Biegam z Piątnicą. To naturalne.
UWAGA : Mieszkańcy Gminy Piątnica ,członkowie Stowarzyszenia „Biegamy dla Zdrowia” oraz pracownicy OSM Piątnica i ich dostawcy opłacają wpisowe w wysokości 50%.

Wyznaczona godzina rozdawania nagród to 17:00 a chcąc uniknąć podejrzeń, że wydajemy nagrody osobą obcym prosimy o zabranie ze sobą dowodów osobistych.

"I Bieg w Polsce z butelką mleka OSM Piątnica"
To Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica przygotowała 20.000zł na nagrody dla naszych uczestników i choć nie biegamy dla nagród to mamy nadzieje, że nagrody finansowe oraz nagrody rzeczowe przygotowane dla wszystkich uczestników biegów będą miłą niespodzianką.
Wójt Gminy Piątnica Krzysztof Ryszard Kozicki już dziś zaprasza wszystkich chętnych z całymi rodzinami na FESTYN ...więcej szczegółów podam później.
Biegi na różnych dystansach 5km, 10km i atestowany Półmaraton 21.097m na przepięknej trasie z Piątnicy do miejscowości Czarnocin, Pęza, Stary Drożęcin, Nagórki, Drożęcin-Lubiejewo do Chludnie i z powrotem do Piątnicy.
Rywalizacja w wielu kategoriach min. "Drużynowa" tu nagrodzimy 4 pierwsze drużyny, 9 kat. wiekowych oraz wiele innych kategoriach i tu we wszystkich rozdamy nagrody finansowe + puchary.
To pierwsza tak duża impreza połączona z piknikiem nad rzeką Narew gdzie będzie można spędzić z nami cały dzień wraz z rodziną.
Zapraszamy do Piątnicy
Są pierwsze DRUŻYNY w rywalizacji na półmaratonie :
I -sza
1 Zyśk Arkadiusz kapitan "KS ARCO Ławy"
2 Małkowski Leszek
3 Siemiątkowski Norbert
4 Żebrowski Marek
II - druga
1 Barzał Artur kapitan "KGB Komorowo"
2 Faltyn Paweł
3 Krzemień Magdalena
4 Sielecki Michał
5 Zalewski Leszek
6 Romejko Dariusz
III - trzecia
1. Jackowski Andrzej kapitan "Biegamy dla Zdrowia - Ziomki"
2. Dłużniewski Jacek
3. Rzekos Piotr
4. Bronakowski Łukasz
5. Szok Marek
6. Zysk Marek
IV - czwarta
Drużyna "II Biegamy dla Zdrowia"
1. Elster Adam - kapitan
2. Fabiszewski Krzysztof
3. Janucik Tadeusz
4. Kapelewski Dariusz
5. Kruczyński Janusz
6. Mieczkowski Robert
7. Pruszko Adam
8. Szmit Jarosław
V - piąta
Drużyna "I Biegamy dla Zdrowia"
1. Szydlik Adam - kapitan
2. Godlewski Andrzej
3. Lewandowski Krzysztof
4. Pupek daniel
5. Stawarz Krzysztof
VI - szósta
1. Magdalińska Joanna kapitan Drużyny : "SpeloeFARMA"
2. Namirski Herbert
3. Zakrzewska Dorota
4. Chrzanowski Piotr
VII - siódma
1. Osior Bartłomiej kapitan Drużyny : "LUKS Dystans Wydminy"
2. Pokrzywińska-Osior Beata
3. Pokrzywiński Krzysztof
4. Bąk Paweł
VIII - ósma
1. Dawidejt Darek kapitan Drużyny "ATP Augustów"
2. Kondracka Katarzyna
3. Kuryło Artur
4. Sierocki Jan
5. Wach Zdzisław
6. Jarząbski Roman
7. Nejfeld Hanna
8. Nejfeld Waldemar
9. Ginszt Renata
10. Bukrejewski Dariusz
IX - dziewiąta
1. Radzymin Andrzej kapitan drużyny "Team LEO Speed"
2. Drężek Krzysztof
3. Leończuk Andrzej
4. Leończuk Adam
X - dziesiąta
1. Androsiuk Tomasz kapitan drużyny "Hajnówka Biega"
2. Muszkatel Piotr
3. Krawczyk Eugeniusz
4. Chećko Ewa
XI - jedenasta
1. Sysuła Janusz kapitan drużyny "Łączymy POKOLENIA"
2. Czerwiński Andrzej
3. Andrejczuk Józef
4. Łupiński Robert


Wyświetleń: 12872

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ