Skórzeckie Biegi Crossowe Etap I - 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czapiński Bartosz Siedlce Bieg Główny -10 km
2 Dąbrowska Aneta Skórzec Bieg Główny -10 km
3 Kędziora Konrad Sokołów Podlaski Bieg Główny -10 km
4 Górski Łukasz Siedlce Bieg Główny -10 km
5 Woźnica Marta Golice Bieg Główny -10 km
6 Kempisty Piotr Zareby Koscielne Bieg Główny -10 km
7 Dąbrowski Karol Siedlce Bieg Główny -10 km
8 Misiak Mariusz Siedlce Bieg Główny -10 km
9 Karpiński Marian Skórzec Bieg Główny -10 km
10 Skolimowska Ewa Węgrów Bieg Główny -10 km
11 Skolimowski Piotr Węgrów Bieg Główny -10 km
12 Mikiciuk Dariusz Mikiciuk Siedlce Bieg Główny -10 km
13 Kołtun Radosław Podnieśno Bieg Główny -10 km
14 Kołtun Anna Podnieśno Bieg Główny -10 km
15 Jagodziński Piotr Węgrów Bieg Główny -10 km Aktywni Węgrów
16 Ratyńska Olga Węgrów Bieg Główny -10 km Aktywni Węgrów
17 Sapryk Piotr Węgrów Bieg Główny -10 km Aktywni Węgrów
18 Sitek Arkadiusz Węgrów Bieg Główny -10 km Aktywni Węgrów
19 Komar Małgorzata Siedlce Bieg Główny -10 km CFS
20 Burgs Michał Siedlce Bieg Główny -10 km Crossfit Siedlce
21 Misterska-Zasowska Dominika Siedlce Bieg Główny -10 km Crossfit Siedlce
22 Stańczuk Bartosz Siedlce Bieg Główny -10 km CrossFit Siedlce
23 selwanowicz aleksander siedlce Bieg Główny -10 km Crossfit Siedlce
24 Hertman Marzena Żelków-Kolonia Bieg Główny -10 km CrossFit Siedlce
25 Mieścicki Wojciech Siedlce Bieg Główny -10 km Crossfit Siedlce
26 Osik Paulina Siedlce Bieg Główny -10 km CrossFit Siedlce
27 Sierocińska Monika Siedlce Bieg Główny -10 km CrossFit Siedlce
28 Sierociński Robert Siedlce Bieg Główny -10 km CrossFit Siedlce
29 Burgs Edyta Siedlce Bieg Główny -10 km Crossfit Siedlce
30 Stańska Sylwia Siedlce Bieg Główny -10 km Crossfit Siedlce
31 SYPNIEWSKI tomasz Warszawa Bieg Główny -10 km Emo oi
32 Sobczak Daniel Wyszków Bieg Główny -10 km KB Wyszków
33 Sobczak Justyna Wyszków Bieg Główny -10 km KB Wyszków
34 Giereło Jacek Siedlce Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
35 Wysocki Mateusz Skórzec Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
36 Kaczorowski Michał Siedlce Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
37 Montewka Jowita Chodów Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
38 Strzalińska Emilia Skórzec Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
39 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
40 Świderska Katarzyna Skórzec Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
41 Tryc Dorota Tryc ŁOCHÓW Bieg Główny -10 km Łochowska Grupa Biegowa
42 Stryjek Daniel Ostrówek Bieg Główny -10 km Łochowska Grupa Biegowa
43 Borkowski Leszek Grabianów Bieg Główny -10 km NoWi Siedlce - NW Wschód
44 Kunka Piotr Jakubów Bieg Główny -10 km Team ZabieganeDni
45 krzyzanowska zoja warszaw Bieg Główny -10 km VegeRunners
46 Znój Tomasz Borki-Paduchy Bieg Główny -10 km XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy
47 Ryżkowski Mariusz Siedlce Bieg Główny -10 km Yulo Run Team Siedlce
48 Złoch Izabela Siedlce Bieg Główny -10 km YULO RUN TEAM SIEDLCE
49 Kania Norbert Siedlce Bieg Główny -10 km Zalew Team
50 Filipczyńska Jolanta Siedlce Bieg Główny -10 km Zalew Team


Wyświetleń: 2159

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ