III. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
7Up&Down
1 Dobkowski Tomasz Goręczyno Mega 7Up&Down opłacono on-line
AMSports Bydgoszcz MTB Team
2 Wróblewska Justyna Bydgoszcz Mini AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono on-line
3 Torzewski Sebastian Bydgoszcz Mega AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono on-line
4 Torzewska Małgorzata Bydgoszcz Mini AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono on-line
5 Torzewski Jacek Bydgoszcz Mini AMSports Bydgoszcz MTB Team opłacono on-line
AZS Politechnika Gdańska
6 Satrjan Izabela Borowo Mini AZS Politechnika Gdańska opłacono
7 Grzywacz Maciej Gdynia Mega AZS Politechnika Gdańska opłacono
8 Hirsz Maciej Goręczyno Mega AZS Politechnika Gdańska opłacono
AZS UG
9 Przybysz Piotr Jan Gdynia Mega AZS UG opłacono on-line
Adva Optical Networking
10 Dzienisz Janusz Gdynia Mini Adva Optical Networking opłacono on-line
11 Borzyszkowski Tomasz Tczew Mini Adva Optical Networking opłacono on-line
Aktywna Fabryka
12 Arcimowicz Piotr Ustka Mega Aktywna Fabryka opłacono
BIKE SALON TEAM
13 Mrowiec Kamil Warszawa Mega BIKE SALON TEAM opłacono on-line
BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE
14 Matuszewski Adrian Matuszewski Świecie Mini BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE opłacono on-line
15 PEPLIŃSKI DANIEL ŚWIECIE Mini BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE opłacono on-line
16 Jaworski Tomasz Sulnowo Mini BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE opłacono on-line
17 Papierowski Damian Świecie Mini BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE opłacono on-line
18 Błażko Paweł Świecie Mini BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE opłacono on-line
19 Nikołajczyk Łukasz Świecie Mini BLACKRAM TEAM MTB ŚWIECIE opłacono on-line
BST Banach Sport Team
20 Tymiński Tomasz Kowale Mini BST Banach Sport Team opłacono on-line
Bart J-Bike
21 Kwaśniewski Krzysztof Skarszewo 19 Mega Bart J-Bike opłacono on-line
22 Nierzwicki Piotr Sulnowo Mini Bart J-Bike opłacono on-line
23 Krześniak Roman Świecie Mini Bart J-Bike opłacono on-line
Biuro Rachunkowe EURO w Luzinie
24 Wunsch Piotr Luzino Mini Biuro Rachunkowe EURO w Luzinie opłacono on-line
CAT M4
25 Petk Grzegorz Gdańsk Mini CAT M4
Cyklo Kwidzyn
26 Podgórski Grzegorz Kwidzyn Mini Cyklo Kwidzyn opłacono
D3Team
27 Degórski Marcin Reda Mini D3Team opłacono on-line
DEAF GARMIN GIANT
28 Nowakowski Grzegorz Nowakowski Bydgoszcz Mini DEAF GARMIN GIANT opłacono on-line
Deceuninck-Quick-Step
29 Jastrzębski Marcin Gdańsk Mini Deceuninck-Quick-Step opłacono
Dolina Noteci Racing Team
30 Żukowski Artur Słupsk Mini Dolina Noteci Racing Team opłacono on-line
Dream Tri Team
31 Ligenza Zbigniew Pruszcz Gdański Mini Dream Tri Team opłacono on-line
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
32 Jaworski Bartosz Kwidzyn Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono on-line
33 Baran Jacek Prabuty Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
34 Majewski Marek Prabuty Mini EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ
Epicentrum
35 Superson Marcin Gdynia Mega Epicentrum opłacono on-line
Federal-Mogul Race Team
36 Kurzyński Piotr Nowy Świat Mega Federal-Mogul Race Team opłacono on-line
GK MALBORK
37 JONATOWSKI Zygmunt Malbork Mini GK MALBORK
GK Malbork
38 Wolanin Jakub Malbork Mega GK Malbork opłacono on-line
GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER
39 Śliwińska Natalia Gdańsk Mini GKS CARTUSIA W KARTUZACH BIKE ATELIER opłacono on-line
GK STG
40 Nowak Adam Starogard Gdański Mini GK STG opłacono
41 Tymiński Jacek Starogard Gdański Mini GK STG opłacono
42 Byczyński Janusz Starogard Gdański Mini GK STG opłacono
43 Labon Piotr Koteże Mini GK STG opłacono
44 Rozkocha Michał Starogard Gdański Mini GK STG opłacono
45 Oryl Grzegorz Oryl Starogard Gdański Mini GK STG opłacono
46 Migowski Ireneusz Starogard Gdański Mega GK STG opłacono on-line
GK STG STAROGARD GDAŃSKI
47 Sabinasz Grzegorz Starogard Gdański Mega GK STG STAROGARD GDAŃSKI opłacono
HOTEL CZTERY BRZOZY
48 Tluszczak Rafał GDYNIA Mini HOTEL CZTERY BRZOZY opłacono on-line
HutchisonPorts Gdynia Team
49 Czernialis Rimas Rumia Mini HutchisonPorts Gdynia Team opłacono on-line
KK
50 Heidrich Tadeusz świecie Mini KK opłacono
KLIF TEAM CHŁAPOWO
51 Doppke Kacper Żarnowiec Mini KLIF TEAM CHŁAPOWO opłacono on-line
52 Piepka Mateusz Starzyno Mini KLIF TEAM CHŁAPOWO opłacono on-line
53 Paczuła Ireneusz Lębork Mini KLIF TEAM CHŁAPOWO opłacono on-line
KLIF Team Chłapowo
54 Gorazdowski Marcin Kłanino Mini KLIF Team Chłapowo opłacono on-line
KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
55 RZESZUTEK ZOFIA SIERAKOWICE Mini KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono on-line
56 Petka Tomasz Lębork Mini KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono on-line
57 Maciejewski Sławomir Lębork Mega KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK
58 Górski Maciej Lębork Mega KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK opłacono
Klub Kolarska Wda Świecie
59 Migdalski Marek Migdalski Świecie Mini Klub Kolarska Wda Świecie opłacono on-line
Komobike Scott
60 Wyżlic Michał Komorów Mega Komobike Scott
Kowale
61 Jóźwik Rafał Kowale Mini Kowale opłacono on-line
Kwidzyn Biega
62 Hillar Jacek Kwidzyn Mini Kwidzyn Biega
LUK-CONNECT RACING TEAM
63 KUCHNOWSKI HENRYK MINKOWICE Mini LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono
64 Joskowska Iwona Luzino Mini LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono
65 Grabowska Eliza Leśniewo Mini LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono
66 Rolbiecka Alicja Reda Mega LUK-CONNECT RACING TEAM opłacono
LUK-CONNECT Racing Team
67 Dziecielski Jarek Gdynia Mega LUK-CONNECT Racing Team opłacono
LUK CONNECT Racing Team
68 STYN MATEUSZ Karwieńskie Błoto Pierwsze Mini LUK CONNECT Racing Team opłacono
MH Automatyka
69 Tygielski Mateusz Gdańsk Mega MH Automatyka opłacono
70 Szczęsny Tomasz Gdańsk Mega MH Automatyka opłacono
71 Bońkowski Jarosław Gdańsk Mega MH Automatyka opłacono
MHAutomatyka
72 Ludwiniak Konrad Gdańsk Mega MHAutomatyka opłacono
MK Giant Racing Team
73 Miłosz Krzysztof Gdańsk Mini MK Giant Racing Team opłacono on-line
MTB KWIDZYN TEAM
74 Michalik Jarosław Kwidzyn Mini MTB KWIDZYN TEAM opłacono on-line
75 Marowski Mariusz Kwidzyn Mini MTB KWIDZYN TEAM opłacono on-line
76 Galicki Bartłomiej Galicki Kwidzyn Mini MTB KWIDZYN TEAM opłacono
MTB START KARTUZY
77 Kamiński Paweł Gdańsk Mini MTB START KARTUZY opłacono on-line
MTB START KARTUZY
78 Mielewczyk Łukasz Kartuzy Mini MTB START KARTUZY opłacono
79 Czapp Michał Goreczyno Mini MTB START KARTUZY opłacono
80 Korwel Adam Kartuzy Mini MTB START KARTUZY opłacono
81 Kramp Daniel Kartuzy Mini MTB START KARTUZY opłacono
MTB START KRTUZY
82 Formella Filip Kartuzy Mini MTB START KRTUZY opłacono
MTB Start Kartuzy
83 Lewandowska Natalia Kartuzy Mini MTB Start Kartuzy opłacono
MajBIKE Team
84 Modlińska Beata Rumia Mini MajBIKE Team
85 Cywińska Ewelina Rumia Mega MajBIKE Team
MajBike Team
86 Majkowski Daniel Gdynia Mega MajBike Team
87 Przybysz Piotr Rumia Mega MajBike Team opłacono on-line
88 Cieślak Robert Rumia Mini MajBike Team
NEXUS Team
89 Mrozowicz Cezary Gdynia Mega NEXUS Team opłacono on-line
NEXUS Team
90 Glaas Bartłomiej Gdańsk Mega NEXUS Team opłacono on-line
NORDA ACTIVE TEAM
91 Korth Damian Żarnowiec Mini NORDA ACTIVE TEAM opłacono on-line
92 Żuczek Arkadiusz Suchy Dwór Mini NORDA ACTIVE TEAM opłacono on-line
NORDA ACTIVE TEAM
93 Grzyb Grzegorz RUMIA Mini NORDA ACTIVE TEAM opłacono
Never Give Up MTB Team
94 Lewandowski Paweł Gdynia Mega Never Give Up MTB Team opłacono on-line
Norda Active Team
95 Wojewoda Jan Rumia Mini Norda Active Team opłacono on-line
96 Ciok Katarzyna Rumia Mini Norda Active Team opłacono
97 Skałecki Tomasz Reda Mini Norda Active Team opłacono
98 Kukawka Agnieszka Gdynia Mini Norda Active Team opłacono
99 Mosa Krzysztof Rumia Mini Norda Active Team opłacono
100 Żoga Jolanta Rumia Mini Norda Active Team opłacono
101 Habaj Piotr Gdynia Mini Norda Active Team opłacono
102 Leszczyńska Katarzyna Wejherowo Mini Norda Active Team opłacono
103 Pomieczyński Patryk Wejherowo Mini Norda Active Team opłacono on-line
104 Wojewoda Adam Rumia Mega Norda Active Team opłacono on-line
105 Lewandowski Patryk Wejherowo Mini Norda Active Team opłacono
106 Leszczyński Dariusz Wejherowo Mini Norda Active Team opłacono
Pucka Grupa Rowerowa
107 Hoge Rafał Puck Mini Pucka Grupa Rowerowa opłacono on-line
108 Kamiński Bartłomiej Darzlubie Mini Pucka Grupa Rowerowa opłacono on-line
RACK TEAM MTB
109 Ludwikowski Arkadiusz Gdańsk Mini RACK TEAM MTB opłacono on-line
Rowerem przez życie
110 Kolka Łukasz Kartuzy Mini Rowerem przez życie opłacono on-line
Rowerowe Kaszuby
111 Lewandowski Robert Kartuzy Mini Rowerowe Kaszuby opłacono
112 Laskowski Grzegorz Kartuzy Mini Rowerowe Kaszuby opłacono on-line
Rowerowe kaszuby
113 Jazdzewska Anna Kielpino Mini Rowerowe kaszuby opłacono
Rowersi Cycling Team
114 Jokiel Radosław Gdańsk Mega Rowersi Cycling Team opłacono on-line
Sanimar Bydgoszcz
115 MARIAŃSKI LESZEK Zamość Mega Sanimar Bydgoszcz opłacono on-line
Sunrace MossoPolska.pl
116 Jakubowski Dominik Brodnica Mega Sunrace MossoPolska.pl
Sznycel Górski
117 Sułek Grzegorz Rzeszów Mega Sznycel Górski opłacono on-line
TA KO TEAM
118 Ciba Damian Rumia Mini TA KO TEAM opłacono on-line
119 Kaliszewski Jakub Gdańsk Mini TA KO TEAM opłacono on-line
TA KO Team
120 Tasior Paweł Bożepole Wielkie Mini TA KO Team opłacono on-line
TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk
121 Tomaszewski Tomasz Słupsk Mini TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk opłacono
122 Zelek Dorota Słupsk Mini TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk opłacono
123 Jurga Maciej Slupsk Mini TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk opłacono on-line
124 Latański Radoslaw Kusice Mini TOYOTA KAWISBIKE Team Słupsk opłacono
TRIGAR.pl MTB TEAM
125 Przekwas Kacper Kwidzyn Mini TRIGAR.pl MTB TEAM opłacono
126 Szczygielski Pawel gdansk Mini TRIGAR.pl MTB TEAM opłacono
TRTK
127 Koralewski Mariusz Kwidzyn Mini TRTK
Tczewski Klub Rowerowy
128 Mróz Patryk Tczew Mega Tczewski Klub Rowerowy opłacono on-line
Team MX Skórcz
129 Urmański Michał Skórcz Mini Team MX Skórcz
Team Wielki Ptak
130 Wójcik Piotr Gdańsk Mini Team Wielki Ptak opłacono
131 Kuśpiet Rafał Gdańsk Mini Team Wielki Ptak opłacono
132 Śliwiński Dariusz Gdańsk Mini Team Wielki Ptak opłacono on-line
133 Kudela Magdalena Gdańsk Mini Team Wielki Ptak opłacono
Time MX Skórcz
134 Wontka Piotr Starogard Gdański Mini Time MX Skórcz opłacono
Top Bramy Hörmann
135 Kolka Zbigniew Grzybno Mini Top Bramy Hörmann opłacono on-line
Toyota Kawisbike Słupsk MTB team
136 Leszczyński Adam Gdynia Mini Toyota Kawisbike Słupsk MTB team opłacono
137 Lelukiewicz Rafał Słupsk Mini Toyota Kawisbike Słupsk MTB team
Toyota Kawisbike Team Słupsk
138 Kwaśniak Zdzisław Słupsk Mini Toyota Kawisbike Team Słupsk opłacono
VO2max MTB Team
139 Wesołowski Artur Gdańsk Mega VO2max MTB Team opłacono on-line
140 Buczyńska Joanna Gdańsk Mini VO2max MTB Team opłacono on-line
141 Buczyński Arkadiusz Gdańsk Mega VO2max MTB Team opłacono on-line
VeloGD
142 Skwarczak Mariusz Gdynia Mini VeloGD opłacono
Wysepka Team
143 Polus Piotr Bydgoszcz Mega Wysepka Team opłacono on-line
XTrack.com
144 Frydrychowicz Jacek Gdańsk Mega XTrack.com opłacono on-line
ZIOMKI MTB TEAM
145 Świeca Grzegorz Gdańsk Mini ZIOMKI MTB TEAM opłacono on-line
146 Czechowski Marcin Gdańsk Mini ZIOMKI MTB TEAM opłacono on-line
147 Bruderek Tomasz Gdańsk Mini ZIOMKI MTB TEAM opłacono on-line
148 Peszek Krzysztof Gdańsk Mini ZIOMKI MTB TEAM opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
149 Duzowski Andrzej Kartuzy Mini
150 Brynda Tomasz Gdańsk Mini opłacono
151 Zacharek Natalia Gdańsk Mini opłacono on-line
152 Klasa Paweł Kartuzy Mini opłacono on-line
153 Kowalski Robert Banino Mini opłacono on-line
154 Lica Kamil Brodnica Górna Mini opłacono on-line
155 Pietras Tomasz Kartuzy Mini opłacono on-line
156 Żuchliński Adam Gdynia Mega
157 Dajek Janusz Gdańsk Mega opłacono on-line
158 Jurewicz Tomasz Gdynia Mini opłacono on-line
159 Szulc Marcin Sierakowice Mini opłacono on-line
160 Burzych Sławomir Bydgoszcz Mini
161 Moszyński Marcin Tczew Mini opłacono on-line
162 Tołysz Michał Bydgoszcz Mini
163 Jagoda Maciej Gdynia Mega opłacono on-line
164 Frąckiewicz Iwona Gdańsk Mini opłacono on-line
165 Strzyżewski Tomasz Strzyżewski Wejherowo Mini
166 Daniel Bartosz Gdynia Mini opłacono on-line
167 Stupieńko Grzegorz Gdańsk Mini opłacono
168 Duława Robert Gdynia Mega opłacono on-line
169 Artsiukevich Vera Gdynia Mini
170 Kasprzak Kuba Pomieczyno Mini opłacono on-line
171 Goyke Krzysztof Lubkowo Mini opłacono on-line
172 Wiśniewski Dariusz Gdynia Mega opłacono on-line
173 Romanowski Mateusz Stare Pole Mega opłacono on-line
174 Zdrojewska Katarzyna Kartuzy Mega opłacono on-line
175 Piechna Jarosław Świecie Mini opłacono on-line
176 Zaorski Krzysztof Starkowo Mini opłacono on-line
177 Kozłowski Mariusz Gdańsk Mini opłacono on-line
178 Suchecki Konrad Gdansk Mini opłacono on-line
179 Hanke Mateusz GDAŃSK Mega
180 Chwiołka Tomasz Pruszcz Gdański Mini opłacono on-line
181 spandowski piotr Gdańsk Mega opłacono on-line
182 FALKOWSKI MICHAŁ MALBORK Mega opłacono on-line
183 Wróblewski Rafał Wróblewski Gdańsk Mini opłacono on-line
184 Szydłowski Maciej Gdynia Mini opłacono on-line
185 Kasprzak Radosław Gdynia Mega opłacono on-line
186 Walczak Paweł Juszkowo Mini opłacono on-line
187 Kulling Monika Gnieżdżewo Mega opłacono on-line
188 Brunke Leszek Gdańsk Mega opłacono
189 Mróz Krzysztof Kwidzyn Mega opłacono on-line
190 Chyczewska Katarzyna Gdynia Mega opłacono on-line
191 Gerlach Waldemar Inowrocław Mini opłacono on-line
192 MARIAŃSKA EMILIA MARIAŃSKA Zamość Mega opłacono on-line
193 Szymański Artur Gdańsk Mega opłacono on-line
194 Tamiła Rafal Kwidzyn Mini opłacono
195 Kołodzik Grzegorz Żarnowiec Mega opłacono on-line
196 Górny Bartłomiej Malbork Mini
197 Rompczyk Wojciech Gdynia Mini opłacono on-line
198 Korth Bożena Żarnowiec Mini opłacono on-line
199 Salzer Jacek Minkowice Mini opłacono on-line
200 Riebandt Sławek Tczew Mini opłacono on-line
201 Jarosiewicz Michal Gdansk Mega opłacono on-line
202 florczuk marek gdynia Mini opłacono
203 Janowski Krzysztof Gdańsk Mini opłacono on-line
204 Wenta Brygida ŁEBUNIA Mini opłacono
205 Wenta Gabriel ŁEBUNIA Mini opłacono
206 Deyk Adam Kartuzy Mini opłacono on-line
207 Wenta Piotr ŁEBUNIA Mini opłacono
208 Jedynak Tomasz Gdańsk Mega opłacono
209 Pogorzelski Jarek Pszczółki Mini opłacono on-line
210 Gaca Marek Gdańsk Mini opłacono on-line
211 Matuła Bartłomiej Banino Mini opłacono on-line
212 Słowik Michał Gdynia Mini
213 Rzeźnik Piotr Gdańsk Mini opłacono on-line
214 Łepek Marcin Malbork Mini opłacono on-line
215 Brunn Wojciech Tuchom Mega opłacono on-line
216 Guż Andrzej Gdańsk Mega opłacono on-line
217 Skąpski Jacek Sopot Mini opłacono on-line
218 Siebert Krzysztof Susz Mini
219 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg Mini opłacono on-line
220 TEOFILAK Jacek RUMIA Mini opłacono on-line
221 Kaszubowska-Teofilak Justyna Rumia Mini opłacono on-line
www.gammafinanse.pl
222 Sieroński Marcin Gdynia Mini www.gammafinanse.pl opłacono on-line
www.opony3miasto.pl
223 Fijołek Jarek Gdańsk Mini www.opony3miasto.pl opłacono on-line


Wyświetleń: 11310

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ