Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Śliwińska Magdalena Pawłowo Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
102 Mowinski Grzegorz Chojnice Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
103 Synoradzki Dawid Brzeźno Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
104 Urbaniak Tymoteusz Charzykowy Bieg Rodzinny Szkoła podstawowa w Charzykowach
105 Drewczyńska Agata Chojnice Bieg Rodzinny SP 7 Chojnice
106 Drewczyńska Natalia Chojnice Bieg Rodzinny Akademia Przedszkolaka SMYK Chojnice
107 Semrau Małgorzata Chojnice Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
108 Sobczak Wojciech Chojnice Bieg Główny - 5 km Florian Chojnice opłacono on-line
109 Werner Grzegorz Chojnice Bieg Rodzinny Totalnie Biegnięci
110 Werner Hanna Chojnice Bieg Rodzinny Totalnie Biegnięci
111 Lorek Mateusz Chojnice Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
112 Lorek Maria Chojnice Bieg Rodzinny Wesołe Przedszkolaki
113 Kierski Andrzej Chojnice Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
114 Winiecki Ludwik Chojnice Bieg Rodzinny Niepubliczne przedszkole integracyjne "SKRZATY"
115 Binger Mateusz Chojnice Bieg Główny - 10 km Fighting Dreamers opłacono on-line
116 Gostomczyk Marcin Chojnice Bieg Główny - 10 km Florian Chojnice opłacono on-line
117 Grabowski Oskar Koczała Bieg Rodzinny
118 Grabowska Anna Koczała Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
119 Sydoryk Barbara Chojnice Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
120 Machoń Andrzej Człuchów Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
121 Kuzan Sławek Czarne Bieg Główny - 10 km Czarne Biega opłacono on-line
122 Litkowska Karolina Chojnice Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
123 Litkowski Jakub Chojnice Bieg Główny - 5 km TriTur Chojnice opłacono on-line
124 Rapatt Leon Chojnice Bieg Rodzinny
125 Wojtas Krzysztof Człuchów Bieg Rodzinny Tripaka przechlewo
126 Janik Andrzej Chojnice Bieg Główny - 10 km Komputronik Chojnice opłacono on-line
127 Janik Dawid Chojnice Bieg Rodzinny Komputronik Chojnice
128 Pietrzykowska Hanna Chojnice Bieg Rodzinny Szkoła podstawowa nr 7
129 Pietrzykowska Maja Chojnice Bieg Rodzinny Przedszkole Promyczek
130 Nyks Monika Ostrowite Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
131 WILK JOLANTA LICHNOWY Bieg Główny - 5 km Totalnie Biegnięci opłacono on-line
132 Radomski Jakub Chojnice Bieg Rodzinny Szkoła Podstawowa nr 7
133 Teclaf Zuzanna Chojnice Bieg Rodzinny Szkoła Podstawowa nr 8
134 Radomska Alicja Chojnice Bieg Rodzinny Niepubliczne przedszkole integracyjne
135 Rozek Jakub Frank Bieg Rodzinny szkola podstawowa Kaliska
136 Szufrajda Robert CHARZYKOWY Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
137 Banach Emil Chojnice Bieg Rodzinny
138 Kujawska Kamila Chojnice Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
139 Labenz Klaudia Charzykowy Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
140 Olkowski Piotr Chojnice Bieg Główny - 5 km Florian Chojnice opłacono on-line
141 Wojtas Alan Człuchów Bieg Rodzinny Tripaka przechlewo
142 Wozinski Borys Chojnice Bieg Rodzinny
143 Wozinski Marcel Chojnice Bieg Rodzinny
144 Dampc Tymon Chojniczki Bieg Rodzinny
145 Dampc Marceli Chojniczki Bieg Rodzinny
146 Dampc Alicja Chojniczki Bieg Rodzinny Szkoła podstawowa w Charzykowach
147 Rogoza Mateusz Zielin Bieg Główny - 10 km LKS Fenix Słupsk opłacono on-line
148 Szczepański Sławomir Klawkowo Bieg Główny - 5 km Florian Chojnice opłacono on-line
149 Kosmalski Patryk Charzykowy Bieg Główny - 10 km CHKŻ Chojnice opłacono on-line
150 Kamrowski Jan Gdynia Bieg Rodzinny
151 Kamrowska Martyna Gdynia Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
152 Rudnik Urszula Chojnice Bieg Rodzinny
153 Rychlik Mateusz Debrzno Bieg Główny - 5 km Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy opłacono on-line
154 Grochowalski Mikołaj Debrzno Bieg Główny - 5 km Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy opłacono on-line
155 Doroszenko Hubert Debrzno Bieg Główny - 5 km Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy opłacono on-line
156 Synoradzka Hanna Brzeźno Bieg Rodzinny
157 Synoradzki Witold Brzeźno Bieg Rodzinny
158 ImianowskI Łukasz Człuchów Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
159 Sujak Aneta Chojniczki Bieg Rodzinny
160 Sujak Joanna Chojniczki Bieg Rodzinny Szkoła podstawowa w Charzykowach
161 Sujak Tomasz Chojniczki Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
162 Miszewski Cezary Chojnice Bieg Rodzinny
163 Miszewski Tomasz Chojnice Bieg Główny - 5 km Chojnickie kaszlaki opłacono on-line
164 Miszewska Michalina Chojnice Bieg Rodzinny Szkoła Podstawowa nr 8
165 Miszewska Katarzyna Chojnice Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
166 Kaźmierczak Blanka Chojnice Bieg Rodzinny Szkoła Podstawowa nr 1 w Chojnicach
167 Kaźmierczak Tymon Chojnice Bieg Rodzinny Przedszkole TEDDY
168 Imianowska Daria Człuchów Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
169 Markowski Antoni Charzykowy Bieg Rodzinny Szkoła podstawowa w Charzykowach
170 Markowski Jakub Charzykowy Bieg Rodzinny Szkoła podstawowa w Charzykowach
171 Perzanowski Jarosław Czarne Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
172 Werner Krzysztof Chojnice Bieg Główny - 5 km Totalnie Biegnięci opłacono on-line
173 Cygan Tomasz Chojnice Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
174 Szada Borzyszkowska Małgorzata Swornegacie Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
175 Szada Borzyszkowska Kaja Swornegacie Bieg Rodzinny Szkoła podstawowa Swornegacie
176 Szada Borzyszkowski Artur Swornegacie Bieg Rodzinny Szkoła podstawowa Swornegacie
177 Osowski Bartosz Mecikal Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
178 Kożuch Jan Ostrowite Bieg Rodzinny Szkoła podstawowa w Ostrowitem
179 Kosmala Aleksandra Szczeglino Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
180 Nawrocka Bogumiła chojnice Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
181 Wirkus Waldemar Charzykowy Bieg Główny - 10 km FunRun opłacono on-line
182 Wysocki Łukasz Kamień Krajeński Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
183 Hapka Karolina Konarzyny Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
184 MACHNICKI Sebastian Nieżywięć Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
185 MACHNICKA Aleksandra Nieżywięć Bieg Główny - 5 km opłacono on-line
186 Szmaglinska Milena Chojnice Bieg Rodzinny
187 Szmaglinska Martyna Chojnice Bieg Rodzinny SP Klodawa
188 Szmaglińska Karolina Florian Chojnice Bieg Główny - 5 km Florian Chojnice opłacono on-line
189 Szrama Anastazja Chojnice Bieg Rodzinny
190 Szrama Justyna Chojnice Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
191 Januszewska Amanda Męcikał Bieg Rodzinny SP Męcikał
192 Kowalik Patryk Chojnice Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
193 Ruta Joanna Więcbork Bieg Główny - 5 km TKFF Wodnik Więcbork opłacono on-line
194 Słabkowski Dawid Człuchów Bieg Główny - 10 km opłacono on-line
195 Matysiak Borys Charzykowy Bieg Rodzinny Serwis 24 Pawel Matysiak
196 Matysiak Kalina Charzykowy Bieg Rodzinny Serwis 24 Pawel Matysiak
197 Matysiak Marlena Charzykowy Bieg Główny - 5 km Serwis 24 Pawel Matysiak opłacono on-line
198 Czaplewska Joanna Ostrowite Bieg Rodzinny
199 Skwierawska Maria Nowe Ostrowote Bieg Rodzinny
200 Skwierawska Hanna Nowe Ostrowite Bieg Główny - 5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 8437

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ