III. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Buczyński Arkadiusz Gdańsk Mega VO2max MTB Team opłacono on-line
2 Lewandowski Paweł Gdynia Mega Never Give Up MTB Team opłacono on-line
3 Rolbiecka Alicja Reda Mega LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono
4 Mrowiec Kamil Warszawa Mega BIKE SALON TEAM opłacono on-line
5 Guż Andrzej Gdańsk Mega opłacono on-line
6 Maciejewski Sławomir Lębork Mega KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
7 Brunn Wojciech Tuchom Mega opłacono on-line
8 Wojewoda Adam Rumia Mega Norda Active Team opłacono on-line
9 Jedynak Tomasz Gdańsk Mega opłacono
10 Ludwiniak Konrad Gdańsk Mega MHAutomatyka opłacono
11 Jarosiewicz Michal Gdansk Mega opłacono on-line
12 Torzewski Sebastian Bydgoszcz Mega AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono on-line
13 Frydrychowicz Jacek Gdańsk Mega XTrack.com opłacono on-line
14 Kołodzik Grzegorz Żarnowiec Mega opłacono on-line
15 Szymański Artur Gdańsk Mega opłacono on-line
16 Przybysz Piotr Jan Gdynia Mega AZS UG opłacono on-line
17 Hirsz Maciej Goręczyno Mega AZS Politechnika Gdańska opłacono
18 Bońkowski Jarosław Gdańsk Mega MH Automatyka opłacono
19 MARIAŃSKA EMILIA MARIAŃSKA Zamość Mega opłacono on-line
20 Szczęsny Tomasz Gdańsk Mega MH Automatyka opłacono
21 Chyczewska Katarzyna Gdynia Mega opłacono on-line
22 Mróz Krzysztof Kwidzyn Mega opłacono on-line
23 MARIAŃSKI LESZEK Zamość Mega Sanimar Bydgoszcz opłacono on-line
24 Superson Marcin Gdynia Mega Epicentrum opłacono on-line
25 Brunke Leszek Gdańsk Mega opłacono
26 Kulling Monika Gnieżdżewo Mega opłacono on-line
27 Kasprzak Radosław Gdynia Mega opłacono on-line
28 Arcimowicz Piotr Ustka Mega Aktywna Fabryka opłacono
29 Tygielski Mateusz Gdańsk Mega MH Automatyka opłacono
30 FALKOWSKI MICHAŁ MALBORK Mega opłacono on-line
31 spandowski piotr Gdańsk Mega opłacono on-line
32 Przybysz Piotr Rumia Mega MajBike Team opłacono on-line
33 Wolanin Jakub Malbork Mega GK Malbork opłacono on-line
34 Cywińska Ewelina Rumia Mega MajBIKE Team
35 Kwaśniewski Krzysztof Skarszewo 19 Mega Bart J-Bike opłacono on-line
36 Hanke Mateusz GDAŃSK Mega
37 Glaas Bartłomiej Gdańsk Mega NEXUS Team opłacono on-line
38 Dobkowski Tomasz Goręczyno Mega 7Up&Down opłacono on-line
39 Mróz Patryk Tczew Mega Tczewski Klub Rowerowy opłacono on-line
40 Górski Maciej Lębork Mega KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
41 Migowski Ireneusz Starogard Gdański Mega GK STG opłacono on-line
42 Grzywacz Maciej Gdynia Mega AZS Politechnika Gdańska opłacono
43 Zdrojewska Katarzyna Kartuzy Mega opłacono on-line
44 Jokiel Radosław Gdańsk Mega Rowersi Cycling Team opłacono on-line
45 Mrozowicz Cezary Gdynia Mega NEXUS Team opłacono on-line
46 Romanowski Mateusz Stare Pole Mega opłacono on-line
47 Wiśniewski Dariusz Gdynia Mega opłacono on-line
48 Polus Piotr Bydgoszcz Mega Wysepka Team opłacono on-line
49 Duława Robert Gdynia Mega opłacono on-line
50 Jakubowski Dominik Brodnica Mega Sunrace MossoPolska.pl
51 Dziecielski Jarek Gdynia Mega LUK-CONNECT Racing Team opłacono
52 Sabinasz Grzegorz Starogard Gdański Mega GK STG STAROGARD GDAŃSKI opłacono
53 Wyżlic Michał Komorów Mega Komobike Scott
54 Jagoda Maciej Gdynia Mega opłacono on-line
55 Sułek Grzegorz Rzeszów Mega Sznycel Górski opłacono on-line
56 Majkowski Daniel Gdynia Mega MajBike Team
57 Dajek Janusz Gdańsk Mega opłacono on-line
58 Żuchliński Adam Gdynia Mega
59 Kurzyński Piotr Nowy Świat Mega Federal-Mogul Race Team opłacono on-line
60 Wesołowski Artur Gdańsk Mega VO2max MTB Team opłacono on-line
61 Buczyńska Joanna Gdańsk Mini VO2max MTB Team opłacono on-line
62 Leszczyński Dariusz Wejherowo Mini Norda Active Team opłacono
63 Szczygielski Pawel gdansk Mini TRIGAR.pl MTB TEAM opłacono
64 Wontka Piotr Starogard Gdański Mini Time MX Skórcz opłacono
65 Koralewski Mariusz Kwidzyn Mini TRTK
66 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia Mini opłacono on-line
67 TEOFILAK Jacek RUMIA Mini opłacono on-line
68 Kramp Daniel Kartuzy Mini MTB START KARTUZY opłacono
69 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg Mini opłacono on-line
70 Latański Radoslaw Kusice Mini TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk opłacono
71 Przekwas Kacper Kwidzyn Mini TRIGAR.pl MTB TEAM opłacono
72 JONATOWSKI Zygmunt Malbork Mini GK MALBORK
73 Jazdzewska Anna Kielpino Mini Rowerowe kaszuby opłacono
74 Siebert Krzysztof Susz Mini
75 Kwaśniak Zdzisław Słupsk Mini Toyota Kawisbike Team Słupsk opłacono
76 Skąpski Jacek Sopot Mini opłacono on-line
77 Kaliszewski Jakub Gdańsk Mini TA KO TEAM opłacono on-line
78 Baran Jacek Prabuty Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
79 Tluszczak Rafał GDYNIA Mini HOTEL CZTERY BRZOZY opłacono on-line
80 Degórski Marcin Reda Mini D3Team opłacono on-line
81 Jaworski Bartosz Kwidzyn Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono on-line
82 Nikołajczyk Łukasz Świecie Mini BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE opłacono on-line
83 Kamiński Paweł Gdańsk Mini MTB START KARTUZY opłacono on-line
84 Majewski Marek Prabuty Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
85 Galicki Bartłomiej Galicki Kwidzyn Mini MTB KWIDZYN TEAM opłacono
86 Łepek Marcin Malbork Mini opłacono on-line
87 Żuczek Arkadiusz Suchy Dwór Mini NORDA ACTIVE TEAM opłacono on-line
88 Lewandowski Patryk Wejherowo Mini Norda Active Team opłacono
89 Rzeźnik Piotr Gdańsk Mini opłacono on-line
90 Nowakowski Grzegorz Nowakowski Bydgoszcz Mini DEAF GARMIN GIANT opłacono on-line
91 Pomieczyński Patryk Wejherowo Mini Norda Active Team opłacono on-line
92 Ciba Damian Rumia Mini TA KO TEAM opłacono on-line
93 Słowik Michał Gdynia Mini
94 Błażko Paweł Świecie Mini BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE opłacono on-line
95 Matuła Bartłomiej Banino Mini opłacono on-line
96 Kudela Magdalena Gdańsk Mini Team Wielki Ptak opłacono
97 Gaca Marek Gdańsk Mini opłacono on-line
98 Pogorzelski Jarek Pszczółki Mini opłacono on-line
99 Tymiński Tomasz Kowale Mini BST Banach Sport Team opłacono on-line
100 Wenta Piotr ŁEBUNIA Mini opłacono


Wyświetleń: 11286

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ