Skórzeckie Biegi Crossowe Etap I - 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Borkowski Leszek Grabianów Bieg Główny -10 km NoWi Siedlce - NW Wschód
2 Burgs Edyta Siedlce Bieg Główny -10 km Crossfit Siedlce
3 Burgs Michał Siedlce Bieg Główny -10 km Crossfit Siedlce
4 Czapiński Bartosz Siedlce Bieg Główny -10 km
5 Dąbrowska Aneta Skórzec Bieg Główny -10 km
6 Dąbrowski Karol Siedlce Bieg Główny -10 km
7 Filipczyńska Jolanta Siedlce Bieg Główny -10 km Zalew Team
8 Giereło Jacek Siedlce Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
9 Górski Łukasz Siedlce Bieg Główny -10 km
10 Hertman Marzena Żelków-Kolonia Bieg Główny -10 km CrossFit Siedlce
11 Jagodziński Piotr Węgrów Bieg Główny -10 km Aktywni Węgrów
12 Kaczorowski Michał Siedlce Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
13 Kania Norbert Siedlce Bieg Główny -10 km Zalew Team
14 Karpiński Marian Skórzec Bieg Główny -10 km
15 Kędziora Konrad Sokołów Podlaski Bieg Główny -10 km
16 Kempisty Piotr Zareby Koscielne Bieg Główny -10 km
17 Komar Małgorzata Siedlce Bieg Główny -10 km CFS
18 Kołtun Anna Podnieśno Bieg Główny -10 km
19 Kołtun Radosław Podnieśno Bieg Główny -10 km
20 krzyzanowska zoja warszaw Bieg Główny -10 km VegeRunners
21 Kunka Piotr Jakubów Bieg Główny -10 km Team ZabieganeDni
22 Mieścicki Wojciech Siedlce Bieg Główny -10 km Crossfit Siedlce
23 Mikiciuk Dariusz Mikiciuk Siedlce Bieg Główny -10 km
24 Misiak Mariusz Siedlce Bieg Główny -10 km
25 Misterska-Zasowska Dominika Siedlce Bieg Główny -10 km Crossfit Siedlce
26 Montewka Jowita Chodów Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
27 Osik Paulina Siedlce Bieg Główny -10 km CrossFit Siedlce
28 Ratyńska Olga Węgrów Bieg Główny -10 km Aktywni Węgrów
29 Ryżkowski Mariusz Siedlce Bieg Główny -10 km Yulo Run Team Siedlce
30 Sapryk Piotr Węgrów Bieg Główny -10 km Aktywni Węgrów
31 selwanowicz aleksander siedlce Bieg Główny -10 km Crossfit Siedlce
32 Sierocińska Monika Siedlce Bieg Główny -10 km CrossFit Siedlce
33 Sierociński Robert Siedlce Bieg Główny -10 km CrossFit Siedlce
34 Sitek Arkadiusz Węgrów Bieg Główny -10 km Aktywni Węgrów
35 Skolimowska Ewa Węgrów Bieg Główny -10 km
36 Skolimowski Piotr Węgrów Bieg Główny -10 km
37 Sobczak Daniel Wyszków Bieg Główny -10 km KB Wyszków
38 Sobczak Justyna Wyszków Bieg Główny -10 km KB Wyszków
39 Solnica Alicja Cisie-Zagrudzie Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych Parkrun Skórzec
40 Stańczuk Bartosz Siedlce Bieg Główny -10 km CrossFit Siedlce
41 Stańska Sylwia Siedlce Bieg Główny -10 km Crossfit Siedlce
42 Stryjek Daniel Ostrówek Bieg Główny -10 km Łochowska Grupa Biegowa
43 Strzalińska Emilia Skórzec Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
44 Świderska Katarzyna Skórzec Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
45 SYPNIEWSKI tomasz Warszawa Bieg Główny -10 km Emo oi
46 Tryc Dorota Tryc ŁOCHÓW Bieg Główny -10 km Łochowska Grupa Biegowa
47 Woźnica Marta Golice Bieg Główny -10 km
48 Wysocki Mateusz Skórzec Bieg Główny -10 km Klub Aktywnych parkrun Skórzec
49 Znój Tomasz Borki-Paduchy Bieg Główny -10 km XXVII Oddział Siedlce, Związek Polskich Spadochroniarzy
50 Złoch Izabela Siedlce Bieg Główny -10 km YULO RUN TEAM SIEDLCE


Wyświetleń: 3070

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ