOSŁAW M 2 M 30-39 LĘBORK LKB IM.BRACI PETK LĘBORK 8km 0:30:44 15.62 [km/h] 0:03:33 0:18:32
3 123 LAMPARSKI SŁAWEK M 3 M 30-39 SOPOT 8km 0:30:56 15.52 [km/h] 0:03:33 0:18:55
4 31 CIESIELSKI MACIEJ M 4 M 0-29 1 TORUŃ #1512WINGEDHEARTS 8km 0:31:00 15.48 [km/h] 0:03:35 0:19:00
5 424 WAŚKIEWICZ SEBASTIAN M 5 M 30-39 1 LIPNO 8km 0:31:26 15.27 [km/h] 0:03:34 0:19:00
6 68 GUZOWSKI DARIUSZ M 6 M 50-59 1 TRZEBIELINO ULKS TALEX - BORYSŁAW BORZYTUCHOM 8km 0:31:38 15.17 [km/h] 0:03:38 0:19:09
7 411 TATROCKI DANIEL M 7 M 40-49 1 GDYNIA 8km 0:31:43 15.13 [km/h] 0:03:45 0:19:21
8 412 OSSOWSKI MATEUSZ M 8 M 0-29 2 GDYNIA 8km 0:31:51 15.07 [km/h] 0:03:35 0:19:22
9 48 DZIWOSZ PAWEŁ M 9 M 30-39 2 MALBORK BEZTLENOWI MALBORK 8km 0:31:56 15.03 [km/h] 0:03:45 0:19:19
10 47 DUDEK MARIUSZ M 10 M 50-59 2 WĄBRZEŹNO 8km 0:32:20 14.85 [km/h] 0:03:33 0:19:35
11 184 RZĄDCA MARCIN M 11 M 40-49 2 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN I 8km 0:32:27 14.79 [km/h] 0:03:45 0:19:43
12 241 WALCZAK JĘDRZEJ M 12 M 30-39 3 GDAŃSK 8km 0:32:33 14.75 [km/h] 0:03:39 0:19:33
13 32 CIEŚLAK BARTOSZ M 13 M 40-49 3 ŻELISTRZEWO 8km 0:32:58 14.56 [km/h] 0:03:46 0:20:04
14 419 RECLAF PIOTR M 14 M 30-39 4 BORZESTOWO 8km 0:33:17 14.42 [km/h] 0:03:34 0:20:05
15 188 SAMEREK DARIUSZ M 15 M 40-49 4 TORUŃ MARMEL TORUŃ 8km 0:33:32 14.31 [km/h] 0:03:56 0:20:34
16 415 SATKIEWICZ PIOTR M 16 M 0-29 3 PASŁĘK 8km 0:33:40 14.26 [km/h] 0:03:36 0:20:32
17 198 SIOMA GRZEGORZ M 17 M 30-39 5 GDYNIA WITOMINO 8km 0:33:50 14.19 [km/h] 0:03:50 0:20:34
18 109 KRZYSZKOWSKI ANDRZEJ M 18 M 60-69 1 GDYNIA NIESTOWARZYSZONY 8km 0:34:08 14.06 [km/h] 0:04:04 0:21:05
19 238 TUWALSKA MAŁGORZATA K 1 K 40-49 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 8km 0:34:19 13.99 [km/h] 0:03:51 0:20:39
20 113 KUHN PIOTR M 19 M 30-39 6 GDAŃSK ASE GDAŃSK 8km 0:34:21 13.97 [km/h] 0:03:46 0:20:40
21 126 LITWIN PIOTR M 20 M 40-49 5 GDAŃSK OCEANIC 8km 0:34:27 13.93 [km/h] 0:03:52 0:21:02
22 99 KORALEWSKI MARIUSZ M 21 M 30-39 7 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN 8km 0:34:32 13.90 [km/h] 0:04:04 0:20:57
23 179 ROKITA MARIUSZ M 22 M 40-49 6 GDYNIA ROCKYRUN 8km 0:34:40 13.85 [km/h] 0:03:56 0:21:11
24 264 ZAWISZA DARIUSZ M 23 M 40-49 7 GDAŃSK BCT GDYNIA 8km 0:34:54 13.75 [km/h] 0:21:13 0:00:00
25 214 SZCZEPAŃSKI LESZEK M 24 M 30-39 8 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN / PSZCZÓŁKOWSKI TEAM 8km 0:35:02 13.70 [km/h] 0:03:56 0:21:01
26 234 TORBICZ PIOTR M 25 M 40-49 8 GDANSK THALES 8km 0:35:04 13.69 [km/h] 0:21:33 0:00:00
27 237 TUWALSKA ELŻBIETA K 2 K 40-49 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM 8km 0:35:04 13.69 [km/h] 0:03:57 0:21:17
28 58 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K 3 K 0-29 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM 8km 0:35:06 13.68 [km/h] 0:03:57 0:21:25
29 51 FLISSIKOWSKI MICHAŁ M 26 M 0-29 4 NOWA WIEŚ RZECZNA 8km 0:35:22 13.57 [km/h] 0:03:54 0:21:23
30 247 WĄSIK KRZYSZTOF M 27 M 40-49 9 MALBORK DĄBROWSKI TEAM 8km 0:35:47 13.41 [km/h] 0:04:18 0:21:49
31 11 BABEROWSKI MAREK M 28 M 50-59 3 GDAŃSK 8km 0:35:54 13.37 [km/h] 0:03:47 0:21:26
32 183 RZĄDCA GRZEGORZ M 29 M 30-39 9 PRUSZCZ GDAŃSKI 8km 0:35:56 13.36 [km/h] 0:04:11 0:22:03
33 124 LEWANDOWSKI DANIEL M 30 M 30-39 10 LISEWO AKTYWNE LISEWO 8km 0:35:58 13.35 [km/h] 0:03:50 0:21:38
34 132 MAJKOWSKI TOMASZ M 31 M 30-39 11 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 8km 0:36:00 13.33 [km/h] 0:04:02 0:22:01
35 425 ZAKRZEWSKI JAKUB M 32 M 30-39 12 STAROGARD GDAŃSKI 8km 0:36:06 13.30 [km/h] 0:04:03 0:21:56
36 65 GRZEGOCKI PIOTR M 33 M 30-39 13 STRZELNO 8km 0:36:12 13.26 [km/h] 0:04:02 0:21:40
37 128 ŁABIAK DAWID M 34 M 0-29 5 WILKANOWO 8km 0:36:56 13.00 [km/h] 0:04:06 0:21:56
38 257 WYRZYKOWSKI ANDRZEJ M 35 M 50-59 4 GDAŃSK 7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ/GRUPA BIEGOWA 65 8km 0:37:03 12.96 [km/h] 0:04:30 0:22:35
39 97 KOPEĆ IGOR M 36 M 40-49 10 GDYNIA 8km 0:37:03 12.96 [km/h] 0:04:48 0:23:05
40 105 KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW M 37 M 50-59 5 BOJANO 8km 0:37:08 12.93 [km/h] 0:03:53 0:22:21
41 4 ANDRYSZAK WOJCIECH M 38 M 40-49 11 GDAŃSK MAPA SC 8km 0:37:10 12.91 [km/h] 0:04:26 0:23:01
42 169 PROKOPIUK JAROSŁAW M 39 M 50-59 6 GDYNIA PROCAR GDYNIA 8km 0:37:11 12.91 [km/h] 0:04:27 0:23:01
43 243 WASILEWSKI ARKADIUSZ M 40 M 40-49 12 SOPOT 8km 0:37:11 12.91 [km/h] 0:04:24 0:23:01
44 216 SZCZESNY LESZEK M 41 M 30-39 14 GDANSK 8km 0:37:14 12.89 [km/h] 0:04:14 0:22:41
45 81 KACZYŃSKI DANIEL M 42 M 30-39 15 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO RUN TEAM 8km 0:37:36 12.77 [km/h] 0:04:30 0:22:57
46 192 SELEWSKI MARCIN M 43 M 0-29 6 BANINO 8km 0:37:37 12.76 [km/h] 0:04:49 0:22:51
47 178 ROGOCZ MACIEJ M 44 M 40-49 13 GDYNIA ROGASIE Z DOLINY ROZTOKI 8km 0:37:41 12.74 [km/h] 0:04:29 0:23:08
48 50 FELD MACIEJ M 45 M 60-69 2 BYDGOSZCZ SANTANDER RUNNERS TEAM 8km 0:37:44 12.72 [km/h] 0:04:20 0:22:59
49 190 SAWOSTIANIK ANNA K 4 K 0-29 1 GDAŃSK 8km 0:37:48 12.70 [km/h] 0:04:08 0:23:02
50 208 STAWARSKA ELŻBIETA K 5 K 40-49 1 TORUŃ MARMEL TORUŃ 8km 0:37:52 12.68 [km/h] 0:04:12 0:22:51
51 259 ZADKA KRZYSZTOF M 46 M 30-39 16 GDYNIA 8km 0:37:54 12.66 [km/h] 0:04:13 0:22:43
52 235 TRZEBIATOWSKA KINGA K 6 K 0-29 2 ŁUPAWA 8km 0:37:55 12.66 [km/h] 0:04:16 0:23:08
53 197 SIMLAT KATARZYNA K 7 K 0-29 3 ZŁOCIENIEC FOXENERGY 8km 0:38:07 12.59 [km/h] 0:04:13 0:22:52
54 180 ROMASZKIEWICZ PIOTR M 47 M 40-49 14 MIŁOCIN KUJAWSCY RUNNERS 8km 0:38:13 12.56 [km/h] 0:04:47 0:23:44
55 104 KRAUZE ŁUKASZ M 48 M 30-39 17 GDYNIA 8km 0:38:14 12.55 [km/h] 0:05:15 0:24:16
56 3 ADAMOWICZ AGNIESZKA K 8 K 40-49 2 SOPOT 8km 0:38:19 12.53 [km/h] 0:04:27 0:23:08
57 27 BUCHAJ ZBIGNIEW M 49 M 40-49 15 KRZEWINY 8km 0:38:21 12.52 [km/h] 0:05:05 0:23:36
58 19 BOBROWSKI WITEK M 50 M 0-29 7 GDAŃSK 8km 0:38:24 12.50 [km/h] 0:04:32 0:23:18
59 252 WIWATOWSKA DAGMARA K 9 K 30-39 1 STRASZYN 8km 0:38:25 12.49 [km/h] 0:04:16 0:23:19
60 108 KRYGOWSKI TOMASZ M 51 M 40-49 16 TUCHOLA 8km 0:38:27 12.48 [km/h] 0:04:16 0:23:13
61 206 STAŃCO MARIOLA K 10 K 30-39 2 RUMIA 8km 0:38:28 12.48 [km/h] 0:04:32 0:23:43
62 71 HINZ RAFAŁ M 52 M 40-49 17 RUMIA HINZ TEAM 8km 0:39:15 12.23 [km/h] 0:04:02 0:21:31
63 413 MICHALCZYK ARTUR M 53 M 50-59 7 BOCHNIA 8km 0:39:30 12.15 [km/h] 0:04:35 0:24:07
64 228 ŚLUSARCZYK ANDRZEJ M 54 M 40-49 18 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON 8km 0:39:35 12.13 [km/h] 0:05:52 0:25:05
65 37 ĆWIKOWSKI KAMIL M 55 M 0-29 8 AUGUSTÓW 8km 0:39:38 12.11 [km/h] 0:04:27 0:24:04
66 118 KWIATEK MACIEK M 56 M 0-29 9 MIŁAKOWO 8km 0:39:48 12.06 [km/h] 0:04:56 0:25:13
67 127 LULIS ZBIGNIEW M 57 M 60-69 3 GDAŃSK ATLAS RUNNING TEAM 8km 0:39:59 12.01 [km/h] 0:04:29 0:24:06
68 167 POPOWSKA MAGDALENA K 11 K 40-49 3 GDAŃSK BIEGA ZIE 8km 0:40:00 12.00 [km/h] 0:04:31 0:24:17
69 186 SALAMON TOMASZ M 58 M 30-39 18 KRAKÓW 8km 0:40:01 12.00 [km/h] 0:05:11 0:00:00
70 56 GERGOVSKYI VIKTOR M 59 M 60-69 4 GDAŃSK 8km 0:40:25 11.88 [km/h] 0:04:58 0:24:53
71 43 DOBOSZ MICHAL M 60 M 40-49 19 GDYNIA COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM 8km 0:40:28 11.86 [km/h] 0:04:33 0:24:22
72 46 DRAGAN KAROL M 61 M 40-49 20 GDYNIA 8km 0:40:34 11.83 [km/h] 0:04:25 0:24:18
73 79 JARZĘBIŃSKI PIOTR M 62 M 30-39 19 WEJHEROWO GWE WEJHEROWO 8km 0:40:48 11.76 [km/h] 0:04:55 0:24:50
74 73 IEFYMENKO OLEKSANDR M 63 M 40-49 21 SOPOT 8km 0:40:57 11.72 [km/h] 0:04:39 0:25:16
75 74 IMIANOWSKI ŁUKASZ M 64 M 40-49 22 PRUSZCZ GDAŃSKI TUMBO TEAM 8km 0:41:00 11.71 [km/h] 0:04:49 0:25:03
76 176 RICHERT DANUTA K 12 K 40-49 4 TUCHOM MOTYWATORNIA TEAM 8km 0:41:12 11.65 [km/h] 0:04:59 0:25:19
77 36 CZOSKA PRZEMYSŁAW M 65 M 30-39 20 GDYNIA JARBUD 8km 0:41:21 11.61 [km/h] 0:05:17 0:25:56
78 263 ZAWACKI DANIEL M 66 M 0-29 10 TCZEW PATMAT 8km 0:41:24 11.59 [km/h] 0:04:39 0:25:04
79 177 RICHERT HENRYK M 67 M 40-49 23 TUCHOM MOTYWATORNIA TEAM 8km 0:41:24 11.59 [km/h] 0:04:52 0:25:18
80 212 SULARZ WOJCIECH M 68 M 50-59 8 GDYNIA SOOLASHOWE TRUCHTANIE 8km 0:41:29 11.57 [km/h] 0:05:16 0:25:43
81 54 GAŁKA GRZEGORZ M 69 M 40-49 24 GDAŃSK 8km 0:41:33 11.55 [km/h] 0:04:44 0:25:01
82 49 ENGELBERG ŁUKASZ M 70 M 30-39 21 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 8km 0:41:35 11.54 [km/h] 0:04:57 0:25:33
83 145 MILEWSKA WERONIKA K 13 K 0-29 4 SĄPOLNO 8km 0:41:41 11.52 [km/h] 0:04:56 0:25:15
84 152 NIEDOSTATKIEWICZ MACIEJ M 71 M 50-59 9 GDYNIA MORSKA BAZA SZKOLENIOWA 8km 0:41:48 11.48 [km/h] 0:04:38 0:25:03
85 422 ROBLES JOSE M 72 M 30-39 22 GDAŃSK 8km 0:41:51 11.47 [km/h] 0:04:53 0:25:33
86 172 PRZYBYSZEWSKI KAMIL M 73 M 0-29 11 MŁAWA AKADEMIA SZTUK WALK SENSHI 8km 0:41:53 11.46 [km/h] 0:04:30 0:24:43
87 122 LADZIŃSKI ZBIGNIEW M 74 M 40-49 25 GDAŃSK L - RUN 8km 0:42:00 11.43 [km/h] 0:04:45 0:25:24
88 423 LATECKA MARTYNA K 14 K 0-29 5 ELBLĄG 8km 0:42:00 11.43 [km/h] 0:04:31 0:25:19
89 428 KANKOWSKA DOMINIKA K 15 K 0-29 6 LUZINO 8km 0:42:01 11.42 [km/h] 0:04:53 0:25:28
90 156 OKOŃSKI PIOTR M 75 M 40-49 26 GRUDZIADZ 8km 0:42:05 11.41 [km/h] 0:04:40 0:24:45
91 88 KASZUBOWSKA-TEOFILAK JUSTYNA K 16 K 30-39 3 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 8km 0:42:05 11.41 [km/h] 0:04:41 0:25:34
92 110 KRZYŻAŃSKI BARTŁOMIEJ M 76 M 0-29 12 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 8km 0:42:05 11.41 [km/h] 0:04:57 0:25:33
93 273 ŻUCHOWSKI SEBASTIAN M 77 M 40-49 27 GDANSK 8km 0:42:09 11.39 [km/h] 0:04:50 0:25:19
94 63 GRYGOROWICZ BARTOSZ M 78 M 30-39 23 GDAŃSK KULIK&KUREK 8km 0:42:11 11.38 [km/h] 0:05:28 0:26:18
95 77 JAMIŃSKI PAWEŁ M 79 M 0-29 13 GDAŃSK TWA 8km 0:42:14 11.37 [km/h] 0:05:35 0:26:39
96 240 URBANIAK MAREK M 80 M 40-49 28 GDAŃSK 8km 0:42:15 11.36 [km/h] 0:05:31 0:26:18
97 146 MIREK EMILIA K 17 K 30-39 4 GDANSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA 8km 0:42:20 11.34 [km/h] 0:06:33 0:33:39
98 157 OLEJARCZYK PIOTR M 81 M 60-69 5 ELBLĄG 8km 0:42:22 11.33 [km/h] 0:04:37 0:25:30
99 427 KANKOWSKA JUSTYNA K 18 K 30-39 5 LUZINO 8km 0:42:33 11.28 [km/h] 0:04:53 0:25:50
100 125 LEWINSKI IRENEUSZ M 82 M 40-49 29 REDA 8km 0:42:36 11.27 [km/h] 0:05:35 0:26:44
101 207 STARSIERSKI TOMASZ M 83 M 50-59 10 KIELNO 8km 0:42:41 11.25 [km/h] 0:05:07 0:26:08
102 242 WARCHOŁ BOGUMIŁ M 84 M 0-29 14 GDAŃSK 8km 0:42:55 11.18 [km/h] 0:05:51 0:27:11
103 17 BIAŁA BEATA K 19 K 50-59 1 GDAŃSK 8km 0:42:57 11.18 [km/h] 0:04:48 0:25:49
104 76 JACHIMOWICZ MAGDALENA K 20 K 0-29 7 GDAŃSK 8km 0:43:23 11.06 [km/h] 0:04:40 0:25:49
105 191 SEKUŁA JACEK M 85 M 50-59 11 KĄPINO 8km 0:43:24 11.06 [km/h] 0:05:04 0:26:27
106 13 BAL SEBASTIAN M 86 M 40-49 30 ELBLĄG 8km 0:43:25 11.06 [km/h] 0:05:45 0:27:10
107 137 MARCZUK EWA K 21 K 30-39 6 RUMIA 8km 0:43:27 11.05 [km/h] 0:05:04 0:26:27
108 233 TOPOREK MARCIN M 87 M 0-29 15 CZECZEWO 8km 0:43:41 10.99 [km/h] 0:05:40 0:27:16
109 260 ZAJK ALICJA K 22 K 50-59 2 GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 8km 0:44:07 10.88 [km/h] 0:05:03 0:27:00
110 251 WITTMANN MARCIN M 88 M 40-49 31 GDYNIA 8km 0:44:12 10.86 [km/h] 0:05:18 0:26:54
111 232 TOŁOCZKO MAGDALENA K 23 K 30-39 7 SOPOT 8km 0:44:20 10.83 [km/h] 0:04:58 0:26:33
112 53 FRĄCZEK RAFAŁ M 89 M 40-49 32 GDAŃSK ASE GDAŃSK EKO-KONSULT 8km 0:44:21 10.82 [km/h] 0:04:47 0:26:28
113 20 BOYKE ELIZA K 24 K 0-29 8 LĘBORK 8km 0:44:33 10.77 [km/h] 0:05:02 0:27:04
114 270 ZYSKOWSKI MAKSYM M 90 M 0-29 16 GDYNIA 8km 0:44:39 10.75 [km/h] 0:05:58 0:28:16
115 21 BOYKE EMIL M 91 M 30-39 24 LĘBORK 8km 0:44:41 10.74 [km/h] 0:05:04 0:27:14
116 254 WOLFRAM DAWID M 92 M 30-39 25 GDYNIA 8km 0:45:01 10.66 [km/h] 0:05:54 0:28:19
117 107 KRUK MATEUSZ M 93 M 30-39 26 GDAŃSK 8km 0:45:01 10.66 [km/h] 0:26:54 0:00:00
118 271 ŻELAZEK MARTA K 25 K 0-29 9 KARCZEMKI 8km 0:45:04 10.65 [km/h] 0:05:01 0:27:37
119 44 DOKRZEWSKA KATARZYNA K 26 K 30-39 8 GDYNIA 8km 0:45:08 10.64 [km/h] 0:05:03 0:27:46
120 85 KARPIŃSKI ZBIGNIEW M 94 M 50-59 12 GDAŃSK 8km 0:45:13 10.62 [km/h] 0:05:46 0:27:28
121 220 SZREDER TOMASZ M 95 M 30-39 27 WEJHEROWO 8km 0:45:16 10.60 [km/h] 0:05:59 0:28:26
122 15 BAR JULITA K 27 K 30-39 9 GDYNIA 8km 0:45:35 10.53 [km/h] 0:05:54 0:28:19
123 367 PIASKOWSKI TOMASZ M 96 M 40-49 33 ELBLĄG 8km 0:45:49 10.48 [km/h] 0:05:47 0:28:23
124 39 DEMSKI KRZYSZTOF M 97 M 50-59 13 SOPOT 8km 0:46:05 10.42 [km/h] 0:05:28 0:00:00
125 142 MIKOŁAJCZUK PAWEŁ M 98 M 0-29 17 GDAŃSK 8km 0:46:06 10.41 [km/h] 0:05:03 0:25:51
126 269 ZMARZLY DAREK M 99 M 50-59 14 SOPOT 8km 0:46:23 10.35 [km/h] 0:06:10 0:29:17
127 106 KRUCZKOWSKI RAFAŁ M 100 M 30-39 28 GDYNIA 8km 0:46:23 10.35 [km/h] 0:05:31 0:28:18
128 181 ROMBALSKA JULIA K 28 K 0-29 10 SŁUPSK DECATHLON PRZYMORZE TEAM 8km 0:46:24 10.34 [km/h] 0:05:53 0:29:10
129 91 KŁUSEK WŁODZIMIERZ M 101 M 60-69 6 GDYNIA NIEZRZESZONY 8km 0:46:25 10.34 [km/h] 0:05:53 0:29:18
130 89 KĘDZIA EDYTA K 29 K 40-49 5 GDAŃSK PEWIK GDYNIA 8km 0:46:39 10.29 [km/h] 0:05:45 0:28:56
131 90 KLEKOTKO ANNA K 30 K 30-39 10 GDYNIA TRIEAGLES 8km 0:46:39 10.29 [km/h] 0:05:10 0:28:10
132 101 KOSZNIK MICHAL M 102 M 40-49 34 GDANSK BIEGOWI SZYDERCY 8km 0:46:40 10.29 [km/h] 0:05:56 0:29:03
133 245 WAWRZYNIAK ANNA K 31 K 40-49 6 STĘSZEW 3:33 TEAM 8km 0:46:40 10.29 [km/h] 0:05:56 0:29:03
134 141 MIELCZAREK AGNIESZKA K 32 K 30-39 11 CZŁUCHÓW 8km 0:46:41 10.28 [km/h] 0:05:06 0:28:15
135 96 KONRAD JUSTYNA K 33 K 0-29 11 GDYNIA 8km 0:46:43 10.27 [km/h] 0:05:35 0:28:21
136 38 DEMBEK KRZYSZTOF M 103 M 30-39 29 BOLSZEWO 8km 0:46:43 10.27 [km/h] 0:05:30 0:28:14
137 209 STRADOMSKI ROMAN M 104 M 40-49 35 GDAŃSK 8km 0:46:44 10.27 [km/h] 0:05:15 0:28:52
138 187 SAŁATA DOROTA K 34 K 30-39 12 GDAŃSK 8km 0:46:50 10.25 [km/h] 0:05:37 0:29:02
139 255 WORZALA WOJCIECH M 105 M 40-49 36 GDYNIA 8km 0:46:56 10.23 [km/h] 0:05:31 0:28:39
140 69 HILLER GABRIELA K 35 K 40-49 7 GDYNIA O-SOWA BIEGA 8km 0:46:59 10.22 [km/h] 0:05:29 0:28:43
141 100 KORNER EWA K 36 K 0-29 12 SZTUM 8km 0:47:17 10.15 [km/h] 0:05:30 0:28:21
142 8 ARENT JAREK M 106 M 60-69 7 GDANSK ARENT TEAM 8km 0:47:30 10.11 [km/h] 0:05:59 0:29:24
143 203 STANEK DAREK M 107 M 30-39 30 LUBOWIDZ 8km 0:47:33 10.09 [km/h] 0:05:09 0:28:48
144 182 RYDLEWICZ JUSTYNA K 37 K 30-39 13 TUCHOM 8km 0:47:41 10.07 [km/h] 0:05:31 0:29:09
145 34 CZECHLEWSKA IWONA K 38 K 30-39 14 GDAŃSK 8km 0:47:52 10.03 [km/h] 0:05:58 0:29:38
146 231 TOBOŁA MICHAŁ M 108 M 40-49 37 GDAŃSK 8km 0:47:58 10.01 [km/h] 0:05:30 0:29:03
147 421 PAPROCKI PAWEŁ M 109 M 30-39 31 GDAŃSK 8km 0:48:09 9.97 [km/h] 0:05:29 0:29:01
148 52 FRANKOWSKA JUSTYNA K 39 K 30-39 15 KARTUZY PSYCHOFANKI 8km 0:48:22 9.92 [km/h] 0:05:17 0:29:08
149 57 GIEDROJĆ KAMIL M 110 M 30-39 32 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM 8km 0:48:30 9.90 [km/h] 0:05:35 0:29:44
150 159 PARANDYK ADAM M 111 M 40-49 38 PRUSZCZ GDAŃSKI 49 BAZA LOTNICZA 8km 0:48:40 9.86 [km/h] 0:05:44 0:29:42
151 134 MAKOWSKI MICHAŁ M 112 M 40-49 39 RUMIA 8km 0:48:50 9.83 [km/h] 0:06:05 0:30:13
152 66 GRZEGOREK MAŁGORZATA K 40 K 30-39 16 GDAŃSK 8km 0:48:50 9.83 [km/h] 0:06:05 0:30:43
153 163 PISARZAK MARTA K 41 K 30-39 17 GDAŃSK 8km 0:48:52 9.82 [km/h] 0:06:05 0:30:13
154 59 GOJKE MICHAŁ M 113 M 30-39 33 PĘTKOWICE 8km 0:48:53 9.82 [km/h] 0:05:08 0:29:12
155 185 RZEZAK ALEKSANDRA K 42 K 30-39 18 REDA 8km 0:48:58 9.80 [km/h] 0:05:54 0:29:43
156 175 RANIEWICZ JAREK M 114 M 30-39 34 GDAŃSK 8km 0:49:02 9.79 [km/h] 0:06:18 0:30:23
157 149 MODRZYŃSKI PRZEMYSŁAW M 115 M 50-59 15 ELBLĄG 8km 0:49:03 9.79 [km/h] 0:05:33 0:29:46
158 25 BRZEZIK JAROSŁAW M 116 M 30-39 35 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km 0:49:10 9.76 [km/h] 0:05:57 0:30:20
159 24 BRZEZIK ILONA K 43 K 30-39 19 GOŚCICINO POLIPACK TEAM GWE 8km 0:49:10 9.76 [km/h] 0:05:55 0:30:16
160 196 SIKORSKA AGNIESZKĄ M 117 M 30-39 36 GDYNIA #BBKTS 8km 0:49:21 9.73 [km/h] 0:05:39 0:29:53
161 9 ARENT MAGDA K 44 K 30-39 20 GDANSK, POMERANIAN DISTRICT, POLAND ARENT TEAM 8km 0:49:36 9.68 [km/h] 0:06:01 0:30:34
162 200 SOCHA DOROTA K 45 K 30-39 21 GDYNIA 8km 0:49:43 9.65 [km/h] 0:05:07 0:29:50
163 262 ZALEWSKA ELŻBIETA K 46 K 0-29 13 GNIEWINO 8km 0:49:50 9.63 [km/h] 0:04:56 0:29:48
164 62 GRABOWSKA MARZENA K 47 K 50-59 3 GDAŃSK ŻARTA WATAHA 8km 0:50:03 9.59 [km/h] 0:06:11 0:30:48
165 224 SZYMAK EWELINA K 48 K 40-49 8 BARNIEWICE 8km 0:50:08 9.57 [km/h] 0:05:35 0:30:16
166 147 MISZEWSKI ADAM M 118 M 50-59 16 GDAŃSK 8km 0:50:17 9.55 [km/h] 0:05:51 0:30:34
167 103 KOZDEMBA KRZYSZTOF M 119 M 50-59 17 WIŚLINKA WIŚLINKA TEAM 8km 0:50:19 9.54 [km/h] 0:05:45 0:30:10
168 119 KWIDZIŃSKI PAWEŁ M 120 M 30-39 37 KĘBŁOWO RUN FOR IT 8km 0:50:23 9.53 [km/h] 0:06:02 0:30:47
169 70 HINC STANISŁAW M 121 M 40-49 40 KOWALE SHOW MUST GO ON - PRUSZCZ BIEGA 8km 0:50:30 9.50 [km/h] 0:05:52 0:30:24
170 246 WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW M 122 M 50-59 18 STĘSZEW 3:33 TEAM 8km 0:50:46 9.46 [km/h] 0:06:15 0:31:14
171 266 ZIELIŃSKA PATRYCJA K 49 K 0-29 14 GDYNIA 8km 0:50:57 9.42 [km/h] 0:06:02 0:30:37
172 6 ARENDT AGNIESZKA K 50 K 40-49 9 GDAŃSK ŻARTA WATAHA 8km 0:50:59 9.41 [km/h] 0:05:52 0:30:25
173 115 KURAJK MARIAN M 123 M 60-69 8 GDAŃSK 8km 0:51:05 9.40 [km/h] 0:05:51 0:31:13
174 61 GÓRNIAK JAROSŁAW M 124 M 30-39 38 POGÓRZE JARBUD 8km 0:51:14 9.37 [km/h] 0:05:18 0:30:42
175 5 ANGER DONATA K 51 K 0-29 15 LIDZBARK 8km 0:51:19 9.35 [km/h] 0:05:22 0:29:47
176 117 KURPISZ-KASPRZAK KAROLINA K 52 K 40-49 10 GDYNIA 8km 0:51:46 9.27 [km/h] 0:06:30 0:32:32
177 26 BRZEZIŃSKA EWA K 53 K 50-59 4 GDYNIA 8km 0:51:48 9.27 [km/h] 0:05:43 0:31:10
178 30 CHMIELECKA PAULINA K 54 K 0-29 16 TORUŃ 8km 0:52:09 9.20 [km/h] 0:06:29 0:32:32
179 33 CZAPA MAGDALENA K 55 K 40-49 11 GDAŃSK 8km 0:52:12 9.20 [km/h] 0:06:07 0:31:48
180 10 BABEROWSKA JOLANTA K 56 K 40-49 12 GDAŃSK TREC TEAM 8km 0:52:51 9.08 [km/h] 0:06:30 0:32:32
181 222 SZUPIENKO TOMASZ M 125 M 40-49 41 GDAŃSK 8km 0:52:55 9.07 [km/h] 0:06:09 0:32:00
182 201 SOKOLOWSKA ANNA K 57 K 30-39 22 GDYNIA 8km 0:52:56 9.07 [km/h] 0:06:17 0:32:44
183 154 NOWAKOWSKA MONIKA K 58 K 30-39 23 GDAŃSK 8km 0:52:57 9.07 [km/h] 0:06:11 0:32:39
184 23 BRONK LUCYNA K 59 K 30-39 24 GDAŃSK 8km 0:53:02 9.05 [km/h] 0:06:09 0:31:58
185 55 GARUS WIKTOR M 126 M 40-49 42 WEJHEROWO 8km 0:53:06 9.04 [km/h] 0:06:16 0:32:47
186 162 PIOTROWSKA JOANNA K 60 K 40-49 13 GDYNIA KONTENER FORMY 8km 0:53:17 9.01 [km/h] 0:06:29 0:33:09
187 211 STYKUĆ DARIUSZ M 127 M 30-39 39 GDAŃSK KEEP CALM AND RUN 8km 0:53:17 9.01 [km/h] 0:06:08 0:31:55
188 261 ZAKRZEWSKA ANIESZKA K 61 K 40-49 14 MALBORK KIJOWY FOLK 8km 0:53:31 8.97 [km/h] 0:06:20 0:33:11
189 151 NADOLNA ALICJA K 62 K 30-39 25 MALBORK KIJOWY FOLK 8km 0:53:38 8.95 [km/h] 0:06:20 0:33:11
190 22 BRODECKA MAŁGORZATA K 63 K 30-39 26 GDYNIA 17 LO GDYNIA 8km 0:54:01 8.89 [km/h] 0:06:35 0:34:08
191 204 STANISZEWSKI JACEK M 128 M 50-59 19 GDYNIA KORONA KONTYNENTÓW 8km 0:54:36 8.79 [km/h] 0:06:40 0:33:33
192 236 TURZYŃSKA BEATA K 64 K 40-49 15 GDYNIA 8km 0:54:52 8.75 [km/h] 0:06:34 0:32:51
193 92 KMERA RAFAŁ M 129 M 40-49 43 GDAŃSK 8km 0:55:07 8.71 [km/h] 0:05:58 0:34:43
194 12 BABIŃSKI SEBASTIAN M 130 M 0-29 18 TCZEW PATMAT 8km 0:55:18 8.68 [km/h] 0:05:20 0:32:48
195 131 ŁASZKIEWICZ JULIA K 65 K 40-49 16 GDYNIA WATAHA 8km 0:56:07 8.55 [km/h] 0:06:37 0:34:08
196 174 RADECKA ILONA K 66 K 30-39 27 GDAŃSK 8km 0:56:17 8.53 [km/h] 0:06:33 0:33:38
197 194 SHEVCHYSHYN ANDRII M 131 M 30-39 40 NAHIRIANKA DCT DRUŻYNA BIEGOWA 8km 0:56:18 8.53 [km/h] 0:06:33 0:33:37
198 218 SZPONER MARIUSZ M 132 M 50-59 20 POGÓRZE 8km 0:56:56 8.43 [km/h] 0:06:03 0:33:53
199 78 JARNUT AGNIESZKA K 67 K 40-49 17 POGÓRZE 8km 0:56:56 8.43 [km/h] 0:06:04 0:00:00
200 173 PYTEL PRZEMYSŁAW M 133 M 40-49 44 HEL 8km 0:57:05 8.41 [km/h] 0:05:52 0:34:26
201 148 MOCZULSKA URSZULA K 68 K 30-39 28 BIELSKO-BIAŁA 8km 0:57:22 8.37 [km/h] 0:06:01 0:34:12
202 426 JAMRÓZ RENATA K 69 K 40-49 18 GDYNIA 8km 0:57:22 8.37 [km/h] 0:05:59 0:34:11
203 225 SZYMAŃSKA IZABELA K 70 K 30-39 29 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM 8km 0:57:27 8.36 [km/h] 0:06:37 0:34:33
204 60 GOLASZ HALINA K 71 K 50-59 5 GDAŃSK 8km 0:58:27 8.21 [km/h] 0:06:09 0:34:20
205 265 ZAWISZEWSKI PIOTR M 134 M 60-69 9 GDAŃSK 7 PBOT 8km 0:58:30 8.21 [km/h] 0:06:18 0:34:44
206 193 SHEAHAN-BUNTIC MARIA K 72 K 30-39 30 SOPOT 8km 0:58:40 8.18 [km/h] 0:06:45 0:35:52
207 28 BUNTIC BRUNO M 135 M 40-49 45 BERLIN 8km 0:58:41 8.18 [km/h] 0:06:45 0:35:52
208 111 KUBICKI LESZEK M 136 M 40-49 46 GDAŃSK 8km 0:59:24 8.08 [km/h] 0:06:57 0:36:45
209 267 ZIEŃCZUK PIOTR M 137 M 40-49 47 GDAŃSK GDAŃSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJE 8km 0:59:53 8.02 [km/h] 0:05:56 0:35:54
210 2 ABRAMIK MARIA K 73 K 40-49 19 GDAŃSK 8km 1:00:03 7.99 [km/h] 0:06:12 0:35:16
211 155 ODYA KATARZYNA K 74 K 0-29 17 GDAŃSK 8km 1:01:54 7.75 [km/h] 0:07:11 0:38:21
212 258 YAREMENKO OLEKSII M 138 M 30-39 41 CHWASZCZYNO UKRAINA 8km 1:02:35 7.67 [km/h] 0:06:56 0:36:58
213 136 MARCHENKO DENYS M 139 M 30-39 42 GDYNIA 8km 1:02:37 7.67 [km/h] 0:06:56 0:36:58
214 227 ŚLIWIŃSKA-WYKA IZABELA K 75 K 40-49 20 GDYNIA WATAHA 8km 1:03:27 7.57 [km/h] 0:06:58 0:36:43
215 213 SZAŁŁA ANNA K 76 K 30-39 31 GDYNIA WATAHA 8km 1:03:27 7.57 [km/h] 0:06:58 0:36:42
216 165 PODLEWSKA EWELINA K 77 K 30-39 32 ROKITKI DOVISTA ACTIVE TEAM 8km 1:09:27 6.91 [km/h] 0:07:05 0:43:26
217 98 KOPICKA ELIZA K 78 K 40-49 21 GDAŃSK 8km 1:13:31 6.53 [km/h] 0:12:53 0:00:00
218 129 ŁAPIŃSKI JÓZIO M - M 30-39 - GDAŃSK VEGE RUNNERS 8km DSQ - [km/h] 0:07:08 0:00:00
219 130 ŁAPIŃSKI PAWEŁ M - M 30-39 - GDAŃSK VEGE RUNNERS 8km DSQ - [km/h] 0:07:08 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ