Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Doroszenko Hubert | Debrzno | Polska | Bieg Główny - 5 km | Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy | opłacono on-line |
2 | Grochowalski Mikołaj | Debrzno | Polska | Bieg Główny - 5 km | Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy | opłacono on-line |
3 | Rychlik Mateusz | Debrzno | Polska | Bieg Główny - 5 km | Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy | opłacono on-line |
4 | Andrearczyk Bartosz | Angowice | Polska | Bieg Rodzinny | ||
5 | Andrearczyk Oliwia | Angowice | Polska | Bieg Rodzinny | ||
6 | Kamińska Agata | Brusy | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
7 | BRUNKA Barbara | Brusy | Polska | Bieg Główny - 5 km | Abacosun | opłacono on-line |
8 | Cysewska Zuzanna | Brusy | Polska | Bieg Główny - 5 km | MKS CHOJNICZANKA 1930 CHOJNICE | opłacono on-line |
9 | Synoradzki Dawid | Brzeźno | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
10 | Narloch Artur | Brzeźno | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
11 | Synoradzki Witold | Brzeźno | Polska | Bieg Rodzinny | ||
12 | Synoradzka Hanna | Brzeźno | Polska | Bieg Rodzinny | ||
13 | Ratajczak Katarzyna | Buk | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
14 | Kufel Maria | Bydgoszcz | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
15 | Kluczewska Emilia | Bytów | Polska | Bieg Główny - 10 km | Runtastyczni Team Bytów | opłacono on-line |
16 | Metel Izabela | Bytów | Polska | Bieg Główny - 10 km | Runtastyczni Team Bytów | opłacono on-line |
17 | Urbaniak Tymoteusz | Charzykowy | Polska | Bieg Rodzinny | Szkoła podstawowa w Charzykowach | |
18 | Augustyńska Mirosława | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
19 | Sobon MAJA | Charzykowy | Polska | Bieg Rodzinny | ||
20 | Sobon Borys | Charzykowy | Polska | Bieg Rodzinny | ||
21 | Bocian Marcel | Charzykowy | Polska | Bieg Rodzinny | ||
22 | Dąbrowska Dominika | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
23 | Gierszewski Piotr | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
24 | Gałczyński Filip | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
25 | Gierszewska Iga | Charzykowy | Polska | Bieg Rodzinny | Akademia Przedszkolaka Smyk Male Przedszkole w Charzykowach | |
26 | Bocian Maciej | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
27 | Chamier Cieminski Ignacy | Charzykowy | Polska | Bieg Rodzinny | ||
28 | Chamier Cieminska Kornelia | Charzykowy | Polska | Bieg Rodzinny | ||
29 | Bruska Natalia | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
30 | Bruski Tomasz | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
31 | Paterek Magdalena | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
32 | Paterek Maciej | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
33 | Paterek Mieszko | Charzykowy | Polska | Bieg Rodzinny | ||
34 | Paterek Miłosz | Charzykowy | Polska | Bieg Rodzinny | ||
35 | Paterek Maurycy | Charzykowy | Polska | Bieg Rodzinny | ||
36 | Kosmalska Anna | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 10 km | TriTur Chojnice | opłacono on-line |
37 | Urowski Wojciech | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 10 km | Totalnie Biegnięci | opłacono on-line |
38 | Urowski Tymoteusz | Charzykowy | Polska | Bieg Rodzinny | Totalnie Biegnięci | |
39 | Urowski Ernest | Charzykowy | Polska | Bieg Rodzinny | Totalnie Biegnięci | |
40 | Matysiak Marlena | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 5 km | Serwis 24 Pawel Matysiak | opłacono on-line |
41 | Matysiak Kalina | Charzykowy | Polska | Bieg Rodzinny | Serwis 24 Pawel Matysiak | |
42 | Matysiak Borys | Charzykowy | Polska | Bieg Rodzinny | Serwis 24 Pawel Matysiak | |
43 | Wirkus Waldemar | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 10 km | FunRun | opłacono on-line |
44 | Markowski Jakub | Charzykowy | Polska | Bieg Rodzinny | Szkoła podstawowa w Charzykowach | |
45 | Markowski Antoni | Charzykowy | Polska | Bieg Rodzinny | Szkoła podstawowa w Charzykowach | |
46 | Kosmalski Patryk | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 10 km | CHKŻ Chojnice | opłacono on-line |
47 | Labenz Klaudia | Charzykowy | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
48 | Szufrajda Robert | CHARZYKOWY | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
49 | Galewski Ariel | Chojncie | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
50 | Radomska Alicja | Chojnice | Polska | Bieg Rodzinny | Niepubliczne przedszkole integracyjne | |
51 | Teclaf Zuzanna | Chojnice | Polska | Bieg Rodzinny | Szkoła Podstawowa nr 8 | |
52 | Radomski Jakub | Chojnice | Polska | Bieg Rodzinny | Szkoła Podstawowa nr 7 | |
53 | Pietrzykowska Maja | Chojnice | Polska | Bieg Rodzinny | Przedszkole Promyczek | |
54 | Pietrzykowska Hanna | Chojnice | Polska | Bieg Rodzinny | Szkoła podstawowa nr 7 | |
55 | Janik Dawid | Chojnice | Polska | Bieg Rodzinny | Komputronik Chojnice | |
56 | Janik Andrzej | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | Komputronik Chojnice | opłacono on-line |
57 | Rapatt Leon | Chojnice | Polska | Bieg Rodzinny | ||
58 | Litkowski Jakub | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | TriTur Chojnice | opłacono on-line |
59 | Litkowska Karolina | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
60 | Sydoryk Barbara | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
61 | Gostomczyk Marcin | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | Florian Chojnice | opłacono on-line |
62 | Binger Mateusz | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | Fighting Dreamers | opłacono on-line |
63 | Winiecki Ludwik | Chojnice | Polska | Bieg Rodzinny | Niepubliczne przedszkole integracyjne "SKRZATY" | |
64 | Kierski Andrzej | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
65 | Lorek Maria | Chojnice | Polska | Bieg Rodzinny | Wesołe Przedszkolaki | |
66 | Lorek Mateusz | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
67 | Werner Hanna | Chojnice | Polska | Bieg Rodzinny | Totalnie Biegnięci | |
68 | Werner Grzegorz | Chojnice | Polska | Bieg Rodzinny | Totalnie Biegnięci | |
69 | Sobczak Wojciech | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | Florian Chojnice | opłacono on-line |
70 | Semrau Małgorzata | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
71 | Drewczyńska Natalia | Chojnice | Polska | Bieg Rodzinny | Akademia Przedszkolaka SMYK Chojnice | |
72 | Drewczyńska Agata | Chojnice | Polska | Bieg Rodzinny | SP 7 Chojnice | |
73 | Mowinski Grzegorz | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
74 | Szwankowski Hubert | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | FLORIAN CHOJNICE | opłacono on-line |
75 | Adamczyk Hanna | Chojnice | Polska | Bieg Rodzinny | ||
76 | Adamczyk Karol | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
77 | Rogala Marek | Chojnice | Polska | Bieg Rodzinny | Przedszkole Tęczowe misie | |
78 | Stoltmann Aleksander | Chojnice | Polska | Bieg Rodzinny | Szkoła Podstawowa nr 5 | |
79 | Piepiorka Michał | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | Temis Chojnice | opłacono on-line |
80 | Chlasta Rafał | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | TriTur Chojnice | opłacono on-line |
81 | Zieliński Przemysław | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line | |
82 | Zielińska Małgorzata | Chojnice | Polska | Bieg Rodzinny | ||
83 | Zieliński Piotr | Chojnice | Polska | Bieg Rodzinny | ||
84 | Ostrycharz Maciej | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
85 | Stoltmann Mateusz | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
86 | Lenc Michał | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
87 | Gierszewski Karol | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
88 | Mowińska Marta | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | Mowiński Team ! | opłacono on-line |
89 | Mowiński Artur | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | Mowiński Team ! | opłacono on-line |
90 | Gonsch Marcelina | Chojnice | Polska | Bieg Rodzinny | ||
91 | Begier Amelia | Chojnice | Polska | Bieg Rodzinny | ||
92 | Begier Kornel | Chojnice | Polska | Bieg Rodzinny | ||
93 | Begier Wiktoria | Chojnice | Polska | Bieg Rodzinny | ||
94 | Begier Szymon | Chojnice | Polska | Bieg Rodzinny | ||
95 | Jankowski Sławomir | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
96 | Kurkowski Bartosz | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
97 | Mrówczyńska Dominika | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
98 | Mrówczyńska Elwira | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
99 | Eleryk Wojciech | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 5 km | opłacono on-line | |
100 | Stępień Karol | Chojnice | Polska | Bieg Główny - 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16367